Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U17 III. Észak-Kelet 8. forduló

2019.10.18 - 15:00

Kisvárda, Kisvárda Várkerti Sporttelep (Várkert sportpálya)

Szabolcs-Szatmár-Bereg

MLSZ U17 III. Észak-Kelet

Játékvezető
PAPP ISTVÁN ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PETHŐ PÉTER, TAKÁCS ÁDÁM
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
CIGÁND SE
90'
45'

Gólok

HONCHAR NIKITA

3'

1 - 0

 

NYÉKI KEVIN

11'

2 - 0

 

CZÉRNA ERIK GÁBOR

23'

3 - 0

 

SZABÓ ÁDÁM ZOLTÁN

32'

4 - 0

 

BOKOR MÁRK

37'

5 - 0

 

HONCHAR NIKITA

55'

6 - 0

 

HELESH YAROSLAV

61'

7 - 0

 

LOVÁSZ MÁTÉ

72'

8 - 0

 

HONCHAR NIKITA

74'

9 - 0

 

BOKOR MÁRK

84'

10 - 0

 

 

10 - 1

86'

KOLOZSVÁRI ZOLTÁN
CSERVENYÁK TAMÁS

88'

11 - 1

 

BOKOR MÁRK

89'

12 - 1

 

LOVÁSZ MÁTÉ

90'

13 - 1

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 8 7 0 1 55 9 46 21 6.9
2 BALMAZÚJVÁROSI FC BALMAZÚJVÁROSI FC 8 7 0 1 53 14 39 21 9.3
3 TARPA SC TARPA SC 8 7 0 1 49 14 35 21 8.6
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 8 5 1 2 33 19 14 16 8.8
5 DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET 8 5 0 3 28 16 12 15 8.3
6 DEBRECENI EAC DEBRECENI EAC 8 5 0 3 35 24 11 15 6
7 MÁTÉSZALKAI MTK MÁTÉSZALKAI MTK 8 5 0 3 27 19 8 15 7
8 DEBRECENI SPORTCENTRUM DEBRECENI SPORTCENTRUM 8 4 1 3 25 23 2 13 7.8
9 LOKI FOCISULI LOKI FOCISULI 8 2 2 4 20 36 -16 8 8
10 GFSE OROS GFSE OROS 8 2 0 6 13 38 -25 6 7.1
11 CIGÁND SE CIGÁND SE 8 2 0 6 18 67 -49 6 6.1
12 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 8 1 0 7 18 41 -23 3 7.4
13 KARCAGI SE KARCAGI SE 8 1 0 7 16 42 -26 3 6.9
14 FILO SE FILO SE 8 1 0 7 12 40 -28 3 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FILO SE VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 4 4 0 0 11 2 9 12 4 3 0 1 13 3 10 9 8 7 0 1 24 5 19 21
2 FILO SE TARPA SC 5 5 0 0 22 5 17 15 3 2 0 1 4 3 1 6 8 7 0 1 26 8 18 21
3 FILO SE BALMAZÚJVÁROSI FC 4 4 0 0 11 2 9 12 4 2 0 2 11 8 3 6 8 6 0 2 22 10 12 18
4 FILO SE DEBRECENI SPORTCENTRUM 5 3 1 1 8 10 -2 10 3 2 0 1 9 4 5 6 8 5 1 2 17 14 3 16
5 FILO SE DEBRECENI EAC 4 3 0 1 8 5 3 9 4 2 0 2 5 9 -4 6 8 5 0 3 13 14 -1 15
6 FILO SE MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 5 3 0 2 14 6 8 9 3 1 1 1 3 3 0 4 8 4 1 3 17 9 8 13
7 FILO SE DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET 4 3 0 1 9 3 6 9 4 1 0 3 3 5 -2 3 8 4 0 4 12 8 4 12
8 FILO SE MÁTÉSZALKAI MTK 3 2 0 1 3 1 2 6 5 2 0 3 8 7 1 6 8 4 0 4 11 8 3 12
9 FILO SE SÉNYŐ-CARNIFEX FC 4 3 0 1 5 4 1 9 4 0 0 4 3 16 -13 0 8 3 0 5 8 20 -12 9
10 FILO SE LOKI FOCISULI 4 2 0 2 5 9 -4 6 4 0 2 2 4 7 -3 2 8 2 2 4 9 16 -7 8
11 FILO SE KARCAGI SE 4 2 0 2 5 4 1 6 4 0 1 3 3 12 -9 1 8 2 1 5 8 16 -8 7
12 FILO SE GFSE OROS 3 1 0 2 2 4 -2 3 5 1 0 4 5 10 -5 3 8 2 0 6 7 14 -7 6
13 FILO SE FILO SE 4 1 2 1 7 8 -1 5 4 0 0 4 2 10 -8 0 8 1 2 5 9 18 -9 5
14 FILO SE CIGÁND SE 3 0 1 2 5 12 -7 1 5 0 0 5 2 18 -16 0 8 0 1 7 7 30 -23 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FILO SE VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 4 4 0 0 28 4 24 12 4 3 0 1 27 5 22 9 8 7 0 1 55 9 46 21
2 FILO SE BALMAZÚJVÁROSI FC 4 4 0 0 22 4 18 12 4 3 0 1 31 10 21 9 8 7 0 1 53 14 39 21
3 FILO SE TARPA SC 5 5 0 0 38 9 29 15 3 2 0 1 11 5 6 6 8 7 0 1 49 14 35 21
4 FILO SE MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 5 3 0 2 24 14 10 9 3 2 1 0 9 5 4 7 8 5 1 2 33 19 14 16
5 FILO SE DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET 4 3 0 1 20 6 14 9 4 2 0 2 8 10 -2 6 8 5 0 3 28 16 12 15
6 FILO SE DEBRECENI EAC 4 3 0 1 19 11 8 9 4 2 0 2 16 13 3 6 8 5 0 3 35 24 11 15
7 FILO SE MÁTÉSZALKAI MTK 3 2 0 1 7 5 2 6 5 3 0 2 20 14 6 9 8 5 0 3 27 19 8 15
8 FILO SE DEBRECENI SPORTCENTRUM 5 2 1 2 11 16 -5 7 3 2 0 1 14 7 7 6 8 4 1 3 25 23 2 13
9 FILO SE LOKI FOCISULI 4 1 1 2 12 21 -9 4 4 1 1 2 8 15 -7 4 8 2 2 4 20 36 -16 8
10 FILO SE GFSE OROS 3 1 0 2 5 14 -9 3 5 1 0 4 8 24 -16 3 8 2 0 6 13 38 -25 6
11 FILO SE CIGÁND SE 3 1 0 2 10 23 -13 3 5 1 0 4 8 44 -36 3 8 2 0 6 18 67 -49 6
12 FILO SE SÉNYŐ-CARNIFEX FC 4 1 0 3 12 13 -1 3 4 0 0 4 6 28 -22 0 8 1 0 7 18 41 -23 3
13 FILO SE KARCAGI SE 4 1 0 3 9 18 -9 3 4 0 0 4 7 24 -17 0 8 1 0 7 16 42 -26 3
14 FILO SE FILO SE 4 1 0 3 9 18 -9 3 4 0 0 4 3 22 -19 0 8 1 0 7 12 40 -28 3
 
BALMAZÚJVÁROSI FC
------10 - 1-1 - 0-7 - 0-4 - 3
CIGÁND SE
3 - 14------3 - 24 - 7----
DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET
-9 - 12 - 5-6 - 03 - 0-------
DEBRECENI EAC
3 - 2--4 - 6---8 - 14 - 2----
DEBRECENI SPORTCENTRUM
------4 - 22 - 2-1 - 24 - 1-0 - 9
FILO SE
4 - 8---0 - 6-3 - 12 - 3-----
GFSE OROS
0 - 73 - 1-2 - 6---------
KARCAGI SE
--1 - 3---5 - 3--2 - 5-1 - 7-
LOKI FOCISULI
-------7 - 33 - 62 - 2--0 - 10
MÁTÉSZALKAI MTK
--4 - 0---2 - 0-----1 - 5
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
--4 - 53 - 1-5 - 1----10 - 42 - 3-
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
-2 - 4---6 - 12 - 3--2 - 5---
TARPA SC
-17 - 1-6 - 43 - 25 - 1-----7 - 1-
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
-13 - 11 - 0---12 - 2-----2 - 1

Meccsek

VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA

2019. 08. 31. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2019. 08. 31. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 06. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 09. 06. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
TARPA SC
2019. 09. 15. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 09. 15. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 20. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 09. 20. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET
2019. 09. 27. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2019. 09. 27. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 02. 14:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 10. 02. 14:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
GFSE OROS
2019. 10. 11. 13:00
Mátészalkai Sportpálya
2019. 10. 11. 13:00
Mátészalkai Sportpálya
MÁTÉSZALKAI MTK
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 18. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 10. 18. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
CIGÁND SE
2019. 10. 26. 10:00
Nyírtura Sportpálya
2019. 10. 26. 10:00
Nyírtura Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 02. 09:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 11. 02. 09:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 08. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 11. 08. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
KARCAGI SE
2019. 11. 16. 10:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
2019. 11. 16. 10:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
FILO SE
INFO
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 22. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 11. 22. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
11. 22. 15:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2020. 03. 06. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 03. 06. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
03. 06. 15:00
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2020. 03. 14. 13:00
Tarpa Sportcentrum
2020. 03. 14. 13:00
Tarpa Sportcentrum
TARPA SC
03. 14. 13:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 03. 20. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 03. 20. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
03. 20. 15:00
LOKI FOCISULI
2020. 03. 28. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 03. 28. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET
03. 28. 10:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 04. 03. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 04. 03. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
04. 03. 15:00
BALMAZÚJVÁROSI FC
2020. 04. 11. 10:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
2020. 04. 11. 10:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
GFSE OROS
04. 11. 10:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 04. 17. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 04. 17. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
04. 17. 15:00
MÁTÉSZALKAI MTK
2020. 04. 26. 10:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
2020. 04. 26. 10:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
CIGÁND SE
04. 26. 10:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 05. 01. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 05. 01. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
05. 01. 15:00
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 05. 08. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 05. 08. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
05. 08. 15:00
DEBRECENI EAC
2020. 05. 17. 10:00
Karcagi Se tartalékpálya
2020. 05. 17. 10:00
Karcagi Se tartalékpálya
KARCAGI SE
05. 17. 10:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 05. 22. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 05. 22. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
05. 22. 15:00
FILO SE
2020. 05. 30. 10:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2020. 05. 30. 10:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
05. 30. 10:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA

CIGÁND SE

2019. 10. 24. 11:00
Tarpa Sportcentrum
2019. 10. 24. 11:00
Tarpa Sportcentrum
TARPA SC
CIGÁND SE
2019. 09. 08. 10:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
2019. 09. 08. 10:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
CIGÁND SE
LOKI FOCISULI
2019. 09. 14. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 09. 14. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET
CIGÁND SE
2019. 09. 21. 10:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
2019. 09. 21. 10:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
CIGÁND SE
BALMAZÚJVÁROSI FC
2019. 09. 29. 10:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
2019. 09. 29. 10:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
GFSE OROS
CIGÁND SE
2019. 10. 05. 13:30
Cigánd Vasút utcai sporttelep
2019. 10. 05. 13:30
Cigánd Vasút utcai sporttelep
CIGÁND SE
MÁTÉSZALKAI MTK
2019. 10. 12. 12:00
Nyírtura Sportpálya
2019. 10. 12. 12:00
Nyírtura Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
CIGÁND SE
2019. 10. 18. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 10. 18. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
CIGÁND SE
2019. 10. 27. 12:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
2019. 10. 27. 12:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
CIGÁND SE
DEBRECENI EAC
2019. 11. 02. 13:00
Karcagi Se tartalékpálya
2019. 11. 02. 13:00
Karcagi Se tartalékpálya
KARCAGI SE
CIGÁND SE
2019. 11. 10. 10:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
2019. 11. 10. 10:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
CIGÁND SE
FILO SE
2019. 11. 16. 12:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2019. 11. 16. 12:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
11. 16. 12:00
CIGÁND SE
2019. 11. 24. 10:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
2019. 11. 24. 10:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
CIGÁND SE
11. 24. 10:00
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2020. 03. 08. 10:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
2020. 03. 08. 10:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
CIGÁND SE
03. 08. 10:00
TARPA SC
2020. 03. 14. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 03. 14. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
03. 14. 10:00
CIGÁND SE
2020. 03. 22. 10:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
2020. 03. 22. 10:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
CIGÁND SE
03. 22. 10:00
DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET
2020. 03. 27. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2020. 03. 27. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
03. 27. 16:00
CIGÁND SE
2020. 04. 05. 10:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
2020. 04. 05. 10:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
CIGÁND SE
04. 05. 10:00
GFSE OROS
2020. 04. 10. 14:00
Mátészalkai Sportpálya
2020. 04. 10. 14:00
Mátészalkai Sportpálya
MÁTÉSZALKAI MTK
04. 10. 14:00
CIGÁND SE
2020. 04. 19. 10:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
2020. 04. 19. 10:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
CIGÁND SE
04. 19. 10:00
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 04. 26. 10:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
2020. 04. 26. 10:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
CIGÁND SE
04. 26. 10:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 05. 02. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 05. 02. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
05. 02. 10:00
CIGÁND SE
2020. 05. 10. 10:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
2020. 05. 10. 10:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
CIGÁND SE
05. 10. 10:00
KARCAGI SE
2020. 05. 16. 10:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
2020. 05. 16. 10:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
FILO SE
05. 16. 10:00
CIGÁND SE
2020. 05. 24. 10:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
2020. 05. 24. 10:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
CIGÁND SE
05. 24. 10:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2020. 05. 30. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2020. 05. 30. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
05. 30. 10:00
CIGÁND SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom