Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U17 III. Észak-Kelet 9. forduló

2019.10.26 - 10:00

Nyírtura, Nyírtura Sportpálya (Nyírtura Községi Sportpálya)

Szabolcs-Szatmár-Bereg

MLSZ U17 III. Észak-Kelet

Játékvezető
SIPOS LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BÍRÓ CSABA, MALESKOVITS RUDOLF
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

5'

BOKOR MÁRK

 

0 - 2

8'

BOKOR MÁRK

 

0 - 3

29'

REMENYICZKI GÁBOR

 

0 - 4

42'

BOKOR MÁRK

 

0 - 5

49'

HELESH YAROSLAV

 

0 - 6

53'

HONCHAR NIKITA

 

0 - 7

58'

VASS BERTALAN

 

0 - 8

59'

HONCHAR NIKITA

 

0 - 9

60'

CZÉRNA ERIK GÁBOR

 

0 - 10

64'

SIMON MÁTYÁS DEZSŐ

 

0 - 11

73'

NYÉKI KEVIN

 

0 - 12

80'

PATAKI ISTVÁN

 

0 - 13

82'

CZÉRNA ERIK GÁBOR
TÓTH ÁKOS ÁDÁM

88'

1 - 13

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 9 8 0 1 68 10 58 24 7.6
2 BALMAZÚJVÁROSI FC BALMAZÚJVÁROSI FC 9 8 0 1 57 14 43 24 8.4
3 TARPA SC TARPA SC 8 7 0 1 49 14 35 21 8.5
4 MÁTÉSZALKAI MTK MÁTÉSZALKAI MTK 9 6 0 3 30 20 10 18 8.1
5 DEBRECENI EAC DEBRECENI EAC 9 5 1 3 38 27 11 16 6.7
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 9 5 1 3 33 23 10 16 8.1
7 DEBRECENI SPORTCENTRUM DEBRECENI SPORTCENTRUM 9 5 1 3 27 24 3 16 7.9
8 DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET 9 5 0 4 29 18 11 15 7.7
9 LOKI FOCISULI LOKI FOCISULI 8 2 2 4 20 36 -16 8 7.3
10 CIGÁND SE CIGÁND SE 9 2 1 6 21 70 -49 7 6.3
11 GFSE OROS GFSE OROS 9 2 0 7 15 41 -26 6 7.7
12 FILO SE FILO SE 9 2 0 7 15 42 -27 6 8.1
13 KARCAGI SE KARCAGI SE 9 1 0 8 17 45 -28 3 6.9
14 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 9 1 0 8 19 54 -35 3 6.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SÉNYŐ-CARNIFEX FC VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 4 4 0 0 11 2 9 12 5 4 0 1 17 3 14 12 9 8 0 1 28 5 23 24
2 SÉNYŐ-CARNIFEX FC TARPA SC 5 5 0 0 22 5 17 15 3 2 0 1 4 3 1 6 8 7 0 1 26 8 18 21
3 SÉNYŐ-CARNIFEX FC BALMAZÚJVÁROSI FC 5 5 0 0 12 2 10 15 4 2 0 2 11 8 3 6 9 7 0 2 23 10 13 21
4 SÉNYŐ-CARNIFEX FC DEBRECENI SPORTCENTRUM 5 3 1 1 8 10 -2 10 4 2 0 2 9 5 4 6 9 5 1 3 17 15 2 16
5 SÉNYŐ-CARNIFEX FC DEBRECENI EAC 4 3 0 1 8 5 3 9 5 2 1 2 5 9 -4 7 9 5 1 3 13 14 -1 16
6 SÉNYŐ-CARNIFEX FC DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET 5 4 0 1 10 3 7 12 4 1 0 3 3 5 -2 3 9 5 0 4 13 8 5 15
7 SÉNYŐ-CARNIFEX FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 5 3 0 2 14 6 8 9 4 1 1 2 3 4 -1 4 9 4 1 4 17 10 7 13
8 SÉNYŐ-CARNIFEX FC MÁTÉSZALKAI MTK 4 2 1 1 4 2 2 7 5 2 0 3 8 7 1 6 9 4 1 4 12 9 3 13
9 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 5 3 0 2 5 8 -3 9 4 0 0 4 3 16 -13 0 9 3 0 6 8 24 -16 9
10 SÉNYŐ-CARNIFEX FC LOKI FOCISULI 4 2 0 2 5 9 -4 6 4 0 2 2 4 7 -3 2 8 2 2 4 9 16 -7 8
11 SÉNYŐ-CARNIFEX FC FILO SE 4 1 2 1 7 8 -1 5 5 1 0 4 3 10 -7 3 9 2 2 5 10 18 -8 8
12 SÉNYŐ-CARNIFEX FC KARCAGI SE 4 2 0 2 5 4 1 6 5 0 2 3 4 13 -9 2 9 2 2 5 9 17 -8 8
13 SÉNYŐ-CARNIFEX FC GFSE OROS 4 1 0 3 2 5 -3 3 5 1 0 4 5 10 -5 3 9 2 0 7 7 15 -8 6
14 SÉNYŐ-CARNIFEX FC CIGÁND SE 4 0 2 2 5 12 -7 2 5 0 0 5 2 18 -16 0 9 0 2 7 7 30 -23 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SÉNYŐ-CARNIFEX FC VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 4 4 0 0 28 4 24 12 5 4 0 1 40 6 34 12 9 8 0 1 68 10 58 24
2 SÉNYŐ-CARNIFEX FC BALMAZÚJVÁROSI FC 5 5 0 0 26 4 22 15 4 3 0 1 31 10 21 9 9 8 0 1 57 14 43 24
3 SÉNYŐ-CARNIFEX FC TARPA SC 5 5 0 0 38 9 29 15 3 2 0 1 11 5 6 6 8 7 0 1 49 14 35 21
4 SÉNYŐ-CARNIFEX FC MÁTÉSZALKAI MTK 4 3 0 1 10 6 4 9 5 3 0 2 20 14 6 9 9 6 0 3 30 20 10 18
5 SÉNYŐ-CARNIFEX FC DEBRECENI EAC 4 3 0 1 19 11 8 9 5 2 1 2 19 16 3 7 9 5 1 3 38 27 11 16
6 SÉNYŐ-CARNIFEX FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 5 3 0 2 24 14 10 9 4 2 1 1 9 9 0 7 9 5 1 3 33 23 10 16
7 SÉNYŐ-CARNIFEX FC DEBRECENI SPORTCENTRUM 5 2 1 2 11 16 -5 7 4 3 0 1 16 8 8 9 9 5 1 3 27 24 3 16
8 SÉNYŐ-CARNIFEX FC DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET 5 3 0 2 21 8 13 9 4 2 0 2 8 10 -2 6 9 5 0 4 29 18 11 15
9 SÉNYŐ-CARNIFEX FC LOKI FOCISULI 4 1 1 2 12 21 -9 4 4 1 1 2 8 15 -7 4 8 2 2 4 20 36 -16 8
10 SÉNYŐ-CARNIFEX FC CIGÁND SE 4 1 1 2 13 26 -13 4 5 1 0 4 8 44 -36 3 9 2 1 6 21 70 -49 7
11 SÉNYŐ-CARNIFEX FC GFSE OROS 4 1 0 3 7 17 -10 3 5 1 0 4 8 24 -16 3 9 2 0 7 15 41 -26 6
12 SÉNYŐ-CARNIFEX FC FILO SE 4 1 0 3 9 18 -9 3 5 1 0 4 6 24 -18 3 9 2 0 7 15 42 -27 6
13 SÉNYŐ-CARNIFEX FC KARCAGI SE 4 1 0 3 9 18 -9 3 5 0 0 5 8 27 -19 0 9 1 0 8 17 45 -28 3
14 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 5 1 0 4 13 26 -13 3 4 0 0 4 6 28 -22 0 9 1 0 8 19 54 -35 3
 
BALMAZÚJVÁROSI FC
------10 - 1-1 - 04 - 07 - 0-4 - 3
CIGÁND SE
3 - 14-3 - 3----3 - 24 - 7----
DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET
-9 - 12 - 51 - 26 - 03 - 0-------
DEBRECENI EAC
3 - 2--4 - 6---8 - 14 - 2----
DEBRECENI SPORTCENTRUM
------4 - 22 - 2-1 - 24 - 1-0 - 9
FILO SE
4 - 8---0 - 6-3 - 12 - 3-----
GFSE OROS
0 - 73 - 1-2 - 6-2 - 3-------
KARCAGI SE
--1 - 3---5 - 3--2 - 5-1 - 7-
LOKI FOCISULI
-------7 - 33 - 62 - 2--0 - 10
MÁTÉSZALKAI MTK
--4 - 0---2 - 03 - 1----1 - 5
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
--4 - 53 - 1-5 - 1----10 - 42 - 3-
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
-2 - 4---6 - 12 - 3--2 - 5--1 - 13
TARPA SC
-17 - 1-6 - 43 - 25 - 1-----7 - 1-
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
-13 - 11 - 0---12 - 2-----2 - 1

Meccsek

SÉNYŐ-CARNIFEX FC

2019. 08. 30. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2019. 08. 30. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2019. 09. 07. 12:00
Nyírtura Sportpálya
2019. 09. 07. 12:00
Nyírtura Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
FILO SE
2019. 09. 14. 12:00
Nyírtura Sportpálya
2019. 09. 14. 12:00
Nyírtura Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
GFSE OROS
2019. 09. 21. 10:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2019. 09. 21. 10:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2019. 09. 28. 10:00
Nyírtura Sportpálya
2019. 09. 28. 10:00
Nyírtura Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
MÁTÉSZALKAI MTK
2019. 10. 05. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2019. 10. 05. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2019. 10. 12. 12:00
Nyírtura Sportpálya
2019. 10. 12. 12:00
Nyírtura Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
CIGÁND SE
2019. 10. 20. 10:00
Tarpa Sportcentrum
2019. 10. 20. 10:00
Tarpa Sportcentrum
TARPA SC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2019. 10. 26. 10:00
Nyírtura Sportpálya
2019. 10. 26. 10:00
Nyírtura Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 02. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 11. 02. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2019. 11. 09. 12:00
Nyírtura Sportpálya
2019. 11. 09. 12:00
Nyírtura Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
DEBRECENI EAC
2019. 11. 16. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 11. 16. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET
INFO
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2019. 11. 23. 13:00
Nyírtura Sportpálya
2019. 11. 23. 13:00
Nyírtura Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
11. 23. 13:00
KARCAGI SE
2020. 03. 07. 12:00
Nyírtura Sportpálya
2020. 03. 07. 12:00
Nyírtura Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
03. 07. 12:00
BALMAZÚJVÁROSI FC
2020. 03. 14. 10:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
2020. 03. 14. 10:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
FILO SE
03. 14. 10:00
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 03. 21. 10:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
2020. 03. 21. 10:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
GFSE OROS
03. 21. 10:00
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 03. 28. 12:00
Nyírtura Sportpálya
2020. 03. 28. 12:00
Nyírtura Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
03. 28. 12:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2020. 04. 03. 14:00
Mátészalkai Sportpálya
2020. 04. 03. 14:00
Mátészalkai Sportpálya
MÁTÉSZALKAI MTK
04. 03. 14:00
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 04. 11. 12:00
Nyírtura Sportpálya
2020. 04. 11. 12:00
Nyírtura Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
04. 11. 12:00
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2020. 04. 19. 10:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
2020. 04. 19. 10:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
CIGÁND SE
04. 19. 10:00
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 04. 25. 12:00
Nyírtura Sportpálya
2020. 04. 25. 12:00
Nyírtura Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
04. 25. 12:00
TARPA SC
2020. 05. 01. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 05. 01. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
05. 01. 15:00
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 05. 09. 12:00
Nyírtura Sportpálya
2020. 05. 09. 12:00
Nyírtura Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
05. 09. 12:00
LOKI FOCISULI
2020. 05. 16. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 05. 16. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
05. 16. 10:00
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 05. 23. 12:00
Nyírtura Sportpálya
2020. 05. 23. 12:00
Nyírtura Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
05. 23. 12:00
DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET
2020. 05. 31. 10:00
Karcagi Se tartalékpálya
2020. 05. 31. 10:00
Karcagi Se tartalékpálya
KARCAGI SE
05. 31. 10:00
SÉNYŐ-CARNIFEX FC

VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA

2019. 08. 31. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2019. 08. 31. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 06. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 09. 06. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
TARPA SC
2019. 09. 15. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 09. 15. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 20. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 09. 20. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET
2019. 09. 27. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2019. 09. 27. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 02. 14:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 10. 02. 14:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
GFSE OROS
2019. 10. 11. 13:00
Mátészalkai Sportpálya
2019. 10. 11. 13:00
Mátészalkai Sportpálya
MÁTÉSZALKAI MTK
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 18. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 10. 18. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
CIGÁND SE
2019. 10. 26. 10:00
Nyírtura Sportpálya
2019. 10. 26. 10:00
Nyírtura Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 02. 09:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 11. 02. 09:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 08. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 11. 08. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
KARCAGI SE
2019. 11. 16. 10:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
2019. 11. 16. 10:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
FILO SE
INFO
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 22. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 11. 22. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
11. 22. 15:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2020. 03. 06. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 03. 06. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
03. 06. 15:00
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2020. 03. 14. 13:00
Tarpa Sportcentrum
2020. 03. 14. 13:00
Tarpa Sportcentrum
TARPA SC
03. 14. 13:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 03. 20. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 03. 20. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
03. 20. 15:00
LOKI FOCISULI
2020. 03. 28. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 03. 28. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET
03. 28. 10:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 04. 03. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 04. 03. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
04. 03. 15:00
BALMAZÚJVÁROSI FC
2020. 04. 11. 10:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
2020. 04. 11. 10:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
GFSE OROS
04. 11. 10:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 04. 17. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 04. 17. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
04. 17. 15:00
MÁTÉSZALKAI MTK
2020. 04. 26. 10:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
2020. 04. 26. 10:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
CIGÁND SE
04. 26. 10:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 05. 01. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 05. 01. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
05. 01. 15:00
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 05. 08. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 05. 08. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
05. 08. 15:00
DEBRECENI EAC
2020. 05. 17. 10:00
Karcagi Se tartalékpálya
2020. 05. 17. 10:00
Karcagi Se tartalékpálya
KARCAGI SE
05. 17. 10:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 05. 22. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 05. 22. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
05. 22. 15:00
FILO SE
2020. 05. 30. 10:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2020. 05. 30. 10:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
05. 30. 10:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom