Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U17 III. Észak-Kelet 13. forduló

2019.11.22 - 16:00

Kisvárda, Kisvárda Várkerti Sporttelep (Várkert sportpálya)

Szabolcs-Szatmár-Bereg

MLSZ U17 III. Észak-Kelet

Játékvezető
TORDAI MIKLÓS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FRINDIK JÓZSEF, KÁROLY JÓZSEF
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
90'
45'

Gólok

HONCHAR NIKITA

4'

1 - 0

 

MARTYNUZZI IVAN

10'

2 - 0

 

BOKOR MÁRK

22'

3 - 0

 

NYÉKI KEVIN

57'

4 - 0

 

HONCHAR NIKITA

73'

5 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 13 12 0 1 95 12 83 36 8
2 BALMAZÚJVÁROSI FC BALMAZÚJVÁROSI FC 13 11 0 2 77 23 54 33 7.9
3 TARPA SC TARPA SC 13 10 1 2 72 29 43 31 7.8
4 DEBRECENI SPORTCENTRUM DEBRECENI SPORTCENTRUM 13 9 1 3 40 30 10 28 7.8
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 13 8 1 4 53 33 20 25 7.7
6 DEBRECENI EAC DEBRECENI EAC 13 8 1 4 48 34 14 25 7.6
7 MÁTÉSZALKAI MTK MÁTÉSZALKAI MTK 13 7 1 5 38 31 7 22 7.5
8 DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET 13 7 0 6 49 29 20 21 7.5
9 LOKI FOCISULI LOKI FOCISULI 13 4 2 7 37 54 -17 14 7.4
10 FILO SE FILO SE 13 3 0 10 21 57 -36 9 7.3
11 CIGÁND SE CIGÁND SE 13 2 1 10 28 89 -61 7 7.2
12 KARCAGI SE KARCAGI SE 13 2 0 11 23 62 -39 6 7.2
13 GFSE OROS GFSE OROS 13 2 0 11 19 66 -47 6 7.1
14 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 13 2 0 11 29 80 -51 6 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SÉNYŐ-CARNIFEX FC VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 6 6 0 0 17 2 15 18 7 6 0 1 25 4 21 18 13 12 0 1 42 6 36 36
2 SÉNYŐ-CARNIFEX FC TARPA SC 7 7 0 0 30 6 24 21 6 4 0 2 6 7 -1 12 13 11 0 2 36 13 23 33
3 SÉNYŐ-CARNIFEX FC BALMAZÚJVÁROSI FC 7 7 0 0 18 3 15 21 6 3 0 3 14 11 3 9 13 10 0 3 32 14 18 30
4 SÉNYŐ-CARNIFEX FC DEBRECENI SPORTCENTRUM 7 5 1 1 12 11 1 16 6 3 1 2 11 6 5 10 13 8 2 3 23 17 6 26
5 SÉNYŐ-CARNIFEX FC DEBRECENI EAC 7 4 0 3 11 9 2 12 6 3 1 2 7 9 -2 10 13 7 1 5 18 18 0 22
6 SÉNYŐ-CARNIFEX FC DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET 7 6 0 1 15 5 10 18 6 1 0 5 5 11 -6 3 13 7 0 6 20 16 4 21
7 SÉNYŐ-CARNIFEX FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 8 5 1 2 25 10 15 16 5 1 1 3 3 7 -4 4 13 6 2 5 28 17 11 20
8 SÉNYŐ-CARNIFEX FC MÁTÉSZALKAI MTK 5 2 1 2 4 3 1 7 8 3 1 4 12 12 0 10 13 5 2 6 16 15 1 17
9 SÉNYŐ-CARNIFEX FC LOKI FOCISULI 7 3 0 4 10 13 -3 9 6 1 2 3 7 11 -4 5 13 4 2 7 17 24 -7 14
10 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 7 4 0 3 7 11 -4 12 6 0 0 6 5 22 -17 0 13 4 0 9 12 33 -21 12
11 SÉNYŐ-CARNIFEX FC KARCAGI SE 5 2 1 2 6 5 1 7 8 1 2 5 7 19 -12 5 13 3 3 7 13 24 -11 12
12 SÉNYŐ-CARNIFEX FC FILO SE 6 1 2 3 7 15 -8 5 7 1 0 6 6 15 -9 3 13 2 2 9 13 30 -17 8
13 SÉNYŐ-CARNIFEX FC CIGÁND SE 6 1 3 2 10 16 -6 6 7 0 1 6 3 23 -20 1 13 1 4 8 13 39 -26 7
14 SÉNYŐ-CARNIFEX FC GFSE OROS 6 1 0 5 3 8 -5 3 7 1 0 6 6 18 -12 3 13 2 0 11 9 26 -17 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SÉNYŐ-CARNIFEX FC VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 6 6 0 0 41 4 37 18 7 6 0 1 54 8 46 18 13 12 0 1 95 12 83 36
2 SÉNYŐ-CARNIFEX FC BALMAZÚJVÁROSI FC 7 7 0 0 38 7 31 21 6 4 0 2 39 16 23 12 13 11 0 2 77 23 54 33
3 SÉNYŐ-CARNIFEX FC TARPA SC 7 7 0 0 55 14 41 21 6 3 1 2 17 15 2 10 13 10 1 2 72 29 43 31
4 SÉNYŐ-CARNIFEX FC DEBRECENI SPORTCENTRUM 7 4 1 2 19 20 -1 13 6 5 0 1 21 10 11 15 13 9 1 3 40 30 10 28
5 SÉNYŐ-CARNIFEX FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 8 6 0 2 44 19 25 18 5 2 1 2 9 14 -5 7 13 8 1 4 53 33 20 25
6 SÉNYŐ-CARNIFEX FC DEBRECENI EAC 7 5 0 2 24 18 6 15 6 3 1 2 24 16 8 10 13 8 1 4 48 34 14 25
7 SÉNYŐ-CARNIFEX FC MÁTÉSZALKAI MTK 5 3 1 1 12 8 4 10 8 4 0 4 26 23 3 12 13 7 1 5 38 31 7 22
8 SÉNYŐ-CARNIFEX FC DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET 7 5 0 2 35 11 24 15 6 2 0 4 14 18 -4 6 13 7 0 6 49 29 20 21
9 SÉNYŐ-CARNIFEX FC LOKI FOCISULI 7 2 1 4 23 34 -11 7 6 2 1 3 14 20 -6 7 13 4 2 7 37 54 -17 14
10 SÉNYŐ-CARNIFEX FC FILO SE 6 1 0 5 10 28 -18 3 7 2 0 5 11 29 -18 6 13 3 0 10 21 57 -36 9
11 SÉNYŐ-CARNIFEX FC CIGÁND SE 6 1 1 4 19 34 -15 4 7 1 0 6 9 55 -46 3 13 2 1 10 28 89 -61 7
12 SÉNYŐ-CARNIFEX FC KARCAGI SE 5 2 0 3 11 19 -8 6 8 0 0 8 12 43 -31 0 13 2 0 11 23 62 -39 6
13 SÉNYŐ-CARNIFEX FC GFSE OROS 6 1 0 5 8 23 -15 3 7 1 0 6 11 43 -32 3 13 2 0 11 19 66 -47 6
14 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 7 2 0 5 18 33 -15 6 6 0 0 6 11 47 -36 0 13 2 0 11 29 80 -51 6
 
BALMAZÚJVÁROSI FC
-4 - 3----10 - 1-1 - 04 - 07 - 08 - 04 - 3
CIGÁND SE
3 - 14-3 - 32 - 34 - 5--3 - 24 - 7----
DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET
-9 - 12 - 51 - 26 - 03 - 0-4 - 2--10 - 1--
DEBRECENI EAC
3 - 2--4 - 61 - 0-3 - 28 - 14 - 2---1 - 5
DEBRECENI SPORTCENTRUM
4 - 3-----4 - 22 - 24 - 11 - 24 - 1-0 - 9
FILO SE
4 - 8---0 - 6-3 - 12 - 30 - 1---1 - 9
GFSE OROS
0 - 73 - 1-2 - 60 - 22 - 3-1 - 4-----
KARCAGI SE
-2 - 11 - 3---5 - 3--2 - 5-1 - 7-
LOKI FOCISULI
2 - 5------7 - 33 - 62 - 29 - 40 - 40 - 10
MÁTÉSZALKAI MTK
--4 - 0---2 - 03 - 1---2 - 21 - 5
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
-9 - 04 - 53 - 1-5 - 16 - 1--5 - 410 - 42 - 3-
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
-2 - 4-0 - 5-6 - 12 - 35 - 2-2 - 5--1 - 13
TARPA SC
-17 - 14 - 36 - 43 - 25 - 113 - 2----7 - 1-
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
-13 - 11 - 0---12 - 28 - 0--5 - 0-2 - 1

Meccsek

VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA

2019. 08. 31. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2019. 08. 31. 10:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 06. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 09. 06. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
TARPA SC
2019. 09. 15. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 09. 15. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 20. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 09. 20. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET
2019. 09. 27. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2019. 09. 27. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 02. 14:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 10. 02. 14:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
GFSE OROS
2019. 10. 11. 13:00
Mátészalkai Sportpálya
2019. 10. 11. 13:00
Mátészalkai Sportpálya
MÁTÉSZALKAI MTK
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 18. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 10. 18. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
CIGÁND SE
2019. 10. 26. 10:00
Nyírtura Sportpálya
2019. 10. 26. 10:00
Nyírtura Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 02. 09:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 11. 02. 09:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 08. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 11. 08. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
KARCAGI SE
2019. 11. 16. 10:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
2019. 11. 16. 10:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
FILO SE
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 22. 16:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 11. 22. 16:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2020. 03. 06. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 03. 06. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2020. 06. 30.
Tarpa Sportcentrum
2020. 06. 30.
Tarpa Sportcentrum
TARPA SC
INFO
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 06. 30.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
LOKI FOCISULI
2020. 06. 30.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 06. 30.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET
06. 30.
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 06. 30.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
BALMAZÚJVÁROSI FC
2020. 06. 30.
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
2020. 06. 30.
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
GFSE OROS
06. 30.
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 06. 30.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
MÁTÉSZALKAI MTK
2020. 06. 30.
Cigánd Vasút utcai sporttelep
2020. 06. 30.
Cigánd Vasút utcai sporttelep
CIGÁND SE
06. 30.
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 06. 30.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 06. 30.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 06. 30.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
DEBRECENI EAC
2020. 06. 30.
Karcagi Se tartalékpálya
2020. 06. 30.
Karcagi Se tartalékpálya
KARCAGI SE
06. 30.
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 06. 30.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
FILO SE
2020. 06. 30.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2020. 06. 30.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
06. 30.
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA

MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC

2019. 08. 31. 10:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2019. 08. 31. 10:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
DEBRECENI EAC
2019. 09. 08. 10:00
Karcagi Se tartalékpálya
2019. 09. 08. 10:00
Karcagi Se tartalékpálya
KARCAGI SE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2019. 09. 14. 10:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2019. 09. 14. 10:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
FILO SE
2019. 09. 21. 10:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2019. 09. 21. 10:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2019. 09. 28. 12:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2019. 09. 28. 12:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2019. 10. 04. 16:00
Mezőkövesd Városi Stadion
2019. 10. 04. 16:00
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
TARPA SC
2019. 10. 10. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 10. 10. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2019. 10. 22. 16:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2019. 10. 22. 16:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET
2019. 10. 24. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2019. 10. 24. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2019. 10. 29. 12:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2019. 10. 29. 12:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
GFSE OROS
2019. 11. 29. 16:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2019. 11. 29. 16:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
MÁTÉSZALKAI MTK
2019. 11. 16. 10:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2019. 11. 16. 10:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
CIGÁND SE
2019. 11. 22. 16:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 11. 22. 16:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2020. 03. 07. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 03. 07. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2020. 03. 13. 17:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2020. 03. 13. 17:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
KARCAGI SE
2020. 06. 30.
Nyíregyháza FILO Sportpálya
2020. 06. 30.
Nyíregyháza FILO Sportpálya
FILO SE
06. 30.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2020. 06. 30.
Sényő Sportpálya
2020. 06. 30.
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
06. 30.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2020. 06. 30.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2020. 06. 30.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
06. 30.
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2020. 06. 30.
Tarpa Sportcentrum
2020. 06. 30.
Tarpa Sportcentrum
TARPA SC
06. 30.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2020. 06. 30.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2020. 06. 30.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
06. 30.
LOKI FOCISULI
2020. 06. 30.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 06. 30.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DASE DIÁKSPORT EGYESÜLET
06. 30.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2020. 06. 30.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2020. 06. 30.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
06. 30.
BALMAZÚJVÁROSI FC
2020. 06. 30.
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
2020. 06. 30.
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
GFSE OROS
06. 30.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2020. 06. 30.
Mátészalkai Sportpálya
2020. 06. 30.
Mátészalkai Sportpálya
MÁTÉSZALKAI MTK
06. 30.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2020. 06. 30.
Cigánd Vasút utcai sporttelep
2020. 06. 30.
Cigánd Vasút utcai sporttelep
CIGÁND SE
06. 30.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2020. 06. 30.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2020. 06. 30.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
06. 30.
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple