Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U19 III. Észak-Kelet 3. forduló

2019.09.15 - 12:00

Debrecen-Pallag, Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont

Szabolcs-Szatmár-Bereg

MLSZ U19 III. Észak-Kelet

Játékvezető
GYARMATI IMRE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DARÁNYI ANTAL, LÉVAI ZOLTÁN
LOKI FOCISULI
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

10'

ILLÉS GÁBOR

 

0 - 2

32'

ÚJVÁRI PATRIK

 

0 - 3

34'

ILLÉS GÁBOR

 

0 - 4

35'

ÚJVÁRI PATRIK

 

0 - 5

41'

ÖTVÖS SZABOLCS

 

0 - 6

49'

KHIMICH VASYL

 

0 - 7

54'

KHIMICH VASYL

 

0 - 8

67'

SEVERNYOV ROBERT

 

0 - 9

81'

KHIMICH VASYL

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 DEBRECENI SPORTCENTRUM DEBRECENI SPORTCENTRUM 3 3 0 0 15 3 12 9 11
2 TARPA SC TARPA SC 3 3 0 0 9 3 6 9 10.3
3 DASE  DASE  3 2 1 0 12 4 8 7 10.3
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 3 2 1 0 12 9 3 7 10.3
5 BALMAZÚJVÁROSI FC BALMAZÚJVÁROSI FC 3 2 0 1 13 6 7 6 10
6 FILO SE FILO SE 3 2 0 1 10 8 2 6 8.3
7 GFSE OROS GFSE OROS 3 1 1 1 8 8 0 4 5.7
8 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3 1 0 2 12 13 -1 3 4.7
9 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 3 1 0 2 8 10 -2 3 6
10 CIGÁND SE CIGÁND SE 3 1 0 2 4 8 -4 3 5.3
11 LOKI FOCISULI LOKI FOCISULI 3 1 0 2 6 14 -8 3 10.7
12 KARCAGI SE KARCAGI SE 3 0 1 2 5 8 -3 1 3.7
13 DEBRECENI EAC DEBRECENI EAC 3 0 0 3 4 8 -4 0 2.3
14 MÁTÉSZALKAI MTK MÁTÉSZALKAI MTK 3 0 0 3 3 19 -16 0 6.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MÁTÉSZALKAI MTK DEBRECENI SPORTCENTRUM 2 2 0 0 7 1 6 6 1 1 0 0 2 1 1 3 3 3 0 0 9 2 7 9
2 MÁTÉSZALKAI MTK TARPA SC 2 2 0 0 3 0 3 6 1 1 0 0 2 1 1 3 3 3 0 0 5 1 4 9
3 MÁTÉSZALKAI MTK BALMAZÚJVÁROSI FC 2 2 0 0 5 1 4 6 1 0 1 0 1 1 0 1 3 2 1 0 6 2 4 7
4 MÁTÉSZALKAI MTK GFSE OROS 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 2 0 2 4 3 1 2 0 3 1 2 5
5 MÁTÉSZALKAI MTK FILO SE 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 2 1 4 3 1 2 0 4 3 1 5
6 MÁTÉSZALKAI MTK DASE 2 1 1 0 1 0 1 4 1 0 1 0 2 2 0 1 3 1 2 0 3 2 1 5
7 MÁTÉSZALKAI MTK MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 2 1 1 0 4 3 1 4 1 0 0 1 2 3 -1 0 3 1 1 1 6 6 0 4
8 MÁTÉSZALKAI MTK KARCAGI SE 1 1 0 0 3 2 1 3 2 0 1 1 1 3 -2 1 3 1 1 1 4 5 -1 4
9 MÁTÉSZALKAI MTK VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 6 5 1 3 3 1 0 2 7 7 0 3
10 MÁTÉSZALKAI MTK CIGÁND SE 1 1 0 0 2 1 1 3 2 0 0 2 0 3 -3 0 3 1 0 2 2 4 -2 3
11 MÁTÉSZALKAI MTK LOKI FOCISULI 2 1 0 1 2 5 -3 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 0 2 3 7 -4 3
12 MÁTÉSZALKAI MTK MÁTÉSZALKAI MTK 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 0 2 0 5 -5 0 3 0 1 2 2 7 -5 1
13 MÁTÉSZALKAI MTK DEBRECENI EAC 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 1 3 -2 0 3 0 0 3 2 5 -3 0
14 MÁTÉSZALKAI MTK SÉNYŐ-CARNIFEX FC 2 0 0 2 0 3 -3 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 0 0 3 1 5 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MÁTÉSZALKAI MTK DEBRECENI SPORTCENTRUM 2 2 0 0 12 2 10 6 1 1 0 0 3 1 2 3 3 3 0 0 15 3 12 9
2 MÁTÉSZALKAI MTK TARPA SC 2 2 0 0 6 1 5 6 1 1 0 0 3 2 1 3 3 3 0 0 9 3 6 9
3 MÁTÉSZALKAI MTK DASE 2 1 1 0 5 2 3 4 1 1 0 0 7 2 5 3 3 2 1 0 12 4 8 7
4 MÁTÉSZALKAI MTK MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 2 2 0 0 9 6 3 6 1 0 1 0 3 3 0 1 3 2 1 0 12 9 3 7
5 MÁTÉSZALKAI MTK BALMAZÚJVÁROSI FC 2 1 0 1 10 4 6 3 1 1 0 0 3 2 1 3 3 2 0 1 13 6 7 6
6 MÁTÉSZALKAI MTK FILO SE 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 0 1 7 7 0 3 3 2 0 1 10 8 2 6
7 MÁTÉSZALKAI MTK GFSE OROS 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 1 0 6 5 1 4 3 1 1 1 8 8 0 4
8 MÁTÉSZALKAI MTK VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 10 10 0 3 3 1 0 2 12 13 -1 3
9 MÁTÉSZALKAI MTK SÉNYŐ-CARNIFEX FC 2 0 0 2 4 7 -3 0 1 1 0 0 4 3 1 3 3 1 0 2 8 10 -2 3
10 MÁTÉSZALKAI MTK CIGÁND SE 1 1 0 0 4 1 3 3 2 0 0 2 0 7 -7 0 3 1 0 2 4 8 -4 3
11 MÁTÉSZALKAI MTK LOKI FOCISULI 2 1 0 1 5 10 -5 3 1 0 0 1 1 4 -3 0 3 1 0 2 6 14 -8 3
12 MÁTÉSZALKAI MTK KARCAGI SE 1 0 1 0 3 3 0 1 2 0 0 2 2 5 -3 0 3 0 1 2 5 8 -3 1
13 MÁTÉSZALKAI MTK DEBRECENI EAC 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 3 5 -2 0 3 0 0 3 4 8 -4 0
14 MÁTÉSZALKAI MTK MÁTÉSZALKAI MTK 1 0 0 1 2 7 -5 0 2 0 0 2 1 12 -11 0 3 0 0 3 3 19 -16 0
 
BALMAZÚJVÁROSI FC
--------7 - 0-3 - 4--
CIGÁND SE
-------4 - 1-----
DASE
-3 - 0---2 - 2-------
DEBRECENI EAC
---1 - 3---------
DEBRECENI SPORTCENTRUM
------2 - 1-----10 - 1
FILO SE
------3 - 1------
GFSE OROS
2 - 3------------
KARCAGI SE
---------3 - 3---
LOKI FOCISULI
--------5 - 1---0 - 9
MÁTÉSZALKAI MTK
--2 - 7----------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
---3 - 2-6 - 4-------
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
-----1 - 33 - 4------
TARPA SC
-4 - 0-2 - 1---------
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
------------2 - 3

Meccsek

LOKI FOCISULI

2019. 09. 01. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 09. 01. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
MÁTÉSZALKAI MTK
2019. 09. 08. 12:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
2019. 09. 08. 12:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
CIGÁND SE
LOKI FOCISULI
2019. 09. 15. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 09. 15. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 22. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 09. 22. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
LOKI FOCISULI
2019. 09. 29. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 09. 29. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
KARCAGI SE
2019. 10. 05. 12:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
2019. 10. 05. 12:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
FILO SE
LOKI FOCISULI
2019. 10. 10. 16:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 10. 10. 16:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 10. 19. 12:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2019. 10. 19. 12:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
LOKI FOCISULI
2019. 11. 14. 13:30
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 11. 14. 13:30
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
INFO
TARPA SC
2019. 11. 02. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 11. 02. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2019. 11. 09. 11:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 11. 09. 11:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DASE
LOKI FOCISULI
2019. 11. 17. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 11. 17. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
INFO
BALMAZÚJVÁROSI FC
2019. 11. 23. 12:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
2019. 11. 23. 12:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
GFSE OROS
11. 23. 12:00
LOKI FOCISULI
2020. 03. 06. 14:00
Mátészalkai Sportpálya
2020. 03. 06. 14:00
Mátészalkai Sportpálya
MÁTÉSZALKAI MTK
03. 06. 14:00
LOKI FOCISULI
2020. 03. 14. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 03. 14. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
03. 14. 12:00
CIGÁND SE
2020. 03. 20. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 03. 20. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
03. 20. 17:00
LOKI FOCISULI
2020. 03. 28. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 03. 28. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
03. 28. 12:00
DEBRECENI EAC
2020. 04. 05. 12:00
Karcagi Se tartalékpálya
2020. 04. 05. 12:00
Karcagi Se tartalékpálya
KARCAGI SE
04. 05. 12:00
LOKI FOCISULI
2020. 04. 11. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 04. 11. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
04. 11. 12:00
FILO SE
2020. 04. 18. 12:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2020. 04. 18. 12:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
04. 18. 12:00
LOKI FOCISULI
2020. 04. 25. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 04. 25. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
04. 25. 12:00
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2020. 05. 03. 17:00
Tarpa Sportcentrum
2020. 05. 03. 17:00
Tarpa Sportcentrum
TARPA SC
05. 03. 17:00
LOKI FOCISULI
2020. 05. 09. 10:00
Nyírtura Sportpálya
2020. 05. 09. 10:00
Nyírtura Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
05. 09. 10:00
LOKI FOCISULI
2020. 05. 16. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 05. 16. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
05. 16. 12:00
DASE
2020. 05. 22. 18:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2020. 05. 22. 18:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
05. 22. 18:00
LOKI FOCISULI
2020. 05. 30. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 05. 30. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
05. 30. 12:00
GFSE OROS

VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA

2019. 08. 31. 12:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2019. 08. 31. 12:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 06. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 09. 06. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
TARPA SC
2019. 09. 15. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 09. 15. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 20. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 09. 20. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
DASE
2019. 09. 27. 18:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2019. 09. 27. 18:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 02. 14:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 10. 02. 14:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
GFSE OROS
2019. 10. 11. 15:00
Mátészalkai Sportpálya
2019. 10. 11. 15:00
Mátészalkai Sportpálya
MÁTÉSZALKAI MTK
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 18. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 10. 18. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
CIGÁND SE
2019. 10. 26. 12:00
Nyírtura Sportpálya
2019. 10. 26. 12:00
Nyírtura Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 02. 11:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 11. 02. 11:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 08. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 11. 08. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
KARCAGI SE
2019. 11. 16. 12:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
2019. 11. 16. 12:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
FILO SE
INFO
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 22. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 11. 22. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
11. 22. 17:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2020. 03. 06. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 03. 06. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
03. 06. 17:00
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2020. 03. 14. 15:00
Tarpa Sportcentrum
2020. 03. 14. 15:00
Tarpa Sportcentrum
TARPA SC
03. 14. 15:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 03. 20. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 03. 20. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
03. 20. 17:00
LOKI FOCISULI
2020. 03. 28. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 03. 28. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DASE
03. 28. 12:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 04. 03. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 04. 03. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
04. 03. 17:00
BALMAZÚJVÁROSI FC
2020. 04. 11. 12:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
2020. 04. 11. 12:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
GFSE OROS
04. 11. 12:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 04. 17. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 04. 17. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
04. 17. 17:00
MÁTÉSZALKAI MTK
2020. 04. 26. 12:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
2020. 04. 26. 12:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
CIGÁND SE
04. 26. 12:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 05. 01. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 05. 01. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
05. 01. 17:00
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 05. 08. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 05. 08. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
05. 08. 17:00
DEBRECENI EAC
2020. 05. 17. 12:00
Karcagi Se tartalékpálya
2020. 05. 17. 12:00
Karcagi Se tartalékpálya
KARCAGI SE
05. 17. 12:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 05. 22. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 05. 22. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
05. 22. 17:00
FILO SE
2020. 05. 30. 12:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2020. 05. 30. 12:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
05. 30. 12:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom