Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U19 III. Észak-Kelet 5. forduló

2019.09.27 - 18:00

Balmazújváros, Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep

Szabolcs-Szatmár-Bereg

MLSZ U19 III. Észak-Kelet

Játékvezető
TATÁR IMRE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GYARMATI IMRE, ÁRVA ATTILA
BALMAZÚJVÁROSI FC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

30'

ÖTVÖS SZABOLCS

 

0 - 2

34'

ÖTVÖS SZABOLCS
CSÖRGŐ RAUL

37'

1 - 2

 

CSÖRGŐ RAUL

53'

2 - 2

 

 

2 - 3

89'

SZAHARDA HLIB

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 DEBRECENI SPORTCENTRUM DEBRECENI SPORTCENTRUM 5 5 0 0 19 5 14 15 8.4
2 GFSE OROS GFSE OROS 5 3 1 1 25 8 17 10 8.6
3 DASE  DASE  5 3 1 1 14 11 3 10 9
4 TARPA SC TARPA SC 5 3 1 1 10 7 3 10 9.2
5 BALMAZÚJVÁROSI FC BALMAZÚJVÁROSI FC 5 3 0 2 18 9 9 9 8.6
6 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 5 3 0 2 21 15 6 9 5.2
7 FILO SE FILO SE 5 3 0 2 14 10 4 9 6.4
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 5 2 2 1 14 12 2 8 7.6
9 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 5 2 1 2 24 11 13 7 7.2
10 KARCAGI SE KARCAGI SE 5 1 2 2 13 9 4 5 6.6
11 DEBRECENI EAC DEBRECENI EAC 5 1 0 4 8 10 -2 3 5.8
12 CIGÁND SE CIGÁND SE 5 1 0 4 4 18 -14 3 5.4
13 LOKI FOCISULI LOKI FOCISULI 5 1 0 4 6 24 -18 3 10.6
14 MÁTÉSZALKAI MTK MÁTÉSZALKAI MTK 5 0 0 5 3 44 -41 0 6.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MÁTÉSZALKAI MTK GFSE OROS 2 1 1 0 3 1 2 4 3 2 1 0 6 0 6 7 5 3 2 0 9 1 8 11
2 MÁTÉSZALKAI MTK DEBRECENI SPORTCENTRUM 3 2 1 0 7 1 6 7 2 1 1 0 3 2 1 4 5 3 2 0 10 3 7 11
3 MÁTÉSZALKAI MTK KARCAGI SE 2 2 0 0 4 2 2 6 3 1 1 1 6 3 3 4 5 3 1 1 10 5 5 10
4 MÁTÉSZALKAI MTK BALMAZÚJVÁROSI FC 3 2 0 1 6 3 3 6 2 1 1 0 3 1 2 4 5 3 1 1 9 4 5 10
5 MÁTÉSZALKAI MTK VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2 1 0 1 3 2 1 3 3 2 0 1 8 6 2 6 5 3 0 2 11 8 3 9
6 MÁTÉSZALKAI MTK TARPA SC 3 2 0 1 3 1 2 6 2 1 0 1 2 2 0 3 5 3 0 2 5 3 2 9
7 MÁTÉSZALKAI MTK FILO SE 2 0 2 0 2 2 0 2 3 2 1 0 4 2 2 7 5 2 3 0 6 4 2 9
8 MÁTÉSZALKAI MTK SÉNYŐ-CARNIFEX FC 3 1 0 2 11 3 8 3 2 1 0 1 2 2 0 3 5 2 0 3 13 5 8 6
9 MÁTÉSZALKAI MTK DASE 3 1 2 0 1 0 1 5 2 0 1 1 2 4 -2 1 5 1 3 1 3 4 -1 6
10 MÁTÉSZALKAI MTK MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 3 1 1 1 4 4 0 4 2 0 1 1 2 3 -1 1 5 1 2 2 6 7 -1 5
11 MÁTÉSZALKAI MTK DEBRECENI EAC 2 1 0 1 2 2 0 3 3 0 1 2 1 3 -2 1 5 1 1 3 3 5 -2 4
12 MÁTÉSZALKAI MTK CIGÁND SE 2 1 0 1 2 3 -1 3 3 0 0 3 0 5 -5 0 5 1 0 4 2 8 -6 3
13 MÁTÉSZALKAI MTK LOKI FOCISULI 3 1 0 2 2 10 -8 3 2 0 0 2 1 3 -2 0 5 1 0 4 3 13 -10 3
14 MÁTÉSZALKAI MTK MÁTÉSZALKAI MTK 2 0 1 1 2 6 -4 1 3 0 0 3 0 16 -16 0 5 0 1 4 2 22 -20 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MÁTÉSZALKAI MTK DEBRECENI SPORTCENTRUM 3 3 0 0 14 3 11 9 2 2 0 0 5 2 3 6 5 5 0 0 19 5 14 15
2 MÁTÉSZALKAI MTK GFSE OROS 2 1 0 1 9 3 6 3 3 2 1 0 16 5 11 7 5 3 1 1 25 8 17 10
3 MÁTÉSZALKAI MTK DASE 3 2 1 0 7 3 4 7 2 1 0 1 7 8 -1 3 5 3 1 1 14 11 3 10
4 MÁTÉSZALKAI MTK TARPA SC 3 2 0 1 6 4 2 6 2 1 1 0 4 3 1 4 5 3 1 1 10 7 3 10
5 MÁTÉSZALKAI MTK BALMAZÚJVÁROSI FC 3 1 0 2 12 7 5 3 2 2 0 0 6 2 4 6 5 3 0 2 18 9 9 9
6 MÁTÉSZALKAI MTK VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2 1 0 1 8 3 5 3 3 2 0 1 13 12 1 6 5 3 0 2 21 15 6 9
7 MÁTÉSZALKAI MTK FILO SE 2 1 0 1 4 3 1 3 3 2 0 1 10 7 3 6 5 3 0 2 14 10 4 9
8 MÁTÉSZALKAI MTK MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 3 2 1 0 10 7 3 7 2 0 1 1 4 5 -1 1 5 2 2 1 14 12 2 8
9 MÁTÉSZALKAI MTK SÉNYŐ-CARNIFEX FC 3 1 0 2 19 7 12 3 2 1 1 0 5 4 1 4 5 2 1 2 24 11 13 7
10 MÁTÉSZALKAI MTK KARCAGI SE 2 0 2 0 4 4 0 2 3 1 0 2 9 5 4 3 5 1 2 2 13 9 4 5
11 MÁTÉSZALKAI MTK DEBRECENI EAC 2 1 0 1 4 3 1 3 3 0 0 3 4 7 -3 0 5 1 0 4 8 10 -2 3
12 MÁTÉSZALKAI MTK CIGÁND SE 2 1 0 1 4 4 0 3 3 0 0 3 0 14 -14 0 5 1 0 4 4 18 -14 3
13 MÁTÉSZALKAI MTK LOKI FOCISULI 3 1 0 2 5 17 -12 3 2 0 0 2 1 7 -6 0 5 1 0 4 6 24 -18 3
14 MÁTÉSZALKAI MTK MÁTÉSZALKAI MTK 2 0 0 2 2 17 -15 0 3 0 0 3 1 27 -26 0 5 0 0 5 3 44 -41 0
 
BALMAZÚJVÁROSI FC
--------7 - 0-3 - 4-2 - 3
CIGÁND SE
0 - 3------4 - 1-----
DASE
-3 - 02 - 1--2 - 2-------
DEBRECENI EAC
---1 - 3---3 - 0-----
DEBRECENI SPORTCENTRUM
------2 - 1--2 - 1--10 - 1
FILO SE
----1 - 2-3 - 1------
GFSE OROS
2 - 37 - 0-----------
KARCAGI SE
---------3 - 3-1 - 1-
LOKI FOCISULI
-------0 - 75 - 1---0 - 9
MÁTÉSZALKAI MTK
--2 - 7---0 - 10------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
---3 - 2-6 - 4----1 - 1--
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
-----1 - 33 - 4--15 - 0---
TARPA SC
-4 - 0-2 - 1-0 - 3-------
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
--6 - 0---------2 - 3

Meccsek

BALMAZÚJVÁROSI FC

2019. 08. 30. 18:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2019. 08. 30. 18:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2019. 09. 07. 12:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
2019. 09. 07. 12:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
GFSE OROS
BALMAZÚJVÁROSI FC
2019. 09. 13. 18:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2019. 09. 13. 18:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
MÁTÉSZALKAI MTK
2019. 09. 21. 12:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
2019. 09. 21. 12:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
CIGÁND SE
BALMAZÚJVÁROSI FC
2019. 09. 27. 18:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2019. 09. 27. 18:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 06. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 10. 06. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
BALMAZÚJVÁROSI FC
2019. 10. 11. 18:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2019. 10. 11. 18:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
KARCAGI SE
2019. 10. 19. 12:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
2019. 10. 19. 12:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
FILO SE
BALMAZÚJVÁROSI FC
2019. 10. 24. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2019. 10. 24. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 10. 31. 14:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2019. 10. 31. 14:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
BALMAZÚJVÁROSI FC
2019. 11. 08. 18:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2019. 11. 08. 18:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
TARPA SC
2019. 11. 17. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 11. 17. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
BALMAZÚJVÁROSI FC
2019. 11. 22. 18:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2019. 11. 22. 18:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
11. 22. 18:00
DASE
2020. 03. 07. 10:00
Nyírtura Sportpálya
2020. 03. 07. 10:00
Nyírtura Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
03. 07. 10:00
BALMAZÚJVÁROSI FC
2020. 03. 13. 18:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2020. 03. 13. 18:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
03. 13. 18:00
GFSE OROS
2020. 03. 20. 15:00
Mátészalkai Sportpálya
2020. 03. 20. 15:00
Mátészalkai Sportpálya
MÁTÉSZALKAI MTK
03. 20. 15:00
BALMAZÚJVÁROSI FC
2020. 03. 27. 18:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2020. 03. 27. 18:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
03. 27. 18:00
CIGÁND SE
2020. 04. 03. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 04. 03. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
04. 03. 17:00
BALMAZÚJVÁROSI FC
2020. 04. 10. 18:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2020. 04. 10. 18:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
04. 10. 18:00
DEBRECENI EAC
2020. 04. 19. 12:00
Karcagi Se tartalékpálya
2020. 04. 19. 12:00
Karcagi Se tartalékpálya
KARCAGI SE
04. 19. 12:00
BALMAZÚJVÁROSI FC
2020. 04. 24. 18:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2020. 04. 24. 18:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
04. 24. 18:00
FILO SE
2020. 05. 02. 12:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2020. 05. 02. 12:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
05. 02. 12:00
BALMAZÚJVÁROSI FC
2020. 05. 08. 18:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2020. 05. 08. 18:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
05. 08. 18:00
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2020. 05. 17. 17:00
Tarpa Sportcentrum
2020. 05. 17. 17:00
Tarpa Sportcentrum
TARPA SC
05. 17. 17:00
BALMAZÚJVÁROSI FC
2020. 05. 22. 18:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2020. 05. 22. 18:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
05. 22. 18:00
LOKI FOCISULI
2020. 05. 30. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 05. 30. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DASE
05. 30. 12:00
BALMAZÚJVÁROSI FC

VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA

2019. 08. 31. 12:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2019. 08. 31. 12:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 06. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 09. 06. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
TARPA SC
2019. 09. 15. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 09. 15. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
LOKI FOCISULI
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 20. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 09. 20. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
DASE
2019. 09. 27. 18:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2019. 09. 27. 18:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 02. 14:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 10. 02. 14:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
GFSE OROS
2019. 10. 11. 15:00
Mátészalkai Sportpálya
2019. 10. 11. 15:00
Mátészalkai Sportpálya
MÁTÉSZALKAI MTK
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 18. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 10. 18. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
CIGÁND SE
2019. 10. 26. 12:00
Nyírtura Sportpálya
2019. 10. 26. 12:00
Nyírtura Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 02. 11:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 11. 02. 11:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 08. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 11. 08. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
KARCAGI SE
2019. 11. 16. 12:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
2019. 11. 16. 12:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
FILO SE
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 22. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 11. 22. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
11. 22. 17:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2020. 03. 06. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 03. 06. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
03. 06. 17:00
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2020. 03. 14. 15:00
Tarpa Sportcentrum
2020. 03. 14. 15:00
Tarpa Sportcentrum
TARPA SC
03. 14. 15:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 03. 20. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 03. 20. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
03. 20. 17:00
LOKI FOCISULI
2020. 03. 28. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 03. 28. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DASE
03. 28. 12:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 04. 03. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 04. 03. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
04. 03. 17:00
BALMAZÚJVÁROSI FC
2020. 04. 11. 12:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
2020. 04. 11. 12:00
Nyíregyháza-Oros Sportpálya
GFSE OROS
04. 11. 12:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 04. 17. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 04. 17. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
04. 17. 17:00
MÁTÉSZALKAI MTK
2020. 04. 26. 12:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
2020. 04. 26. 12:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
CIGÁND SE
04. 26. 12:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 05. 01. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 05. 01. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
05. 01. 17:00
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 05. 08. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 05. 08. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
05. 08. 17:00
DEBRECENI EAC
2020. 05. 17. 12:00
Karcagi Se tartalékpálya
2020. 05. 17. 12:00
Karcagi Se tartalékpálya
KARCAGI SE
05. 17. 12:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 05. 22. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 05. 22. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
05. 22. 17:00
FILO SE
2020. 05. 30. 12:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2020. 05. 30. 12:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
05. 30. 12:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom