Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-17 III. ÉSZAK-NYUGAT 8. forduló

2019.10.18 - 18:00

Pápa, Perutz Stadion

Győr-Moson-Sopron

MLSZ U-17 III. ÉSZAK-NYUGAT

Játékvezető
MAGYAR ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZEPESI MIHÁLY , HORVÁTH DÁVID
PÁPAI ELC
ANDRÁSHIDA SC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

3'

HORVÁTH LÁSZLÓ

 

0 - 2

10'

NOVÁK MILÁN NORBERT
CSEKE PATRIK

28'

1 - 2

 

 

1 - 3

29'

HORVÁTH LÁSZLÓ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SC SOPRON SC SOPRON 8 7 0 1 47 7 40 21 9.4
2 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 8 7 0 1 27 11 16 21 7
3 SZOMBATHELYI HALADÁS VSE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 8 6 0 2 21 5 16 18 8.6
4 LURKÓ UFC LURKÓ UFC 8 6 0 2 16 6 10 18 8.8
5 PÁPAI ELC PÁPAI ELC 8 3 4 1 15 13 2 13 9.6
6 ANDRÁSHIDA SC ANDRÁSHIDA SC 8 4 0 4 13 31 -18 12 5.6
7 GYIRMÓT SE GYŐR  GYIRMÓT SE GYŐR "B" 8 3 2 3 12 17 -5 11 7.5
8 KIRÁLY SZE KIRÁLY SZE 8 3 1 4 15 19 -4 10 8.6
9 ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 8 3 0 5 9 15 -6 9 7.5
10 ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 8 2 2 4 15 20 -5 8 8.4
11 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 8 1 3 4 13 17 -4 6 6.6
12 MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR 8 1 3 4 9 14 -5 6 5.8
13 CSORNAI SE CSORNAI SE 8 1 1 6 7 23 -16 4 5.8
14 MITE MITE 8 0 2 6 8 29 -21 2 5.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MITE SC SOPRON 4 3 1 0 10 3 7 10 4 3 1 0 8 0 8 10 8 6 2 0 18 3 15 20
2 MITE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 3 2 0 1 6 1 5 6 5 4 1 0 8 0 8 13 8 6 1 1 14 1 13 19
3 MITE SÁRVÁR FC 3 1 0 2 4 2 2 3 5 4 1 0 9 1 8 13 8 5 1 2 13 3 10 16
4 MITE KIRÁLY SZE 5 2 2 1 7 5 2 8 3 1 2 0 4 3 1 5 8 3 4 1 11 8 3 13
5 MITE LURKÓ UFC 4 1 2 1 1 2 -1 5 4 2 2 0 4 0 4 8 8 3 4 1 5 2 3 13
6 MITE HÉVÍZ SK 4 2 2 0 5 2 3 8 4 0 2 2 1 4 -3 2 8 2 4 2 6 6 0 10
7 MITE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 5 1 3 1 1 1 0 6 3 1 1 1 4 7 -3 4 8 2 4 2 5 8 -3 10
8 MITE PÁPAI ELC 4 1 2 1 4 5 -1 5 4 0 3 1 4 5 -1 3 8 1 5 2 8 10 -2 8
9 MITE ANDRÁSHIDA SC 4 0 4 0 3 3 0 4 4 1 0 3 5 12 -7 3 8 1 4 3 8 15 -7 7
10 MITE MITE 4 1 0 3 2 10 -8 3 4 1 0 3 2 5 -3 3 8 2 0 6 4 15 -11 6
11 MITE ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 4 1 1 2 5 7 -2 4 4 0 2 2 2 4 -2 2 8 1 3 4 7 11 -4 6
12 MITE GYIRMÓT SE GYŐR "B" 5 1 1 3 4 6 -2 4 3 0 2 1 1 5 -4 2 8 1 3 4 5 11 -6 6
13 MITE CSORNAI SE 3 0 2 1 1 4 -3 2 5 1 1 3 2 7 -5 4 8 1 3 4 3 11 -8 6
14 MITE MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR 4 0 2 2 2 5 -3 2 4 0 4 0 2 2 0 4 8 0 6 2 4 7 -3 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MITE SC SOPRON 4 4 0 0 25 3 22 12 4 3 0 1 22 4 18 9 8 7 0 1 47 7 40 21
2 MITE SÁRVÁR FC 3 2 0 1 14 5 9 6 5 5 0 0 13 6 7 15 8 7 0 1 27 11 16 21
3 MITE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 3 2 0 1 8 2 6 6 5 4 0 1 13 3 10 12 8 6 0 2 21 5 16 18
4 MITE LURKÓ UFC 4 3 0 1 7 3 4 9 4 3 0 1 9 3 6 9 8 6 0 2 16 6 10 18
5 MITE PÁPAI ELC 4 2 1 1 7 6 1 7 4 1 3 0 8 7 1 6 8 3 4 1 15 13 2 13
6 MITE ANDRÁSHIDA SC 4 3 0 1 7 6 1 9 4 1 0 3 6 25 -19 3 8 4 0 4 13 31 -18 12
7 MITE GYIRMÓT SE GYŐR "B" 5 1 2 2 6 11 -5 5 3 2 0 1 6 6 0 6 8 3 2 3 12 17 -5 11
8 MITE KIRÁLY SZE 5 2 0 3 8 12 -4 6 3 1 1 1 7 7 0 4 8 3 1 4 15 19 -4 10
9 MITE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 5 2 0 3 4 4 0 6 3 1 0 2 5 11 -6 3 8 3 0 5 9 15 -6 9
10 MITE ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 4 2 1 1 10 9 1 7 4 0 1 3 5 11 -6 1 8 2 2 4 15 20 -5 8
11 MITE HÉVÍZ SK 4 1 2 1 11 10 1 5 4 0 1 3 2 7 -5 1 8 1 3 4 13 17 -4 6
12 MITE MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR 4 0 1 3 4 10 -6 1 4 1 2 1 5 4 1 5 8 1 3 4 9 14 -5 6
13 MITE CSORNAI SE 3 0 1 2 2 7 -5 1 5 1 0 4 5 16 -11 3 8 1 1 6 7 23 -16 4
14 MITE MITE 4 0 1 3 5 21 -16 1 4 0 1 3 3 8 -5 1 8 0 2 6 8 29 -21 2
 
ANDRÁSHIDA SC
2 - 13 - 11 - 4--1 - 0-------
CSORNAI SE
-----0 - 4-1 - 1-1 - 2---
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
----5 - 4-2 - 11 - 1-2 - 3---
GYIRMÓT SE GYŐR
-3 - 2----1 - 1-1 - 11 - 4-0 - 3-
HÉVÍZ SK
-4 - 14 - 4-2 - 21 - 3-------
KIRÁLY SZE
---5 - 1--2 - 10 - 21 - 2-0 - 6--
LURKÓ UFC
------3 - 02 - 1-1 - 2-1 - 0-
MITE
--------2 - 2-0 - 111 - 52 - 3
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
--------3 - 31 - 20 - 20 - 3-
PÁPAI ELC
1 - 3-2 - 0-2 - 2-------2 - 1
SÁRVÁR FC
9 - 0---------4 - 31 - 2-
SC SOPRON
10 - 27 - 0--1 - 0-------7 - 1
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
5 - 10 - 1--3 - 0--------
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
--2 - 00 - 11 - 00 - 11 - 2------

Meccsek

PÁPAI ELC

2019. 08. 30. 12:00
Perutz Stadion
2019. 08. 30. 12:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2019. 09. 07. 12:00
ALCUFER Stadion
2019. 09. 07. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
PÁPAI ELC
2019. 09. 14. 10:00
Király Sportlétesítmény
2019. 09. 14. 10:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SZE
PÁPAI ELC
2019. 09. 19. 16:00
Perutz Stadion
2019. 09. 19. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2019. 09. 28. 12:00
MITE
2019. 09. 28. 12:00
MITE
MITE
PÁPAI ELC
2019. 10. 04. 18:00
Perutz Stadion
2019. 10. 04. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
HÉVÍZ SK
2019. 10. 11. 18:00
MTE 1904 Sporttelep
2019. 10. 11. 18:00
MTE 1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
PÁPAI ELC
2019. 10. 18. 18:00
Perutz Stadion
2019. 10. 18. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
ANDRÁSHIDA SC
2019. 10. 25. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 10. 25. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
PÁPAI ELC
2019. 10. 31. 12:00
Perutz Stadion
2019. 10. 31. 12:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
CSORNAI SE
2019. 11. 09. 12:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2019. 11. 09. 12:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
PÁPAI ELC
2019. 11. 14. 18:00
Perutz Stadion
2019. 11. 14. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
LURKÓ UFC
2019. 11. 23. 12:00
Soproni Vasutas Sporttelep
2019. 11. 23. 12:00
Soproni Vasutas Sporttelep
SC SOPRON
PÁPAI ELC
2020. 03. 17. 16:00
ALCUFER Stadion
2020. 03. 17. 16:00
ALCUFER Stadion
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
03. 17. 16:00
PÁPAI ELC
2020. 03. 13. 18:00
Perutz Stadion
2020. 03. 13. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
2020. 03. 20. 18:00
Perutz Stadion
2020. 03. 20. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
03. 20. 18:00
KIRÁLY SZE
2020. 03. 28. 12:00
Bácsa FC SE sportpálya
2020. 03. 28. 12:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
03. 28. 12:00
PÁPAI ELC
2020. 04. 03. 18:00
Perutz Stadion
2020. 04. 03. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
04. 03. 18:00
MITE
2020. 04. 09. 12:00
Hévízi Sportpálya
2020. 04. 09. 12:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
04. 09. 12:00
PÁPAI ELC
2020. 04. 17. 18:00
Perutz Stadion
2020. 04. 17. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
04. 17. 18:00
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 04. 25. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
2020. 04. 25. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
04. 25. 13:00
PÁPAI ELC
2020. 04. 29. 18:00
Perutz Stadion
2020. 04. 29. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
04. 29. 18:00
SÁRVÁR FC
2020. 05. 10. 12:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2020. 05. 10. 12:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
05. 10. 12:00
PÁPAI ELC
2020. 05. 15. 18:00
Perutz Stadion
2020. 05. 15. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
05. 15. 18:00
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2020. 05. 21. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2020. 05. 21. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
05. 21. 18:00
PÁPAI ELC
2020. 05. 29. 18:00
Perutz Stadion
2020. 05. 29. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
05. 29. 18:00
SC SOPRON

ANDRÁSHIDA SC

2019. 08. 31. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
2019. 08. 31. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
2019. 09. 07. 12:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 09. 07. 12:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
ANDRÁSHIDA SC
2019. 09. 18. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
2019. 09. 18. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
CSORNAI SE
2019. 09. 21. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2019. 09. 21. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
ANDRÁSHIDA SC
2019. 09. 28. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
2019. 09. 28. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
LURKÓ UFC
2019. 10. 04. 17:00
Soproni Vasutas Sporttelep
2019. 10. 04. 17:00
Soproni Vasutas Sporttelep
SC SOPRON
ANDRÁSHIDA SC
2019. 10. 13. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
2019. 10. 13. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2019. 10. 18. 18:00
Perutz Stadion
2019. 10. 18. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
ANDRÁSHIDA SC
2019. 10. 26. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
2019. 10. 26. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
KIRÁLY SZE
2019. 10. 31. 13:00
Bácsa FC SE sportpálya
2019. 10. 31. 13:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
ANDRÁSHIDA SC
2019. 11. 09. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
2019. 11. 09. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
MITE
2019. 11. 16. 12:00
Hévízi Sportpálya
2019. 11. 16. 12:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
ANDRÁSHIDA SC
2019. 11. 23. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 03. 08. 13:00
ALCUFER Stadion
2020. 03. 08. 13:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
ANDRÁSHIDA SC
2020. 03. 13. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
2020. 03. 13. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
SÁRVÁR FC
2020. 03. 22. 12:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2020. 03. 22. 12:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
03. 22. 12:00
ANDRÁSHIDA SC
2020. 03. 27. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
2020. 03. 27. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
03. 27. 15:00
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2020. 04. 05. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2020. 04. 05. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
04. 05. 12:00
ANDRÁSHIDA SC
2020. 04. 09. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
2020. 04. 09. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
04. 09. 13:00
SC SOPRON
2020. 04. 19. 12:00
ALCUFER Stadion
2020. 04. 19. 12:00
ALCUFER Stadion
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
04. 19. 12:00
ANDRÁSHIDA SC
2020. 04. 25. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
2020. 04. 25. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
04. 25. 13:00
PÁPAI ELC
2020. 05. 03. 12:00
Király Sportlétesítmény
2020. 05. 03. 12:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SZE
05. 03. 12:00
ANDRÁSHIDA SC
2020. 05. 10. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
2020. 05. 10. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
05. 10. 13:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2020. 05. 16. 13:00
MITE
2020. 05. 16. 13:00
MITE
MITE
05. 16. 13:00
ANDRÁSHIDA SC
2020. 05. 24. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
2020. 05. 24. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
05. 24. 12:00
HÉVÍZ SK
2020. 05. 30. 11:00
MTE 1904 Sporttelep
2020. 05. 30. 11:00
MTE 1904 Sporttelep
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
05. 30. 11:00
ANDRÁSHIDA SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL