Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U14 II. osztály Dél-Keleti csoport 2. forduló

2019.09.07 - 10:00

Gyula, Gyulai Grosics Gyula Akadémia

Csongrád

MLSZ U14 II. osztály Dél-Keleti csoport

Játékvezető
TAKÁCS JÁNOS SZABOLCS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MODES OTTÓ PÉTER, NEMCZOV MÁRK
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
DUNA ASZFALT TVSE
80'
40'

Gólok

SZILÁGYI DÁVID

3'

1 - 0

 

EGRI IMRE

4'

2 - 0

 

EGRI IMRE

9'

3 - 0

 

EGRI IMRE

11'

4 - 0

 

EGRI IMRE

18'

5 - 0

 

 

5 - 1

20'

KORMOS RÓBERT
PAP BOTOND

22'

6 - 1

 

EGRI IMRE

32'

7 - 1

 

BERKI OLIVÉR

38'

8 - 1

 

SZILÁGYI DÁVID

48'

9 - 1

 

SZILÁGYI DÁVID

53'

10 - 1

 

BORSZÉKI DÁNIEL

55'

11 - 1

 

EGRI IMRE

56'

12 - 1

 

PAP BOTOND

61'

13 - 1

 

SZILÁGYI DÁVID

62'

14 - 1

 

SÜLE MIHÁLY MÁTÉ

65'

15 - 1

 

SÜLE MIHÁLY MÁTÉ

69'

16 - 1

 

SÜLE MIHÁLY MÁTÉ

73'

17 - 1

 

SZILÁGYI DÁVID

74'

18 - 1

 

SÜLE MIHÁLY MÁTÉ

75'

19 - 1

 

SÜLE MIHÁLY MÁTÉ

77'

20 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Sz.-Cs. Grosics Akadémia Sz.-Cs. Grosics Akadémia 2 2 0 0 36 1 35 6 11
2 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2 2 0 0 23 1 22 6 12.5
3 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 2 2 0 0 21 1 20 6 11
4 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 2 2 0 0 17 0 17 6 9
5 Szeged-Csanád Grosics AK Szeged-Csanád Grosics AK 2 2 0 0 7 1 6 6 9.5
6 GYULASPORT NONPROFIT KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 1 1 0 0 4 0 4 3 14
7 MERCEDES KLC MERCEDES KLC 2 1 0 1 5 3 2 3 7
8 MAROS-MENTI UFC MAROS-MENTI UFC 2 1 0 1 2 16 -14 3 6.5
9 SZOLNOKI MÁV UP FC SZOLNOKI MÁV UP FC 2 0 0 2 2 10 -8 0 4
10 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 2 0 0 2 0 10 -10 0 6
11 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 2 0 0 2 0 18 -18 0 5
12 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 2 0 0 2 1 20 -19 0 2.5
13 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 2 0 0 2 1 24 -23 0 3.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNA ASZFALT TVSE Sz.-Cs. Grosics Akadémia 1 1 0 0 8 1 7 3 1 1 0 0 6 0 6 3 2 2 0 0 14 1 13 6
2 DUNA ASZFALT TVSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1 1 0 0 9 0 9 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 11 0 11 6
3 DUNA ASZFALT TVSE TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 9 0 9 3 2 2 0 0 11 0 11 6
4 DUNA ASZFALT TVSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 4 1 3 3 2 2 0 0 9 1 8 6
5 DUNA ASZFALT TVSE Szeged-Csanád Grosics AK 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 5 0 5 6
6 DUNA ASZFALT TVSE GYULASPORT NONPROFIT KFT. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
7 DUNA ASZFALT TVSE MERCEDES KLC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 2 0 3
8 DUNA ASZFALT TVSE MAROS-MENTI UFC 1 0 0 1 0 6 -6 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 6 -5 3
9 DUNA ASZFALT TVSE SZOLNOKI MÁV UP FC 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 1 6 -5 0
10 DUNA ASZFALT TVSE BÉKÉSCSABA UFC 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 5 -5 0
11 DUNA ASZFALT TVSE OMTK-ULE 1913 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 0 7 -7 0
12 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 1 8 -7 0 2 0 0 2 1 10 -9 0
13 DUNA ASZFALT TVSE SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 9 -9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 9 -9 0
14 DUNA ASZFALT TVSE SZEOL SC KFT. 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 9 -9 0 2 0 0 2 0 10 -10 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNA ASZFALT TVSE Sz.-Cs. Grosics Akadémia 1 1 0 0 20 1 19 3 1 1 0 0 16 0 16 3 2 2 0 0 36 1 35 6
2 DUNA ASZFALT TVSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1 1 0 0 16 0 16 3 1 1 0 0 7 1 6 3 2 2 0 0 23 1 22 6
3 DUNA ASZFALT TVSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 1 0 0 13 0 13 3 1 1 0 0 8 1 7 3 2 2 0 0 21 1 20 6
4 DUNA ASZFALT TVSE TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 14 0 14 3 2 2 0 0 17 0 17 6
5 DUNA ASZFALT TVSE Szeged-Csanád Grosics AK 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 5 0 5 3 2 2 0 0 7 1 6 6
6 DUNA ASZFALT TVSE GYULASPORT NONPROFIT KFT. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 0 4 3
7 DUNA ASZFALT TVSE MERCEDES KLC 1 1 0 0 5 0 5 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 5 3 2 3
8 DUNA ASZFALT TVSE MAROS-MENTI UFC 1 0 0 1 0 16 -16 0 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 2 16 -14 3
9 DUNA ASZFALT TVSE SZOLNOKI MÁV UP FC 1 0 0 1 1 8 -7 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 2 10 -8 0
10 DUNA ASZFALT TVSE BÉKÉSCSABA UFC 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 0 10 -10 0
11 DUNA ASZFALT TVSE SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 14 -14 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 14 -14 0
12 DUNA ASZFALT TVSE SZEOL SC KFT. 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 16 -16 0 2 0 0 2 0 18 -18 0
13 DUNA ASZFALT TVSE OMTK-ULE 1913 1 0 0 1 1 7 -6 0 1 0 0 1 0 13 -13 0 2 0 0 2 1 20 -19 0
14 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 1 20 -19 0 2 0 0 2 1 24 -23 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
------13 - 0-----
BÉKÉSCSABA UFC
-------0 - 5----
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
----------20 - 1-
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
------------
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
--------16 - 0---
MERCEDES KLC
-5 - 0----------
MAROS-MENTI UFC
--0 - 16---------
OMTK-ULE 1913
----1 - 7-------
Szeged-Csanád Grosics AK
---------2 - 1--
SZEOL SC KFT.
------0 - 2-----
SZOLNOKI MÁV UP FC
1 - 8-----------
DUNA ASZFALT TVSE
---0 - 4--------
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
-----3 - 0------

Meccsek

Sz.-Cs. Grosics Akadémia

2019. 08. 31. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 08. 31. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 09. 07. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 09. 07. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 09. 21. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 09. 21. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
MERCEDES KLC
2019. 09. 29. 11:00
Szent Gellért Fórum
2019. 09. 29. 11:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 10. 05. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 10. 05. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 10. 12. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 10. 12. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 10. 17. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 10. 17. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 10. 26. 10:00
Törökszentmiklósi Fc tartalékpálya
2019. 10. 26. 10:00
Törökszentmiklósi Fc tartalékpálya
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 10. 29. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 10. 29. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2019. 11. 09. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 11. 09. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 11. 17. 10:00
Szőreg Sportpálya
2019. 11. 17. 10:00
Szőreg Sportpálya
SZEOL SC KFT.
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 11. 26. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 11. 26. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 02. 26. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 02. 26. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
MAROS-MENTI UFC
2020. 03. 08. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 03. 08. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
06. 30. 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
06. 30. 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30. 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
06. 30. 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30. 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
06. 30. 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
06. 30. 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30. 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia

DUNA ASZFALT TVSE

2019. 09. 01. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 01. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2019. 09. 07. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 09. 07. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 09. 15. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 15. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SZEOL SC KFT.
2019. 09. 26. 11:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 09. 26. 11:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 09. 29. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 29. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
MAROS-MENTI UFC
2019. 10. 06. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 10. 06. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
OMTK-ULE 1913
2019. 10. 19. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 10. 19. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
MERCEDES KLC
2019. 10. 28. 10:00
Szent Gellért Fórum
2019. 10. 28. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 11. 02. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 02. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 11. 09. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 11. 09. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 11. 17. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 17. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 11. 24. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 24. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 02. 29. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 02. 29. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 03. 08. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 03. 08. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
06. 30. 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 06. 30. 10:00
Makó Város Sportcentrum
2020. 06. 30. 10:00
Makó Város Sportcentrum
MAROS-MENTI UFC
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
06. 30. 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
06. 30. 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->