Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U14 II. osztály Dél-Keleti csoport 6. forduló

2019.10.06 - 10:00

Szeged-Szőreg, Szőreg Sportpálya

Csongrád

MLSZ U14 II. osztály Dél-Keleti csoport

Játékvezető
HEGYI ESZTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BARTA NORBERT ISTVÁN, MINDA GÁBOR
SZEOL SC KFT.
Szeged-Csanád Grosics AK
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

3'

FARKAS GÁBOR

 

0 - 2

6'

GERA BENCE

 

0 - 3

10'

ÖRDÖG DÁVID

 

0 - 4

13'

BOTIC MILAN

 

0 - 5

16'

MIKÓ VINCE

 

0 - 6

22'

BOTIC MILAN

 

0 - 7

25'

MIKÓ VINCE

 

0 - 8

27'

MIKÓ VINCE

 

0 - 9

33'

MILENCOVICI NEMANIA

 

0 - 10

37'

BOTIC MILAN

 

0 - 11

39'

BOSNYÁK MARTIN

 

0 - 12

55'

FARKAS GÁBOR

 

0 - 13

60'

FARKAS GÁBOR

 

0 - 14

62'

KOVÁCS ÁRON

 

0 - 15

64'

MILENCOVICI NEMANIA

 

0 - 16

67'

MILENCOVICI NEMANIA

 

0 - 17

69'

BOSNYÁK MARTIN

 

0 - 18

73'

MILENCOVICI NEMANIA

 

0 - 19

78'

KOVÁCS ÁRON

 

0 - 20

79'

KOVÁCS ÁRON

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 6 6 0 0 45 3 42 18 8.2
2 Szeged-Csanád Grosics AK Szeged-Csanád Grosics AK 6 6 0 0 40 4 36 18 8.7
3 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5 5 0 0 37 3 34 15 9.6
4 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 6 3 1 2 22 16 6 10 6.8
5 Sz.-Cs. Grosics Akadémia Sz.-Cs. Grosics Akadémia 5 3 0 2 40 11 29 9 5.2
6 MERCEDES KLC MERCEDES KLC 6 3 0 3 21 7 14 9 8
7 SZOLNOKI MÁV UP FC SZOLNOKI MÁV UP FC 6 3 0 3 26 16 10 9 6.7
8 MAROS-MENTI UFC MAROS-MENTI UFC 5 2 1 2 11 27 -16 7 8.4
9 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 6 2 1 3 12 37 -25 7 8.5
10 GYULASPORT NONPROFIT KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 5 1 0 4 6 17 -11 3 5
11 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 6 1 0 5 9 37 -28 3 6.7
12 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 6 0 1 5 3 31 -28 1 5.2
13 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 5 0 0 5 3 52 -49 0 5.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEOL SC KFT. Szeged-Csanád Grosics AK 3 3 0 0 8 1 7 9 3 3 0 0 16 0 16 9 6 6 0 0 24 1 23 18
2 SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 3 3 0 0 9 0 9 9 3 3 0 0 14 3 11 9 6 6 0 0 23 3 20 18
3 SZEOL SC KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3 3 0 0 14 0 14 9 2 2 0 0 4 0 4 6 5 5 0 0 18 0 18 15
4 SZEOL SC KFT. SZOLNOKI MÁV UP FC 2 0 1 1 2 5 -3 1 4 3 0 1 8 2 6 9 6 3 1 2 10 7 3 10
5 SZEOL SC KFT. Sz.-Cs. Grosics Akadémia 3 2 0 1 9 5 4 6 2 1 0 1 7 2 5 3 5 3 0 2 16 7 9 9
6 SZEOL SC KFT. MERCEDES KLC 3 3 0 0 8 0 8 9 3 0 0 3 0 4 -4 0 6 3 0 3 8 4 4 9
7 SZEOL SC KFT. TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 3 1 1 1 4 6 -2 4 3 1 1 1 10 5 5 4 6 2 2 2 14 11 3 8
8 SZEOL SC KFT. MAROS-MENTI UFC 3 1 0 2 2 8 -6 3 2 1 1 0 3 2 1 4 5 2 1 2 5 10 -5 7
9 SZEOL SC KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 2 0 0 2 0 4 -4 0 3 1 0 2 2 3 -1 3 5 1 0 4 2 7 -5 3
10 SZEOL SC KFT. DUNA ASZFALT TVSE 4 0 3 1 5 7 -2 3 2 0 0 2 1 12 -11 0 6 0 3 3 6 19 -13 3
11 SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA UFC 2 0 0 2 0 5 -5 0 4 0 2 2 2 7 -5 2 6 0 2 4 2 12 -10 2
12 SZEOL SC KFT. OMTK-ULE 1913 3 0 1 2 2 8 -6 1 3 0 1 2 0 7 -7 1 6 0 2 4 2 15 -13 2
13 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 2 0 0 2 0 12 -12 0 3 0 1 2 3 16 -13 1 5 0 1 4 3 28 -25 1
14 SZEOL SC KFT. SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 9 -9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 9 -9 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 3 3 0 0 24 0 24 9 3 3 0 0 21 3 18 9 6 6 0 0 45 3 42 18
2 SZEOL SC KFT. Szeged-Csanád Grosics AK 3 3 0 0 12 3 9 9 3 3 0 0 28 1 27 9 6 6 0 0 40 4 36 18
3 SZEOL SC KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3 3 0 0 24 1 23 9 2 2 0 0 13 2 11 6 5 5 0 0 37 3 34 15
4 SZEOL SC KFT. TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 3 1 1 1 5 7 -2 4 3 2 0 1 17 9 8 6 6 3 1 2 22 16 6 10
5 SZEOL SC KFT. Sz.-Cs. Grosics Akadémia 3 2 0 1 22 8 14 6 2 1 0 1 18 3 15 3 5 3 0 2 40 11 29 9
6 SZEOL SC KFT. MERCEDES KLC 3 3 0 0 19 0 19 9 3 0 0 3 2 7 -5 0 6 3 0 3 21 7 14 9
7 SZEOL SC KFT. SZOLNOKI MÁV UP FC 2 0 0 2 3 11 -8 0 4 3 0 1 23 5 18 9 6 3 0 3 26 16 10 9
8 SZEOL SC KFT. MAROS-MENTI UFC 3 1 0 2 5 23 -18 3 2 1 1 0 6 4 2 4 5 2 1 2 11 27 -16 7
9 SZEOL SC KFT. DUNA ASZFALT TVSE 4 2 1 1 11 11 0 7 2 0 0 2 1 26 -25 0 6 2 1 3 12 37 -25 7
10 SZEOL SC KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 2 0 0 2 2 9 -7 0 3 1 0 2 4 8 -4 3 5 1 0 4 6 17 -11 3
11 SZEOL SC KFT. OMTK-ULE 1913 3 1 0 2 8 18 -10 3 3 0 0 3 1 19 -18 0 6 1 0 5 9 37 -28 3
12 SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA UFC 2 0 0 2 0 13 -13 0 4 0 1 3 3 18 -15 1 6 0 1 5 3 31 -28 1
13 SZEOL SC KFT. SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 14 -14 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 14 -14 0
14 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 2 0 0 2 0 22 -22 0 3 0 0 3 3 30 -27 0 5 0 0 5 3 52 -49 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
8 - 0-3 - 0---13 - 0-----
BÉKÉSCSABA UFC
-------0 - 5-0 - 8--
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
0 - 6---2 - 1-----20 - 1-
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
-------1 - 3-1 - 6--
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
----2 - 1---16 - 0-6 - 0-
MERCEDES KLC
-5 - 0-5 - 0----9 - 0---
MAROS-MENTI UFC
--0 - 16-1 - 6-4 - 1-----
OMTK-ULE 1913
-5 - 3--1 - 7----2 - 8--
Szeged-Csanád Grosics AK
--3 - 2------2 - 1-7 - 0
SZEOL SC KFT.
------0 - 2-0 - 20---
SZOLNOKI MÁV UP FC
1 - 8----------2 - 3
DUNA ASZFALT TVSE
---0 - 4--4 - 42 - 0-5 - 3--
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2 - 70 - 0---3 - 0------

Meccsek

SZEOL SC KFT.

2019. 09. 01. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 09. 01. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SZEOL SC KFT.
2019. 09. 08. 10:00
Szőreg Sportpálya
2019. 09. 08. 10:00
Szőreg Sportpálya
SZEOL SC KFT.
MAROS-MENTI UFC
2019. 09. 15. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 15. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SZEOL SC KFT.
2019. 09. 29. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 29. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
SZEOL SC KFT.
2019. 10. 06. 10:00
Szőreg Sportpálya
2019. 10. 06. 10:00
Szőreg Sportpálya
SZEOL SC KFT.
Szeged-Csanád Grosics AK
2019. 10. 12. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2019. 10. 12. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
SZEOL SC KFT.
2019. 10. 19. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 10. 19. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
SZOLNOKI MÁV UP FC
2019. 10. 26. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2019. 10. 26. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
SZEOL SC KFT.
2019. 11. 03. 11:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 11. 03. 11:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 11. 09. 11:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 11. 09. 11:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
SZEOL SC KFT.
2019. 11. 17. 10:00
Szőreg Sportpálya
2019. 11. 17. 10:00
Szőreg Sportpálya
SZEOL SC KFT.
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 11. 23. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 11. 23. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
SZEOL SC KFT.
2020. 02. 29. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 02. 29. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 03. 07. 09:00
Makó Város Sportcentrum
2020. 03. 07. 09:00
Makó Város Sportcentrum
MAROS-MENTI UFC
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
MERCEDES KLC
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913

Szeged-Csanád Grosics AK

2019. 09. 01. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 09. 01. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
Szeged-Csanád Grosics AK
SZOLNOKI MÁV UP FC
2019. 09. 07. 11:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2019. 09. 07. 11:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
Szeged-Csanád Grosics AK
2019. 09. 15. 10:00
Szent Gellért Fórum
2019. 09. 15. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 09. 22. 11:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 09. 22. 11:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
Szeged-Csanád Grosics AK
2019. 09. 29. 11:00
Szent Gellért Fórum
2019. 09. 29. 11:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 10. 06. 10:00
Szőreg Sportpálya
2019. 10. 06. 10:00
Szőreg Sportpálya
SZEOL SC KFT.
Szeged-Csanád Grosics AK
2019. 10. 13. 10:00
Szent Gellért Fórum
2019. 10. 13. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 10. 20. 10:00
Makó Város Sportcentrum
2019. 10. 20. 10:00
Makó Város Sportcentrum
MAROS-MENTI UFC
Szeged-Csanád Grosics AK
2019. 10. 28. 10:00
Szent Gellért Fórum
2019. 10. 28. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 11. 10. 10:00
Szent Gellért Fórum
2019. 11. 10. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
MERCEDES KLC
2019. 11. 17. 09:00
Szent Gellért Fórum
2019. 11. 17. 09:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
OMTK-ULE 1913
2019. 11. 23. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2019. 11. 23. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
Szeged-Csanád Grosics AK
2020. 02. 29. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 02. 29. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
Szeged-Csanád Grosics AK
2020. 03. 08. 10:00
Szent Gellért Fórum
2020. 03. 08. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
06. 30. 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
06. 30. 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30. 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
06. 30. 10:00
MAROS-MENTI UFC
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
06. 30. 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
06. 30. 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
06. 30. 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->