Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U14 II. osztály Dél-Keleti csoport 15. forduló

2020.03.07 - 09:00

Makó, Makó Város Sportcentrum (Makó Város Sportcentrum)

Csongrád

MLSZ U14 II. osztály Dél-Keleti csoport

Játékvezető
JUHÁSZ MIHÁLY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NAGY KRISZTIÁN, KÓSZÓ CSABA
MAROS-MENTI UFC
SZEOL SC KFT.
80'
40'

Gólok

MIHÁLY TOMMY LÁSZLÓ

27'

1 - 0

 

 

1 - 1

28'

ABDUSSAYED MOHAMED

 

1 - 2

31'

TÓTH MIKLÓS

 

1 - 3

52'

VIOLA LÁSZLÓ

 

1 - 4

80'

NYILASI DOMINIK

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 14 14 0 0 99 5 94 42 7.7
2 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 14 12 0 2 56 10 46 36 8.1
3 Szeged-Csanád Grosics AK Szeged-Csanád Grosics AK 14 10 2 2 76 9 67 32 7.4
4 Sz.-Cs. Grosics Akadémia Sz.-Cs. Grosics Akadémia 14 10 0 4 87 25 62 30 7.7
5 MERCEDES KLC MERCEDES KLC 14 8 2 4 48 15 33 26 7.3
6 SZOLNOKI MÁV UP FC SZOLNOKI MÁV UP FC 14 8 1 5 57 30 27 25 6.4
7 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 14 6 2 6 34 30 4 20 7.4
8 GYULASPORT NONPROFIT KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 13 4 0 9 17 34 -17 12 7.2
9 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 14 3 2 9 22 65 -43 11 6.4
10 MAROS-MENTI UFC MAROS-MENTI UFC 14 3 2 9 22 69 -47 11 7
11 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 14 3 1 10 21 73 -52 10 6.6
12 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 14 2 1 11 17 77 -60 7 5.9
13 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 14 1 1 12 10 110 -100 4 6.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 7 7 0 0 20 0 20 21 7 6 0 1 28 4 24 18 14 13 0 1 48 4 44 39
2 SZEOL SC KFT. Szeged-Csanád Grosics AK 8 6 1 1 23 2 21 19 6 4 1 1 19 2 17 13 14 10 2 2 42 4 38 32
3 SZEOL SC KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 7 5 1 1 18 1 17 16 7 5 1 1 10 1 9 16 14 10 2 2 28 2 26 32
4 SZEOL SC KFT. SZOLNOKI MÁV UP FC 7 3 3 1 8 6 2 12 7 5 0 2 18 5 13 15 14 8 3 3 26 11 15 27
5 SZEOL SC KFT. Sz.-Cs. Grosics Akadémia 7 5 0 2 26 8 18 15 7 3 1 3 14 10 4 10 14 8 1 5 40 18 22 25
6 SZEOL SC KFT. MERCEDES KLC 7 5 1 1 14 5 9 16 7 2 2 3 8 6 2 8 14 7 3 4 22 11 11 24
7 SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA UFC 6 3 0 3 8 9 -1 9 8 2 2 4 4 20 -16 8 14 5 2 7 12 29 -17 17
8 SZEOL SC KFT. TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 5 1 3 1 5 7 -2 6 9 2 4 3 14 9 5 10 14 3 7 4 19 16 3 16
9 SZEOL SC KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 6 3 0 3 7 7 0 9 7 1 1 5 2 9 -7 4 13 4 1 8 9 16 -7 13
10 SZEOL SC KFT. MAROS-MENTI UFC 7 2 0 5 4 16 -12 6 7 1 1 5 5 16 -11 4 14 3 1 10 9 32 -23 10
11 SZEOL SC KFT. DUNA ASZFALT TVSE 9 1 4 4 10 19 -9 7 5 1 0 4 3 18 -15 3 14 2 4 8 13 37 -24 10
12 SZEOL SC KFT. OMTK-ULE 1913 8 1 3 4 5 17 -12 6 6 0 1 5 1 19 -18 1 14 1 4 9 6 36 -30 7
13 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 6 0 0 6 0 25 -25 0 8 1 2 5 5 29 -24 5 14 1 2 11 5 54 -49 5
14 SZEOL SC KFT. SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 9 -9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 9 -9 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 7 7 0 0 57 1 56 21 7 7 0 0 42 4 38 21 14 14 0 0 99 5 94 42
2 SZEOL SC KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 7 6 0 1 34 5 29 18 7 6 0 1 22 5 17 18 14 12 0 2 56 10 46 36
3 SZEOL SC KFT. Szeged-Csanád Grosics AK 8 6 1 1 41 4 37 19 6 4 1 1 35 5 30 13 14 10 2 2 76 9 67 32
4 SZEOL SC KFT. Sz.-Cs. Grosics Akadémia 7 5 0 2 50 12 38 15 7 5 0 2 37 13 24 15 14 10 0 4 87 25 62 30
5 SZEOL SC KFT. MERCEDES KLC 7 5 1 1 33 6 27 16 7 3 1 3 15 9 6 10 14 8 2 4 48 15 33 26
6 SZEOL SC KFT. SZOLNOKI MÁV UP FC 7 3 1 3 16 15 1 10 7 5 0 2 41 15 26 15 14 8 1 5 57 30 27 25
7 SZEOL SC KFT. TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 5 1 1 3 6 13 -7 4 9 5 1 3 28 17 11 16 14 6 2 6 34 30 4 20
8 SZEOL SC KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 6 3 0 3 13 13 0 9 7 1 0 6 4 21 -17 3 13 4 0 9 17 34 -17 12
9 SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA UFC 6 2 1 3 15 23 -8 7 8 1 1 6 7 42 -35 4 14 3 2 9 22 65 -43 11
10 SZEOL SC KFT. MAROS-MENTI UFC 7 2 0 5 11 36 -25 6 7 1 2 4 11 33 -22 5 14 3 2 9 22 69 -47 11
11 SZEOL SC KFT. DUNA ASZFALT TVSE 9 2 1 6 17 32 -15 7 5 1 0 4 4 41 -37 3 14 3 1 10 21 73 -52 10
12 SZEOL SC KFT. OMTK-ULE 1913 8 2 1 5 14 35 -21 7 6 0 0 6 3 42 -39 0 14 2 1 11 17 77 -60 7
13 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 6 0 0 6 0 50 -50 0 8 1 1 6 10 60 -50 4 14 1 1 12 10 110 -100 4
14 SZEOL SC KFT. SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 14 -14 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 14 -14 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
8 - 0-3 - 0--11 - 113 - 02 - 012 - 08 - 0--
BÉKÉSCSABA UFC
--4 - 0-0 - 81 - 1-0 - 510 - 10 - 8--
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
0 - 612 - 16 - 01 - 32 - 19 - 0----20 - 1-
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
-----3 - 2-1 - 35 - 01 - 60 - 23 - 0
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
1 - 22 - 1-1 - 02 - 1-6 - 1-16 - 0-6 - 0-
MERCEDES KLC
0 - 35 - 0-5 - 0-5 - 18 - 1-9 - 0--1 - 1
MAROS-MENTI UFC
--0 - 16-1 - 6-4 - 11 - 61 - 42 - 3-2 - 0
OMTK-ULE 1913
0 - 75 - 31 - 62 - 01 - 7---2 - 22 - 8-1 - 2
Szeged-Csanád Grosics AK
-9 - 03 - 2-0 - 10 - 0-9 - 0-2 - 111 - 07 - 0
SZEOL SC KFT.
--0 - 4-0 - 4-0 - 2-0 - 200 - 15-0 - 5
SZOLNOKI MÁV UP FC
1 - 8-5 - 0-2 - 01 - 2--1 - 1-4 - 12 - 3
DUNA ASZFALT TVSE
0 - 91 - 23 - 40 - 4-1 - 34 - 42 - 0-5 - 3-1 - 3
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2 - 70 - 01 - 5-0 - 13 - 0------

Meccsek

MAROS-MENTI UFC

2019. 08. 31. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 08. 31. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 09. 08. 10:00
Szőreg Sportpálya
2019. 09. 08. 10:00
Szőreg Sportpálya
SZEOL SC KFT.
MAROS-MENTI UFC
2019. 09. 14. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 09. 14. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 09. 21. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 09. 21. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
OMTK-ULE 1913
2019. 09. 29. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 29. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
MAROS-MENTI UFC
2019. 10. 13. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 10. 13. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
MAROS-MENTI UFC
2019. 10. 20. 10:00
Makó Város Sportcentrum
2019. 10. 20. 10:00
Makó Város Sportcentrum
MAROS-MENTI UFC
Szeged-Csanád Grosics AK
2019. 10. 26. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2019. 10. 26. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
MAROS-MENTI UFC
2019. 11. 02. 12:00
Makó Város Sportcentrum
2019. 11. 02. 12:00
Makó Város Sportcentrum
MAROS-MENTI UFC
SZOLNOKI MÁV UP FC
2019. 11. 09. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2019. 11. 09. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
MAROS-MENTI UFC
2019. 11. 16. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 11. 16. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 11. 21. 15:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 11. 21. 15:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
MAROS-MENTI UFC
2020. 02. 26. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 02. 26. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
MAROS-MENTI UFC
2020. 03. 07. 09:00
Makó Város Sportcentrum
2020. 03. 07. 09:00
Makó Város Sportcentrum
MAROS-MENTI UFC
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30. 10:00
MAROS-MENTI UFC
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
06. 30. 10:00
MAROS-MENTI UFC
2020. 06. 30. 10:00
Makó Város Sportcentrum
2020. 06. 30. 10:00
Makó Város Sportcentrum
MAROS-MENTI UFC
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
06. 30. 10:00
MERCEDES KLC
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
06. 30. 10:00
MAROS-MENTI UFC
2020. 06. 30. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
06. 30. 10:00
MAROS-MENTI UFC
2020. 06. 30. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
MAROS-MENTI UFC
2020. 06. 30. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
06. 30. 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT.

SZEOL SC KFT.

2019. 09. 01. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 09. 01. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SZEOL SC KFT.
2019. 09. 08. 10:00
Szőreg Sportpálya
2019. 09. 08. 10:00
Szőreg Sportpálya
SZEOL SC KFT.
MAROS-MENTI UFC
2019. 09. 15. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 15. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SZEOL SC KFT.
2019. 09. 29. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 29. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
SZEOL SC KFT.
2019. 10. 06. 10:00
Szőreg Sportpálya
2019. 10. 06. 10:00
Szőreg Sportpálya
SZEOL SC KFT.
Szeged-Csanád Grosics AK
2019. 10. 12. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2019. 10. 12. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
SZEOL SC KFT.
2019. 10. 19. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 10. 19. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
SZOLNOKI MÁV UP FC
2019. 10. 26. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2019. 10. 26. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
SZEOL SC KFT.
2019. 11. 03. 11:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 11. 03. 11:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 11. 09. 11:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 11. 09. 11:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
SZEOL SC KFT.
2019. 11. 17. 10:00
Szőreg Sportpálya
2019. 11. 17. 10:00
Szőreg Sportpálya
SZEOL SC KFT.
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 11. 23. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 11. 23. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
SZEOL SC KFT.
2020. 02. 29. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 02. 29. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 03. 07. 09:00
Makó Város Sportcentrum
2020. 03. 07. 09:00
Makó Város Sportcentrum
MAROS-MENTI UFC
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
MERCEDES KLC
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->