Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U17 III. osztály Dél-Keleti csoport 2. forduló

2019.09.08 - 11:00

Orosháza, Orosháza Utánpótlás Sportközpont (OMTK-ULE 1913 Sportközpont)

Csongrád

MLSZ U17 III. osztály Dél-Keleti csoport

Játékvezető
BARÁTH JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KISS TIBOR, PETROVSZKI PÉTER
OMTK-ULE 1913
KEREKEGYHÁZI SE
90'
45'

Gólok

FARKAS MIHÁLY GÁBOR

8'

1 - 0

 

RANCZ RÓBERT

30'

2 - 0

 

KÉRDŐ ERIK

51'

3 - 0

 

 

3 - 1

69'

CSORDÁS LEVENTE CSABA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. 2 2 0 0 16 0 16 6 10
2 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 2 2 0 0 13 2 11 6 9.5
3 MERCEDES KLC MERCEDES KLC 2 1 0 1 8 4 4 3 9.5
4 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2 1 0 1 7 3 4 3 7.5
5 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 2 1 0 1 5 3 2 3 6.5
6 Szeged-Csanád Grosics AK. Szeged-Csanád Grosics AK. 1 1 0 0 2 0 2 3 3
7 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 2 1 0 1 3 8 -5 3 8.5
8 GYULASPORT NONPROFIT KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 2 1 0 1 3 9 -6 3 2.5
9 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 1 0 0 1 1 4 -3 0 5
10 DAFC SZEGED DAFC SZEGED 1 0 0 1 0 7 -7 0 1
11 KEREKEGYHÁZI SE KEREKEGYHÁZI SE 2 0 0 2 3 11 -8 0 5
12 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 1 0 0 1 1 11 -10 0 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 0 4 3 2 2 0 0 8 0 8 6
2 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEOL SC KFT. 1 1 0 0 8 1 7 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 8 1 7 4
3 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE DUNA ASZFALT TVSE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
4 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE Szeged-Csanád Grosics AK. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
5 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MERCEDES KLC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 1 0 0 4 1 3 3 2 1 0 1 4 3 1 3
6 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 3 2 1 3
7 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE OMTK-ULE 1913 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 2 3 -1 3
8 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE GYULASPORT NONPROFIT KFT. 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 1 0 1 2 4 -2 3
9 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE BÉKÉSCSABA UFC 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE DAFC SZEGED 1 0 0 1 0 4 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
13 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE KEREKEGYHÁZI SE 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 1 6 -5 0
14 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 8 -7 0 1 0 0 1 1 8 -7 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. 1 1 0 0 9 0 9 3 1 1 0 0 7 0 7 3 2 2 0 0 16 0 16 6
2 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEOL SC KFT. 1 1 0 0 11 1 10 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 13 2 11 6
3 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MERCEDES KLC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 1 0 0 8 2 6 3 2 1 0 1 8 4 4 3
4 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1 1 0 0 7 0 7 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 7 3 4 3
5 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE DUNA ASZFALT TVSE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 1 0 0 4 1 3 3 2 1 0 1 5 3 2 3
6 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE Szeged-Csanád Grosics AK. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
7 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE OMTK-ULE 1913 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 0 7 -7 0 2 1 0 1 3 8 -5 3
8 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE GYULASPORT NONPROFIT KFT. 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 0 9 -9 0 2 1 0 1 3 9 -6 3
9 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE BÉKÉSCSABA UFC 1 0 0 1 1 4 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
12 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE DAFC SZEGED 1 0 0 1 0 7 -7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 7 -7 0
13 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE KEREKEGYHÁZI SE 1 0 0 1 2 8 -6 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 3 11 -8 0
14 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 11 -10 0 1 0 0 1 1 11 -10 0
 
BÉKÉSCSABA UFC
----------1 - 4
DAFC SZEGED
---------0 - 7-
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
--3 - 0--------
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
-----7 - 0-----
MERCEDES KLC
-------0 - 2---
KEREKEGYHÁZI SE
----2 - 8------
OMTK-ULE 1913
-----3 - 1-----
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
-----------
Szeged-Csanád Grosics AK.
-----------
SZEOL SC KFT.
-------11 - 1---
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
--9 - 0--------
DUNA ASZFALT TVSE
---------1 - 2-

Meccsek

OMTK-ULE 1913

2019. 09. 11. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 09. 11. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
OMTK-ULE 1913
2019. 09. 08. 11:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 09. 08. 11:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
KEREKEGYHÁZI SE
2019. 09. 14. 10:00
Szent Gellért Fórum
2019. 09. 14. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK.
OMTK-ULE 1913
2019. 09. 19. 16:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 09. 19. 16:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
INFO
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 09. 28. 13:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 09. 28. 13:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
09. 28. 13:00
OMTK-ULE 1913
2019. 10. 06. 11:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 10. 06. 11:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
10. 06. 11:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 10. 20. 11:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 10. 20. 11:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
10. 20. 11:00
MERCEDES KLC
2019. 10. 26. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 10. 26. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
10. 26. 10:00
OMTK-ULE 1913
2019. 10. 30. 12:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 10. 30. 12:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
10. 30. 12:00
OMTK-ULE 1913
2019. 11. 10. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 11. 10. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
11. 10. 10:00
DAFC SZEGED
2019. 11. 24. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 11. 24. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
11. 24. 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
2020. 03. 01. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 03. 01. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
03. 01. 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 03. 07. 11:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2020. 03. 07. 11:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE
03. 07. 11:00
OMTK-ULE 1913
2020. 03. 15. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 03. 15. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
03. 15. 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK.
2020. 03. 22. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 03. 22. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA UFC
03. 22. 10:00
OMTK-ULE 1913
2020. 03. 29. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 03. 29. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
03. 29. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 04. 04. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 04. 04. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
04. 04. 10:00
OMTK-ULE 1913
2020. 04. 19. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 04. 19. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
04. 19. 10:00
OMTK-ULE 1913
2020. 04. 26. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 04. 26. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
04. 26. 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2020. 05. 03. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 05. 03. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
05. 03. 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2020. 05. 10. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2020. 05. 10. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
05. 10. 10:00
OMTK-ULE 1913
2020. 05. 23. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 05. 23. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
05. 23. 10:00
OMTK-ULE 1913

KEREKEGYHÁZI SE

2019. 09. 01. 11:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2019. 09. 01. 11:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE
MERCEDES KLC
2019. 09. 08. 11:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 09. 08. 11:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
KEREKEGYHÁZI SE
2019. 09. 15. 11:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2019. 09. 15. 11:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2019. 09. 22. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 09. 22. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
INFO
KEREKEGYHÁZI SE
2019. 10. 05. 11:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 10. 05. 11:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
10. 05. 11:00
KEREKEGYHÁZI SE
2019. 10. 13. 11:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2019. 10. 13. 11:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE
10. 13. 11:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 10. 20. 10:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2019. 10. 20. 10:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE
10. 20. 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2019. 10. 26. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 10. 26. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
Szeged-Csanád Grosics AK.
10. 26. 12:00
KEREKEGYHÁZI SE
2019. 10. 30. 11:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2019. 10. 30. 11:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE
10. 30. 11:00
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 11. 09. 11:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 11. 09. 11:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
11. 09. 11:00
KEREKEGYHÁZI SE
2019. 11. 16. 11:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2019. 11. 16. 11:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE
11. 16. 11:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 03. 01. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 03. 01. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
03. 01. 10:00
KEREKEGYHÁZI SE
2020. 03. 07. 11:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2020. 03. 07. 11:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE
03. 07. 11:00
OMTK-ULE 1913
2020. 03. 14. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 03. 14. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
03. 14. 10:00
KEREKEGYHÁZI SE
2020. 03. 21. 11:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2020. 03. 21. 11:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE
03. 21. 11:00
DAFC SZEGED
2020. 04. 04. 11:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2020. 04. 04. 11:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE
04. 04. 11:00
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
2020. 04. 11. 10:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2020. 04. 11. 10:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
04. 11. 10:00
KEREKEGYHÁZI SE
2020. 04. 18. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 04. 18. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
04. 18. 10:00
KEREKEGYHÁZI SE
2020. 04. 25. 11:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2020. 04. 25. 11:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE
04. 25. 11:00
Szeged-Csanád Grosics AK.
2020. 05. 03. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 05. 03. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA UFC
05. 03. 10:00
KEREKEGYHÁZI SE
2020. 05. 09. 11:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2020. 05. 09. 11:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE
05. 09. 11:00
SZEOL SC KFT.
2020. 05. 16. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 05. 16. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
05. 16. 10:00
KEREKEGYHÁZI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom