Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U17 III. osztály Dél-Keleti csoport 2. forduló

2019.09.07 - 10:00

Tiszakécske, Tiszakécske Városi Sportcentrum (Tiszakécske Sportcentrum)

Csongrád

MLSZ U17 III. osztály Dél-Keleti csoport

Játékvezető
BALI CINTIA RENÁTA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HERCEG TAMÁS, KREPSZ LÁSZLÓ
DUNA ASZFALT TVSE
SZEOL SC KFT.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

68'

KOZMA MÁRTON

 

0 - 2

73'

SZŰCS TAMÁS
KEMÉNY DÁRIUS

89'

1 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. 2 2 0 0 16 0 16 6 10
2 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 2 2 0 0 13 2 11 6 9.5
3 MERCEDES KLC MERCEDES KLC 2 1 0 1 8 4 4 3 9.5
4 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2 1 0 1 7 3 4 3 7.5
5 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 2 1 0 1 5 3 2 3 6.5
6 Szeged-Csanád Grosics AK. Szeged-Csanád Grosics AK. 1 1 0 0 2 0 2 3 3
7 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 2 1 0 1 3 8 -5 3 8.5
8 GYULASPORT NONPROFIT KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 2 1 0 1 3 9 -6 3 2.5
9 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 1 0 0 1 1 4 -3 0 5
10 DAFC SZEGED DAFC SZEGED 1 0 0 1 0 7 -7 0 1
11 KEREKEGYHÁZI SE KEREKEGYHÁZI SE 2 0 0 2 3 11 -8 0 5
12 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 1 0 0 1 1 11 -10 0 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 0 4 3 2 2 0 0 8 0 8 6
2 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEOL SC KFT. 1 1 0 0 8 1 7 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 8 1 7 4
3 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE DUNA ASZFALT TVSE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
4 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE Szeged-Csanád Grosics AK. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
5 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MERCEDES KLC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 1 0 0 4 1 3 3 2 1 0 1 4 3 1 3
6 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 3 2 1 3
7 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE OMTK-ULE 1913 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 2 3 -1 3
8 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE GYULASPORT NONPROFIT KFT. 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 1 0 1 2 4 -2 3
9 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE BÉKÉSCSABA UFC 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE DAFC SZEGED 1 0 0 1 0 4 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
13 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE KEREKEGYHÁZI SE 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 1 6 -5 0
14 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 8 -7 0 1 0 0 1 1 8 -7 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. 1 1 0 0 9 0 9 3 1 1 0 0 7 0 7 3 2 2 0 0 16 0 16 6
2 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEOL SC KFT. 1 1 0 0 11 1 10 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 13 2 11 6
3 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MERCEDES KLC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 1 0 0 8 2 6 3 2 1 0 1 8 4 4 3
4 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1 1 0 0 7 0 7 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 7 3 4 3
5 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE DUNA ASZFALT TVSE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 1 0 0 4 1 3 3 2 1 0 1 5 3 2 3
6 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE Szeged-Csanád Grosics AK. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
7 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE OMTK-ULE 1913 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 0 7 -7 0 2 1 0 1 3 8 -5 3
8 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE GYULASPORT NONPROFIT KFT. 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 0 9 -9 0 2 1 0 1 3 9 -6 3
9 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE BÉKÉSCSABA UFC 1 0 0 1 1 4 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
12 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE DAFC SZEGED 1 0 0 1 0 7 -7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 7 -7 0
13 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE KEREKEGYHÁZI SE 1 0 0 1 2 8 -6 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 3 11 -8 0
14 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 11 -10 0 1 0 0 1 1 11 -10 0
 
BÉKÉSCSABA UFC
----------1 - 4
DAFC SZEGED
---------0 - 7-
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
--3 - 0--------
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
-----7 - 0-----
MERCEDES KLC
-------0 - 2---
KEREKEGYHÁZI SE
----2 - 8------
OMTK-ULE 1913
-----3 - 1-----
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
-----------
Szeged-Csanád Grosics AK.
-----------
SZEOL SC KFT.
-------11 - 1---
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
--9 - 0--------
DUNA ASZFALT TVSE
---------1 - 2-

Meccsek

DUNA ASZFALT TVSE

2019. 08. 31. 11:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 08. 31. 11:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 09. 07. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 07. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SZEOL SC KFT.
2019. 09. 14. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 09. 14. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 09. 28. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 28. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
09. 28. 10:00
MERCEDES KLC
2019. 10. 06. 11:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 10. 06. 11:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
10. 06. 11:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 10. 12. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 10. 12. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
10. 12. 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2019. 10. 20. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 10. 20. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
10. 20. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 11. 02. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 11. 02. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
11. 02. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 11. 09. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 09. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
11. 09. 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 11. 16. 11:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2019. 11. 16. 11:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE
11. 16. 11:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 11. 23. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 23. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
11. 23. 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK.
2020. 02. 29. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 02. 29. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
02. 29. 10:00
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 03. 07. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 03. 07. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
03. 07. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 03. 14. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 03. 14. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
03. 14. 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2020. 03. 29. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 03. 29. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
03. 29. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 04. 04. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 04. 04. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
04. 04. 10:00
OMTK-ULE 1913
2020. 04. 11. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 04. 11. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
04. 11. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 04. 18. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 04. 18. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
04. 18. 10:00
DAFC SZEGED
2020. 05. 02. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 05. 02. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
05. 02. 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
2020. 05. 09. 10:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2020. 05. 09. 10:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
05. 09. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 05. 16. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 05. 16. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
05. 16. 10:00
KEREKEGYHÁZI SE
2020. 05. 23. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 05. 23. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
Szeged-Csanád Grosics AK.
05. 23. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE

SZEOL SC KFT.

2019. 08. 27. 15:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 08. 27. 15:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2019. 09. 07. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 07. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SZEOL SC KFT.
2019. 09. 22. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 22. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
09. 22. 10:00
SZEOL SC KFT.
2019. 09. 28. 13:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 09. 28. 13:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
09. 28. 13:00
OMTK-ULE 1913
2019. 10. 06. 11:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 10. 06. 11:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
10. 06. 11:00
SZEOL SC KFT.
2019. 10. 12. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 10. 12. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
10. 12. 12:00
DAFC SZEGED
2019. 10. 26. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 10. 26. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
10. 26. 12:00
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
2019. 11. 02. 10:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 11. 02. 10:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
11. 02. 10:00
SZEOL SC KFT.
2019. 11. 09. 11:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 11. 09. 11:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
11. 09. 11:00
KEREKEGYHÁZI SE
2019. 11. 16. 10:00
Szent Gellért Fórum
2019. 11. 16. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK.
11. 16. 10:00
SZEOL SC KFT.
2019. 11. 23. 11:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 11. 23. 11:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
11. 23. 11:00
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 02. 29. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 02. 29. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
02. 29. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 03. 07. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 03. 07. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
03. 07. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 03. 21. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 03. 21. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
03. 21. 10:00
MERCEDES KLC
2020. 03. 29. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 03. 29. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
03. 29. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 04. 04. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 04. 04. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
04. 04. 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2020. 04. 12. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2020. 04. 12. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
04. 12. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 04. 25. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 04. 25. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
04. 25. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 05. 02. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 05. 02. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
05. 02. 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 05. 09. 11:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2020. 05. 09. 11:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE
05. 09. 11:00
SZEOL SC KFT.
2020. 05. 16. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 05. 16. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
05. 16. 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK.
2020. 05. 24. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 05. 24. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA UFC
05. 24. 10:00
SZEOL SC KFT.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom