Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U17 III. osztály Dél-Keleti csoport 12. forduló

2019.11.16 - 10:00

Helvécia, Helvécia Sporttelep

Csongrád

MLSZ U17 III. osztály Dél-Keleti csoport

Játékvezető
VÉN KRISZTIÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NASZ BALÁZS, KATONA GYÖRGY
KEREKEGYHÁZI SE
DUNA ASZFALT TVSE
90'
45'

Gólok

NYUL PÉTER

14'

1 - 0

 

NYUL PÉTER

32'

2 - 0

 

RÓZSA BOLDIZSÁR

67'

3 - 0

 

 

3 - 1

70'

HEGEDŰS ANDRÁS

 

3 - 2

92'

TÖRÖK MÁTÉ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. 10 10 0 0 63 6 57 30 6.5
2 Szeged-Csanád Grosics AK. Szeged-Csanád Grosics AK. 10 9 0 1 79 9 70 27 6.9
3 MERCEDES KLC MERCEDES KLC 10 7 1 2 41 16 25 22 7
4 GYULASPORT NONPROFIT KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 11 7 0 4 31 28 3 21 6.7
5 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 10 6 0 4 36 25 11 18 7
6 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 10 5 1 4 39 19 20 16 6.4
7 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 10 4 1 5 23 22 1 13 6.9
8 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 10 4 0 6 15 31 -16 12 6.4
9 DAFC SZEGED DAFC SZEGED 10 2 1 7 16 35 -19 7 5.9
10 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 10 2 0 8 22 52 -30 6 5.9
11 KEREKEGYHÁZI SE KEREKEGYHÁZI SE 11 2 0 9 15 85 -70 6 6.1
12 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 10 1 0 9 4 56 -52 3 6.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 OMTK-ULE 1913 Szeged-Csanád Grosics AK. 6 5 0 1 25 2 23 15 4 3 1 0 9 1 8 10 10 8 1 1 34 3 31 25
2 OMTK-ULE 1913 SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. 6 5 1 0 17 0 17 16 4 3 0 1 12 2 10 9 10 8 1 1 29 2 27 25
3 OMTK-ULE 1913 MERCEDES KLC 3 1 1 1 3 4 -1 4 7 6 0 1 20 3 17 18 10 7 1 2 23 7 16 22
4 OMTK-ULE 1913 GYULASPORT NONPROFIT KFT. 4 2 1 1 4 5 -1 7 7 4 1 2 11 7 4 13 11 6 2 3 15 12 3 20
5 OMTK-ULE 1913 SZEOL SC KFT. 5 5 0 0 22 2 20 15 5 0 4 1 3 5 -2 4 10 5 4 1 25 7 18 19
6 OMTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 6 3 1 2 8 9 -1 10 4 2 0 2 8 5 3 6 10 5 1 4 16 14 2 16
7 OMTK-ULE 1913 DUNA ASZFALT TVSE 4 1 1 2 1 5 -4 4 6 3 1 2 5 5 0 10 10 4 2 4 6 10 -4 14
8 OMTK-ULE 1913 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 4 2 0 2 5 7 -2 6 6 1 1 4 3 18 -15 4 10 3 1 6 8 25 -17 10
9 OMTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA UFC 6 0 3 3 2 11 -9 3 4 1 1 2 3 5 -2 4 10 1 4 5 5 16 -11 7
10 OMTK-ULE 1913 KEREKEGYHÁZI SE 6 2 0 4 9 10 -1 6 5 0 0 5 0 28 -28 0 11 2 0 9 9 38 -29 6
11 OMTK-ULE 1913 DAFC SZEGED 6 1 1 4 7 12 -5 4 4 0 1 3 1 6 -5 1 10 1 2 7 8 18 -10 5
12 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 5 1 1 3 2 8 -6 4 5 0 0 5 0 20 -20 0 10 1 1 8 2 28 -26 4
13 OMTK-ULE 1913 SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 OMTK-ULE 1913 SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 OMTK-ULE 1913 SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. 6 6 0 0 41 3 38 18 4 4 0 0 22 3 19 12 10 10 0 0 63 6 57 30
2 OMTK-ULE 1913 Szeged-Csanád Grosics AK. 6 5 0 1 66 6 60 15 4 4 0 0 13 3 10 12 10 9 0 1 79 9 70 27
3 OMTK-ULE 1913 MERCEDES KLC 3 1 1 1 6 6 0 4 7 6 0 1 35 10 25 18 10 7 1 2 41 16 25 22
4 OMTK-ULE 1913 GYULASPORT NONPROFIT KFT. 4 3 0 1 12 6 6 9 7 4 0 3 19 22 -3 12 11 7 0 4 31 28 3 21
5 OMTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 6 4 0 2 18 17 1 12 4 2 0 2 18 8 10 6 10 6 0 4 36 25 11 18
6 OMTK-ULE 1913 SZEOL SC KFT. 5 4 0 1 31 6 25 12 5 1 1 3 8 13 -5 4 10 5 1 4 39 19 20 16
7 OMTK-ULE 1913 DUNA ASZFALT TVSE 4 1 0 3 8 10 -2 3 6 3 1 2 15 12 3 10 10 4 1 5 23 22 1 13
8 OMTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA UFC 6 2 0 4 7 25 -18 6 4 2 0 2 8 6 2 6 10 4 0 6 15 31 -16 12
9 OMTK-ULE 1913 DAFC SZEGED 6 1 1 4 11 20 -9 4 4 1 0 3 5 15 -10 3 10 2 1 7 16 35 -19 7
10 OMTK-ULE 1913 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 4 1 0 3 10 17 -7 3 6 1 0 5 12 35 -23 3 10 2 0 8 22 52 -30 6
11 OMTK-ULE 1913 KEREKEGYHÁZI SE 6 2 0 4 14 28 -14 6 5 0 0 5 1 57 -56 0 11 2 0 9 15 85 -70 6
12 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 5 1 0 4 4 12 -8 3 5 0 0 5 0 44 -44 0 10 1 0 9 4 56 -52 3
13 OMTK-ULE 1913 SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 OMTK-ULE 1913 SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BÉKÉSCSABA UFC
-3 - 10 - 90 - 8--2 - 11 - 2--1 - 4
DAFC SZEGED
0 - 21 - 4-2 - 56 - 0----0 - 72 - 2
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
--3 - 0--7 - 0-1 - 61 - 0--
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
-3 - 2---7 - 03 - 11 - 34 - 30 - 8-
MERCEDES KLC
--4 - 2----0 - 22 - 2--
KEREKEGYHÁZI SE
3 - 2-2 - 32 - 72 - 8-2 - 6---3 - 2
OMTK-ULE 1913
0 - 40 - 1--1 - 33 - 1----0 - 3
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
--1 - 6-0 - 8-7 - 0---2 - 3
Szeged-Csanád Grosics AK.
-7 - 0---23 - 020 - 09 - 15 - 12 - 4-
SZEOL SC KFT.
-5 - 2---11 - 03 - 011 - 1-1 - 3-
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
3 - 0-9 - 0-3 - 014 - 0-8 - 2--4 - 1
DUNA ASZFALT TVSE
--2 - 33 - 22 - 3----1 - 2-

Meccsek

KEREKEGYHÁZI SE

2019. 09. 01. 11:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2019. 09. 01. 11:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE
MERCEDES KLC
2019. 09. 08. 11:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 09. 08. 11:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
KEREKEGYHÁZI SE
2019. 09. 15. 11:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2019. 09. 15. 11:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2019. 09. 22. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 09. 22. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
KEREKEGYHÁZI SE
2019. 10. 05. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 10. 05. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
KEREKEGYHÁZI SE
2019. 10. 13. 11:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2019. 10. 13. 11:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 10. 20. 10:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2019. 10. 20. 10:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2019. 10. 26. 12:00
Szent Gellért Fórum
2019. 10. 26. 12:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK.
KEREKEGYHÁZI SE
2019. 10. 30. 11:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2019. 10. 30. 11:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 11. 09. 11:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 11. 09. 11:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
KEREKEGYHÁZI SE
2019. 11. 16. 10:00
Helvécia Sporttelep
2019. 11. 16. 10:00
Helvécia Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 03. 01. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 03. 01. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
KEREKEGYHÁZI SE
2020. 03. 07. 13:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 03. 07. 13:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
KEREKEGYHÁZI SE
OMTK-ULE 1913
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
06. 30. 10:00
KEREKEGYHÁZI SE
2020. 06. 30. 10:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE
06. 30. 10:00
DAFC SZEGED
2020. 06. 30. 10:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE
06. 30. 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30. 10:00
KEREKEGYHÁZI SE
2020. 06. 30. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
06. 30. 10:00
KEREKEGYHÁZI SE
2020. 06. 30. 10:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE
06. 30. 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK.
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30. 10:00
KEREKEGYHÁZI SE
2020. 06. 30. 10:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
06. 30. 10:00
KEREKEGYHÁZI SE

DUNA ASZFALT TVSE

2019. 08. 31. 11:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 08. 31. 11:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 09. 07. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 07. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SZEOL SC KFT.
2019. 09. 14. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 09. 14. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 09. 28. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 28. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
MERCEDES KLC
2019. 10. 06. 11:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 10. 06. 11:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 10. 12. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 10. 12. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2019. 10. 20. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 10. 20. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 11. 02. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 11. 02. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 11. 09. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 09. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 11. 16. 10:00
Helvécia Sporttelep
2019. 11. 16. 10:00
Helvécia Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 11. 23. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 23. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
Szeged-Csanád Grosics AK.
2020. 02. 29. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 02. 29. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 03. 07. 11:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 03. 07. 11:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
06. 30. 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
06. 30. 10:00
DAFC SZEGED
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
06. 30. 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
06. 30. 10:00
KEREKEGYHÁZI SE
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK.
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple