Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U17 III. osztály Dél-Keleti csoport 14. forduló

2020.02.29 - 11:00

Füzesgyarmat, Lázár Gyula Városi Sporttelep (Füzesgyarmat Sporttelep)

Csongrád

MLSZ U17 III. osztály Dél-Keleti csoport

Játékvezető
SZÁNTÓ SIMON PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TAKÁCS JÁNOS SZABOLCS, NÉMETH BALÁZS
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
SZEOL SC KFT.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

18'

RUZSÁLI DÉNES

 

0 - 2

22'

DEMIRCI ALI

 

0 - 3

58'

RUZSÁLI DÉNES

 

0 - 4

78'

SZABÓ MILÁN

 

0 - 5

80'

VÁNKAY TAMÁS ÁRON
PALOTAI SÁNDOR

83'

1 - 5

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. 12 12 0 0 81 6 75 36 6.8
2 Szeged-Csanád Grosics AK. Szeged-Csanád Grosics AK. 11 9 1 1 80 10 70 28 6.9
3 MERCEDES KLC MERCEDES KLC 12 8 2 2 53 17 36 26 7.3
4 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 12 7 1 4 53 20 33 22 7
5 GYULASPORT NONPROFIT KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 12 7 0 5 31 30 1 21 6.2
6 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 12 6 1 5 39 29 10 19 6.9
7 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 12 5 0 7 16 40 -24 15 6.6
8 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 12 4 2 6 24 24 0 14 6.4
9 DAFC SZEGED DAFC SZEGED 11 3 1 7 20 37 -17 10 6.3
10 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 12 2 0 10 25 61 -36 6 6
11 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 12 2 0 10 7 74 -67 6 6.1
12 KEREKEGYHÁZI SE KEREKEGYHÁZI SE 12 2 0 10 15 96 -81 6 5.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KEREKEGYHÁZI SE SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. 6 5 1 0 17 0 17 16 6 4 1 1 20 2 18 13 12 9 2 1 37 2 35 29
2 KEREKEGYHÁZI SE MERCEDES KLC 5 3 1 1 12 4 8 10 7 6 0 1 20 3 17 18 12 9 1 2 32 7 25 28
3 KEREKEGYHÁZI SE Szeged-Csanád Grosics AK. 6 5 0 1 25 2 23 15 5 3 2 0 10 2 8 11 11 8 2 1 35 4 31 26
4 KEREKEGYHÁZI SE SZEOL SC KFT. 6 6 0 0 25 2 23 18 6 1 4 1 5 5 0 7 12 7 4 1 30 7 23 25
5 KEREKEGYHÁZI SE GYULASPORT NONPROFIT KFT. 5 2 2 1 4 5 -1 8 7 4 1 2 11 7 4 13 12 6 3 3 15 12 3 21
6 KEREKEGYHÁZI SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 6 3 1 2 8 9 -1 10 6 3 0 3 10 6 4 9 12 6 1 5 18 15 3 19
7 KEREKEGYHÁZI SE DUNA ASZFALT TVSE 6 1 3 2 2 6 -4 6 6 3 1 2 5 5 0 10 12 4 4 4 7 11 -4 16
8 KEREKEGYHÁZI SE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 6 2 0 4 5 12 -7 6 6 1 1 4 3 18 -15 4 12 3 1 8 8 30 -22 10
9 KEREKEGYHÁZI SE DAFC SZEGED 6 1 1 4 7 12 -5 4 5 1 1 3 4 6 -2 4 11 2 2 7 11 18 -7 8
10 KEREKEGYHÁZI SE BÉKÉSCSABA UFC 6 0 3 3 2 11 -9 3 6 1 2 3 3 8 -5 5 12 1 5 6 5 19 -14 8
11 KEREKEGYHÁZI SE KEREKEGYHÁZI SE 6 2 0 4 9 10 -1 6 6 0 0 6 0 36 -36 0 12 2 0 10 9 46 -37 6
12 KEREKEGYHÁZI SE OMTK-ULE 1913 7 1 1 5 2 18 -16 4 5 0 0 5 0 20 -20 0 12 1 1 10 2 38 -36 4
13 KEREKEGYHÁZI SE SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 KEREKEGYHÁZI SE SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KEREKEGYHÁZI SE SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. 6 6 0 0 41 3 38 18 6 6 0 0 40 3 37 18 12 12 0 0 81 6 75 36
2 KEREKEGYHÁZI SE Szeged-Csanád Grosics AK. 6 5 0 1 66 6 60 15 5 4 1 0 14 4 10 13 11 9 1 1 80 10 70 28
3 KEREKEGYHÁZI SE MERCEDES KLC 5 2 2 1 18 7 11 8 7 6 0 1 35 10 25 18 12 8 2 2 53 17 36 26
4 KEREKEGYHÁZI SE SZEOL SC KFT. 6 5 0 1 40 6 34 15 6 2 1 3 13 14 -1 7 12 7 1 4 53 20 33 22
5 KEREKEGYHÁZI SE GYULASPORT NONPROFIT KFT. 5 3 0 2 12 8 4 9 7 4 0 3 19 22 -3 12 12 7 0 5 31 30 1 21
6 KEREKEGYHÁZI SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 6 4 0 2 18 17 1 12 6 2 1 3 21 12 9 7 12 6 1 5 39 29 10 19
7 KEREKEGYHÁZI SE BÉKÉSCSABA UFC 6 2 0 4 7 25 -18 6 6 3 0 3 9 15 -6 9 12 5 0 7 16 40 -24 15
8 KEREKEGYHÁZI SE DUNA ASZFALT TVSE 6 1 1 4 9 12 -3 4 6 3 1 2 15 12 3 10 12 4 2 6 24 24 0 14
9 KEREKEGYHÁZI SE DAFC SZEGED 6 1 1 4 11 20 -9 4 5 2 0 3 9 17 -8 6 11 3 1 7 20 37 -17 10
10 KEREKEGYHÁZI SE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 6 1 0 5 13 26 -13 3 6 1 0 5 12 35 -23 3 12 2 0 10 25 61 -36 6
11 KEREKEGYHÁZI SE OMTK-ULE 1913 7 2 0 5 7 30 -23 6 5 0 0 5 0 44 -44 0 12 2 0 10 7 74 -67 6
12 KEREKEGYHÁZI SE KEREKEGYHÁZI SE 6 2 0 4 14 28 -14 6 6 0 0 6 1 68 -67 0 12 2 0 10 15 96 -81 6
13 KEREKEGYHÁZI SE SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 KEREKEGYHÁZI SE SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BÉKÉSCSABA UFC
-3 - 10 - 90 - 8--2 - 11 - 2--1 - 4
DAFC SZEGED
0 - 21 - 4-2 - 56 - 0----0 - 72 - 2
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
--3 - 0--7 - 0-1 - 61 - 00 - 2-
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
-3 - 2---7 - 03 - 11 - 34 - 30 - 8-
MERCEDES KLC
--4 - 21 - 111 - 0--0 - 22 - 2--
KEREKEGYHÁZI SE
3 - 2-2 - 32 - 72 - 8-2 - 6---3 - 2
OMTK-ULE 1913
0 - 40 - 1-3 - 21 - 33 - 1---0 - 160 - 3
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
-2 - 41 - 6-0 - 8-7 - 0-1 - 5-2 - 3
Szeged-Csanád Grosics AK.
-7 - 0---23 - 020 - 09 - 15 - 12 - 4-
SZEOL SC KFT.
9 - 05 - 2---11 - 03 - 011 - 1-1 - 3-
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
3 - 0-9 - 0-3 - 014 - 0-8 - 2--4 - 1
DUNA ASZFALT TVSE
0 - 1-2 - 33 - 22 - 3---1 - 11 - 2-

Meccsek

SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE

2019. 08. 27. 15:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 08. 27. 15:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2019. 09. 14. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 09. 14. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 09. 21. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 09. 21. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2019. 10. 05. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 10. 05. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2019. 10. 13. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 10. 13. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
MERCEDES KLC
2019. 10. 20. 10:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2019. 10. 20. 10:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2019. 10. 26. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 10. 26. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
OMTK-ULE 1913
2019. 10. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
2019. 10. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK.
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2019. 11. 09. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 11. 09. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2019. 11. 17. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 11. 17. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2019. 11. 23. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 11. 23. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
DAFC SZEGED
2020. 02. 29. 11:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 02. 29. 11:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
06. 30. 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2020. 06. 30. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
06. 30. 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
06. 30. 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
06. 30. 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2020. 06. 30. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
06. 30. 10:00
KEREKEGYHÁZI SE
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
06. 30. 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2020. 06. 30. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
06. 30. 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK.
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
06. 30. 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2020. 06. 30. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
06. 30. 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE

SZEOL SC KFT.

2019. 08. 27. 15:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 08. 27. 15:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2019. 09. 07. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 07. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SZEOL SC KFT.
2019. 09. 22. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 22. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
SZEOL SC KFT.
2019. 09. 28. 13:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 09. 28. 13:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
OMTK-ULE 1913
2019. 10. 06. 11:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 10. 06. 11:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
SZEOL SC KFT.
2019. 10. 12. 13:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 10. 12. 13:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
DAFC SZEGED
2019. 10. 26. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 10. 26. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
2019. 11. 12. 17:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 11. 12. 17:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SZEOL SC KFT.
2019. 11. 09. 11:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 11. 09. 11:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
KEREKEGYHÁZI SE
2019. 11. 16. 10:00
Szent Gellért Fórum
2019. 11. 16. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK.
SZEOL SC KFT.
2019. 11. 23. 11:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 11. 23. 11:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 02. 29. 11:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 02. 29. 11:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
SZEOL SC KFT.
2020. 03. 07. 11:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 03. 07. 11:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
MERCEDES KLC
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 06. 30. 10:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK.
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple