Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U19 III. osztály Dél-Keleti csoport 3. forduló

2019.09.14 - 12:00

Füzesgyarmat, Lázár Gyula Városi Sporttelep (Füzesgyarmat Sporttelep)

Csongrád

MLSZ U19 III. osztály Dél-Keleti csoport

Játékvezető
KRISÁN JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MEZEI MÁTÉ, KATÓ BENCE
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
DUNA ASZFALT TVSE
90'
45'

Gólok

ERDŐS-BALIZS ARNOLD

31'

1 - 0

 

 

1 - 1

33'

ALBERTI DÁNIEL
FÜLÖP VALENTIN

38'

2 - 1

 

FÜLÖP VALENTIN

45'

3 - 1

 

FÜLÖP VALENTIN

80'

4 - 1

 

TÓTH ERNŐ

83'

5 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KEREKEGYHÁZI SE KEREKEGYHÁZI SE 3 3 0 0 13 6 7 9 9.7
2 SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. 2 2 0 0 16 0 16 6 9.5
3 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 2 2 0 0 9 5 4 6 6
4 Szeged-Csanád Grosics AK. Szeged-Csanád Grosics AK. 2 1 1 0 9 0 9 4 10
5 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 2 1 0 1 8 6 2 3 5
6 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 2 1 0 1 4 4 0 3 9.5
7 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 3 1 0 2 7 10 -3 3 4.7
8 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 3 1 0 2 7 18 -11 3 5.3
9 GYULASPORT NONPROFIT KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 3 1 0 2 5 21 -16 3 4.7
10 DAFC SZEGED DAFC SZEGED 2 0 1 1 1 2 -1 1 6.5
11 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3 0 1 2 5 8 -3 1 9
12 MERCEDES KLC MERCEDES KLC 3 0 1 2 1 5 -4 1 3.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MERCEDES KLC KEREKEGYHÁZI SE 2 2 0 0 5 2 3 6 1 1 0 0 2 0 2 3 3 3 0 0 7 2 5 9
2 MERCEDES KLC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 5 1 4 6
3 MERCEDES KLC DUNA ASZFALT TVSE 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 4 4 0 3 3 2 0 1 6 5 1 6
4 MERCEDES KLC SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. 1 1 0 0 6 0 6 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 6 0 6 4
5 MERCEDES KLC Szeged-Csanád Grosics AK. 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 3 0 3 4
6 MERCEDES KLC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2 1 1 0 3 2 1 4 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 1 1 3 3 0 4
7 MERCEDES KLC BÉKÉSCSABA UFC 2 1 0 1 3 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 3 3 0 3
8 MERCEDES KLC GYULASPORT NONPROFIT KFT. 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 0 2 1 9 -8 0 3 1 0 2 2 9 -7 3
9 MERCEDES KLC DAFC SZEGED 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
10 MERCEDES KLC MERCEDES KLC 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 0 2 1 4 -3 0 3 0 1 2 1 4 -3 1
11 MERCEDES KLC OMTK-ULE 1913 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 2 5 -3 1 3 0 1 2 2 7 -5 1
12 MERCEDES KLC SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 MERCEDES KLC SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 MERCEDES KLC SZEOL SC KFT. 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 1 4 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MERCEDES KLC KEREKEGYHÁZI SE 2 2 0 0 7 3 4 6 1 1 0 0 6 3 3 3 3 3 0 0 13 6 7 9
2 MERCEDES KLC SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. 1 1 0 0 15 0 15 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 16 0 16 6
3 MERCEDES KLC SZEOL SC KFT. 1 1 0 0 5 3 2 3 1 1 0 0 4 2 2 3 2 2 0 0 9 5 4 6
4 MERCEDES KLC Szeged-Csanád Grosics AK. 1 1 0 0 9 0 9 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 9 0 9 4
5 MERCEDES KLC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 1 1 0 0 5 1 4 3 1 0 0 1 3 5 -2 0 2 1 0 1 8 6 2 3
6 MERCEDES KLC BÉKÉSCSABA UFC 2 1 0 1 4 4 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 4 4 0 3
7 MERCEDES KLC DUNA ASZFALT TVSE 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 1 0 1 5 6 -1 3 3 1 0 2 7 10 -3 3
8 MERCEDES KLC OMTK-ULE 1913 1 0 0 1 3 6 -3 0 2 1 0 1 4 12 -8 3 3 1 0 2 7 18 -11 3
9 MERCEDES KLC GYULASPORT NONPROFIT KFT. 1 1 0 0 3 1 2 3 2 0 0 2 2 20 -18 0 3 1 0 2 5 21 -16 3
10 MERCEDES KLC DAFC SZEGED 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
11 MERCEDES KLC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2 0 1 1 4 5 -1 1 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 0 1 2 5 8 -3 1
12 MERCEDES KLC MERCEDES KLC 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 0 2 1 5 -4 0 3 0 1 2 1 5 -4 1
13 MERCEDES KLC SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 MERCEDES KLC SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BÉKÉSCSABA UFC
---3 - 0------1 - 4
DAFC SZEGED
---------0 - 1-
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
--3 - 1--------
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
-1 - 1---3 - 4-----
MERCEDES KLC
-------0 - 0---
KEREKEGYHÁZI SE
--5 - 2-2 - 1------
OMTK-ULE 1913
-----3 - 6-----
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
----------5 - 1
Szeged-Csanád Grosics AK.
------9 - 0----
SZEOL SC KFT.
-------5 - 3---
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
--15 - 0--------
DUNA ASZFALT TVSE
---------2 - 4-

Meccsek

SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE

2019. 08. 27. 13:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 08. 27. 13:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2019. 09. 14. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 09. 14. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 09. 21. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 09. 21. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2019. 10. 05. 12:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 10. 05. 12:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2019. 10. 13. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 10. 13. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
MERCEDES KLC
2019. 10. 19. 10:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2019. 10. 19. 10:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2019. 10. 26. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 10. 26. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
OMTK-ULE 1913
2019. 10. 30. 12:00
Szent Gellért Fórum
2019. 10. 30. 12:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK.
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2019. 11. 09. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 11. 09. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2019. 11. 17. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 11. 17. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2019. 11. 23. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 11. 23. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
DAFC SZEGED
2020. 02. 29. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 02. 29. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
06. 30. 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2020. 06. 30. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
06. 30. 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
06. 30. 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
06. 30. 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2020. 06. 30. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
06. 30. 10:00
KEREKEGYHÁZI SE
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
06. 30. 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2020. 06. 30. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
06. 30. 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK.
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
06. 30. 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2020. 06. 30. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
06. 30. 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE

DUNA ASZFALT TVSE

2019. 08. 31. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 08. 31. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 09. 07. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 07. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SZEOL SC KFT.
2019. 09. 14. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 09. 14. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 09. 28. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 28. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
MERCEDES KLC
2019. 10. 06. 13:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 10. 06. 13:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 10. 12. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 10. 12. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2019. 10. 20. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 10. 20. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 11. 02. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 11. 02. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 11. 09. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 09. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 11. 16. 12:00
Helvécia Sporttelep
2019. 11. 16. 12:00
Helvécia Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 11. 23. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 23. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
Szeged-Csanád Grosics AK.
2020. 02. 29. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 02. 29. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 03. 07. 09:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 03. 07. 09:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
06. 30. 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
06. 30. 10:00
DAFC SZEGED
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
06. 30. 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
06. 30. 10:00
KEREKEGYHÁZI SE
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK.
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple