Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U19 III. osztály Dél-Keleti csoport 4. forduló

2019.09.19 - 18:00

Orosháza, Orosháza Utánpótlás Sportközpont (OMTK-ULE 1913 Sportközpont)

Csongrád

MLSZ U19 III. osztály Dél-Keleti csoport

Játékvezető
MODES OTTÓ PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BOZÓ NORBERT, NÉMETH BALÁZS
OMTK-ULE 1913
BÉKÉSCSABA UFC
90'
45'

Gólok

SZABÓ ÁRON PÉTER

9'

1 - 0

 

BARNA MÁRTON

16'

2 - 0

 

HORVÁTH MIKLÓS

18'

3 - 0

 

TÓTH-KÁSA ÁDÁM

21'

4 - 0

 

 

4 - 1

54'

MORVA GÁBOR
FEHÉR BENCE GYÖRGY

55'

5 - 1

 

 

5 - 2

74'

ÖKRÖS DÁVID

 

5 - 3

79'

ÖKRÖS DÁVID

 

5 - 4

89'

BERECZKI BENCE

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KEREKEGYHÁZI SE KEREKEGYHÁZI SE 4 4 0 0 18 9 9 12 9.3
2 SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. 3 3 0 0 23 1 22 9 9.3
3 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 3 3 0 0 11 5 6 9 9
4 Szeged-Csanád Grosics AK. Szeged-Csanád Grosics AK. 3 2 1 0 12 0 12 7 8.7
5 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 4 2 0 2 12 22 -10 6 5.3
6 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 3 1 0 2 8 9 -1 3 8
7 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 3 1 0 2 7 10 -3 3 5.7
8 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 3 1 0 2 9 13 -4 3 4
9 GYULASPORT NONPROFIT KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 4 1 0 3 5 24 -19 3 4.3
10 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3 0 1 2 5 8 -3 1 8.3
11 DAFC SZEGED DAFC SZEGED 3 0 1 2 4 7 -3 1 4.3
12 MERCEDES KLC MERCEDES KLC 4 0 1 3 1 7 -6 1 3.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MERCEDES KLC KEREKEGYHÁZI SE 2 2 0 0 5 2 3 6 2 2 0 0 4 0 4 6 4 4 0 0 9 2 7 12
2 MERCEDES KLC SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. 2 2 0 0 10 1 9 6 1 0 1 0 0 0 0 1 3 2 1 0 10 1 9 7
3 MERCEDES KLC Szeged-Csanád Grosics AK. 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 1 0 1 0 1 4 3 2 1 0 4 0 4 7
4 MERCEDES KLC DUNA ASZFALT TVSE 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 4 4 0 3 3 2 0 1 6 5 1 6
5 MERCEDES KLC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 0 1 3 4 -1 3 3 2 0 1 6 5 1 6
6 MERCEDES KLC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2 1 1 0 3 2 1 4 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 1 1 3 3 0 4
7 MERCEDES KLC OMTK-ULE 1913 2 1 0 1 4 2 2 3 2 0 1 1 2 5 -3 1 4 1 1 2 6 7 -1 4
8 MERCEDES KLC SZEOL SC KFT. 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 2 0 3 3 1 0 2 2 4 -2 3
9 MERCEDES KLC BÉKÉSCSABA UFC 2 1 0 1 3 3 0 3 1 0 0 1 0 4 -4 0 3 1 0 2 3 7 -4 3
10 MERCEDES KLC GYULASPORT NONPROFIT KFT. 2 1 0 1 1 1 0 3 2 0 0 2 1 9 -8 0 4 1 0 3 2 10 -8 3
11 MERCEDES KLC DAFC SZEGED 2 0 1 1 0 2 -2 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 1 2 0 3 -3 1
12 MERCEDES KLC MERCEDES KLC 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 0 0 2 1 4 -3 0 4 0 1 3 1 5 -4 1
13 MERCEDES KLC SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 MERCEDES KLC SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MERCEDES KLC KEREKEGYHÁZI SE 2 2 0 0 7 3 4 6 2 2 0 0 11 6 5 6 4 4 0 0 18 9 9 12
2 MERCEDES KLC SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. 2 2 0 0 22 1 21 6 1 1 0 0 1 0 1 3 3 3 0 0 23 1 22 9
3 MERCEDES KLC SZEOL SC KFT. 1 1 0 0 5 3 2 3 2 2 0 0 6 2 4 6 3 3 0 0 11 5 6 9
4 MERCEDES KLC Szeged-Csanád Grosics AK. 1 1 0 0 9 0 9 3 2 1 1 0 3 0 3 4 3 2 1 0 12 0 12 7
5 MERCEDES KLC OMTK-ULE 1913 2 1 0 1 8 10 -2 3 2 1 0 1 4 12 -8 3 4 2 0 2 12 22 -10 6
6 MERCEDES KLC BÉKÉSCSABA UFC 2 1 0 1 4 4 0 3 1 0 0 1 4 5 -1 0 3 1 0 2 8 9 -1 3
7 MERCEDES KLC DUNA ASZFALT TVSE 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 1 0 1 5 6 -1 3 3 1 0 2 7 10 -3 3
8 MERCEDES KLC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 1 1 0 0 5 1 4 3 2 0 0 2 4 12 -8 0 3 1 0 2 9 13 -4 3
9 MERCEDES KLC GYULASPORT NONPROFIT KFT. 2 1 0 1 3 4 -1 3 2 0 0 2 2 20 -18 0 4 1 0 3 5 24 -19 3
10 MERCEDES KLC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2 0 1 1 4 5 -1 1 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 0 1 2 5 8 -3 1
11 MERCEDES KLC DAFC SZEGED 2 0 0 2 3 6 -3 0 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 1 2 4 7 -3 1
12 MERCEDES KLC MERCEDES KLC 2 0 1 1 0 2 -2 1 2 0 0 2 1 5 -4 0 4 0 1 3 1 7 -6 1
13 MERCEDES KLC SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 MERCEDES KLC SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BÉKÉSCSABA UFC
---3 - 0------1 - 4
DAFC SZEGED
----3 - 5----0 - 1-
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
--3 - 1----0 - 3---
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
-1 - 1---3 - 4-----
MERCEDES KLC
-------0 - 00 - 2--
KEREKEGYHÁZI SE
--5 - 2-2 - 1------
OMTK-ULE 1913
5 - 4----3 - 6-----
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
----------5 - 1
Szeged-Csanád Grosics AK.
------9 - 0----
SZEOL SC KFT.
-------5 - 3---
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
--15 - 0----7 - 1---
DUNA ASZFALT TVSE
---------2 - 4-

Meccsek

OMTK-ULE 1913

2019. 09. 11. 16:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 09. 11. 16:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
OMTK-ULE 1913
2019. 09. 08. 13:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 09. 08. 13:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
KEREKEGYHÁZI SE
2019. 09. 14. 12:00
Szent Gellért Fórum
2019. 09. 14. 12:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK.
OMTK-ULE 1913
2019. 09. 19. 18:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 09. 19. 18:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 09. 28. 15:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 09. 28. 15:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
OMTK-ULE 1913
2019. 10. 06. 13:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 10. 06. 13:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 10. 20. 13:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 10. 20. 13:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
MERCEDES KLC
2019. 10. 26. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 10. 26. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
OMTK-ULE 1913
2019. 10. 30. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 10. 30. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
OMTK-ULE 1913
2019. 11. 10. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 11. 10. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
DAFC SZEGED
2019. 11. 24. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 11. 24. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
2020. 02. 26. 14:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 02. 26. 14:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 03. 07. 15:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 03. 07. 15:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
KEREKEGYHÁZI SE
OMTK-ULE 1913
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
06. 30. 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK.
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
06. 30. 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
06. 30. 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913

BÉKÉSCSABA UFC

2019. 08. 31. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 08. 31. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 09. 14. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 09. 14. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
MERCEDES KLC
2019. 09. 19. 18:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 09. 19. 18:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 09. 28. 09:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 09. 28. 09:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2019. 10. 06. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 10. 06. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 10. 19. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 10. 19. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 10. 26. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 10. 26. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 10. 30. 13:30
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2019. 10. 30. 13:30
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 11. 09. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 11. 09. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
Szeged-Csanád Grosics AK.
2019. 11. 17. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 11. 17. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2019. 11. 23. 13:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 11. 23. 13:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 02. 29. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 02. 29. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30. 10:00
DAFC SZEGED
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30. 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30. 10:00
KEREKEGYHÁZI SE
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK.
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple