Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U19 III. osztály Dél-Keleti csoport 7. forduló

2019.10.12 - 12:00

Tiszakécske, Tiszakécske Városi Sportcentrum (Tiszakécske Sportcentrum)

Csongrád

MLSZ U19 III. osztály Dél-Keleti csoport

Játékvezető
HERCEG TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KREPSZ LÁSZLÓ, VISKOVICS LÁSZLÓ RICHÁRD
DUNA ASZFALT TVSE
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

42'

JAPPORT ZALÁN
LOVAS KRISTÓF

64'

1 - 1

 

TÓTH MARCELL

66'

2 - 1

 

HORVÁTH BALÁZS

78'

3 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. 6 6 0 0 36 3 33 18 6.8
2 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 6 6 0 0 26 6 20 18 8.3
3 KEREKEGYHÁZI SE KEREKEGYHÁZI SE 6 4 0 2 20 15 5 12 7.5
4 Szeged-Csanád Grosics AK. Szeged-Csanád Grosics AK. 5 3 1 1 18 6 12 10 7.6
5 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 6 3 0 3 14 18 -4 9 8
6 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 6 3 0 3 19 25 -6 9 5.3
7 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 6 2 1 3 15 19 -4 7 6.2
8 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 5 2 0 3 14 19 -5 6 5.4
9 GYULASPORT NONPROFIT KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 7 2 0 5 11 38 -27 6 4.7
10 DAFC SZEGED DAFC SZEGED 6 1 1 4 10 16 -6 4 4.7
11 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 5 1 0 4 10 18 -8 3 8.4
12 MERCEDES KLC MERCEDES KLC 6 0 1 5 2 12 -10 1 5.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MERCEDES KLC SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. 3 3 0 0 12 1 11 9 3 2 1 0 5 1 4 7 6 5 1 0 17 2 15 16
2 MERCEDES KLC KEREKEGYHÁZI SE 3 2 1 0 6 3 3 7 3 2 0 1 4 2 2 6 6 4 1 1 10 5 5 13
3 MERCEDES KLC SZEOL SC KFT. 3 2 0 1 3 2 1 6 3 2 0 1 3 2 1 6 6 4 0 2 6 4 2 12
4 MERCEDES KLC DUNA ASZFALT TVSE 3 2 0 1 5 3 2 6 3 1 0 2 5 6 -1 3 6 3 0 3 10 9 1 9
5 MERCEDES KLC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 2 2 0 0 4 1 3 6 3 1 0 2 4 6 -2 3 5 3 0 2 8 7 1 9
6 MERCEDES KLC GYULASPORT NONPROFIT KFT. 3 1 0 2 1 2 -1 3 4 2 0 2 5 10 -5 6 7 3 0 4 6 12 -6 9
7 MERCEDES KLC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4 2 1 1 5 5 0 7 2 0 1 1 1 2 -1 1 6 2 2 2 6 7 -1 8
8 MERCEDES KLC Szeged-Csanád Grosics AK. 3 1 0 2 5 5 0 3 2 1 1 0 1 0 1 4 5 2 1 2 6 5 1 7
9 MERCEDES KLC OMTK-ULE 1913 3 2 0 1 6 3 3 6 3 0 1 2 2 6 -4 1 6 2 1 3 8 9 -1 7
10 MERCEDES KLC DAFC SZEGED 3 1 1 1 2 3 -1 4 3 1 0 2 2 4 -2 3 6 2 1 3 4 7 -3 7
11 MERCEDES KLC BÉKÉSCSABA UFC 3 1 0 2 4 6 -2 3 2 0 0 2 1 6 -5 0 5 1 0 4 5 12 -7 3
12 MERCEDES KLC MERCEDES KLC 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 0 0 4 2 8 -6 0 6 0 1 5 2 9 -7 1
13 MERCEDES KLC SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 MERCEDES KLC SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MERCEDES KLC SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. 3 3 0 0 25 1 24 9 3 3 0 0 11 2 9 9 6 6 0 0 36 3 33 18
2 MERCEDES KLC SZEOL SC KFT. 3 3 0 0 10 4 6 9 3 3 0 0 16 2 14 9 6 6 0 0 26 6 20 18
3 MERCEDES KLC KEREKEGYHÁZI SE 3 2 0 1 9 6 3 6 3 2 0 1 11 9 2 6 6 4 0 2 20 15 5 12
4 MERCEDES KLC Szeged-Csanád Grosics AK. 3 2 0 1 15 6 9 6 2 1 1 0 3 0 3 4 5 3 1 1 18 6 12 10
5 MERCEDES KLC DUNA ASZFALT TVSE 3 2 0 1 8 6 2 6 3 1 0 2 6 12 -6 3 6 3 0 3 14 18 -4 9
6 MERCEDES KLC OMTK-ULE 1913 3 2 0 1 14 11 3 6 3 1 0 2 5 14 -9 3 6 3 0 3 19 25 -6 9
7 MERCEDES KLC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4 1 1 2 11 14 -3 4 2 1 0 1 4 5 -1 3 6 2 1 3 15 19 -4 7
8 MERCEDES KLC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 2 2 0 0 7 1 6 6 3 0 0 3 7 18 -11 0 5 2 0 3 14 19 -5 6
9 MERCEDES KLC GYULASPORT NONPROFIT KFT. 3 1 0 2 3 14 -11 3 4 1 0 3 8 24 -16 3 7 2 0 5 11 38 -27 6
10 MERCEDES KLC DAFC SZEGED 3 1 0 2 7 7 0 3 3 0 1 2 3 9 -6 1 6 1 1 4 10 16 -6 4
11 MERCEDES KLC BÉKÉSCSABA UFC 3 1 0 2 5 9 -4 3 2 0 0 2 5 9 -4 0 5 1 0 4 10 18 -8 3
12 MERCEDES KLC MERCEDES KLC 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 0 0 4 2 10 -8 0 6 0 1 5 2 12 -10 1
13 MERCEDES KLC SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 MERCEDES KLC SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BÉKÉSCSABA UFC
-1 - 5-3 - 0------1 - 4
DAFC SZEGED
4 - 1---3 - 5----0 - 1-
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
--3 - 1----0 - 30 - 10--
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
-1 - 1---3 - 46 - 3--1 - 6-
MERCEDES KLC
-------0 - 00 - 2--
KEREKEGYHÁZI SE
--5 - 22 - 32 - 1------
OMTK-ULE 1913
5 - 4----3 - 6----6 - 1
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
----2 - 0-----5 - 1
Szeged-Csanád Grosics AK.
-5 - 2----9 - 0--1 - 4-
SZEOL SC KFT.
-3 - 0----2 - 15 - 3---
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
--15 - 0--3 - 0-7 - 1---
DUNA ASZFALT TVSE
--3 - 1-3 - 1----2 - 4-

Meccsek

DUNA ASZFALT TVSE

2019. 08. 31. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 08. 31. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 09. 07. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 07. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SZEOL SC KFT.
2019. 09. 14. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 09. 14. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 09. 28. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 28. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
MERCEDES KLC
2019. 10. 06. 13:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 10. 06. 13:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 10. 12. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 10. 12. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2019. 10. 20. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 10. 20. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 11. 02. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 11. 02. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 11. 09. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 09. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 11. 16. 12:00
Helvécia Sporttelep
2019. 11. 16. 12:00
Helvécia Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 11. 23. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 23. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
Szeged-Csanád Grosics AK.
2020. 02. 29. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 02. 29. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 03. 07. 09:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 03. 07. 09:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
06. 30. 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
06. 30. 10:00
DAFC SZEGED
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
06. 30. 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
06. 30. 10:00
KEREKEGYHÁZI SE
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK.
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE

GYULASPORT NONPROFIT KFT.

2019. 08. 31. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 08. 31. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2019. 09. 07. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 09. 07. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 09. 15. 13:30
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2019. 09. 15. 13:30
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2019. 09. 21. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 09. 21. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
Szeged-Csanád Grosics AK.
2019. 09. 28. 09:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 09. 28. 09:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2019. 10. 06. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 10. 06. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
SZEOL SC KFT.
2019. 10. 12. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 10. 12. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2019. 10. 27. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 10. 27. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2019. 10. 30. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 10. 30. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
OMTK-ULE 1913
2019. 11. 09. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 11. 09. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2019. 11. 17. 11:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 11. 17. 11:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2020. 03. 01. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 03. 01. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
2020. 03. 07. 12:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 03. 07. 12:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
06. 30. 10:00
KEREKEGYHÁZI SE
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK.
06. 30. 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
06. 30. 10:00
MERCEDES KLC
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
06. 30. 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
06. 30. 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
06. 30. 10:00
DAFC SZEGED
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple