Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U19 III. osztály Dél-Keleti csoport 9. forduló

2019.10.26 - 12:00

Füzesgyarmat, Lázár Gyula Városi Sporttelep (Füzesgyarmat Sporttelep)

Csongrád

MLSZ U19 III. osztály Dél-Keleti csoport

Játékvezető
KATÓ BENCE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KIS PÁL, PETROVSZKI GYÖRGY
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
OMTK-ULE 1913
90'
45'

Gólok

FÜLÖP VALENTIN

38'

1 - 0

 

DEÁK ÁDÁM

40'

2 - 0

 

ERDŐS-BALIZS ARNOLD

45'

3 - 0

 

TÓTH IMRE ANDRÁS

72'

4 - 0

 

SZILÁGYI JÁNOS MÁRTON

83'

5 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. 8 7 0 1 43 7 36 21 6.4
2 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 7 7 0 0 30 7 23 21 7.3
3 Szeged-Csanád Grosics AK. Szeged-Csanád Grosics AK. 7 5 1 1 29 7 22 16 7
4 KEREKEGYHÁZI SE KEREKEGYHÁZI SE 8 4 1 3 23 22 1 13 6.6
5 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 7 3 1 3 22 22 0 10 5.6
6 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 8 3 1 4 20 27 -7 10 6.5
7 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 7 3 0 4 14 21 -7 9 8.1
8 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 8 3 0 5 21 38 -17 9 6.3
9 GYULASPORT NONPROFIT KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 8 3 0 5 14 40 -26 9 5.8
10 DAFC SZEGED DAFC SZEGED 7 2 1 4 13 16 -3 7 5
11 MERCEDES KLC MERCEDES KLC 8 1 1 6 12 17 -5 4 6.3
12 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 7 1 0 6 11 28 -17 3 7.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÉKÉSCSABA UFC SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. 4 4 0 0 14 1 13 12 4 2 1 1 5 3 2 7 8 6 1 1 19 4 15 19
2 BÉKÉSCSABA UFC KEREKEGYHÁZI SE 4 3 1 0 8 4 4 10 4 2 0 2 4 4 0 6 8 5 1 2 12 8 4 16
3 BÉKÉSCSABA UFC SZEOL SC KFT. 4 3 0 1 5 2 3 9 3 2 0 1 3 2 1 6 7 5 0 2 8 4 4 15
4 BÉKÉSCSABA UFC Szeged-Csanád Grosics AK. 4 2 0 2 7 5 2 6 3 2 1 0 4 1 3 7 7 4 1 2 11 6 5 13
5 BÉKÉSCSABA UFC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 3 3 0 0 7 1 6 9 4 1 0 3 5 8 -3 3 7 4 0 3 12 9 3 12
6 BÉKÉSCSABA UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5 2 1 2 6 8 -2 7 3 1 1 1 3 2 1 4 8 3 2 3 9 10 -1 11
7 BÉKÉSCSABA UFC DAFC SZEGED 4 2 1 1 4 3 1 7 3 1 0 2 2 4 -2 3 7 3 1 3 6 7 -1 10
8 BÉKÉSCSABA UFC DUNA ASZFALT TVSE 3 2 0 1 5 3 2 6 4 1 0 3 5 8 -3 3 7 3 0 4 10 11 -1 9
9 BÉKÉSCSABA UFC GYULASPORT NONPROFIT KFT. 3 1 0 2 1 2 -1 3 5 2 0 3 5 11 -6 6 8 3 0 5 6 13 -7 9
10 BÉKÉSCSABA UFC MERCEDES KLC 3 1 1 1 1 1 0 4 5 1 0 4 8 8 0 3 8 2 1 5 9 9 0 7
11 BÉKÉSCSABA UFC OMTK-ULE 1913 4 2 0 2 6 9 -3 6 4 0 1 3 2 9 -7 1 8 2 1 5 8 18 -10 7
12 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 4 1 0 3 4 8 -4 3 3 0 0 3 1 8 -7 0 7 1 0 6 5 16 -11 3
13 BÉKÉSCSABA UFC SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 BÉKÉSCSABA UFC SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÉKÉSCSABA UFC SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. 4 4 0 0 31 1 30 12 4 3 0 1 12 6 6 9 8 7 0 1 43 7 36 21
2 BÉKÉSCSABA UFC SZEOL SC KFT. 4 4 0 0 14 5 9 12 3 3 0 0 16 2 14 9 7 7 0 0 30 7 23 21
3 BÉKÉSCSABA UFC Szeged-Csanád Grosics AK. 4 3 0 1 19 6 13 9 3 2 1 0 10 1 9 7 7 5 1 1 29 7 22 16
4 BÉKÉSCSABA UFC KEREKEGYHÁZI SE 4 2 1 1 12 9 3 7 4 2 0 2 11 13 -2 6 8 4 1 3 23 22 1 13
5 BÉKÉSCSABA UFC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 3 3 0 0 12 1 11 9 4 0 1 3 10 21 -11 1 7 3 1 3 22 22 0 10
6 BÉKÉSCSABA UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5 1 1 3 12 21 -9 4 3 2 0 1 8 6 2 6 8 3 1 4 20 27 -7 10
7 BÉKÉSCSABA UFC DUNA ASZFALT TVSE 3 2 0 1 8 6 2 6 4 1 0 3 6 15 -9 3 7 3 0 4 14 21 -7 9
8 BÉKÉSCSABA UFC OMTK-ULE 1913 4 2 0 2 16 19 -3 6 4 1 0 3 5 19 -14 3 8 3 0 5 21 38 -17 9
9 BÉKÉSCSABA UFC GYULASPORT NONPROFIT KFT. 3 1 0 2 3 14 -11 3 5 2 0 3 11 26 -15 6 8 3 0 5 14 40 -26 9
10 BÉKÉSCSABA UFC DAFC SZEGED 4 2 0 2 10 7 3 6 3 0 1 2 3 9 -6 1 7 2 1 4 13 16 -3 7
11 BÉKÉSCSABA UFC MERCEDES KLC 3 0 1 2 2 5 -3 1 5 1 0 4 10 12 -2 3 8 1 1 6 12 17 -5 4
12 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 4 1 0 3 6 13 -7 3 3 0 0 3 5 15 -10 0 7 1 0 6 11 28 -17 3
13 BÉKÉSCSABA UFC SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 BÉKÉSCSABA UFC SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BÉKÉSCSABA UFC
-1 - 51 - 43 - 0------1 - 4
DAFC SZEGED
4 - 1---3 - 5----0 - 13 - 0
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
--3 - 1----0 - 30 - 10--
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
-1 - 1---3 - 46 - 31 - 7-1 - 6-
MERCEDES KLC
--2 - 3----0 - 00 - 2--
KEREKEGYHÁZI SE
--5 - 22 - 32 - 1-3 - 3----
OMTK-ULE 1913
5 - 4---2 - 83 - 6----6 - 1
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
----2 - 0-5 - 0---5 - 1
Szeged-Csanád Grosics AK.
-5 - 2---4 - 09 - 0--1 - 4-
SZEOL SC KFT.
-3 - 0----2 - 15 - 3-4 - 1-
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
6 - 0-15 - 0--3 - 0-7 - 1---
DUNA ASZFALT TVSE
--3 - 1-3 - 1----2 - 4-

Meccsek

SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE

2019. 08. 27. 13:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 08. 27. 13:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2019. 09. 14. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 09. 14. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 09. 21. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 09. 21. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2019. 10. 05. 12:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 10. 05. 12:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2019. 10. 13. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 10. 13. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
MERCEDES KLC
2019. 10. 19. 10:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2019. 10. 19. 10:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2019. 10. 26. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 10. 26. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
OMTK-ULE 1913
2019. 10. 30. 12:00
Szent Gellért Fórum
2019. 10. 30. 12:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK.
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2019. 11. 09. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 11. 09. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2019. 11. 17. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 11. 17. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2019. 11. 23. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 11. 23. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
DAFC SZEGED
2020. 02. 29. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 02. 29. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
06. 30. 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2020. 06. 30. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
06. 30. 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
06. 30. 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
06. 30. 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2020. 06. 30. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
06. 30. 10:00
KEREKEGYHÁZI SE
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
06. 30. 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2020. 06. 30. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
06. 30. 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK.
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
06. 30. 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2020. 06. 30. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
06. 30. 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE

OMTK-ULE 1913

2019. 09. 11. 16:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 09. 11. 16:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
OMTK-ULE 1913
2019. 09. 08. 13:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 09. 08. 13:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
KEREKEGYHÁZI SE
2019. 09. 14. 12:00
Szent Gellért Fórum
2019. 09. 14. 12:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK.
OMTK-ULE 1913
2019. 09. 19. 18:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 09. 19. 18:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 09. 28. 15:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 09. 28. 15:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
OMTK-ULE 1913
2019. 10. 06. 13:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 10. 06. 13:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 10. 20. 13:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 10. 20. 13:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
MERCEDES KLC
2019. 10. 26. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 10. 26. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
OMTK-ULE 1913
2019. 10. 30. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 10. 30. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
OMTK-ULE 1913
2019. 11. 10. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 11. 10. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
DAFC SZEGED
2019. 11. 24. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 11. 24. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
2020. 02. 26. 14:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 02. 26. 14:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 03. 07. 15:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 03. 07. 15:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
KEREKEGYHÁZI SE
OMTK-ULE 1913
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
06. 30. 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK.
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
06. 30. 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
06. 30. 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple