Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U19 III. osztály Dél-Keleti csoport 10. forduló

2019.10.30 - 13:30

Kerekegyháza, Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep

Csongrád

MLSZ U19 III. osztály Dél-Keleti csoport

Játékvezető
APRÓ FERENC
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BALOGH BENCE, GÉRÓ ISTVÁN
KEREKEGYHÁZI SE
BÉKÉSCSABA UFC
90'
45'

Gólok

KOVÁCS PÉTER

15'

1 - 0

 

BENCZE DÁNIEL

28'

2 - 0

 

ÖKRÖS DÁVID

33'

3 - 0

 

BASHIRI-SHAHROODI ARIAN

35'

4 - 0

 

BASHIRI-SHAHROODI ARIAN

36'

5 - 0

 

KOVÁCS PÉTER

41'

6 - 0

 

 

6 - 1

47'

MORVA GÁBOR
BASHIRI-SHAHROODI ARIAN

60'

7 - 1

 

 

7 - 2

60'

SÖRÖS PATRIK
KASZTEL BALÁZS

63'

8 - 2

 

BASHIRI-SHAHROODI ARIAN

70'

9 - 2

 

BENCZE DÁNIEL

81'

10 - 2

 

SÖRÖS PATRIK

90'

11 - 2

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. 9 8 0 1 49 8 41 24 6.4
2 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 8 8 0 0 37 7 30 24 7.1
3 Szeged-Csanád Grosics AK. Szeged-Csanád Grosics AK. 8 6 1 1 39 7 32 19 6.4
4 KEREKEGYHÁZI SE KEREKEGYHÁZI SE 9 5 1 3 34 24 10 16 6.9
5 DAFC SZEGED DAFC SZEGED 8 3 1 4 19 18 1 10 6.3
6 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 8 3 1 4 22 32 -10 10 5.8
7 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 9 3 1 5 20 34 -14 10 5.6
8 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 9 3 1 5 24 41 -17 10 7.1
9 GYULASPORT NONPROFIT KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 9 3 1 5 17 43 -26 10 6.4
10 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 8 3 0 5 15 27 -12 9 6.8
11 MERCEDES KLC MERCEDES KLC 9 1 1 7 14 23 -9 4 6.6
12 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 8 1 0 7 13 39 -26 3 6.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÉKÉSCSABA UFC SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. 5 5 0 0 17 2 15 15 4 2 1 1 5 3 2 7 9 7 1 1 22 5 17 22
2 BÉKÉSCSABA UFC KEREKEGYHÁZI SE 5 4 1 0 14 4 10 13 4 2 0 2 4 4 0 6 9 6 1 2 18 8 10 19
3 BÉKÉSCSABA UFC SZEOL SC KFT. 4 3 0 1 5 2 3 9 4 3 0 1 7 2 5 9 8 6 0 2 12 4 8 18
4 BÉKÉSCSABA UFC Szeged-Csanád Grosics AK. 5 3 0 2 12 5 7 9 3 2 1 0 4 1 3 7 8 5 1 2 16 6 10 16
5 BÉKÉSCSABA UFC DAFC SZEGED 5 3 1 1 7 4 3 10 3 1 0 2 2 4 -2 3 8 4 1 3 9 8 1 13
6 BÉKÉSCSABA UFC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 3 3 0 0 7 1 6 9 5 1 0 4 5 13 -8 3 8 4 0 4 12 14 -2 12
7 BÉKÉSCSABA UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 6 2 1 3 6 12 -6 7 3 1 1 1 3 2 1 4 9 3 2 4 9 14 -5 11
8 BÉKÉSCSABA UFC OMTK-ULE 1913 4 2 0 2 6 9 -3 6 5 1 1 3 5 10 -5 4 9 3 1 5 11 19 -8 10
9 BÉKÉSCSABA UFC DUNA ASZFALT TVSE 3 2 0 1 5 3 2 6 5 1 0 4 6 11 -5 3 8 3 0 5 11 14 -3 9
10 BÉKÉSCSABA UFC GYULASPORT NONPROFIT KFT. 4 1 0 3 2 5 -3 3 5 2 0 3 5 11 -6 6 9 3 0 6 7 16 -9 9
11 BÉKÉSCSABA UFC MERCEDES KLC 3 1 1 1 1 1 0 4 6 1 0 5 9 11 -2 3 9 2 1 6 10 12 -2 7
12 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 4 1 0 3 4 8 -4 3 4 0 0 4 1 14 -13 0 8 1 0 7 5 22 -17 3
13 BÉKÉSCSABA UFC SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 BÉKÉSCSABA UFC SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÉKÉSCSABA UFC SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. 5 5 0 0 37 2 35 15 4 3 0 1 12 6 6 9 9 8 0 1 49 8 41 24
2 BÉKÉSCSABA UFC SZEOL SC KFT. 4 4 0 0 14 5 9 12 4 4 0 0 23 2 21 12 8 8 0 0 37 7 30 24
3 BÉKÉSCSABA UFC Szeged-Csanád Grosics AK. 5 4 0 1 29 6 23 12 3 2 1 0 10 1 9 7 8 6 1 1 39 7 32 19
4 BÉKÉSCSABA UFC KEREKEGYHÁZI SE 5 3 1 1 23 11 12 10 4 2 0 2 11 13 -2 6 9 5 1 3 34 24 10 16
5 BÉKÉSCSABA UFC DAFC SZEGED 5 3 0 2 16 9 7 9 3 0 1 2 3 9 -6 1 8 3 1 4 19 18 1 10
6 BÉKÉSCSABA UFC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 3 3 0 0 12 1 11 9 5 0 1 4 10 31 -21 1 8 3 1 4 22 32 -10 10
7 BÉKÉSCSABA UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 6 1 1 4 12 28 -16 4 3 2 0 1 8 6 2 6 9 3 1 5 20 34 -14 10
8 BÉKÉSCSABA UFC OMTK-ULE 1913 4 2 0 2 16 19 -3 6 5 1 1 3 8 22 -14 4 9 3 1 5 24 41 -17 10
9 BÉKÉSCSABA UFC GYULASPORT NONPROFIT KFT. 4 1 1 2 6 17 -11 4 5 2 0 3 11 26 -15 6 9 3 1 5 17 43 -26 10
10 BÉKÉSCSABA UFC DUNA ASZFALT TVSE 3 2 0 1 8 6 2 6 5 1 0 4 7 21 -14 3 8 3 0 5 15 27 -12 9
11 BÉKÉSCSABA UFC MERCEDES KLC 3 0 1 2 2 5 -3 1 6 1 0 5 12 18 -6 3 9 1 1 7 14 23 -9 4
12 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 4 1 0 3 6 13 -7 3 4 0 0 4 7 26 -19 0 8 1 0 7 13 39 -26 3
13 BÉKÉSCSABA UFC SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 BÉKÉSCSABA UFC SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BÉKÉSCSABA UFC
-1 - 51 - 43 - 0------1 - 4
DAFC SZEGED
4 - 1--6 - 23 - 5----0 - 13 - 0
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
--3 - 1--3 - 3-0 - 30 - 10--
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
-1 - 1---3 - 46 - 31 - 70 - 71 - 6-
MERCEDES KLC
--2 - 3----0 - 00 - 2--
KEREKEGYHÁZI SE
11 - 2-5 - 22 - 32 - 1-3 - 3----
OMTK-ULE 1913
5 - 4---2 - 83 - 6----6 - 1
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
----2 - 0-5 - 0---5 - 1
Szeged-Csanád Grosics AK.
-5 - 2---4 - 09 - 010 - 0-1 - 4-
SZEOL SC KFT.
-3 - 0----2 - 15 - 3-4 - 1-
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
6 - 0-15 - 0--3 - 0-7 - 1--6 - 1
DUNA ASZFALT TVSE
--3 - 1-3 - 1----2 - 4-

Meccsek

KEREKEGYHÁZI SE

2019. 09. 01. 13:30
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2019. 09. 01. 13:30
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE
MERCEDES KLC
2019. 09. 08. 13:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 09. 08. 13:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
KEREKEGYHÁZI SE
2019. 09. 15. 13:30
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2019. 09. 15. 13:30
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2019. 09. 22. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 09. 22. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
KEREKEGYHÁZI SE
2019. 10. 05. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 10. 05. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
KEREKEGYHÁZI SE
2019. 10. 13. 13:30
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2019. 10. 13. 13:30
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 10. 19. 10:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2019. 10. 19. 10:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2019. 10. 26. 12:00
Szent Gellért Fórum
2019. 10. 26. 12:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK.
KEREKEGYHÁZI SE
2019. 10. 30. 13:30
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2019. 10. 30. 13:30
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 11. 09. 13:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 11. 09. 13:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
KEREKEGYHÁZI SE
2019. 11. 16. 12:00
Helvécia Sporttelep
2019. 11. 16. 12:00
Helvécia Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 03. 01. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 03. 01. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
KEREKEGYHÁZI SE
2020. 03. 07. 15:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 03. 07. 15:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
KEREKEGYHÁZI SE
OMTK-ULE 1913
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
06. 30. 10:00
KEREKEGYHÁZI SE
2020. 06. 30. 10:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE
06. 30. 10:00
DAFC SZEGED
2020. 06. 30. 10:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE
06. 30. 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30. 10:00
KEREKEGYHÁZI SE
2020. 06. 30. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
06. 30. 10:00
KEREKEGYHÁZI SE
2020. 06. 30. 10:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE
06. 30. 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK.
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30. 10:00
KEREKEGYHÁZI SE
2020. 06. 30. 10:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
06. 30. 10:00
KEREKEGYHÁZI SE

BÉKÉSCSABA UFC

2019. 08. 31. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 08. 31. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 09. 14. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 09. 14. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
MERCEDES KLC
2019. 09. 19. 18:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 09. 19. 18:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 09. 28. 09:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 09. 28. 09:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2019. 10. 06. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 10. 06. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 10. 19. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 10. 19. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 10. 26. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 10. 26. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 10. 30. 13:30
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2019. 10. 30. 13:30
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 11. 09. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 11. 09. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
Szeged-Csanád Grosics AK.
2019. 11. 17. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 11. 17. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2019. 11. 23. 13:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 11. 23. 13:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 02. 29. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 02. 29. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30. 10:00
DAFC SZEGED
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30. 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30. 10:00
KEREKEGYHÁZI SE
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK.
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple