Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megye II. U-19 2. forduló

2019.08.18 - 15:00

Somogyvár, Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület

Somogy

Megye II. U-19

Játékvezető
SZABÓ LEVENTE LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NAGY BÉLA
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
BALATONBERÉNYI SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

3'

HORVÁTH MÁRK
ORSÓS NORBERT

7'

1 - 1

 

 

1 - 2

35'

HORVÁTH MARTIN
BOGDÁN ZOLTÁN TAMÁS

47'

2 - 2

 

 

2 - 3

50'

HORVÁTH MARTIN

 

2 - 4

52'

ORSÓS GERGŐ
HORVÁTH RAFAEL LÁSZLÓ

63'

3 - 4

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MEZŐCSOKONYA SE MEZŐCSOKONYA SE 2 2 0 0 9 3 6 6 10
2 BÖHÖNYE KSE BÖHÖNYE KSE 2 2 0 0 6 2 4 6 14.5
3 DÉL-BALATON FC BALATONSZE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 1 1 0 0 8 0 8 3 9
4 ÖREGLAKI MEDOSZ SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 1 1 0 0 7 0 7 3 7
5 LENGYELTÓTI VSE LENGYELTÓTI VSE 2 1 0 1 14 9 5 3 8.5
6 KAPOSMÉRŐI SE KAPOSMÉRŐI SE 1 1 0 0 6 1 5 3 5.5
7 JUTA SE JUTA SE 2 1 0 1 7 7 0 3 10.5
8 BALATONBERÉNYI SE BALATONBERÉNYI SE 2 1 0 1 4 10 -6 3 9
9 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 2 1 0 1 2 9 -7 3 8.5
10 KARÁD SC KARÁD SC 1 0 1 0 3 3 0 1 13
11 FONYÓDI PETŐFI SE FONYÓDI PETŐFI SE 1 0 1 0 2 2 0 1 12
12 ZAMÁRDI PETŐFI SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 1 0 1 0 2 2 0 1 11
13 BERZENCE SE BERZENCE SE 2 0 1 1 4 6 -2 1 6
14 SOMOGYVÁR K.Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 2 0 0 2 4 6 -2 0 8.5
15 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 2 0 0 2 3 9 -6 0 4
16 BALATONFÖLDVÁRI SE BALATONFÖLDVÁRI SE 2 0 0 2 4 16 -12 0 3.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÖLDVÁRI SE LENGYELTÓTI VSE 1 1 0 0 9 2 7 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 10 4 6 3
2 BALATONFÖLDVÁRI SE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 1 1 0 0 5 0 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3
3 BALATONFÖLDVÁRI SE KAPOSMÉRŐI SE 1 1 0 0 4 0 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3
4 BALATONFÖLDVÁRI SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 0 4 3
5 BALATONFÖLDVÁRI SE BÖHÖNYE KSE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 2 1 1 3
6 BALATONFÖLDVÁRI SE FONYÓDI PETŐFI SE 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
7 BALATONFÖLDVÁRI SE MEZŐCSOKONYA SE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 2 2 0 3
8 BALATONFÖLDVÁRI SE BERZENCE SE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 3 -1 3
9 BALATONFÖLDVÁRI SE KISKORPÁDI SE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 1 2 -1 3
10 BALATONFÖLDVÁRI SE JUTA SE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 1 0 1 2 4 -2 3
11 BALATONFÖLDVÁRI SE BALATONBERÉNYI SE 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 2 5 -3 3
12 BALATONFÖLDVÁRI SE BALATONFÖLDVÁRI SE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 2 9 -7 0 2 1 0 1 3 9 -6 3
13 BALATONFÖLDVÁRI SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 2 3 -1 1
14 BALATONFÖLDVÁRI SE CSÖKÖLY Ö.SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 1 1 1 6 -5 1
15 BALATONFÖLDVÁRI SE KARÁD SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
16 BALATONFÖLDVÁRI SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÖLDVÁRI SE MEZŐCSOKONYA SE 1 1 0 0 6 1 5 3 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 9 3 6 6
2 BALATONFÖLDVÁRI SE BÖHÖNYE KSE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 6 2 4 6
3 BALATONFÖLDVÁRI SE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 1 1 0 0 8 0 8 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 8 0 8 3
4 BALATONFÖLDVÁRI SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 0 7 3 1 1 0 0 7 0 7 3
5 BALATONFÖLDVÁRI SE LENGYELTÓTI VSE 1 1 0 0 13 3 10 3 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 1 0 1 14 9 5 3
6 BALATONFÖLDVÁRI SE KAPOSMÉRŐI SE 1 1 0 0 6 1 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 1 5 3
7 BALATONFÖLDVÁRI SE JUTA SE 1 1 0 0 6 1 5 3 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 1 0 1 7 7 0 3
8 BALATONFÖLDVÁRI SE BALATONBERÉNYI SE 1 0 0 1 0 7 -7 0 1 1 0 0 4 3 1 3 2 1 0 1 4 10 -6 3
9 BALATONFÖLDVÁRI SE CSÖKÖLY Ö.SE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 8 -8 0 2 1 0 1 2 9 -7 3
10 BALATONFÖLDVÁRI SE KARÁD SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 1 0 3 3 0 1
11 BALATONFÖLDVÁRI SE FONYÓDI PETŐFI SE 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
12 BALATONFÖLDVÁRI SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
13 BALATONFÖLDVÁRI SE BERZENCE SE 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 1 1 4 6 -2 1
14 BALATONFÖLDVÁRI SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 1 0 0 1 3 4 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 4 6 -2 0
15 BALATONFÖLDVÁRI SE KISKORPÁDI SE 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 0 0 2 3 9 -6 0
16 BALATONFÖLDVÁRI SE BALATONFÖLDVÁRI SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 3 13 -10 0 2 0 0 2 4 16 -12 0
 
BALATONBERÉNYI SE
------------0 - 7--
BALATONFÖLDVÁRI SE
--1 - 3------------
BERZENCE SE
--------3 - 3------
BÖHÖNYE KSE
--3 - 1------------
CSÖKÖLY Ö.SE
-------------2 - 1-
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
----8 - 0----------
FONYÓDI PETŐFI SE
--------------2 - 2
JUTA SE
---------6 - 1-----
KAPOSMÉRŐI SE
-------6 - 1-------
KARÁD SC
---------------
KISKORPÁDI SE
-----------2 - 3---
LENGYELTÓTI VSE
-13 - 3-------------
MEZŐCSOKONYA SE
-----------6 - 1---
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
---------------
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
3 - 4--------------
ZAMÁRDI PETŐFI SE
---------------

Meccsek

SOMOGYVÁR K.Ö.SE

2019. 08. 11. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 08. 11. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 08. 18. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 08. 18. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 08. 24. 15:00
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 08. 24. 15:00
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 09. 01. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 09. 01. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 09. 08. 14:30
Sportegyesület Juta
2019. 09. 08. 14:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 09. 14. 14:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 09. 14. 14:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 09. 22. 14:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 09. 22. 14:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
09. 22. 14:00
FONYÓDI PETŐFI SE
2019. 09. 29. 14:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 09. 29. 14:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
09. 29. 14:00
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 10. 06. 13:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 10. 06. 13:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
10. 06. 13:00
BALATONFÖLDVÁRI SE
2019. 10. 12. 13:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 10. 12. 13:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
10. 12. 13:00
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 10. 20. 12:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 10. 20. 12:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
10. 20. 12:30
KISKORPÁDI SE
2019. 10. 27. 12:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 10. 27. 12:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
10. 27. 12:00
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 11. 03. 11:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 11. 03. 11:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
11. 03. 11:00
BÖHÖNYE KSE
2019. 11. 10. 11:00
Karád Sport Club
2019. 11. 10. 11:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
11. 10. 11:00
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 11. 17. 11:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 11. 17. 11:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
11. 17. 11:00
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2020. 02. 23. 12:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2020. 02. 23. 12:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
02. 23. 12:00
CSÖKÖLY Ö.SE
2020. 03. 01. 12:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 03. 01. 12:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
03. 01. 12:00
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2020. 03. 08. 12:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2020. 03. 08. 12:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
03. 08. 12:30
KAPOSMÉRŐI SE
2020. 03. 14. 12:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2020. 03. 14. 12:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
03. 14. 12:30
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2020. 03. 22. 13:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2020. 03. 22. 13:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
03. 22. 13:00
JUTA SE
2020. 03. 29. 13:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2020. 03. 29. 13:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
03. 29. 13:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2020. 04. 04. 14:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2020. 04. 04. 14:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
04. 04. 14:00
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2020. 04. 12. 14:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2020. 04. 12. 14:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
04. 12. 14:30
BERZENCE SE
2020. 04. 18. 15:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2020. 04. 18. 15:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
04. 18. 15:00
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2020. 04. 26. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2020. 04. 26. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
04. 26. 15:00
MEZŐCSOKONYA SE
2020. 05. 03. 15:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2020. 05. 03. 15:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
05. 03. 15:00
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2020. 05. 10. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2020. 05. 10. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
05. 10. 15:00
LENGYELTÓTI VSE
2020. 05. 17. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2020. 05. 17. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
05. 17. 15:00
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2020. 05. 24. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2020. 05. 24. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
05. 24. 15:00
KARÁD SC
2020. 05. 31. 15:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2020. 05. 31. 15:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
05. 31. 15:00
SOMOGYVÁR K.Ö.SE

BALATONBERÉNYI SE

2019. 08. 11. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 08. 11. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 08. 18. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 08. 18. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 08. 25. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 08. 25. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 08. 31. 15:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 08. 31. 15:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 09. 08. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 09. 08. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
BERZENCE SE
2019. 09. 14. 14:30
Balatonföldvári Sportegyesület
2019. 09. 14. 14:30
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 09. 22. 14:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 09. 22. 14:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
09. 22. 14:00
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 09. 29. 14:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2019. 09. 29. 14:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
09. 29. 14:00
BALATONBERÉNYI SE
2019. 10. 06. 13:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 10. 06. 13:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
10. 06. 13:00
LENGYELTÓTI VSE
2019. 10. 13. 13:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 10. 13. 13:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
10. 13. 13:00
BALATONBERÉNYI SE
2019. 10. 20. 12:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 10. 20. 12:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
10. 20. 12:30
KARÁD SC
2019. 10. 26. 12:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2019. 10. 26. 12:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
10. 26. 12:00
BALATONBERÉNYI SE
2019. 11. 03. 11:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 11. 03. 11:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
11. 03. 11:00
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 11. 10. 11:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 11. 10. 11:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
11. 10. 11:00
JUTA SE
2019. 11. 16. 11:00
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 11. 16. 11:00
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
11. 16. 11:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 02. 23. 12:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2020. 02. 23. 12:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
02. 23. 12:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 03. 01. 12:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 03. 01. 12:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
03. 01. 12:00
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2020. 03. 07. 12:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2020. 03. 07. 12:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
03. 07. 12:30
BALATONBERÉNYI SE
2020. 03. 14. 12:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 03. 14. 12:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
03. 14. 12:30
FONYÓDI PETŐFI SE
2020. 03. 22. 13:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2020. 03. 22. 13:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
03. 22. 13:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 03. 29. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 03. 29. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
03. 29. 13:30
BALATONFÖLDVÁRI SE
2020. 04. 04. 14:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2020. 04. 04. 14:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
04. 04. 14:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 04. 12. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 04. 12. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
04. 12. 14:30
KISKORPÁDI SE
2020. 04. 19. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2020. 04. 19. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
04. 19. 15:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 04. 26. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 04. 26. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
04. 26. 15:00
BÖHÖNYE KSE
2020. 05. 03. 15:00
Karád Sport Club
2020. 05. 03. 15:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
05. 03. 15:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 05. 10. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 05. 10. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
05. 10. 15:00
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2020. 05. 17. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2020. 05. 17. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
05. 17. 15:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 05. 24. 15:00
Sportegyesület Juta
2020. 05. 24. 15:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
05. 24. 15:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 05. 31. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 05. 31. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
05. 31. 15:00
KAPOSMÉRŐI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom