Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megye II. U-19 7. forduló

2019.09.21 - 14:00

Kaposmérő, Kaposmérői Sportegyesület

Somogy

Megye II. U-19

Játékvezető
ZSIBORÁS ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOCSMÁROS VIVIEN
KAPOSMÉRŐI SE
BALATONFÖLDVÁRI SE
90'
45'

Gólok

GUZMICS KORNÉL

9'

1 - 0

 

HORVÁTH KEVIN

37'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BÖHÖNYE KSE BÖHÖNYE KSE 7 7 0 0 45 7 38 21 9.9
2 KAPOSMÉRŐI SE KAPOSMÉRŐI SE 7 7 0 0 43 6 37 21 10
3 LENGYELTÓTI VSE LENGYELTÓTI VSE 7 5 0 2 57 23 34 15 9.4
4 DÉL-BALATON FC BALATONSZE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 6 5 0 1 21 6 15 15 8.8
5 MEZŐCSOKONYA SE MEZŐCSOKONYA SE 7 3 1 3 33 16 17 10 8.4
6 ÖREGLAKI MEDOSZ SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 7 3 1 3 28 22 6 10 9.7
7 BALATONFÖLDVÁRI SE BALATONFÖLDVÁRI SE 6 3 0 3 11 20 -9 9 5.8
8 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 7 3 0 4 22 35 -13 9 10
9 BALATONBERÉNYI SE BALATONBERÉNYI SE 7 2 2 3 16 23 -7 8 8.6
10 ZAMÁRDI PETŐFI SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 5 2 1 2 10 13 -3 7 9.8
11 BERZENCE SE BERZENCE SE 7 2 1 4 14 23 -9 7 6.9
12 KARÁD SC KARÁD SC 6 2 1 3 13 34 -21 7 7.2
13 SOMOGYVÁR K.Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 7 2 0 5 19 25 -6 6 8.3
14 FONYÓDI PETŐFI SE FONYÓDI PETŐFI SE 6 1 2 3 14 37 -23 5 8
15 JUTA SE JUTA SE 7 1 1 5 17 33 -16 4 6.4
16 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 7 0 0 7 8 48 -40 0 7.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISKORPÁDI SE KAPOSMÉRŐI SE 5 4 0 1 17 2 15 12 2 2 0 0 3 0 3 6 7 6 0 1 20 2 18 18
2 KISKORPÁDI SE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 3 2 0 1 6 1 5 6 3 3 0 0 10 3 7 9 6 5 0 1 16 4 12 15
3 KISKORPÁDI SE BÖHÖNYE KSE 4 2 2 0 8 1 7 8 3 2 0 1 11 1 10 6 7 4 2 1 19 2 17 14
4 KISKORPÁDI SE LENGYELTÓTI VSE 4 3 1 0 22 4 18 10 3 1 0 2 4 8 -4 3 7 4 1 2 26 12 14 13
5 KISKORPÁDI SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 3 2 0 1 7 5 2 6 4 2 1 1 6 3 3 7 7 4 1 2 13 8 5 13
6 KISKORPÁDI SE BALATONBERÉNYI SE 4 1 0 3 6 9 -3 3 3 3 0 0 6 3 3 9 7 4 0 3 12 12 0 12
7 KISKORPÁDI SE MEZŐCSOKONYA SE 3 2 1 0 7 2 5 7 4 1 2 1 3 3 0 5 7 3 3 1 10 5 5 12
8 KISKORPÁDI SE BALATONFÖLDVÁRI SE 2 1 0 1 1 1 0 3 4 2 0 2 5 12 -7 6 6 3 0 3 6 13 -7 9
9 KISKORPÁDI SE JUTA SE 4 2 0 2 8 8 0 6 3 0 2 1 2 6 -4 2 7 2 2 3 10 14 -4 8
10 KISKORPÁDI SE BERZENCE SE 2 1 1 0 2 1 1 4 5 1 0 4 2 12 -10 3 7 2 1 4 4 13 -9 7
11 KISKORPÁDI SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 3 1 0 2 5 7 -2 3 4 1 0 3 8 10 -2 3 7 2 0 5 13 17 -4 6
12 KISKORPÁDI SE FONYÓDI PETŐFI SE 3 2 0 1 4 3 1 6 3 0 0 3 1 16 -15 0 6 2 0 4 5 19 -14 6
13 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 3 1 0 2 1 10 -9 3 4 1 0 3 3 8 -5 3 7 2 0 5 4 18 -14 6
14 KISKORPÁDI SE CSÖKÖLY Ö.SE 4 1 1 2 9 5 4 4 3 0 1 2 0 9 -9 1 7 1 2 4 9 14 -5 5
15 KISKORPÁDI SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 3 0 1 2 2 5 -3 1 2 1 0 1 2 1 1 3 5 1 1 3 4 6 -2 4
16 KISKORPÁDI SE KARÁD SC 3 1 0 2 2 4 -2 3 3 0 1 2 2 12 -10 1 6 1 1 4 4 16 -12 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISKORPÁDI SE BÖHÖNYE KSE 4 4 0 0 20 4 16 12 3 3 0 0 25 3 22 9 7 7 0 0 45 7 38 21
2 KISKORPÁDI SE KAPOSMÉRŐI SE 5 5 0 0 37 4 33 15 2 2 0 0 6 2 4 6 7 7 0 0 43 6 37 21
3 KISKORPÁDI SE LENGYELTÓTI VSE 4 4 0 0 52 8 44 12 3 1 0 2 5 15 -10 3 7 5 0 2 57 23 34 15
4 KISKORPÁDI SE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 3 2 0 1 10 3 7 6 3 3 0 0 11 3 8 9 6 5 0 1 21 6 15 15
5 KISKORPÁDI SE MEZŐCSOKONYA SE 3 2 0 1 22 4 18 6 4 1 1 2 11 12 -1 4 7 3 1 3 33 16 17 10
6 KISKORPÁDI SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 3 1 0 2 8 9 -1 3 4 2 1 1 20 13 7 7 7 3 1 3 28 22 6 10
7 KISKORPÁDI SE BALATONFÖLDVÁRI SE 2 1 0 1 3 4 -1 3 4 2 0 2 8 16 -8 6 6 3 0 3 11 20 -9 9
8 KISKORPÁDI SE CSÖKÖLY Ö.SE 4 3 0 1 20 9 11 9 3 0 0 3 2 26 -24 0 7 3 0 4 22 35 -13 9
9 KISKORPÁDI SE BALATONBERÉNYI SE 4 1 1 2 8 15 -7 4 3 1 1 1 8 8 0 4 7 2 2 3 16 23 -7 8
10 KISKORPÁDI SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 3 1 0 2 5 11 -6 3 2 1 1 0 5 2 3 4 5 2 1 2 10 13 -3 7
11 KISKORPÁDI SE BERZENCE SE 2 1 1 0 6 4 2 4 5 1 0 4 8 19 -11 3 7 2 1 4 14 23 -9 7
12 KISKORPÁDI SE KARÁD SC 3 1 0 2 7 7 0 3 3 1 1 1 6 27 -21 4 6 2 1 3 13 34 -21 7
13 KISKORPÁDI SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 3 1 0 2 11 13 -2 3 4 1 0 3 8 12 -4 3 7 2 0 5 19 25 -6 6
14 KISKORPÁDI SE FONYÓDI PETŐFI SE 3 1 2 0 9 6 3 5 3 0 0 3 5 31 -26 0 6 1 2 3 14 37 -23 5
15 KISKORPÁDI SE JUTA SE 4 1 1 2 14 14 0 4 3 0 0 3 3 19 -16 0 7 1 1 5 17 33 -16 4
16 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 3 0 0 3 2 22 -20 0 4 0 0 4 6 26 -20 0 7 0 0 7 8 48 -40 0
 
BALATONBERÉNYI SE
-4 - 1--1 - 4------3 - 30 - 7--
BALATONFÖLDVÁRI SE
2 - 1-1 - 3------------
BERZENCE SE
---3 - 1----3 - 3------
BÖHÖNYE KSE
--3 - 1---6 - 1---8 - 03 - 2---
CSÖKÖLY Ö.SE
-1 - 4---11 - 2---6 - 2---2 - 1-
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
----8 - 0--0 - 3-----2 - 0-
FONYÓDI PETŐFI SE
3 - 3-----------4 - 1-2 - 2
JUTA SE
-----0 - 3---6 - 1--6 - 62 - 4-
KAPOSMÉRŐI SE
-2 - 08 - 0---15 - 06 - 1-----6 - 3-
KARÁD SC
-0 - 1-2 - 6-----5 - 0-----
KISKORPÁDI SE
---0 - 16-------2 - 3--0 - 3
LENGYELTÓTI VSE
-13 - 3-----7 - 1-23 - 19 - 3----
MEZŐCSOKONYA SE
----15 - 1----1 - 2-6 - 1---
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
--4 - 2--2 - 4--2 - 3------
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
3 - 4-----5 - 3------3 - 6-
ZAMÁRDI PETŐFI SE
--0 - 4--------1 - 44 - 3--

Meccsek

KAPOSMÉRŐI SE

2019. 08. 11. 15:00
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 08. 11. 15:00
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
JUTA SE
2019. 08. 18. 15:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 08. 18. 15:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
KAPOSMÉRŐI SE
2019. 08. 24. 15:00
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 08. 24. 15:00
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 08. 31. 15:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 08. 31. 15:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
KAPOSMÉRŐI SE
2019. 09. 07. 14:30
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 09. 07. 14:30
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
FONYÓDI PETŐFI SE
2019. 09. 15. 14:30
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 09. 15. 14:30
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
BERZENCE SE
2019. 09. 21. 14:00
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 09. 21. 14:00
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
BALATONFÖLDVÁRI SE
2019. 09. 28. 14:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 09. 28. 14:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
KAPOSMÉRŐI SE
2019. 10. 05. 13:00
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 10. 05. 13:00
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
KISKORPÁDI SE
2019. 10. 13. 13:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 10. 13. 13:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
KAPOSMÉRŐI SE
2019. 10. 19. 12:30
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 10. 19. 12:30
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
BÖHÖNYE KSE
2019. 10. 27. 12:00
Karád Sport Club
2019. 10. 27. 12:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
KAPOSMÉRŐI SE
2019. 11. 02. 11:00
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 11. 02. 11:00
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2019. 11. 10. 11:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 11. 10. 11:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
KAPOSMÉRŐI SE
2019. 11. 16. 11:00
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 11. 16. 11:00
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
INFO
BALATONBERÉNYI SE
2020. 02. 23. 12:00
Sportegyesület Juta
2020. 02. 23. 12:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
02. 23. 12:00
KAPOSMÉRŐI SE
2020. 02. 29. 12:00
Kaposmérői Sportegyesület
2020. 02. 29. 12:00
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
02. 29. 12:00
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2020. 03. 08. 12:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2020. 03. 08. 12:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
03. 08. 12:30
KAPOSMÉRŐI SE
2020. 03. 13. 12:30
Kaposmérői Sportegyesület
2020. 03. 13. 12:30
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
03. 13. 12:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2020. 03. 21. 13:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2020. 03. 21. 13:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
03. 21. 13:00
KAPOSMÉRŐI SE
2020. 03. 28. 13:30
Kaposmérői Sportegyesület
2020. 03. 28. 13:30
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
03. 28. 13:30
BERZENCE SE
2020. 04. 04. 14:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2020. 04. 04. 14:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
04. 04. 14:00
KAPOSMÉRŐI SE
2020. 04. 11. 14:30
Kaposmérői Sportegyesület
2020. 04. 11. 14:30
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
04. 11. 14:30
MEZŐCSOKONYA SE
2020. 04. 19. 15:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2020. 04. 19. 15:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
04. 19. 15:00
KAPOSMÉRŐI SE
2020. 04. 25. 15:00
Kaposmérői Sportegyesület
2020. 04. 25. 15:00
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
04. 25. 15:00
LENGYELTÓTI VSE
2020. 05. 03. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2020. 05. 03. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
05. 03. 15:00
KAPOSMÉRŐI SE
2020. 05. 09. 15:00
Kaposmérői Sportegyesület
2020. 05. 09. 15:00
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
05. 09. 15:00
KARÁD SC
2020. 05. 16. 15:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2020. 05. 16. 15:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
05. 16. 15:00
KAPOSMÉRŐI SE
2020. 05. 23. 15:00
Kaposmérői Sportegyesület
2020. 05. 23. 15:00
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
05. 23. 15:00
CSÖKÖLY Ö.SE
2020. 05. 31. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 05. 31. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
05. 31. 15:00
KAPOSMÉRŐI SE

BALATONFÖLDVÁRI SE

2019. 08. 11. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 08. 11. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
BALATONFÖLDVÁRI SE
2019. 08. 17. 15:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2019. 08. 17. 15:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
BÖHÖNYE KSE
2019. 08. 25. 15:00
Karád Sport Club
2019. 08. 25. 15:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
BALATONFÖLDVÁRI SE
2019. 11. 30. 11:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2019. 11. 30. 11:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
11. 30. 11:00
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2019. 09. 08. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 09. 08. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
BALATONFÖLDVÁRI SE
2019. 09. 14. 14:30
Balatonföldvári Sportegyesület
2019. 09. 14. 14:30
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 09. 21. 14:00
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 09. 21. 14:00
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
BALATONFÖLDVÁRI SE
2019. 09. 28. 14:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2019. 09. 28. 14:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 10. 06. 13:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 10. 06. 13:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
BALATONFÖLDVÁRI SE
2019. 10. 12. 13:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2019. 10. 12. 13:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 10. 19. 12:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 10. 19. 12:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
BALATONFÖLDVÁRI SE
2019. 10. 26. 12:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2019. 10. 26. 12:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
BERZENCE SE
2019. 11. 03. 11:00
Sportegyesület Juta
2019. 11. 03. 11:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
BALATONFÖLDVÁRI SE
2019. 11. 09. 11:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 11. 09. 11:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
BALATONFÖLDVÁRI SE
2019. 11. 16. 11:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2019. 11. 16. 11:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
INFO
KISKORPÁDI SE
2020. 02. 22. 12:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2020. 02. 22. 12:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
02. 22. 12:00
LENGYELTÓTI VSE
2020. 03. 01. 12:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2020. 03. 01. 12:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
03. 01. 12:00
BALATONFÖLDVÁRI SE
2020. 03. 07. 12:30
Balatonföldvári Sportegyesület
2020. 03. 07. 12:30
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
03. 07. 12:30
KARÁD SC
2020. 03. 13. 12:30
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2020. 03. 13. 12:30
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
03. 13. 12:30
BALATONFÖLDVÁRI SE
2020. 03. 21. 13:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2020. 03. 21. 13:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
03. 21. 13:00
CSÖKÖLY Ö.SE
2020. 03. 29. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 03. 29. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
03. 29. 13:30
BALATONFÖLDVÁRI SE
2020. 04. 04. 14:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2020. 04. 04. 14:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
04. 04. 14:00
KAPOSMÉRŐI SE
2020. 04. 12. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2020. 04. 12. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
04. 12. 14:30
BALATONFÖLDVÁRI SE
2020. 04. 18. 15:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2020. 04. 18. 15:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
04. 18. 15:00
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2020. 04. 25. 15:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2020. 04. 25. 15:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
04. 25. 15:00
BALATONFÖLDVÁRI SE
2020. 05. 02. 15:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2020. 05. 02. 15:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
05. 02. 15:00
FONYÓDI PETŐFI SE
2020. 05. 10. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2020. 05. 10. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
05. 10. 15:00
BALATONFÖLDVÁRI SE
2020. 05. 16. 15:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2020. 05. 16. 15:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
05. 16. 15:00
JUTA SE
2020. 05. 23. 15:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2020. 05. 23. 15:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
05. 23. 15:00
MEZŐCSOKONYA SE
2020. 05. 31. 15:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2020. 05. 31. 15:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
05. 31. 15:00
BALATONFÖLDVÁRI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom