Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megye II. U-19 7. forduló

2019.09.22 - 14:00

Karád, Karád Sport Club

Somogy

Megye II. U-19

Játékvezető
MÁTYÁS LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GÖNDÖCZ PETRA
KARÁD SC
BÖHÖNYE KSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

5'

SZABÓ PATRIK

 

0 - 2

8'

MÁRTON RAJMUND

 

0 - 3

34'

MÁRTON RAJMUND
ORSÓS ZOLTÁN

61'

1 - 3

 

 

1 - 4

78'

FARKAS RICHÁRD

 

1 - 5

82'

MÁRTON RAJMUND

 

1 - 6

84'

FARKAS RICHÁRD
KOVÁCS BÁLINT

88'

2 - 6

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BÖHÖNYE KSE BÖHÖNYE KSE 7 7 0 0 45 7 38 21 9.9
2 KAPOSMÉRŐI SE KAPOSMÉRŐI SE 7 7 0 0 43 6 37 21 10
3 LENGYELTÓTI VSE LENGYELTÓTI VSE 7 5 0 2 57 23 34 15 9.4
4 DÉL-BALATON FC BALATONSZE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 6 5 0 1 21 6 15 15 8.8
5 MEZŐCSOKONYA SE MEZŐCSOKONYA SE 7 3 1 3 33 16 17 10 8.4
6 ÖREGLAKI MEDOSZ SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 7 3 1 3 28 22 6 10 9.7
7 BALATONFÖLDVÁRI SE BALATONFÖLDVÁRI SE 6 3 0 3 11 20 -9 9 5.8
8 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 7 3 0 4 22 35 -13 9 10
9 BALATONBERÉNYI SE BALATONBERÉNYI SE 7 2 2 3 16 23 -7 8 8.6
10 ZAMÁRDI PETŐFI SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 5 2 1 2 10 13 -3 7 9.8
11 BERZENCE SE BERZENCE SE 7 2 1 4 14 23 -9 7 6.9
12 KARÁD SC KARÁD SC 6 2 1 3 13 34 -21 7 7.2
13 SOMOGYVÁR K.Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 7 2 0 5 19 25 -6 6 8.3
14 FONYÓDI PETŐFI SE FONYÓDI PETŐFI SE 6 1 2 3 14 37 -23 5 8
15 JUTA SE JUTA SE 7 1 1 5 17 33 -16 4 6.4
16 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 7 0 0 7 8 48 -40 0 7.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISKORPÁDI SE KAPOSMÉRŐI SE 5 4 0 1 17 2 15 12 2 2 0 0 3 0 3 6 7 6 0 1 20 2 18 18
2 KISKORPÁDI SE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 3 2 0 1 6 1 5 6 3 3 0 0 10 3 7 9 6 5 0 1 16 4 12 15
3 KISKORPÁDI SE BÖHÖNYE KSE 4 2 2 0 8 1 7 8 3 2 0 1 11 1 10 6 7 4 2 1 19 2 17 14
4 KISKORPÁDI SE LENGYELTÓTI VSE 4 3 1 0 22 4 18 10 3 1 0 2 4 8 -4 3 7 4 1 2 26 12 14 13
5 KISKORPÁDI SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 3 2 0 1 7 5 2 6 4 2 1 1 6 3 3 7 7 4 1 2 13 8 5 13
6 KISKORPÁDI SE BALATONBERÉNYI SE 4 1 0 3 6 9 -3 3 3 3 0 0 6 3 3 9 7 4 0 3 12 12 0 12
7 KISKORPÁDI SE MEZŐCSOKONYA SE 3 2 1 0 7 2 5 7 4 1 2 1 3 3 0 5 7 3 3 1 10 5 5 12
8 KISKORPÁDI SE BALATONFÖLDVÁRI SE 2 1 0 1 1 1 0 3 4 2 0 2 5 12 -7 6 6 3 0 3 6 13 -7 9
9 KISKORPÁDI SE JUTA SE 4 2 0 2 8 8 0 6 3 0 2 1 2 6 -4 2 7 2 2 3 10 14 -4 8
10 KISKORPÁDI SE BERZENCE SE 2 1 1 0 2 1 1 4 5 1 0 4 2 12 -10 3 7 2 1 4 4 13 -9 7
11 KISKORPÁDI SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 3 1 0 2 5 7 -2 3 4 1 0 3 8 10 -2 3 7 2 0 5 13 17 -4 6
12 KISKORPÁDI SE FONYÓDI PETŐFI SE 3 2 0 1 4 3 1 6 3 0 0 3 1 16 -15 0 6 2 0 4 5 19 -14 6
13 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 3 1 0 2 1 10 -9 3 4 1 0 3 3 8 -5 3 7 2 0 5 4 18 -14 6
14 KISKORPÁDI SE CSÖKÖLY Ö.SE 4 1 1 2 9 5 4 4 3 0 1 2 0 9 -9 1 7 1 2 4 9 14 -5 5
15 KISKORPÁDI SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 3 0 1 2 2 5 -3 1 2 1 0 1 2 1 1 3 5 1 1 3 4 6 -2 4
16 KISKORPÁDI SE KARÁD SC 3 1 0 2 2 4 -2 3 3 0 1 2 2 12 -10 1 6 1 1 4 4 16 -12 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISKORPÁDI SE BÖHÖNYE KSE 4 4 0 0 20 4 16 12 3 3 0 0 25 3 22 9 7 7 0 0 45 7 38 21
2 KISKORPÁDI SE KAPOSMÉRŐI SE 5 5 0 0 37 4 33 15 2 2 0 0 6 2 4 6 7 7 0 0 43 6 37 21
3 KISKORPÁDI SE LENGYELTÓTI VSE 4 4 0 0 52 8 44 12 3 1 0 2 5 15 -10 3 7 5 0 2 57 23 34 15
4 KISKORPÁDI SE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 3 2 0 1 10 3 7 6 3 3 0 0 11 3 8 9 6 5 0 1 21 6 15 15
5 KISKORPÁDI SE MEZŐCSOKONYA SE 3 2 0 1 22 4 18 6 4 1 1 2 11 12 -1 4 7 3 1 3 33 16 17 10
6 KISKORPÁDI SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 3 1 0 2 8 9 -1 3 4 2 1 1 20 13 7 7 7 3 1 3 28 22 6 10
7 KISKORPÁDI SE BALATONFÖLDVÁRI SE 2 1 0 1 3 4 -1 3 4 2 0 2 8 16 -8 6 6 3 0 3 11 20 -9 9
8 KISKORPÁDI SE CSÖKÖLY Ö.SE 4 3 0 1 20 9 11 9 3 0 0 3 2 26 -24 0 7 3 0 4 22 35 -13 9
9 KISKORPÁDI SE BALATONBERÉNYI SE 4 1 1 2 8 15 -7 4 3 1 1 1 8 8 0 4 7 2 2 3 16 23 -7 8
10 KISKORPÁDI SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 3 1 0 2 5 11 -6 3 2 1 1 0 5 2 3 4 5 2 1 2 10 13 -3 7
11 KISKORPÁDI SE BERZENCE SE 2 1 1 0 6 4 2 4 5 1 0 4 8 19 -11 3 7 2 1 4 14 23 -9 7
12 KISKORPÁDI SE KARÁD SC 3 1 0 2 7 7 0 3 3 1 1 1 6 27 -21 4 6 2 1 3 13 34 -21 7
13 KISKORPÁDI SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 3 1 0 2 11 13 -2 3 4 1 0 3 8 12 -4 3 7 2 0 5 19 25 -6 6
14 KISKORPÁDI SE FONYÓDI PETŐFI SE 3 1 2 0 9 6 3 5 3 0 0 3 5 31 -26 0 6 1 2 3 14 37 -23 5
15 KISKORPÁDI SE JUTA SE 4 1 1 2 14 14 0 4 3 0 0 3 3 19 -16 0 7 1 1 5 17 33 -16 4
16 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 3 0 0 3 2 22 -20 0 4 0 0 4 6 26 -20 0 7 0 0 7 8 48 -40 0
 
BALATONBERÉNYI SE
-4 - 1--1 - 4------3 - 30 - 7--
BALATONFÖLDVÁRI SE
2 - 1-1 - 3------------
BERZENCE SE
---3 - 1----3 - 3------
BÖHÖNYE KSE
--3 - 1---6 - 1---8 - 03 - 2---
CSÖKÖLY Ö.SE
-1 - 4---11 - 2---6 - 2---2 - 1-
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
----8 - 0--0 - 3-----2 - 0-
FONYÓDI PETŐFI SE
3 - 3-----------4 - 1-2 - 2
JUTA SE
-----0 - 3---6 - 1--6 - 62 - 4-
KAPOSMÉRŐI SE
-2 - 08 - 0---15 - 06 - 1-----6 - 3-
KARÁD SC
-0 - 1-2 - 6-----5 - 0-----
KISKORPÁDI SE
---0 - 16-------2 - 3--0 - 3
LENGYELTÓTI VSE
-13 - 3-----7 - 1-23 - 19 - 3----
MEZŐCSOKONYA SE
----15 - 1----1 - 2-6 - 1---
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
--4 - 2--2 - 4--2 - 3------
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
3 - 4-----5 - 3------3 - 6-
ZAMÁRDI PETŐFI SE
--0 - 4--------1 - 44 - 3--

Meccsek

KARÁD SC

2019. 08. 11. 15:00
Karád Sport Club
2019. 08. 11. 15:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
ELMARDT
FONYÓDI PETŐFI SE
2019. 08. 18. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 08. 18. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
KARÁD SC
2019. 08. 25. 15:00
Karád Sport Club
2019. 08. 25. 15:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
BALATONFÖLDVÁRI SE
2019. 08. 31. 15:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 08. 31. 15:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
KARÁD SC
2019. 09. 08. 14:30
Karád Sport Club
2019. 09. 08. 14:30
Karád Sport Club
KARÁD SC
KISKORPÁDI SE
2019. 09. 15. 14:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 09. 15. 14:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
KARÁD SC
2019. 09. 22. 14:00
Karád Sport Club
2019. 09. 22. 14:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
BÖHÖNYE KSE
2019. 09. 29. 14:00
Karád Sport Club
2019. 09. 29. 14:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
JUTA SE
2019. 10. 05. 13:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2019. 10. 05. 13:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
KARÁD SC
2019. 10. 13. 13:00
Karád Sport Club
2019. 10. 13. 13:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 10. 20. 12:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 10. 20. 12:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
KARÁD SC
2019. 10. 27. 12:00
Karád Sport Club
2019. 10. 27. 12:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
KAPOSMÉRŐI SE
2019. 11. 03. 11:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 11. 03. 11:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
KARÁD SC
2019. 11. 10. 11:00
Karád Sport Club
2019. 11. 10. 11:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 11. 16. 11:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 11. 16. 11:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
INFO
KARÁD SC
2020. 02. 22. 12:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2020. 02. 22. 12:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
02. 22. 12:00
KARÁD SC
2020. 03. 01. 12:00
Karád Sport Club
2020. 03. 01. 12:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
03. 01. 12:00
BERZENCE SE
2020. 03. 07. 12:30
Balatonföldvári Sportegyesület
2020. 03. 07. 12:30
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
03. 07. 12:30
KARÁD SC
2020. 03. 14. 12:30
Karád Sport Club
2020. 03. 14. 12:30
Karád Sport Club
KARÁD SC
03. 14. 12:30
MEZŐCSOKONYA SE
2020. 03. 22. 13:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2020. 03. 22. 13:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
03. 22. 13:00
KARÁD SC
2020. 03. 29. 13:30
Karád Sport Club
2020. 03. 29. 13:30
Karád Sport Club
KARÁD SC
03. 29. 13:30
LENGYELTÓTI VSE
2020. 04. 05. 14:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2020. 04. 05. 14:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
04. 05. 14:00
KARÁD SC
2020. 04. 12. 14:30
Sportegyesület Juta
2020. 04. 12. 14:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
04. 12. 14:30
KARÁD SC
2020. 04. 19. 15:00
Karád Sport Club
2020. 04. 19. 15:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
04. 19. 15:00
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2020. 04. 26. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2020. 04. 26. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
04. 26. 15:00
KARÁD SC
2020. 05. 03. 15:00
Karád Sport Club
2020. 05. 03. 15:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
05. 03. 15:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 05. 09. 15:00
Kaposmérői Sportegyesület
2020. 05. 09. 15:00
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
05. 09. 15:00
KARÁD SC
2020. 05. 17. 15:00
Karád Sport Club
2020. 05. 17. 15:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
05. 17. 15:00
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2020. 05. 24. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2020. 05. 24. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
05. 24. 15:00
KARÁD SC
2020. 05. 31. 15:00
Karád Sport Club
2020. 05. 31. 15:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
05. 31. 15:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZE

BÖHÖNYE KSE

2019. 08. 11. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 08. 11. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
BERZENCE SE
2019. 08. 17. 15:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2019. 08. 17. 15:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
BÖHÖNYE KSE
2019. 08. 25. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 08. 25. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 09. 01. 15:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2019. 09. 01. 15:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
BÖHÖNYE KSE
2019. 09. 08. 14:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 09. 08. 14:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 09. 15. 14:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 09. 15. 14:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
JUTA SE
2019. 09. 22. 14:00
Karád Sport Club
2019. 09. 22. 14:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
BÖHÖNYE KSE
2019. 09. 29. 14:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 09. 29. 14:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2019. 10. 06. 13:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 10. 06. 13:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
BÖHÖNYE KSE
2019. 10. 13. 13:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 10. 13. 13:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 10. 19. 12:30
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 10. 19. 12:30
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
BÖHÖNYE KSE
2019. 10. 27. 12:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 10. 27. 12:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 11. 03. 11:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 11. 03. 11:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
BÖHÖNYE KSE
2019. 11. 10. 11:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 11. 10. 11:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
INFO
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 11. 16. 11:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 11. 16. 11:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
INFO
BÖHÖNYE KSE
2020. 02. 23. 12:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2020. 02. 23. 12:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
02. 23. 12:00
BÖHÖNYE KSE
2020. 03. 01. 12:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2020. 03. 01. 12:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
03. 01. 12:00
BALATONFÖLDVÁRI SE
2020. 03. 07. 12:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2020. 03. 07. 12:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
03. 07. 12:30
BÖHÖNYE KSE
2020. 03. 14. 12:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2020. 03. 14. 12:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
03. 14. 12:30
KISKORPÁDI SE
2020. 03. 22. 13:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2020. 03. 22. 13:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
03. 22. 13:00
BÖHÖNYE KSE
2020. 03. 29. 13:30
Sportegyesület Juta
2020. 03. 29. 13:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
03. 29. 13:30
BÖHÖNYE KSE
2020. 04. 05. 14:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2020. 04. 05. 14:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
04. 05. 14:00
KARÁD SC
2020. 04. 11. 14:30
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2020. 04. 11. 14:30
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
04. 11. 14:30
BÖHÖNYE KSE
2020. 04. 19. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2020. 04. 19. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
04. 19. 15:00
CSÖKÖLY Ö.SE
2020. 04. 26. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 04. 26. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
04. 26. 15:00
BÖHÖNYE KSE
2020. 05. 03. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2020. 05. 03. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
05. 03. 15:00
KAPOSMÉRŐI SE
2020. 05. 10. 15:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2020. 05. 10. 15:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
05. 10. 15:00
BÖHÖNYE KSE
2020. 05. 17. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2020. 05. 17. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
05. 17. 15:00
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2020. 05. 23. 15:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2020. 05. 23. 15:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
05. 23. 15:00
BÖHÖNYE KSE
2020. 05. 31. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2020. 05. 31. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
05. 31. 15:00
FONYÓDI PETŐFI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom