Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 2. forduló

2019.09.09 - 19:30

Csömör, Csömöri Sportcsarnok

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
ZIMONYI PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
APKÓ TAMÁS, MUHARI GERGŐ
REAC-SISE
TIHANYI FC
40'
20'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TFSE-SZERTARSPORT.HU TFSE-SZERTARSPORT.HU 2 2 0 0 16 4 12 6 7
2 HALADÁS VSE II. HALADÁS VSE II. 2 2 0 0 9 3 6 6 8.5
3 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 1 1 0 0 5 1 4 3 9
4 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 2 1 0 1 10 7 3 3 3.5
5 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 1 1 0 0 4 1 3 3 8
6 REAC-SISE REAC-SISE 2 1 0 1 11 13 -2 3 6.5
7 SZC FUTSAL CLUB SZC FUTSAL CLUB 1 0 0 1 2 3 -1 0 2
8 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 1 0 0 1 1 4 -3 0 5
9 TIHANYI FC TIHANYI FC 2 0 0 2 6 14 -8 0 4.5
10 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 2 0 0 2 3 17 -14 0 1.5
11 PAFC (Kizárva) PAFC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PAFC (Kizárva) TFSE-SZERTARSPORT.HU 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 5 1 4 3 2 1 1 0 7 3 4 4
2 PAFC (Kizárva) NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 1 1 0 0 4 1 3 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 6 3 3 4
3 PAFC (Kizárva) HALADÁS VSE II. 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 4 1 3 4
4 PAFC (Kizárva) 5 STARS - ÉRDI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
5 PAFC (Kizárva) PTE PEAC R-BUS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
6 PAFC (Kizárva) REAC-SISE 1 1 0 0 5 3 2 3 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 1 0 1 6 7 -1 3
7 PAFC (Kizárva) SZC FUTSAL CLUB 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
8 PAFC (Kizárva) ELTE-BEAC 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
9 PAFC (Kizárva) TIHANYI FC 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 3 5 -2 0 2 0 0 2 3 8 -5 0
10 PAFC (Kizárva) HIDEGKÚTI SC 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 1 8 -7 0
11 PAFC (Kizárva) PAFC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PAFC (Kizárva) TFSE-SZERTARSPORT.HU 1 1 0 0 5 2 3 3 1 1 0 0 11 2 9 3 2 2 0 0 16 4 12 6
2 PAFC (Kizárva) HALADÁS VSE II. 1 1 0 0 6 1 5 3 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 9 3 6 6
3 PAFC (Kizárva) 5 STARS - ÉRDI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 1 4 3 1 1 0 0 5 1 4 3
4 PAFC (Kizárva) NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 1 1 0 0 8 2 6 3 1 0 0 1 2 5 -3 0 2 1 0 1 10 7 3 3
5 PAFC (Kizárva) PTE PEAC R-BUS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 4 1 3 3
6 PAFC (Kizárva) REAC-SISE 1 1 0 0 9 5 4 3 1 0 0 1 2 8 -6 0 2 1 0 1 11 13 -2 3
7 PAFC (Kizárva) SZC FUTSAL CLUB 1 0 0 1 2 3 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
8 PAFC (Kizárva) ELTE-BEAC 1 0 0 1 1 4 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
9 PAFC (Kizárva) TIHANYI FC 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 0 0 1 5 9 -4 0 2 0 0 2 6 14 -8 0
10 PAFC (Kizárva) HIDEGKÚTI SC 1 0 0 1 2 11 -9 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 0 0 2 3 17 -14 0
11 PAFC (Kizárva) PAFC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
5 STARS - ÉRDI VSE
----------
ELTE-BEAC
-----1 - 4----
HIDEGKÚTI SC
---2 - 11------
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
------8 - 2---
TFSE-SZERTARSPORT.HU
---5 - 2------
PAFC
----------
PTE PEAC R-BUS
----------
REAC-SISE
---------9 - 5
SZC FUTSAL CLUB
--------2 - 3-
HALADÁS VSE II.
--6 - 1-------
TIHANYI FC
1 - 5---------

Meccsek

REAC-SISE

2019. 09. 02. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2019. 09. 02. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
REAC-SISE
2019. 09. 09. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2019. 09. 09. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
TIHANYI FC
2019. 09. 23. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2019. 09. 23. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
PTE PEAC R-BUS
2019. 09. 30. 20:00
BEAC Sporttelep
2019. 09. 30. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
REAC-SISE
2019. 10. 07. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2019. 10. 07. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 10. 18. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2019. 10. 18. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
REAC-SISE
2019. 10. 28. 18:40
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 10. 28. 18:40
Aramis SE Futsal Csarnok
REAC-SISE
HALADÁS VSE II.
2019. 11. 11. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 11. 11. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
REAC-SISE
2019. 11. 18. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2019. 11. 18. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
HIDEGKÚTI SC
2019. 11. 25. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2019. 11. 25. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2019. 11. 29. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
2019. 11. 29. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
REAC-SISE
2019. 12. 16. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 12. 16. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
REAC-SISE
2019. 12. 23. 18:00
Csömöri Sportcsarnok
2019. 12. 23. 18:00
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
ELTE-BEAC
2020. 01. 13. 20:30
Érd Aréna
2020. 01. 13. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
REAC-SISE
2020. 01. 27. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2020. 01. 27. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2020. 02. 03. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 02. 03. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
REAC-SISE
2020. 02. 10. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2020. 02. 10. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
SZC FUTSAL CLUB
2020. 02. 17. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2020. 02. 17. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
REAC-SISE

TIHANYI FC

2019. 08. 30. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
2019. 08. 30. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 09. 09. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2019. 09. 09. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
TIHANYI FC
2019. 09. 13. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
2019. 09. 13. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2019. 09. 23. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2019. 09. 23. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
TIHANYI FC
2019. 09. 26. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
2019. 09. 26. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
SZC FUTSAL CLUB
2019. 10. 14. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2019. 10. 14. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
TIHANYI FC
2019. 10. 18. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
2019. 10. 18. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2019. 11. 08. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
2019. 11. 08. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
PTE PEAC R-BUS
2019. 11. 18. 20:00
BEAC Sporttelep
2019. 11. 18. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
TIHANYI FC
2019. 12. 02. 20:30
Érd Aréna
2019. 12. 02. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
TIHANYI FC
2019. 11. 29. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
2019. 11. 29. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
REAC-SISE
2019. 12. 09. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2019. 12. 09. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
TIHANYI FC
2019. 12. 13. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
2019. 12. 13. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
HALADÁS VSE II.
2019. 12. 18. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 12. 18. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
TIHANYI FC
2020. 02. 06. 20:30
Tihanyi Sportcsarnok
2020. 02. 06. 20:30
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
HIDEGKÚTI SC
2020. 01. 17. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2020. 01. 17. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
TIHANYI FC
2020. 02. 10. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 02. 10. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
TIHANYI FC
2020. 02. 13. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
2020. 02. 13. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
ELTE-BEAC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple