Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ III. O. KÖZÉP B U 19 2. forduló

2019.09.08 - 12:00

Budapest, Goldball Park (Goldball pálya)

Komárom-Esztergom

MLSZ III. O. KÖZÉP B U 19

Játékvezető
MOLNÁR IMRE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NYEKITA BRÚNÓ LÁSZLÓ, GELB TAMÁS
AIRNERGY FC
FC ESZTERGOM
90'
45'

Gólok

BARABÁS ÁKOS

90'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 REAC SPORTISKOLA SE REAC SPORTISKOLA SE 2 2 0 0 11 0 11 6 12
2 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 2 2 0 0 12 3 9 6 13
3 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 2 2 0 0 6 2 4 6 10.5
4 BKV ELŐRE SC BKV ELŐRE SC 2 2 0 0 5 1 4 6 10.5
5 DOROGI FC DOROGI FC 2 1 1 0 6 3 3 4 8.5
6 KELEN SC KELEN SC 2 1 0 1 14 5 9 3 9.5
7 ÚJBUDA FC KFT ÚJBUDA FC KFT 2 1 0 1 7 7 0 3 9
8 DUNAKANYAR SE DUNAKANYAR SE 2 1 0 1 6 8 -2 3 5
9 ESMTK  ESMTK  2 0 1 1 4 7 -3 1 7
10 BVSC-ZUGLÓ U-18 BVSC-ZUGLÓ U-18 2 0 1 1 2 9 -7 1 3
11 II. KER. UFC II. KER. UFC 2 0 1 1 2 12 -10 1 7.5
12 FC ESZTERGOM FC ESZTERGOM 2 0 0 2 1 3 -2 0 2.5
13 KISE KISE 2 0 0 2 3 7 -4 0 5.5
14 SZENT ISTVÁN SE SZENT ISTVÁN SE 2 0 0 2 2 14 -12 0 1.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZENT ISTVÁN SE PÉNZÜGYŐR SE 1 1 0 0 8 0 8 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 10 0 10 6
2 SZENT ISTVÁN SE REAC SPORTISKOLA SE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 4 0 4 6
3 SZENT ISTVÁN SE KELEN SC 1 1 0 0 7 0 7 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 9 2 7 4
4 SZENT ISTVÁN SE BKV ELŐRE SC 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 3 0 3 4
5 SZENT ISTVÁN SE DOROGI FC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 1 2 4
6 SZENT ISTVÁN SE ESMTK 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 2 0 2 4
7 SZENT ISTVÁN SE ÚJBUDA FC KFT 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 2 2 0 3 2 1 0 1 2 2 0 3
8 SZENT ISTVÁN SE AIRNERGY FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 0 2 -2 1
9 SZENT ISTVÁN SE FC ESZTERGOM 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 2 -2 1
10 SZENT ISTVÁN SE KISE 2 0 1 1 0 2 -2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 0 2 -2 1
11 SZENT ISTVÁN SE DUNAKANYAR SE 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 1 1 2 5 -3 1
12 SZENT ISTVÁN SE BVSC-ZUGLÓ U-18 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 1 1 1 4 -3 1
13 SZENT ISTVÁN SE II. KER. UFC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 7 -7 0 2 0 1 1 0 7 -7 1
14 SZENT ISTVÁN SE SZENT ISTVÁN SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 8 -8 0 2 0 0 2 0 9 -9 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZENT ISTVÁN SE REAC SPORTISKOLA SE 1 1 0 0 7 0 7 3 1 1 0 0 4 0 4 3 2 2 0 0 11 0 11 6
2 SZENT ISTVÁN SE PÉNZÜGYŐR SE 1 1 0 0 10 2 8 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 12 3 9 6
3 SZENT ISTVÁN SE AIRNERGY FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 5 2 3 3 2 2 0 0 6 2 4 6
4 SZENT ISTVÁN SE BKV ELŐRE SC 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 5 1 4 6
5 SZENT ISTVÁN SE DOROGI FC 1 1 0 0 4 1 3 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 6 3 3 4
6 SZENT ISTVÁN SE KELEN SC 1 1 0 0 10 0 10 3 1 0 0 1 4 5 -1 0 2 1 0 1 14 5 9 3
7 SZENT ISTVÁN SE ÚJBUDA FC KFT 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 7 7 0 3 2 1 0 1 7 7 0 3
8 SZENT ISTVÁN SE DUNAKANYAR SE 1 1 0 0 5 4 1 3 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 1 0 1 6 8 -2 3
9 SZENT ISTVÁN SE ESMTK 1 0 0 1 2 5 -3 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 4 7 -3 1
10 SZENT ISTVÁN SE BVSC-ZUGLÓ U-18 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 0 7 -7 0 2 0 1 1 2 9 -7 1
11 SZENT ISTVÁN SE II. KER. UFC 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 0 10 -10 0 2 0 1 1 2 12 -10 1
12 SZENT ISTVÁN SE FC ESZTERGOM 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 1 3 -2 0
13 SZENT ISTVÁN SE KISE 2 0 0 2 3 7 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 3 7 -4 0
14 SZENT ISTVÁN SE SZENT ISTVÁN SE 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 2 10 -8 0 2 0 0 2 2 14 -12 0
 
BKV ELŐRE SC
--4 - 1----------
BVSC-ZUGLÓ U-18
-2 - 2-----------
DOROGI FC
------------4 - 1
DUNAKANYAR SE
------5 - 4------
ESMTK
--------2 - 5----
FC ESZTERGOM
---------1 - 2---
II. KER. UFC
----2 - 2--------
KELEN SC
------10 - 0------
KISE
0 - 1-----------3 - 6
AIRNERGY FC
-----1 - 0-------
PÉNZÜGYŐR SE
-----------10 - 2-
REAC SPORTISKOLA SE
-7 - 0-----------
SZENT ISTVÁN SE
-----------0 - 4-
ÚJBUDA FC KFT
-------------

Meccsek

AIRNERGY FC

2019. 08. 31. 11:30
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
2019. 08. 31. 11:30
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
ESMTK
AIRNERGY FC
2019. 09. 08. 12:00
Goldball Park
2019. 09. 08. 12:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
FC ESZTERGOM
2019. 09. 14. 13:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 09. 14. 13:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
AIRNERGY FC
2019. 09. 22. 16:00
Panoráma Sportközpont
2019. 09. 22. 16:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC
AIRNERGY FC
2019. 09. 29. 14:00
Goldball Park
2019. 09. 29. 14:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
DUNAKANYAR SE
2019. 10. 06. 11:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2019. 10. 06. 11:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
AIRNERGY FC
2019. 10. 13. 14:00
Goldball Park
2019. 10. 13. 14:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
DOROGI FC
2019. 10. 20. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 10. 20. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE
AIRNERGY FC
2019. 10. 27. 10:00
Goldball Park
2019. 10. 27. 10:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
SZENT ISTVÁN SE
2019. 11. 03. 12:00
Láng SK Sporttelep
2019. 11. 03. 12:00
Láng SK Sporttelep
BVSC-ZUGLÓ U-18
AIRNERGY FC
2019. 11. 09. 13:00
Goldball Park
2019. 11. 09. 13:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
ÚJBUDA FC KFT
2019. 11. 16. 14:00
BKV Előre Stadion
2019. 11. 16. 14:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE SC
AIRNERGY FC
2019. 11. 24. 14:00
Goldball Park
2019. 11. 24. 14:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
KELEN SC
2020. 03. 08. 12:00
Goldball Park
2020. 03. 08. 12:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
ESMTK
2020. 03. 16. 18:00
Futball Club Esztergom
2020. 03. 16. 18:00
Futball Club Esztergom
FC ESZTERGOM
INFO
AIRNERGY FC
2020. 03. 22. 12:00
Goldball Park
2020. 03. 22. 12:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
03. 22. 12:00
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 03. 29. 10:00
Goldball Park
2020. 03. 29. 10:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
03. 29. 10:00
II. KER. UFC
2020. 04. 04. 12:00
Izbégi Sporttelep (Szentendre)
2020. 04. 04. 12:00
Izbégi Sporttelep (Szentendre)
DUNAKANYAR SE
04. 04. 12:00
AIRNERGY FC
2020. 04. 11. 17:00
Goldball Park
2020. 04. 11. 17:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
04. 11. 17:00
KISE
2020. 04. 18. 10:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2020. 04. 18. 10:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
DOROGI FC
04. 18. 10:00
AIRNERGY FC
2020. 04. 26. 12:00
Goldball Park
2020. 04. 26. 12:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
04. 26. 12:00
REAC SPORTISKOLA SE
2020. 05. 02. 13:00
Láng SK Sporttelep
2020. 05. 02. 13:00
Láng SK Sporttelep
SZENT ISTVÁN SE
05. 02. 13:00
AIRNERGY FC
2020. 05. 10. 12:00
Goldball Park
2020. 05. 10. 12:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
05. 10. 12:00
BVSC-ZUGLÓ U-18
2020. 05. 16. 15:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2020. 05. 16. 15:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC KFT
05. 16. 15:00
AIRNERGY FC
2020. 05. 24. 12:00
Goldball Park
2020. 05. 24. 12:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
05. 24. 12:00
BKV ELŐRE SC
2020. 05. 30. 13:00
Kelen SC
2020. 05. 30. 13:00
Kelen SC
KELEN SC
05. 30. 13:00
AIRNERGY FC

FC ESZTERGOM

2019. 08. 31. 10:00
Futball Club Esztergom
2019. 08. 31. 10:00
Futball Club Esztergom
FC ESZTERGOM
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 09. 08. 12:00
Goldball Park
2019. 09. 08. 12:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
FC ESZTERGOM
2019. 09. 12. 16:00
Futball Club Esztergom
2019. 09. 12. 16:00
Futball Club Esztergom
FC ESZTERGOM
II. KER. UFC
2019. 09. 21. 09:00
Tahitótfalui sportpálya
2019. 09. 21. 09:00
Tahitótfalui sportpálya
DUNAKANYAR SE
FC ESZTERGOM
2019. 09. 26. 18:00
Futball Club Esztergom
2019. 09. 26. 18:00
Futball Club Esztergom
FC ESZTERGOM
KISE
2019. 10. 05. 10:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2019. 10. 05. 10:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
DOROGI FC
FC ESZTERGOM
2019. 10. 12. 16:00
Futball Club Esztergom
2019. 10. 12. 16:00
Futball Club Esztergom
FC ESZTERGOM
REAC SPORTISKOLA SE
2019. 10. 17. 18:00
Futball Club Esztergom
2019. 10. 17. 18:00
Futball Club Esztergom
FC ESZTERGOM
SZENT ISTVÁN SE
2019. 10. 25. 17:00
Futball Club Esztergom
2019. 10. 25. 17:00
Futball Club Esztergom
FC ESZTERGOM
BVSC-ZUGLÓ U-18
2019. 10. 30. 11:00
Futball Club Esztergom
2019. 10. 30. 11:00
Futball Club Esztergom
FC ESZTERGOM
ÚJBUDA FC KFT
2019. 11. 09. 10:00
Futball Club Esztergom
2019. 11. 09. 10:00
Futball Club Esztergom
FC ESZTERGOM
BKV ELŐRE SC
2019. 11. 16. 17:00
Kelen SC
2019. 11. 16. 17:00
Kelen SC
KELEN SC
FC ESZTERGOM
2019. 11. 22. 17:00
Futball Club Esztergom
2019. 11. 22. 17:00
Futball Club Esztergom
FC ESZTERGOM
ESMTK
2020. 03. 07. 12:15
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 03. 07. 12:15
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
FC ESZTERGOM
2020. 03. 16. 18:00
Futball Club Esztergom
2020. 03. 16. 18:00
Futball Club Esztergom
FC ESZTERGOM
INFO
AIRNERGY FC
2020. 03. 21. 16:00
Panoráma Sportközpont
2020. 03. 21. 16:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC
03. 21. 16:00
FC ESZTERGOM
2020. 03. 27. 18:00
Futball Club Esztergom
2020. 03. 27. 18:00
Futball Club Esztergom
FC ESZTERGOM
03. 27. 18:00
DUNAKANYAR SE
2020. 04. 04. 13:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2020. 04. 04. 13:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
04. 04. 13:00
FC ESZTERGOM
2020. 04. 10. 10:00
Futball Club Esztergom
2020. 04. 10. 10:00
Futball Club Esztergom
FC ESZTERGOM
04. 10. 10:00
DOROGI FC
2020. 04. 19. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 04. 19. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE
04. 19. 10:00
FC ESZTERGOM
2020. 04. 25. 13:00
Láng SK Sporttelep
2020. 04. 25. 13:00
Láng SK Sporttelep
SZENT ISTVÁN SE
04. 25. 13:00
FC ESZTERGOM
2020. 05. 02. 13:00
BVSC-Zugló Stadion
2020. 05. 02. 13:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ U-18
05. 02. 13:00
FC ESZTERGOM
2020. 05. 07. 17:30
Futball Club Esztergom
2020. 05. 07. 17:30
Futball Club Esztergom
FC ESZTERGOM
05. 07. 17:30
ÚJBUDA FC KFT
2020. 05. 16. 13:00
BKV Előre Stadion
2020. 05. 16. 13:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE SC
05. 16. 13:00
FC ESZTERGOM
2020. 05. 23. 10:00
Futball Club Esztergom
2020. 05. 23. 10:00
Futball Club Esztergom
FC ESZTERGOM
05. 23. 10:00
KELEN SC
2020. 05. 30. 10:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
2020. 05. 30. 10:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
ESMTK
05. 30. 10:00
FC ESZTERGOM
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple