Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ III. o. U19 Közép-keleti csoport 2. forduló

2019.09.07 - 10:00

Budapest, Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor (REAC Szántóföld utca)

Nógrád

MLSZ III. o. U19 Közép-keleti csoport

Játékvezető
LANTOS TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÓTH I. TAMÁS, CZENE-JOÓ ÁDÁM
REAC SPORTISKOLA SE U18
AIRNERGY FC U19
90'
45'

Gólok

ZEMENY BÁLINT

41'

1 - 0

 

BALÁZS ATTILA

66'

2 - 0

 

 

2 - 1

83'

KISS BENCE GYÖRGY

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TAKSONY SE TAKSONY SE 2 2 0 0 14 3 11 6 9
2 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 2 2 0 0 8 2 6 6 9
3 NAGYKÁTA SE NAGYKÁTA SE 2 1 1 0 9 1 8 4 11
4 REAC SPORTISKOLA SE U18 REAC SPORTISKOLA SE U18 2 1 1 0 2 1 1 4 9
5 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 2 1 0 1 6 6 0 3 6.5
6 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 2 1 0 1 4 4 0 3 9.5
7 FC DABAS FC DABAS 2 1 0 1 4 4 0 3 7
8 AIRNERGY FC U19 AIRNERGY FC U19 2 1 0 1 3 3 0 3 5
9 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 1 0 1 0 1 1 0 1 3
10 RÁKOSMENTI KSK RÁKOSMENTI KSK 1 0 1 0 0 0 0 1 4
11 MONORI SE MONORI SE 2 0 0 2 4 7 -3 0 4
12 VÁROSGAZDA UA VÁROSGAZDA UA 2 0 0 2 1 7 -6 0 6
13 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 2 0 0 2 0 17 -17 0 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DABAS-GYÓN FC JÁSZBERÉNYI FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 1 0 3 1 2 4
2 DABAS-GYÓN FC TAKSONY SE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 1 2 4
3 DABAS-GYÓN FC FC DABAS 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 2 0 2 4
4 DABAS-GYÓN FC REAC SPORTISKOLA SE U18 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
5 DABAS-GYÓN FC NAGYKÁTA SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 2 1 1 3
6 DABAS-GYÓN FC CEGLÉDI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
7 DABAS-GYÓN FC VÁROSGAZDA UA 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 1 2 -1 3
8 DABAS-GYÓN FC DUNAHARASZTI MTK 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
9 DABAS-GYÓN FC RÁKOSMENTI KSK 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
10 DABAS-GYÓN FC AIRNERGY FC U19 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
11 DABAS-GYÓN FC GÖDÖLLŐI SK 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
12 DABAS-GYÓN FC MONORI SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 2 4 -2 1
13 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 4 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DABAS-GYÓN FC TAKSONY SE 1 1 0 0 9 0 9 3 1 1 0 0 5 3 2 3 2 2 0 0 14 3 11 6
2 DABAS-GYÓN FC JÁSZBERÉNYI FC 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 2 2 3 2 2 0 0 8 2 6 6
3 DABAS-GYÓN FC NAGYKÁTA SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 8 0 8 3 2 1 1 0 9 1 8 4
4 DABAS-GYÓN FC REAC SPORTISKOLA SE U18 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4
5 DABAS-GYÓN FC GÖDÖLLŐI SK 1 0 0 1 3 5 -2 0 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 0 1 6 6 0 3
6 DABAS-GYÓN FC DUNAHARASZTI MTK 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 4 4 0 3
7 DABAS-GYÓN FC FC DABAS 1 1 0 0 4 0 4 3 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 1 0 1 4 4 0 3
8 DABAS-GYÓN FC AIRNERGY FC U19 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 3 3 0 3
9 DABAS-GYÓN FC CEGLÉDI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
10 DABAS-GYÓN FC RÁKOSMENTI KSK 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
11 DABAS-GYÓN FC MONORI SE 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 4 7 -3 0
12 DABAS-GYÓN FC VÁROSGAZDA UA 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 1 7 -6 0
13 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 1 0 0 1 0 8 -8 0 1 0 0 1 0 9 -9 0 2 0 0 2 0 17 -17 0
 
CEGLÉDI VSE
------------
DABAS-GYÓN FC
-------0 - 8----
DUNAHARASZTI MTK
------3 - 2-----
FC DABAS
-----------4 - 0
GÖDÖLLŐI SK
----------3 - 5-
JÁSZBERÉNYI FC
---4 - 0--------
AIRNERGY FC U19
--2 - 1---------
MONORI SE
-----2 - 4------
NAGYKÁTA SE
1 - 1-----------
RÁKOSMENTI KSK
---------0 - 0--
REAC SPORTISKOLA SE U18
------2 - 1-----
TAKSONY SE
-9 - 0----------
VÁROSGAZDA UA
----1 - 3-------

Meccsek

REAC SPORTISKOLA SE U18

2019. 09. 01. 12:00
RKSK sportpálya
2019. 09. 01. 12:00
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTI KSK
REAC SPORTISKOLA SE U18
2019. 09. 07. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 09. 07. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U18
AIRNERGY FC U19
2019. 09. 14. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 09. 14. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
REAC SPORTISKOLA SE U18
2019. 09. 21. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 09. 21. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U18
FC DABAS
2019. 09. 28. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 09. 28. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
REAC SPORTISKOLA SE U18
2019. 10. 05. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 10. 05. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U18
DABAS-GYÓN FC
2019. 10. 13. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 10. 13. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
REAC SPORTISKOLA SE U18
2019. 10. 19. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 10. 19. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U18
NAGYKÁTA SE
2019. 10. 27. 12:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 10. 27. 12:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
REAC SPORTISKOLA SE U18
2019. 11. 02. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 11. 02. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U18
VÁROSGAZDA UA
2019. 11. 09. 12:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 11. 09. 12:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
REAC SPORTISKOLA SE U18
2019. 11. 16. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 11. 16. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U18
DUNAHARASZTI MTK
2020. 03. 07. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 03. 07. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U18
RÁKOSMENTI KSK
2020. 03. 13. 14:00
Goldball Park
2020. 03. 13. 14:00
Goldball Park
AIRNERGY FC U19
REAC SPORTISKOLA SE U18
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U18
06. 30.
MONORI SE
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
06. 30.
REAC SPORTISKOLA SE U18
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U18
06. 30.
GÖDÖLLŐI SK
2020. 06. 30.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
06. 30.
REAC SPORTISKOLA SE U18
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U18
06. 30.
CEGLÉDI VSE
2020. 06. 30.
Nagykáta Városi Sporttelep
2020. 06. 30.
Nagykáta Városi Sporttelep
NAGYKÁTA SE
06. 30.
REAC SPORTISKOLA SE U18
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U18
06. 30.
TAKSONY SE
2020. 06. 30.
Vilmos Endre Sportcentrum
2020. 06. 30.
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA UA
06. 30.
REAC SPORTISKOLA SE U18
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U18
06. 30.
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
06. 30.
REAC SPORTISKOLA SE U18

AIRNERGY FC U19

2019. 10. 01. 14:00
Goldball Park
2019. 10. 01. 14:00
Goldball Park
AIRNERGY FC U19
DUNAHARASZTI MTK
2019. 09. 07. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 09. 07. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U18
AIRNERGY FC U19
2019. 09. 15. 12:00
Goldball Park
2019. 09. 15. 12:00
Goldball Park
AIRNERGY FC U19
RÁKOSMENTI KSK
2019. 09. 28. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 09. 28. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
AIRNERGY FC U19
2019. 10. 05. 17:00
Goldball Park
2019. 10. 05. 17:00
Goldball Park
AIRNERGY FC U19
FC DABAS
2019. 10. 12. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 10. 12. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
AIRNERGY FC U19
2019. 11. 13. 14:00
Goldball Park
2019. 11. 13. 14:00
Goldball Park
AIRNERGY FC U19
DABAS-GYÓN FC
2019. 10. 26. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 10. 26. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
AIRNERGY FC U19
2019. 11. 02. 15:00
Goldball Park
2019. 11. 02. 15:00
Goldball Park
AIRNERGY FC U19
NAGYKÁTA SE
2019. 11. 10. 12:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 11. 10. 12:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
AIRNERGY FC U19
2019. 11. 17. 12:00
Goldball Park
2019. 11. 17. 12:00
Goldball Park
AIRNERGY FC U19
VÁROSGAZDA UA
2019. 11. 23. 12:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 11. 23. 12:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
AIRNERGY FC U19
2020. 03. 07. 12:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2020. 03. 07. 12:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
AIRNERGY FC U19
2020. 03. 13. 14:00
Goldball Park
2020. 03. 13. 14:00
Goldball Park
AIRNERGY FC U19
REAC SPORTISKOLA SE U18
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
RÁKOSMENTI KSK
06. 30.
AIRNERGY FC U19
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
AIRNERGY FC U19
06. 30.
MONORI SE
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
06. 30.
AIRNERGY FC U19
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
AIRNERGY FC U19
06. 30.
GÖDÖLLŐI SK
2020. 06. 30.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
06. 30.
AIRNERGY FC U19
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
AIRNERGY FC U19
06. 30.
CEGLÉDI VSE
2020. 06. 30.
Nagykáta Városi Sporttelep
2020. 06. 30.
Nagykáta Városi Sporttelep
NAGYKÁTA SE
06. 30.
AIRNERGY FC U19
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
AIRNERGY FC U19
06. 30.
TAKSONY SE
2020. 06. 30.
Vilmos Endre Sportcentrum
2020. 06. 30.
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA UA
06. 30.
AIRNERGY FC U19
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
AIRNERGY FC U19
06. 30.
JÁSZBERÉNYI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple