Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ III. o. U19 Közép-keleti csoport 6. forduló

2019.10.05 - 17:00

Budapest, Goldball Park (Goldball pálya)

Nógrád

MLSZ III. o. U19 Közép-keleti csoport

Játékvezető
TIRINGER MÁTÉ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GUTTYÁN RENÁTA, SZUHODOVSZKI DÁVID
AIRNERGY FC U19
FC DABAS
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

2'

KUCSVÁN MARTIN

 

0 - 2

24'

FARKAS CSABA
SZKLENÁR NORBERT

28'

1 - 2

 

PETIKE IVÁN

32'

2 - 2

 

 

2 - 3

33'

PEKKER GERGELY LÁSZLÓ
KISS BENCE GYÖRGY

71'

3 - 3

 

KISS BENCE GYÖRGY

87'

4 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 6 5 0 1 26 7 19 15 8.3
2 REAC SPORTISKOLA SE U18 REAC SPORTISKOLA SE U18 6 4 2 0 17 4 13 14 9.5
3 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 5 4 1 0 23 1 22 13 5.8
4 NAGYKÁTA SE NAGYKÁTA SE 5 3 1 1 16 8 8 10 7.2
5 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 6 3 0 3 24 8 16 9 8.7
6 AIRNERGY FC U19 AIRNERGY FC U19 5 3 0 2 12 10 2 9 6.8
7 FC DABAS FC DABAS 6 2 1 3 13 13 0 7 5.3
8 RÁKOSMENTI KSK RÁKOSMENTI KSK 5 1 4 0 9 8 1 7 7.6
9 TAKSONY SE TAKSONY SE 5 2 0 3 15 14 1 6 8.2
10 VÁROSGAZDA UA VÁROSGAZDA UA 6 2 0 4 13 24 -11 6 7.8
11 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 6 1 1 4 12 26 -14 4 5.8
12 MONORI SE MONORI SE 5 0 2 3 10 15 -5 2 4.4
13 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 6 0 0 6 2 54 -52 0 5.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DABAS-GYÓN FC JÁSZBERÉNYI FC 3 2 1 0 6 0 6 7 3 2 1 0 5 1 4 7 6 4 2 0 11 1 10 14
2 DABAS-GYÓN FC CEGLÉDI VSE 2 1 1 0 2 0 2 4 3 3 0 0 9 0 9 9 5 4 1 0 11 0 11 13
3 DABAS-GYÓN FC FC DABAS 3 2 1 0 4 0 4 7 3 1 2 0 3 2 1 5 6 3 3 0 7 2 5 12
4 DABAS-GYÓN FC REAC SPORTISKOLA SE U18 3 2 1 0 5 0 5 7 3 0 3 0 2 2 0 3 6 2 4 0 7 2 5 10
5 DABAS-GYÓN FC VÁROSGAZDA UA 3 2 0 1 2 7 -5 6 3 1 0 2 10 6 4 3 6 3 0 3 12 13 -1 9
6 DABAS-GYÓN FC DUNAHARASZTI MTK 3 1 1 1 3 2 1 4 3 1 2 0 4 1 3 5 6 2 3 1 7 3 4 9
7 DABAS-GYÓN FC NAGYKÁTA SE 2 1 0 1 3 1 2 3 3 1 1 1 3 2 1 4 5 2 1 2 6 3 3 7
8 DABAS-GYÓN FC MONORI SE 3 0 2 1 4 6 -2 2 2 1 1 0 2 1 1 4 5 1 3 1 6 7 -1 6
9 DABAS-GYÓN FC RÁKOSMENTI KSK 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 1 1 1 3 2 1 4 5 1 2 2 3 3 0 5
10 DABAS-GYÓN FC TAKSONY SE 2 1 1 0 3 1 2 4 3 0 1 2 1 4 -3 1 5 1 2 2 4 5 -1 5
11 DABAS-GYÓN FC AIRNERGY FC U19 3 0 2 1 3 4 -1 2 2 0 1 1 2 3 -1 1 5 0 3 2 5 7 -2 3
12 DABAS-GYÓN FC GÖDÖLLŐI SK 4 0 2 2 2 7 -5 2 2 0 0 2 0 3 -3 0 6 0 2 4 2 10 -8 2
13 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 3 0 0 3 1 15 -14 0 3 0 0 3 0 11 -11 0 6 0 0 6 1 26 -25 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DABAS-GYÓN FC JÁSZBERÉNYI FC 3 3 0 0 17 1 16 9 3 2 0 1 9 6 3 6 6 5 0 1 26 7 19 15
2 DABAS-GYÓN FC REAC SPORTISKOLA SE U18 3 3 0 0 11 1 10 9 3 1 2 0 6 3 3 5 6 4 2 0 17 4 13 14
3 DABAS-GYÓN FC CEGLÉDI VSE 2 2 0 0 9 0 9 6 3 2 1 0 14 1 13 7 5 4 1 0 23 1 22 13
4 DABAS-GYÓN FC NAGYKÁTA SE 2 1 1 0 5 1 4 4 3 2 0 1 11 7 4 6 5 3 1 1 16 8 8 10
5 DABAS-GYÓN FC DUNAHARASZTI MTK 3 2 0 1 10 3 7 6 3 1 0 2 14 5 9 3 6 3 0 3 24 8 16 9
6 DABAS-GYÓN FC AIRNERGY FC U19 3 2 0 1 6 5 1 6 2 1 0 1 6 5 1 3 5 3 0 2 12 10 2 9
7 DABAS-GYÓN FC FC DABAS 3 2 1 0 10 3 7 7 3 0 0 3 3 10 -7 0 6 2 1 3 13 13 0 7
8 DABAS-GYÓN FC RÁKOSMENTI KSK 2 0 2 0 1 1 0 2 3 1 2 0 8 7 1 5 5 1 4 0 9 8 1 7
9 DABAS-GYÓN FC TAKSONY SE 2 1 0 1 10 3 7 3 3 1 0 2 5 11 -6 3 5 2 0 3 15 14 1 6
10 DABAS-GYÓN FC VÁROSGAZDA UA 3 1 0 2 3 15 -12 3 3 1 0 2 10 9 1 3 6 2 0 4 13 24 -11 6
11 DABAS-GYÓN FC GÖDÖLLŐI SK 4 0 1 3 9 18 -9 1 2 1 0 1 3 8 -5 3 6 1 1 4 12 26 -14 4
12 DABAS-GYÓN FC MONORI SE 3 0 1 2 7 11 -4 1 2 0 1 1 3 4 -1 1 5 0 2 3 10 15 -5 2
13 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 3 0 0 3 1 31 -30 0 3 0 0 3 1 23 -22 0 6 0 0 6 2 54 -52 0
 
CEGLÉDI VSE
----3 - 0-----6 - 0-
DABAS-GYÓN FC
-0 - 13-----0 - 8---1 - 10
DUNAHARASZTI MTK
0 - 1--7 - 0--3 - 2-----
FC DABAS
--3 - 0-----3 - 3--4 - 0
GÖDÖLLŐI SK
----1 - 5---4 - 41 - 43 - 5-
JÁSZBERÉNYI FC
-7 - 1-4 - 0---6 - 0----
AIRNERGY FC U19
--2 - 14 - 3----0 - 1---
MONORI SE
-----2 - 43 - 5--2 - 2--
NAGYKÁTA SE
1 - 1----------4 - 0
RÁKOSMENTI KSK
-------1 - 1-0 - 0--
REAC SPORTISKOLA SE U18
-7 - 0-2 - 0--2 - 1-----
TAKSONY SE
-9 - 0------1 - 3---
VÁROSGAZDA UA
0 - 12---1 - 3------2 - 0

Meccsek

AIRNERGY FC U19

2019. 10. 01. 14:00
Goldball Park
2019. 10. 01. 14:00
Goldball Park
AIRNERGY FC U19
DUNAHARASZTI MTK
2019. 09. 07. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 09. 07. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U18
AIRNERGY FC U19
2019. 09. 15. 12:00
Goldball Park
2019. 09. 15. 12:00
Goldball Park
AIRNERGY FC U19
RÁKOSMENTI KSK
2019. 09. 28. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 09. 28. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
AIRNERGY FC U19
2019. 10. 05. 17:00
Goldball Park
2019. 10. 05. 17:00
Goldball Park
AIRNERGY FC U19
FC DABAS
2019. 10. 12. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 10. 12. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
AIRNERGY FC U19
2019. 10. 30. 12:00
Goldball Park
2019. 10. 30. 12:00
Goldball Park
AIRNERGY FC U19
10. 30. 12:00
DABAS-GYÓN FC
2019. 10. 26. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 10. 26. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
10. 26. 10:00
AIRNERGY FC U19
2019. 11. 02. 15:00
Goldball Park
2019. 11. 02. 15:00
Goldball Park
AIRNERGY FC U19
11. 02. 15:00
NAGYKÁTA SE
2019. 11. 10. 12:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 11. 10. 12:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
11. 10. 12:00
AIRNERGY FC U19
2019. 11. 17. 12:00
Goldball Park
2019. 11. 17. 12:00
Goldball Park
AIRNERGY FC U19
11. 17. 12:00
VÁROSGAZDA UA
2019. 11. 23. 12:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 11. 23. 12:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
11. 23. 12:00
AIRNERGY FC U19

FC DABAS

2019. 08. 31. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 31. 10:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
VÁROSGAZDA UA
2019. 09. 07. 12:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 09. 07. 12:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
FC DABAS
2019. 10. 17. 18:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 17. 18:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
DUNAHARASZTI MTK
2019. 09. 21. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 09. 21. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U18
FC DABAS
2019. 09. 28. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 28. 10:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
RÁKOSMENTI KSK
2019. 10. 05. 17:00
Goldball Park
2019. 10. 05. 17:00
Goldball Park
AIRNERGY FC U19
FC DABAS
2019. 10. 12. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 12. 10:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
MONORI SE
2019. 10. 27. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 10. 27. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
10. 27. 10:00
FC DABAS
2019. 11. 02. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 02. 10:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
11. 02. 10:00
DABAS-GYÓN FC
2019. 11. 09. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 11. 09. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
11. 09. 10:00
FC DABAS
2019. 11. 16. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 16. 10:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
11. 16. 10:00
NAGYKÁTA SE
2019. 11. 24. 12:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 11. 24. 12:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
11. 24. 12:00
FC DABAS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom