Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ III. o. U17 Közép-keleti csoport 4. forduló

2019.09.21 - 10:00

Budapest, REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor (REAC Szántóföld utca)

Nógrád

MLSZ III. o. U17 Közép-keleti csoport

Játékvezető
SZUHODOVSZKI DÁVID
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KISPÁL MÁRK, KOVÁCS MÁTÉ
REAC SPORTISKOLA SE U16
FC DABAS
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

41'

VESZELOVSZKY BENCE
SZALKAI MÁRTON GÁBOR

54'

1 - 1

 

KINCSES LÁSZLÓ

86'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 VÁROSGAZDA UA VÁROSGAZDA UA 4 4 0 0 38 4 34 12 8.8
2 MONORI SE MONORI SE 4 3 1 0 12 6 6 10 9
3 AIRNERGY FC U17 AIRNERGY FC U17 3 3 0 0 14 0 14 9 9.3
4 NAGYKÁTA SE NAGYKÁTA SE 3 3 0 0 14 2 12 9 10.7
5 REAC SPORTISKOLA SE U16 REAC SPORTISKOLA SE U16 4 2 1 1 8 6 2 7 5.8
6 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 4 2 1 1 12 12 0 7 7.8
7 FC DABAS FC DABAS 4 2 0 2 9 10 -1 6 6.5
8 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 4 1 1 2 14 8 6 4 7
9 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 3 1 0 2 7 9 -2 3 5
10 TAKSONY SE TAKSONY SE 4 1 0 3 8 15 -7 3 8
11 RÁKOSMENTI KSK RÁKOSMENTI KSK 3 0 0 3 1 12 -11 0 3.3
12 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 4 0 0 4 0 16 -16 0 4.5
13 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 4 0 0 4 3 40 -37 0 5.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DABAS-GYÓN FC VÁROSGAZDA UA 2 2 0 0 6 1 5 6 2 2 0 0 12 0 12 6 4 4 0 0 18 1 17 12
2 DABAS-GYÓN FC AIRNERGY FC U17 2 2 0 0 5 0 5 6 1 1 0 0 1 0 1 3 3 3 0 0 6 0 6 9
3 DABAS-GYÓN FC MONORI SE 2 1 0 1 4 4 0 3 2 2 0 0 4 1 3 6 4 3 0 1 8 5 3 9
4 DABAS-GYÓN FC GÖDÖLLŐI SK 2 2 0 0 4 1 3 6 2 1 0 1 3 5 -2 3 4 3 0 1 7 6 1 9
5 DABAS-GYÓN FC JÁSZBERÉNYI FC 2 1 1 0 4 0 4 4 2 1 0 1 2 3 -1 3 4 2 1 1 6 3 3 7
6 DABAS-GYÓN FC FC DABAS 2 1 0 1 2 3 -1 3 2 1 1 0 1 0 1 4 4 2 1 1 3 3 0 7
7 DABAS-GYÓN FC NAGYKÁTA SE 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 4 0 4 4 3 1 2 0 4 0 4 5
8 DABAS-GYÓN FC CEGLÉDI VSE 1 1 0 0 3 1 2 3 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 1 1 1 3 2 1 4
9 DABAS-GYÓN FC REAC SPORTISKOLA SE U16 2 0 0 2 0 2 -2 0 2 1 0 1 3 3 0 3 4 1 0 3 3 5 -2 3
10 DABAS-GYÓN FC TAKSONY SE 2 0 2 0 1 1 0 2 2 0 0 2 2 5 -3 0 4 0 2 2 3 6 -3 2
11 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 2 0 0 2 0 13 -13 0 2 0 1 1 1 5 -4 1 4 0 1 3 1 18 -17 1
12 DABAS-GYÓN FC RÁKOSMENTI KSK 2 0 0 2 1 3 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 0 0 3 1 5 -4 0
13 DABAS-GYÓN FC DUNAHARASZTI MTK 2 0 0 2 0 4 -4 0 2 0 0 2 0 5 -5 0 4 0 0 4 0 9 -9 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DABAS-GYÓN FC VÁROSGAZDA UA 2 2 0 0 14 2 12 6 2 2 0 0 24 2 22 6 4 4 0 0 38 4 34 12
2 DABAS-GYÓN FC MONORI SE 2 1 1 0 6 5 1 4 2 2 0 0 6 1 5 6 4 3 1 0 12 6 6 10
3 DABAS-GYÓN FC AIRNERGY FC U17 2 2 0 0 12 0 12 6 1 1 0 0 2 0 2 3 3 3 0 0 14 0 14 9
4 DABAS-GYÓN FC NAGYKÁTA SE 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 12 2 10 6 3 3 0 0 14 2 12 9
5 DABAS-GYÓN FC REAC SPORTISKOLA SE U16 2 1 0 1 2 3 -1 3 2 1 1 0 6 3 3 4 4 2 1 1 8 6 2 7
6 DABAS-GYÓN FC GÖDÖLLŐI SK 2 1 1 0 8 3 5 4 2 1 0 1 4 9 -5 3 4 2 1 1 12 12 0 7
7 DABAS-GYÓN FC FC DABAS 2 1 0 1 5 8 -3 3 2 1 0 1 4 2 2 3 4 2 0 2 9 10 -1 6
8 DABAS-GYÓN FC JÁSZBERÉNYI FC 2 1 0 1 10 3 7 3 2 0 1 1 4 5 -1 1 4 1 1 2 14 8 6 4
9 DABAS-GYÓN FC CEGLÉDI VSE 1 1 0 0 6 2 4 3 2 0 0 2 1 7 -6 0 3 1 0 2 7 9 -2 3
10 DABAS-GYÓN FC TAKSONY SE 2 1 0 1 5 3 2 3 2 0 0 2 3 12 -9 0 4 1 0 3 8 15 -7 3
11 DABAS-GYÓN FC RÁKOSMENTI KSK 2 0 0 2 1 7 -6 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 3 0 0 3 1 12 -11 0
12 DABAS-GYÓN FC DUNAHARASZTI MTK 2 0 0 2 0 5 -5 0 2 0 0 2 0 11 -11 0 4 0 0 4 0 16 -16 0
13 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 2 0 0 2 2 26 -24 0 2 0 0 2 1 14 -13 0 4 0 0 4 3 40 -37 0
 
CEGLÉDI VSE
----------6 - 2-
DABAS-GYÓN FC
-------1 - 10---1 - 16
DUNAHARASZTI MTK
---0 - 3--0 - 2-----
FC DABAS
--4 - 0--------1 - 8
GÖDÖLLŐI SK
----2 - 2-----6 - 1-
JÁSZBERÉNYI FC
-10 - 0-0 - 3--------
AIRNERGY FC U17
--7 - 0-----5 - 0---
MONORI SE
-----3 - 2---3 - 3--
NAGYKÁTA SE
2 - 0-----------
RÁKOSMENTI KSK
-------1 - 4-0 - 3--
REAC SPORTISKOLA SE U16
---2 - 1--0 - 2-----
TAKSONY SE
-4 - 1------1 - 2---
VÁROSGAZDA UA
5 - 1---9 - 1-------

Meccsek

REAC SPORTISKOLA SE U16

2019. 08. 31. 10:00
RKSK sportpálya
2019. 08. 31. 10:00
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTI KSK
REAC SPORTISKOLA SE U16
2019. 09. 07. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 09. 07. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
AIRNERGY FC U17
2019. 09. 14. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 09. 14. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
REAC SPORTISKOLA SE U16
2019. 09. 21. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 09. 21. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
FC DABAS
2019. 09. 28. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 09. 28. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
REAC SPORTISKOLA SE U16
2019. 10. 05. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 10. 05. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
DABAS-GYÓN FC
2019. 10. 13. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 10. 13. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
REAC SPORTISKOLA SE U16
2019. 10. 19. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 10. 19. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
INFO
NAGYKÁTA SE
2019. 10. 27. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 10. 27. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
10. 27. 10:00
REAC SPORTISKOLA SE U16
2019. 11. 02. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 11. 02. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
11. 02. 10:00
VÁROSGAZDA UA
2019. 11. 09. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 11. 09. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
11. 09. 10:00
REAC SPORTISKOLA SE U16
2019. 11. 16. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 11. 16. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
11. 16. 10:00
DUNAHARASZTI MTK

FC DABAS

2019. 08. 31. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 31. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
VÁROSGAZDA UA
2019. 09. 07. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 09. 07. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
FC DABAS
2019. 09. 14. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 14. 10:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
DUNAHARASZTI MTK
2019. 09. 21. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 09. 21. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
FC DABAS
2019. 09. 28. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 28. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
RÁKOSMENTI KSK
2019. 10. 05. 16:00
Goldball Park
2019. 10. 05. 16:00
Goldball Park
AIRNERGY FC U17
FC DABAS
2019. 10. 12. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 12. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
MONORI SE
2019. 10. 27. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 10. 27. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
10. 27. 12:00
FC DABAS
2019. 11. 02. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 02. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
11. 02. 12:00
DABAS-GYÓN FC
2019. 11. 09. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 11. 09. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
11. 09. 12:00
FC DABAS
2019. 11. 16. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 16. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
11. 16. 12:00
NAGYKÁTA SE
2019. 11. 24. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 11. 24. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
11. 24. 10:00
FC DABAS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom