Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ III. o. U17 Közép-keleti csoport 6. forduló

2019.10.05 - 16:00

Budapest, Goldball Park (Goldball pálya)

Nógrád

MLSZ III. o. U17 Közép-keleti csoport

Játékvezető
SZINGAJEVSZKIJ JULIAN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZAJKÓ TAMÁS, CSETE CSONGOR
AIRNERGY FC U17
FC DABAS
90'
45'

Gólok

KOVÁCS MÁRK

11'

1 - 0

 

KÓKA ZSOLT

25'

2 - 0

 

PAP BOTOND

29'

3 - 0

 

KISS MÁRKÓ GÁBOR

52'

4 - 0

 

 

4 - 1

58'

PETRÁNYI JÓZSEF
KOVÁCS MÁRK

63'

5 - 1

 

 

5 - 2

87'

CZILI DÁVID ZSOLT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 VÁROSGAZDA UA VÁROSGAZDA UA 6 6 0 0 52 6 46 18 8
2 AIRNERGY FC U17 AIRNERGY FC U17 5 5 0 0 21 2 19 15 8.8
3 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 6 4 1 1 21 13 8 13 7.7
4 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 6 3 1 2 18 8 10 10 7.2
5 MONORI SE MONORI SE 5 3 1 1 12 8 4 10 7.4
6 REAC SPORTISKOLA SE U16 REAC SPORTISKOLA SE U16 6 3 1 2 11 11 0 10 6.8
7 NAGYKÁTA SE NAGYKÁTA SE 5 3 0 2 15 12 3 9 7
8 FC DABAS FC DABAS 6 3 0 3 13 15 -2 9 6.3
9 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 5 2 0 3 12 11 1 6 7
10 TAKSONY SE TAKSONY SE 5 1 0 4 9 21 -12 3 6.2
11 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 6 1 0 5 6 45 -39 3 6.8
12 RÁKOSMENTI KSK RÁKOSMENTI KSK 5 0 0 5 2 18 -16 0 4.8
13 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 6 0 0 6 2 24 -22 0 6.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK VÁROSGAZDA UA 3 3 0 0 10 2 8 9 3 3 0 0 15 0 15 9 6 6 0 0 25 2 23 18
2 DUNAHARASZTI MTK AIRNERGY FC U17 3 3 0 0 8 0 8 9 2 2 0 0 2 0 2 6 5 5 0 0 10 0 10 15
3 DUNAHARASZTI MTK GÖDÖLLŐI SK 3 3 0 0 7 1 6 9 3 1 1 1 4 6 -2 4 6 4 1 1 11 7 4 13
4 DUNAHARASZTI MTK FC DABAS 3 2 0 1 3 3 0 6 3 1 1 1 1 3 -2 4 6 3 1 2 4 6 -2 10
5 DUNAHARASZTI MTK MONORI SE 3 1 0 2 4 5 -1 3 2 2 0 0 4 1 3 6 5 3 0 2 8 6 2 9
6 DUNAHARASZTI MTK JÁSZBERÉNYI FC 3 1 2 0 4 0 4 5 3 1 1 1 2 3 -1 4 6 2 3 1 6 3 3 9
7 DUNAHARASZTI MTK CEGLÉDI VSE 2 1 1 0 3 1 2 4 3 1 1 1 2 1 1 4 5 2 2 1 5 2 3 8
8 DUNAHARASZTI MTK NAGYKÁTA SE 2 0 1 1 0 3 -3 1 3 1 2 0 4 0 4 5 5 1 3 1 4 3 1 6
9 DUNAHARASZTI MTK REAC SPORTISKOLA SE U16 3 0 1 2 0 2 -2 1 3 1 0 2 3 6 -3 3 6 1 1 4 3 8 -5 4
10 DUNAHARASZTI MTK DABAS-GYÓN FC 3 0 1 2 1 14 -13 1 3 0 2 1 1 5 -4 2 6 0 3 3 2 19 -17 3
11 DUNAHARASZTI MTK TAKSONY SE 2 0 2 0 1 1 0 2 3 0 0 3 3 9 -6 0 5 0 2 3 4 10 -6 2
12 DUNAHARASZTI MTK RÁKOSMENTI KSK 3 0 1 2 2 4 -2 1 2 0 0 2 0 3 -3 0 5 0 1 4 2 7 -5 1
13 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 3 0 0 3 0 6 -6 0 3 0 1 2 1 6 -5 1 6 0 1 5 1 12 -11 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK VÁROSGAZDA UA 3 3 0 0 20 3 17 9 3 3 0 0 32 3 29 9 6 6 0 0 52 6 46 18
2 DUNAHARASZTI MTK AIRNERGY FC U17 3 3 0 0 17 2 15 9 2 2 0 0 4 0 4 6 5 5 0 0 21 2 19 15
3 DUNAHARASZTI MTK GÖDÖLLŐI SK 3 2 1 0 13 3 10 7 3 2 0 1 8 10 -2 6 6 4 1 1 21 13 8 13
4 DUNAHARASZTI MTK JÁSZBERÉNYI FC 3 2 0 1 12 3 9 6 3 1 1 1 6 5 1 4 6 3 1 2 18 8 10 10
5 DUNAHARASZTI MTK MONORI SE 3 1 1 1 6 7 -1 4 2 2 0 0 6 1 5 6 5 3 1 1 12 8 4 10
6 DUNAHARASZTI MTK REAC SPORTISKOLA SE U16 3 2 0 1 5 3 2 6 3 1 1 1 6 8 -2 4 6 3 1 2 11 11 0 10
7 DUNAHARASZTI MTK NAGYKÁTA SE 2 1 0 1 3 8 -5 3 3 2 0 1 12 4 8 6 5 3 0 2 15 12 3 9
8 DUNAHARASZTI MTK FC DABAS 3 2 0 1 7 8 -1 6 3 1 0 2 6 7 -1 3 6 3 0 3 13 15 -2 9
9 DUNAHARASZTI MTK CEGLÉDI VSE 2 1 0 1 6 4 2 3 3 1 0 2 6 7 -1 3 5 2 0 3 12 11 1 6
10 DUNAHARASZTI MTK TAKSONY SE 2 1 0 1 5 3 2 3 3 0 0 3 4 18 -14 0 5 1 0 4 9 21 -12 3
11 DUNAHARASZTI MTK DABAS-GYÓN FC 3 1 0 2 5 28 -23 3 3 0 0 3 1 17 -16 0 6 1 0 5 6 45 -39 3
12 DUNAHARASZTI MTK RÁKOSMENTI KSK 3 0 0 3 2 11 -9 0 2 0 0 2 0 7 -7 0 5 0 0 5 2 18 -16 0
13 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 3 0 0 3 0 10 -10 0 3 0 0 3 2 14 -12 0 6 0 0 6 2 24 -22 0
 
CEGLÉDI VSE
----0 - 2-----6 - 2-
DABAS-GYÓN FC
-3 - 2-----1 - 10---1 - 16
DUNAHARASZTI MTK
0 - 5--0 - 3--0 - 2-----
FC DABAS
--4 - 0-----2 - 0--1 - 8
GÖDÖLLŐI SK
----2 - 2----5 - 06 - 1-
JÁSZBERÉNYI FC
-10 - 0-0 - 3---2 - 0----
AIRNERGY FC U17
--7 - 05 - 2----5 - 0---
MONORI SE
-----3 - 20 - 2--3 - 3--
NAGYKÁTA SE
2 - 0----------1 - 8
RÁKOSMENTI KSK
----1 - 4--1 - 4-0 - 3--
REAC SPORTISKOLA SE U16
-3 - 0-2 - 1--0 - 2-----
TAKSONY SE
-4 - 1------1 - 2---
VÁROSGAZDA UA
5 - 1---9 - 1------6 - 1

Meccsek

AIRNERGY FC U17

2019. 09. 01. 10:00
Goldball Park
2019. 09. 01. 10:00
Goldball Park
AIRNERGY FC U17
DUNAHARASZTI MTK
2019. 09. 07. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 09. 07. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
AIRNERGY FC U17
2019. 09. 15. 10:00
Goldball Park
2019. 09. 15. 10:00
Goldball Park
AIRNERGY FC U17
RÁKOSMENTI KSK
2019. 09. 28. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 09. 28. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
AIRNERGY FC U17
2019. 10. 05. 16:00
Goldball Park
2019. 10. 05. 16:00
Goldball Park
AIRNERGY FC U17
FC DABAS
2019. 10. 12. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 10. 12. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
AIRNERGY FC U17
2019. 10. 30. 10:00
Goldball Park
2019. 10. 30. 10:00
Goldball Park
AIRNERGY FC U17
DABAS-GYÓN FC
2019. 10. 26. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 10. 26. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
AIRNERGY FC U17
2019. 11. 02. 14:00
Goldball Park
2019. 11. 02. 14:00
Goldball Park
AIRNERGY FC U17
NAGYKÁTA SE
2019. 11. 10. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 11. 10. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
AIRNERGY FC U17
2019. 11. 17. 10:00
Goldball Park
2019. 11. 17. 10:00
Goldball Park
AIRNERGY FC U17
VÁROSGAZDA UA
2019. 11. 23. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 11. 23. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
INFO
AIRNERGY FC U17

FC DABAS

2019. 08. 31. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 31. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
VÁROSGAZDA UA
2019. 09. 07. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 09. 07. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
FC DABAS
2019. 09. 14. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 14. 10:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
DUNAHARASZTI MTK
2019. 09. 21. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 09. 21. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
FC DABAS
2019. 09. 28. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 28. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
RÁKOSMENTI KSK
2019. 10. 05. 16:00
Goldball Park
2019. 10. 05. 16:00
Goldball Park
AIRNERGY FC U17
FC DABAS
2019. 10. 12. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 12. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
MONORI SE
2019. 10. 27. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 10. 27. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
FC DABAS
2019. 11. 30. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 30. 10:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
INFO
DABAS-GYÓN FC
2019. 11. 09. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 11. 09. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
FC DABAS
2019. 11. 16. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 16. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
NAGYKÁTA SE
2019. 11. 24. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 11. 24. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
INFO
FC DABAS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom