Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ III. o. U17 Közép-keleti csoport 9. forduló

2019.10.27 - 10:00

Taksony, Taksony SE Fő utcai sportpályája

Nógrád

MLSZ III. o. U17 Közép-keleti csoport

Játékvezető
SZÉKELY GERGŐ FERENC
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZÉKELY BENEDEK JÁNOS, NÉMETH GERGELY
TAKSONY SE
REAC SPORTISKOLA SE U16
90'
45'

Gólok

MÓZES ÁDÁM

6'

1 - 0

 

 

1 - 1

8'

BALÁZS KRISZTOFER TIBOR

 

1 - 2

42'

VIDINSZKI VAJK

 

1 - 3

55'

SZALKAI MÁRTON GÁBOR

 

1 - 4

58'

KINCSES LÁSZLÓ
TAKÁCS ATTILA

64'

2 - 4

 

TAKÁCS ATTILA

75'

3 - 4

 

 

3 - 5

86'

KINCSES LÁSZLÓ
KUKORICZA ANDRÁS

91'

4 - 5

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 VÁROSGAZDA UA VÁROSGAZDA UA 8 8 0 0 73 7 66 24 8.8
2 AIRNERGY FC U17 AIRNERGY FC U17 8 8 0 0 48 2 46 24 8.1
3 REAC SPORTISKOLA SE U16 REAC SPORTISKOLA SE U16 9 6 1 2 23 17 6 19 7.4
4 MONORI SE MONORI SE 8 5 2 1 27 12 15 17 7.6
5 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 9 5 1 3 26 21 5 16 6.6
6 NAGYKÁTA SE NAGYKÁTA SE 8 5 0 3 26 20 6 15 8.3
7 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 8 4 1 3 21 15 6 13 6.9
8 FC DABAS FC DABAS 8 3 1 4 14 19 -5 10 5.8
9 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 8 3 0 5 14 21 -7 9 6.6
10 TAKSONY SE TAKSONY SE 8 1 1 6 18 32 -14 4 7
11 RÁKOSMENTI KSK RÁKOSMENTI KSK 8 1 0 7 10 27 -17 3 6.1
12 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 9 1 0 8 12 78 -66 3 6.3
13 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 9 0 1 8 7 48 -41 1 6.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK VÁROSGAZDA UA 4 4 0 0 19 2 17 12 4 4 0 0 18 0 18 12 8 8 0 0 37 2 35 24
2 DUNAHARASZTI MTK AIRNERGY FC U17 4 4 0 0 14 0 14 12 4 4 0 0 5 0 5 12 8 8 0 0 19 0 19 24
3 DUNAHARASZTI MTK GÖDÖLLŐI SK 5 4 0 1 9 2 7 12 4 1 2 1 5 7 -2 5 9 5 2 2 14 9 5 17
4 DUNAHARASZTI MTK MONORI SE 4 1 1 2 5 6 -1 4 4 3 1 0 10 3 7 10 8 4 2 2 15 9 6 14
5 DUNAHARASZTI MTK FC DABAS 4 2 1 1 3 3 0 7 4 1 1 2 1 5 -4 4 8 3 2 3 4 8 -4 11
6 DUNAHARASZTI MTK NAGYKÁTA SE 4 1 2 1 3 5 -2 5 4 1 3 0 6 2 4 6 8 2 5 1 9 7 2 11
7 DUNAHARASZTI MTK CEGLÉDI VSE 4 1 2 1 3 3 0 5 4 1 2 1 3 2 1 5 8 2 4 2 6 5 1 10
8 DUNAHARASZTI MTK JÁSZBERÉNYI FC 4 1 2 1 4 3 1 5 4 1 1 2 3 5 -2 4 8 2 3 3 7 8 -1 9
9 DUNAHARASZTI MTK REAC SPORTISKOLA SE U16 4 0 2 2 2 4 -2 2 5 2 1 2 5 7 -2 7 9 2 3 4 7 11 -4 9
10 DUNAHARASZTI MTK RÁKOSMENTI KSK 4 0 2 2 3 5 -2 2 4 1 1 2 5 6 -1 4 8 1 3 4 8 11 -3 6
11 DUNAHARASZTI MTK TAKSONY SE 4 1 2 1 4 4 0 5 4 0 1 3 6 12 -6 1 8 1 3 4 10 16 -6 6
12 DUNAHARASZTI MTK DABAS-GYÓN FC 5 0 1 4 5 24 -19 1 4 0 2 2 1 11 -10 2 9 0 3 6 6 35 -29 3
13 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 4 0 1 3 3 9 -6 1 5 0 1 4 2 17 -15 1 9 0 2 7 5 26 -21 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK VÁROSGAZDA UA 4 4 0 0 36 4 32 12 4 4 0 0 37 3 34 12 8 8 0 0 73 7 66 24
2 DUNAHARASZTI MTK AIRNERGY FC U17 4 4 0 0 33 2 31 12 4 4 0 0 15 0 15 12 8 8 0 0 48 2 46 24
3 DUNAHARASZTI MTK REAC SPORTISKOLA SE U16 4 3 0 1 11 5 6 9 5 3 1 1 12 12 0 10 9 6 1 2 23 17 6 19
4 DUNAHARASZTI MTK MONORI SE 4 2 1 1 10 8 2 7 4 3 1 0 17 4 13 10 8 5 2 1 27 12 15 17
5 DUNAHARASZTI MTK GÖDÖLLŐI SK 5 3 1 1 17 7 10 10 4 2 0 2 9 14 -5 6 9 5 1 3 26 21 5 16
6 DUNAHARASZTI MTK NAGYKÁTA SE 4 3 0 1 12 10 2 9 4 2 0 2 14 10 4 6 8 5 0 3 26 20 6 15
7 DUNAHARASZTI MTK JÁSZBERÉNYI FC 4 2 0 2 12 8 4 6 4 2 1 1 9 7 2 7 8 4 1 3 21 15 6 13
8 DUNAHARASZTI MTK FC DABAS 4 2 1 1 7 8 -1 7 4 1 0 3 7 11 -4 3 8 3 1 4 14 19 -5 10
9 DUNAHARASZTI MTK CEGLÉDI VSE 4 1 0 3 6 13 -7 3 4 2 0 2 8 8 0 6 8 3 0 5 14 21 -7 9
10 DUNAHARASZTI MTK TAKSONY SE 4 1 0 3 11 11 0 3 4 0 1 3 7 21 -14 1 8 1 1 6 18 32 -14 4
11 DUNAHARASZTI MTK RÁKOSMENTI KSK 4 0 0 4 3 13 -10 0 4 1 0 3 7 14 -7 3 8 1 0 7 10 27 -17 3
12 DUNAHARASZTI MTK DABAS-GYÓN FC 5 1 0 4 11 45 -34 3 4 0 0 4 1 33 -32 0 9 1 0 8 12 78 -66 3
13 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 4 0 1 3 3 13 -10 1 5 0 0 5 4 35 -31 0 9 0 1 8 7 48 -41 1
 
CEGLÉDI VSE
----0 - 20 - 8---0 - 16 - 2-
DABAS-GYÓN FC
-3 - 2----3 - 111 - 103 - 6--1 - 16
DUNAHARASZTI MTK
0 - 5--0 - 3--0 - 2---3 - 3-
FC DABAS
--4 - 0---0 - 0-2 - 0--1 - 8
GÖDÖLLŐI SK
---4 - 12 - 20 - 3---5 - 06 - 1-
JÁSZBERÉNYI FC
-10 - 0-0 - 3---2 - 0---0 - 5
AIRNERGY FC U17
-16 - 07 - 05 - 2----5 - 0---
MONORI SE
----4 - 13 - 20 - 2--3 - 3--
NAGYKÁTA SE
2 - 0-5 - 1-----4 - 1--1 - 8
RÁKOSMENTI KSK
1 - 2---1 - 4--1 - 4-0 - 3--
REAC SPORTISKOLA SE U16
-3 - 0-2 - 1--0 - 2-6 - 2---
TAKSONY SE
-4 - 1---2 - 3--1 - 2-4 - 5-
VÁROSGAZDA UA
5 - 1-16 - 1-9 - 1------6 - 1

Meccsek

TAKSONY SE

2019. 09. 01. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 09. 01. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
TAKSONY SE
2019. 09. 08. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 09. 08. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
DABAS-GYÓN FC
2019. 09. 14. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 09. 14. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TAKSONY SE
2019. 09. 22. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 09. 22. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
NAGYKÁTA SE
2019. 10. 29. 13:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 10. 29. 13:00
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA UA
TAKSONY SE
2019. 10. 13. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 10. 13. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 10. 19. 12:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2019. 10. 19. 12:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
TAKSONY SE
2019. 10. 27. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 10. 27. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
REAC SPORTISKOLA SE U16
2019. 11. 02. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 11. 02. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
TAKSONY SE
2019. 11. 10. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 11. 10. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
AIRNERGY FC U17
2019. 11. 16. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 11. 16. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
TAKSONY SE
2019. 11. 24. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 11. 24. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
FC DABAS
2020. 03. 07. 10:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2020. 03. 07. 10:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
TAKSONY SE
GÖDÖLLŐI SK
2020. 03. 11. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 03. 11. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
TAKSONY SE
2020. 06. 30.
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2020. 06. 30.
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
06. 30.
CEGLÉDI VSE
2020. 06. 30.
Nagykáta Városi Sporttelep
2020. 06. 30.
Nagykáta Városi Sporttelep
NAGYKÁTA SE
06. 30.
TAKSONY SE
2020. 06. 30.
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2020. 06. 30.
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
06. 30.
VÁROSGAZDA UA
2020. 06. 30.
Jászberényi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
06. 30.
TAKSONY SE
2020. 06. 30.
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2020. 06. 30.
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
TAKSONY SE
06. 30.
DUNAHARASZTI MTK
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
06. 30.
TAKSONY SE
2020. 06. 30.
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2020. 06. 30.
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
TAKSONY SE
06. 30.
RÁKOSMENTI KSK
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
AIRNERGY FC U17
06. 30.
TAKSONY SE
2020. 06. 30.
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2020. 06. 30.
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
TAKSONY SE
06. 30.
MONORI SE
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
06. 30.
TAKSONY SE

REAC SPORTISKOLA SE U16

2019. 08. 31. 10:00
RKSK sportpálya
2019. 08. 31. 10:00
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTI KSK
REAC SPORTISKOLA SE U16
2019. 09. 07. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 09. 07. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
AIRNERGY FC U17
2019. 09. 14. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 09. 14. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
REAC SPORTISKOLA SE U16
2019. 09. 21. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 09. 21. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
FC DABAS
2019. 09. 28. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 09. 28. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
REAC SPORTISKOLA SE U16
2019. 10. 05. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 10. 05. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
DABAS-GYÓN FC
2019. 10. 13. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 10. 13. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
REAC SPORTISKOLA SE U16
2019. 10. 19. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 10. 19. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
NAGYKÁTA SE
2019. 10. 27. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 10. 27. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
REAC SPORTISKOLA SE U16
2019. 11. 02. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 11. 02. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
VÁROSGAZDA UA
2019. 11. 09. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 11. 09. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
REAC SPORTISKOLA SE U16
2019. 11. 16. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 11. 16. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
DUNAHARASZTI MTK
2020. 03. 07. 14:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 03. 07. 14:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
RÁKOSMENTI KSK
2020. 03. 13. 14:00
Goldball Park
2020. 03. 13. 14:00
Goldball Park
AIRNERGY FC U17
REAC SPORTISKOLA SE U16
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
06. 30.
MONORI SE
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
06. 30.
REAC SPORTISKOLA SE U16
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
06. 30.
GÖDÖLLŐI SK
2020. 06. 30.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
06. 30.
REAC SPORTISKOLA SE U16
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
06. 30.
CEGLÉDI VSE
2020. 06. 30.
Nagykáta Városi Sporttelep
2020. 06. 30.
Nagykáta Városi Sporttelep
NAGYKÁTA SE
06. 30.
REAC SPORTISKOLA SE U16
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
06. 30.
TAKSONY SE
2020. 06. 30.
Vilmos Endre Sportcentrum
2020. 06. 30.
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA UA
06. 30.
REAC SPORTISKOLA SE U16
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
06. 30.
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
06. 30.
REAC SPORTISKOLA SE U16
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple