Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ III. o. U17 Közép-keleti csoport 12. forduló

2019.11.16 - 10:00

Budapest, Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor (REAC Szántóföld utca)

Nógrád

MLSZ III. o. U17 Közép-keleti csoport

Játékvezető
KURTEJ JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BESENCZI MÁTÉ JÁNOS, NÉMETH ZSOMBOR
REAC SPORTISKOLA SE U16
DUNAHARASZTI MTK
90'
45'

Gólok

KINCSES LÁSZLÓ

8'

1 - 0

 

 

1 - 1

13'

OLASZ OLIVÉR PÉTER
KISS KRISZTIÁN

27'

2 - 1

 

VIDINSZKI VAJK

35'

3 - 1

 

 

3 - 2

40'

OLASZ OLIVÉR PÉTER

 

3 - 3

92'

DEZSŐ MÁTÉ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 VÁROSGAZDA UA VÁROSGAZDA UA 11 11 0 0 84 7 77 33 7.9
2 AIRNERGY FC U17 AIRNERGY FC U17 11 10 0 1 57 3 54 30 7.6
3 MONORI SE MONORI SE 11 7 3 1 39 18 21 24 7.9
4 REAC SPORTISKOLA SE U16 REAC SPORTISKOLA SE U16 12 7 2 3 28 23 5 23 7.3
5 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 11 6 1 4 27 17 10 19 7.6
6 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 11 6 1 4 34 25 9 19 7.1
7 NAGYKÁTA SE NAGYKÁTA SE 11 6 1 4 30 26 4 19 7.1
8 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 11 5 0 6 21 26 -5 15 6.5
9 FC DABAS FC DABAS 11 4 1 6 22 25 -3 13 6.5
10 TAKSONY SE TAKSONY SE 11 2 1 8 29 45 -16 7 6.5
11 RÁKOSMENTI KSK RÁKOSMENTI KSK 11 1 0 10 12 46 -34 3 6.1
12 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 11 1 0 10 14 93 -79 3 6.5
13 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 11 0 2 9 10 53 -43 2 6.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK VÁROSGAZDA UA 5 5 0 0 24 2 22 15 6 5 1 0 19 0 19 16 11 10 1 0 43 2 41 31
2 DUNAHARASZTI MTK AIRNERGY FC U17 6 5 0 1 16 1 15 15 5 5 0 0 8 0 8 15 11 10 0 1 24 1 23 30
3 DUNAHARASZTI MTK GÖDÖLLŐI SK 6 4 0 2 9 3 6 12 5 2 2 1 8 7 1 8 11 6 2 3 17 10 7 20
4 DUNAHARASZTI MTK MONORI SE 7 2 3 2 11 11 0 9 4 3 1 0 10 3 7 10 11 5 4 2 21 14 7 19
5 DUNAHARASZTI MTK JÁSZBERÉNYI FC 5 2 2 1 5 3 2 8 6 3 1 2 6 5 1 10 11 5 3 3 11 8 3 18
6 DUNAHARASZTI MTK CEGLÉDI VSE 5 2 2 1 4 3 1 8 6 2 3 1 5 3 2 9 11 4 5 2 9 6 3 17
7 DUNAHARASZTI MTK FC DABAS 6 3 2 1 7 4 3 11 5 1 1 3 1 6 -5 4 11 4 3 4 8 10 -2 15
8 DUNAHARASZTI MTK REAC SPORTISKOLA SE U16 6 1 3 2 5 6 -1 6 6 2 1 3 5 8 -3 7 12 3 4 5 10 14 -4 13
9 DUNAHARASZTI MTK NAGYKÁTA SE 4 1 2 1 3 5 -2 5 7 1 5 1 9 7 2 8 11 2 7 2 12 12 0 13
10 DUNAHARASZTI MTK TAKSONY SE 5 1 2 2 4 7 -3 5 6 1 1 4 11 17 -6 4 11 2 3 6 15 24 -9 9
11 DUNAHARASZTI MTK RÁKOSMENTI KSK 6 0 2 4 5 10 -5 2 5 1 1 3 5 11 -6 4 11 1 3 7 10 21 -11 6
12 DUNAHARASZTI MTK DABAS-GYÓN FC 6 0 1 5 5 27 -22 1 5 0 2 3 1 14 -13 2 11 0 3 8 6 41 -35 3
13 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 5 0 1 4 3 10 -7 1 6 0 1 5 4 20 -16 1 11 0 2 9 7 30 -23 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK VÁROSGAZDA UA 5 5 0 0 44 4 40 15 6 6 0 0 40 3 37 18 11 11 0 0 84 7 77 33
2 DUNAHARASZTI MTK AIRNERGY FC U17 6 5 0 1 36 3 33 15 5 5 0 0 21 0 21 15 11 10 0 1 57 3 54 30
3 DUNAHARASZTI MTK MONORI SE 7 4 2 1 22 14 8 14 4 3 1 0 17 4 13 10 11 7 3 1 39 18 21 24
4 DUNAHARASZTI MTK REAC SPORTISKOLA SE U16 6 3 1 2 14 10 4 10 6 4 1 1 14 13 1 13 12 7 2 3 28 23 5 23
5 DUNAHARASZTI MTK JÁSZBERÉNYI FC 5 2 0 3 13 10 3 6 6 4 1 1 14 7 7 13 11 6 1 4 27 17 10 19
6 DUNAHARASZTI MTK GÖDÖLLŐI SK 6 3 1 2 17 9 8 10 5 3 0 2 17 16 1 9 11 6 1 4 34 25 9 19
7 DUNAHARASZTI MTK NAGYKÁTA SE 4 3 0 1 12 10 2 9 7 3 1 3 18 16 2 10 11 6 1 4 30 26 4 19
8 DUNAHARASZTI MTK CEGLÉDI VSE 5 2 0 3 10 13 -3 6 6 3 0 3 11 13 -2 9 11 5 0 6 21 26 -5 15
9 DUNAHARASZTI MTK FC DABAS 6 3 1 2 15 10 5 10 5 1 0 4 7 15 -8 3 11 4 1 6 22 25 -3 13
10 DUNAHARASZTI MTK TAKSONY SE 5 1 0 4 11 17 -6 3 6 1 1 4 18 28 -10 4 11 2 1 8 29 45 -16 7
11 DUNAHARASZTI MTK RÁKOSMENTI KSK 6 0 0 6 5 24 -19 0 5 1 0 4 7 22 -15 3 11 1 0 10 12 46 -34 3
12 DUNAHARASZTI MTK DABAS-GYÓN FC 6 1 0 5 13 53 -40 3 5 0 0 5 1 40 -39 0 11 1 0 10 14 93 -79 3
13 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 5 0 1 4 3 15 -12 1 6 0 1 5 7 38 -31 1 11 0 2 9 10 53 -43 2
 
CEGLÉDI VSE
--4 - 0-0 - 20 - 8---0 - 16 - 2-
DABAS-GYÓN FC
-3 - 2-2 - 8--3 - 111 - 103 - 6--1 - 16
DUNAHARASZTI MTK
0 - 5--0 - 30 - 2-0 - 2---3 - 3-
FC DABAS
-7 - 04 - 0---0 - 01 - 22 - 0--1 - 8
GÖDÖLLŐI SK
0 - 2--4 - 12 - 20 - 3---5 - 06 - 1-
JÁSZBERÉNYI FC
-10 - 0-0 - 3---2 - 0-1 - 2-0 - 5
AIRNERGY FC U17
-16 - 07 - 05 - 2---3 - 05 - 0--0 - 1
MONORI SE
5 - 1---4 - 13 - 20 - 22 - 2-3 - 35 - 3-
NAGYKÁTA SE
2 - 0-5 - 1-----4 - 1--1 - 8
RÁKOSMENTI KSK
1 - 2---1 - 40 - 3-1 - 4-0 - 32 - 8-
REAC SPORTISKOLA SE U16
-3 - 03 - 32 - 1--0 - 2-6 - 2--0 - 2
TAKSONY SE
-4 - 1---2 - 30 - 6-1 - 2-4 - 5-
VÁROSGAZDA UA
5 - 1-16 - 1-9 - 1----8 - 0-6 - 1

Meccsek

REAC SPORTISKOLA SE U16

2019. 08. 31. 10:00
RKSK sportpálya
2019. 08. 31. 10:00
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTI KSK
REAC SPORTISKOLA SE U16
2019. 09. 07. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 09. 07. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
AIRNERGY FC U17
2019. 09. 14. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 09. 14. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
REAC SPORTISKOLA SE U16
2019. 09. 21. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 09. 21. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
FC DABAS
2019. 09. 28. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 09. 28. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
REAC SPORTISKOLA SE U16
2019. 10. 05. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 10. 05. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
DABAS-GYÓN FC
2019. 10. 13. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 10. 13. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
REAC SPORTISKOLA SE U16
2019. 10. 19. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 10. 19. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
NAGYKÁTA SE
2019. 10. 27. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 10. 27. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
REAC SPORTISKOLA SE U16
2019. 11. 02. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 11. 02. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
VÁROSGAZDA UA
2019. 11. 09. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 11. 09. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
REAC SPORTISKOLA SE U16
2019. 11. 16. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 11. 16. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
DUNAHARASZTI MTK
2020. 03. 07. 14:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 03. 07. 14:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
RÁKOSMENTI KSK
2020. 03. 13. 14:00
Goldball Park
2020. 03. 13. 14:00
Goldball Park
AIRNERGY FC U17
REAC SPORTISKOLA SE U16
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
06. 30.
MONORI SE
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
06. 30.
REAC SPORTISKOLA SE U16
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
06. 30.
GÖDÖLLŐI SK
2020. 06. 30.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
06. 30.
REAC SPORTISKOLA SE U16
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
06. 30.
CEGLÉDI VSE
2020. 06. 30.
Nagykáta Városi Sporttelep
2020. 06. 30.
Nagykáta Városi Sporttelep
NAGYKÁTA SE
06. 30.
REAC SPORTISKOLA SE U16
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
06. 30.
TAKSONY SE
2020. 06. 30.
Vilmos Endre Sportcentrum
2020. 06. 30.
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA UA
06. 30.
REAC SPORTISKOLA SE U16
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
06. 30.
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
06. 30.
REAC SPORTISKOLA SE U16

DUNAHARASZTI MTK

2019. 09. 01. 10:00
Goldball Park
2019. 09. 01. 10:00
Goldball Park
AIRNERGY FC U17
DUNAHARASZTI MTK
2019. 09. 07. 14:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 09. 07. 14:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
MONORI SE
2019. 09. 14. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 14. 10:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
DUNAHARASZTI MTK
2019. 09. 22. 10:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2019. 09. 22. 10:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
GÖDÖLLŐI SK
2019. 10. 02. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 10. 02. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
DUNAHARASZTI MTK
2019. 10. 05. 10:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2019. 10. 05. 10:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
CEGLÉDI VSE
2019. 10. 13. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 10. 13. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
NAGYKÁTA SE
DUNAHARASZTI MTK
2019. 10. 19. 12:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2019. 10. 19. 12:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
TAKSONY SE
2019. 10. 26. 12:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 10. 26. 12:00
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA UA
DUNAHARASZTI MTK
2019. 11. 02. 10:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2019. 11. 02. 10:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 11. 16. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 11. 16. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
DUNAHARASZTI MTK
2019. 11. 24. 10:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2019. 11. 24. 10:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
RÁKOSMENTI KSK
2020. 03. 07. 10:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2020. 03. 07. 10:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
AIRNERGY FC U17
2020. 03. 14. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 03. 14. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
DUNAHARASZTI MTK
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
06. 30.
FC DABAS
2020. 06. 30.
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2020. 06. 30.
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
06. 30.
DUNAHARASZTI MTK
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
06. 30.
DABAS-GYÓN FC
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
06. 30.
DUNAHARASZTI MTK
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
06. 30.
NAGYKÁTA SE
2020. 06. 30.
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2020. 06. 30.
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
TAKSONY SE
06. 30.
DUNAHARASZTI MTK
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
06. 30.
VÁROSGAZDA UA
2020. 06. 30.
Jászberényi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
06. 30.
DUNAHARASZTI MTK
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
06. 30.
REAC SPORTISKOLA SE U16
2020. 06. 30.
Rákosmente sport létesítmény
2020. 06. 30.
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
06. 30.
DUNAHARASZTI MTK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple