Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-12 I. osztály Dél-Kelet 1. forduló

2019.09.07 - 10:00

Baja, Baja Városi Sporttelep

MLSZ

MLSZ U-12 I. osztály Dél-Kelet

Játékvezető
STEFÁNOVITS GÁBOR ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ALADICS TAMÁS, GÖMÖRI KRISZTINA
LUA BAJA
BÉKÉSCSABA UFC
60'
30'

Gólok

RADICS BARNABÁS

1'

1 - 0

 

FAZEKAS MISA

13'

2 - 0

 

GRISNIK ZSOMBOR GYÖRGY

32'

3 - 0

 

SZEDRES BARNA

43'

4 - 0

 

GRISNIK ZSOMBOR GYÖRGY

52'

5 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZOLNOKI MÁV UP. FC SZOLNOKI MÁV UP. FC 1 1 0 0 11 0 11 3 13
2 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 1 0 0 9 0 9 3 12
3 LUA BAJA LUA BAJA 1 1 0 0 5 0 5 3 11
4 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. 1 1 0 0 5 0 5 3 10
5 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 1 1 0 0 2 1 1 3 9
6 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1 0 1 0 3 3 0 1 7
7 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1 0 1 0 3 3 0 1 6
8 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 KISKUNHALASI SZILÁDY RFC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 1 0 0 1 1 2 -1 0 5
10 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 0 0 1 0 5 -5 0 4
11 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 1 0 0 1 0 5 -5 0 3
12 GYULASPORT NP. KFT. GYULASPORT NP. KFT. 1 0 0 1 0 9 -9 0 2
13 KARCAGI SE KARCAGI SE 1 0 0 1 0 11 -11 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARCAGI SE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 5 0 5 3
2 KARCAGI SE SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 5 0 5 3
3 KARCAGI SE SZOLNOKI MÁV UP. FC 1 1 0 0 5 0 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3
4 KARCAGI SE LUA BAJA 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
5 KARCAGI SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
6 KARCAGI SE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
7 KARCAGI SE KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
8 KARCAGI SE TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
9 KARCAGI SE CEGLÉDI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 KARCAGI SE BÉKÉSCSABA UFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
11 KARCAGI SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 0 0 1 0 5 -5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
12 KARCAGI SE GYULASPORT NP. KFT. 1 0 0 1 0 5 -5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
13 KARCAGI SE KARCAGI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARCAGI SE SZOLNOKI MÁV UP. FC 1 1 0 0 11 0 11 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 11 0 11 3
2 KARCAGI SE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 9 0 9 3 1 1 0 0 9 0 9 3
3 KARCAGI SE LUA BAJA 1 1 0 0 5 0 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3
4 KARCAGI SE SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 5 0 5 3
5 KARCAGI SE TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
6 KARCAGI SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1 0 1 0 3 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3 3 0 1
7 KARCAGI SE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 1 0 3 3 0 1
8 KARCAGI SE CEGLÉDI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 KARCAGI SE KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
10 KARCAGI SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 0 0 1 0 5 -5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
11 KARCAGI SE BÉKÉSCSABA UFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
12 KARCAGI SE GYULASPORT NP. KFT. 1 0 0 1 0 9 -9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 9 -9 0
13 KARCAGI SE KARCAGI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 11 -11 0 1 0 0 1 0 11 -11 0
 
LUA BAJA
-5 - 0----------
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
---------0 - 5--
BÉKÉSCSABA UFC
------------
CEGLÉDI VSE
------------
GYULASPORT NP. KFT.
------0 - 9-----
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
--------3 - 3---
KARCAGI SE
------------
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
------------
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
------------
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
------------
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
------------
SZOLNOKI MÁV UP. FC
------11 - 0-----
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
--------2 - 1---

Meccsek

LUA BAJA

2019. 09. 07. 10:00
Baja Városi Sporttelep
2019. 09. 07. 10:00
Baja Városi Sporttelep
LUA BAJA
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 09. 21. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 09. 21. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
LUA BAJA
2019. 09. 27. 13:00
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
2019. 09. 27. 13:00
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
LUA BAJA
GYULASPORT NP. KFT.
2019. 10. 05. 13:00
Szent Gellért Fórum
2019. 10. 05. 13:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
LUA BAJA
2019. 10. 11. 14:00
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
2019. 10. 11. 14:00
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
LUA BAJA
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2019. 10. 19. 11:00
Törökszentmiklósi Fc tartalékpálya
2019. 10. 19. 11:00
Törökszentmiklósi Fc tartalékpálya
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
LUA BAJA
2019. 10. 25. 13:00
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
2019. 10. 25. 13:00
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
LUA BAJA
CEGLÉDI VSE
2019. 11. 04. 15:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 11. 04. 15:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
LUA BAJA
2019. 11. 08. 13:00
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
2019. 11. 08. 13:00
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
LUA BAJA
KARCAGI SE
2019. 11. 17. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 11. 17. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
LUA BAJA
2019. 11. 23. 10:00
Baja Városi Sporttelep
2019. 11. 23. 10:00
Baja Városi Sporttelep
LUA BAJA
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 30. 11:00
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2019. 11. 30. 11:00
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
LUA BAJA
2020. 03. 08. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 03. 08. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
LUA BAJA
2020. 06. 30.
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
2020. 06. 30.
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
LUA BAJA
06. 30.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 06. 30.
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30.
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NP. KFT.
06. 30.
LUA BAJA
2020. 06. 30.
Baja Városi Sporttelep
2020. 06. 30.
Baja Városi Sporttelep
LUA BAJA
06. 30.
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
06. 30.
LUA BAJA
2020. 06. 30.
Baja Városi Sporttelep
2020. 06. 30.
Baja Városi Sporttelep
LUA BAJA
06. 30.
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
06. 30.
LUA BAJA
2020. 06. 30.
Baja Városi Sporttelep
2020. 06. 30.
Baja Városi Sporttelep
LUA BAJA
06. 30.
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2020. 06. 30.
Karcag Se
2020. 06. 30.
Karcag Se
KARCAGI SE
06. 30.
LUA BAJA
2020. 06. 30.
Baja Városi Sporttelep
2020. 06. 30.
Baja Városi Sporttelep
LUA BAJA
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
LUA BAJA
2020. 06. 30.
Baja Városi Sporttelep
2020. 06. 30.
Baja Városi Sporttelep
LUA BAJA
06. 30.
OROSHÁZI MTK-ULE 1913

BÉKÉSCSABA UFC

2019. 09. 07. 10:00
Baja Városi Sporttelep
2019. 09. 07. 10:00
Baja Városi Sporttelep
LUA BAJA
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 09. 14. 12:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 09. 14. 12:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA UFC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 09. 22. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 09. 22. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NP. KFT.
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 09. 28. 12:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 09. 28. 12:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA UFC
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
2019. 10. 05. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 10. 05. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 10. 12. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 10. 12. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA UFC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 10. 19. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 10. 19. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 10. 25. 15:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 10. 25. 15:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2019. 10. 31. 11:00
Karcag Se
2019. 10. 31. 11:00
Karcag Se
KARCAGI SE
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 09. 17. 16:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 09. 17. 16:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA UFC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 11. 16. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 11. 16. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 11. 24. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 11. 24. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA UFC
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2020. 03. 08. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 03. 08. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
LUA BAJA
2020. 03. 14. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 03. 14. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30.
GYULASPORT NP. KFT.
2020. 06. 30.
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 06. 30.
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
06. 30.
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30.
Békéscsaba UFC
2020. 06. 30.
Békéscsaba UFC
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30.
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2020. 06. 30.
Törökszentmiklósi FC
2020. 06. 30.
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30.
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30.
Békéscsaba UFC
2020. 06. 30.
Békéscsaba UFC
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30.
CEGLÉDI VSE
2020. 06. 30.
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2020. 06. 30.
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
06. 30.
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30.
Békéscsaba UFC
2020. 06. 30.
Békéscsaba UFC
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30.
KARCAGI SE
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30.
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30.
Békéscsaba UFC
2020. 06. 30.
Békéscsaba UFC
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2020. 06. 30.
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
06. 30.
BÉKÉSCSABA UFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple