Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-12 I. osztály Dél-Kelet 3. forduló

2019.09.21 - 14:00

Szolnok, Szolnoki Tiszaligeti Stadion

MLSZ

MLSZ U-12 I. osztály Dél-Kelet

Játékvezető
KOVÁCS ÉVA GRÉTA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BÓDI GYULA, ARANYOS PATRIK
SZOLNOKI MÁV UP. FC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
60'
30'

Gólok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. 3 3 0 0 28 1 27 9 7.7
2 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 2 2 0 0 20 0 20 6 12.5
3 LUA BAJA LUA BAJA 2 2 0 0 13 0 13 6 9.5
4 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 3 2 0 1 12 7 5 6 10
5 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 3 2 0 1 11 6 5 6 4.3
6 GYULASPORT NP. KFT. GYULASPORT NP. KFT. 3 2 0 1 8 12 -4 6 9.3
7 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3 1 1 1 10 3 7 4 5
8 SZOLNOKI MÁV UP. FC SZOLNOKI MÁV UP. FC 3 1 1 1 12 6 6 4 8.3
9 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3 0 2 1 4 12 -8 2 8
10 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 3 0 1 2 2 10 -8 1 6
11 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 3 0 1 2 5 27 -22 1 5.3
12 KISKUNHALASI SZILÁDY RFC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 2 0 0 2 1 5 -4 0 3
13 KARCAGI SE KARCAGI SE 3 0 0 3 1 38 -37 0 4.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARCAGI SE SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. 1 1 0 0 7 0 7 3 2 1 1 0 6 1 5 4 3 2 1 0 13 1 12 7
2 KARCAGI SE SZOLNOKI MÁV UP. FC 2 1 1 0 5 0 5 4 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 1 0 6 0 6 7
3 KARCAGI SE LUA BAJA 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 7 0 7 3 2 2 0 0 9 0 9 6
4 KARCAGI SE CEGLÉDI VSE 1 1 0 0 7 0 7 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 8 0 8 6
5 KARCAGI SE GYULASPORT NP. KFT. 2 1 0 1 1 5 -4 3 1 1 0 0 2 1 1 3 3 2 0 1 3 6 -3 6
6 KARCAGI SE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 5 0 5 4 3 1 2 0 6 1 5 5
7 KARCAGI SE TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 0 1 5 3 2 3 3 1 1 1 6 4 2 4
8 KARCAGI SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 3 1 0 2 3 6 -3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 0 2 3 6 -3 3
9 KARCAGI SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2 0 1 1 2 9 -7 1 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 2 1 3 10 -7 2
10 KARCAGI SE KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
11 KARCAGI SE BÉKÉSCSABA UFC 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 0 2 0 3 -3 0 3 0 1 2 1 4 -3 1
12 KARCAGI SE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 1 1 2 9 -7 1 3 0 1 2 3 11 -8 1
13 KARCAGI SE KARCAGI SE 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 0 12 -12 0 3 0 0 3 0 17 -17 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARCAGI SE SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. 1 1 0 0 20 0 20 3 2 2 0 0 8 1 7 6 3 3 0 0 28 1 27 9
2 KARCAGI SE CEGLÉDI VSE 1 1 0 0 17 0 17 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 20 0 20 6
3 KARCAGI SE LUA BAJA 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 8 0 8 3 2 2 0 0 13 0 13 6
4 KARCAGI SE TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 10 6 4 3 3 2 0 1 12 7 5 6
5 KARCAGI SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 3 2 0 1 11 6 5 6 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 0 1 11 6 5 6
6 KARCAGI SE GYULASPORT NP. KFT. 2 1 0 1 4 10 -6 3 1 1 0 0 4 2 2 3 3 2 0 1 8 12 -4 6
7 KARCAGI SE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 1 1 0 9 0 9 4 3 1 1 1 10 3 7 4
8 KARCAGI SE SZOLNOKI MÁV UP. FC 2 1 1 0 11 0 11 4 1 0 0 1 1 6 -5 0 3 1 1 1 12 6 6 4
9 KARCAGI SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2 0 1 1 3 11 -8 1 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 2 1 4 12 -8 2
10 KARCAGI SE BÉKÉSCSABA UFC 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 0 2 1 9 -8 0 3 0 1 2 2 10 -8 1
11 KARCAGI SE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 0 1 1 3 23 -20 1 3 0 1 2 5 27 -22 1
12 KARCAGI SE KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 1 5 -4 0
13 KARCAGI SE KARCAGI SE 1 0 0 1 1 10 -9 0 2 0 0 2 0 28 -28 0 3 0 0 3 1 38 -37 0
 
LUA BAJA
-5 - 0----------
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
---------0 - 56 - 15 - 0
BÉKÉSCSABA UFC
----1 - 1-------
CEGLÉDI VSE
-----17 - 0------
GYULASPORT NP. KFT.
--4 - 1---0 - 9-----
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
0 - 8-------3 - 3---
KARCAGI SE
-----------1 - 10
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
---------1 - 3--
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
---0 - 3--------
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
----2 - 4-------
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
---------20 - 0--
SZOLNOKI MÁV UP. FC
------11 - 00 - 0----
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
--------2 - 1---

Meccsek

SZOLNOKI MÁV UP. FC

2019. 09. 07. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 09. 07. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
KARCAGI SE
2019. 09. 15. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 09. 15. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2019. 09. 21. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 09. 21. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 28. 11:00
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2019. 09. 28. 11:00
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2019. 10. 05. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 10. 05. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 10. 11. 14:00
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
2019. 10. 11. 14:00
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
LUA BAJA
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2019. 10. 20. 10:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 10. 20. 10:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 10. 27. 11:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 10. 27. 11:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NP. KFT.
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2019. 11. 03. 11:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 11. 03. 11:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
2019. 11. 16. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 11. 16. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 11. 24. 09:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 11. 24. 09:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
CEGLÉDI VSE
2019. 12. 01. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 12. 01. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2020. 03. 07. 11:00
Karcag Se
2020. 03. 07. 11:00
Karcag Se
KARCAGI SE
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2020. 03. 14. 09:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 03. 14. 09:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
06. 30.
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2020. 06. 30.
Békéscsaba UFC
2020. 06. 30.
Békéscsaba UFC
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30.
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
06. 30.
LUA BAJA
2020. 06. 30.
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30.
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
06. 30.
GYULASPORT NP. KFT.
2020. 06. 30.
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 06. 30.
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
06. 30.
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
06. 30.
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
06. 30.
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
06. 30.
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC

KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA

2019. 09. 08. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 09. 08. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NP. KFT.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 14. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 14. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
2019. 09. 21. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 09. 21. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 28. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 28. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 10. 04. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 10. 04. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 12. 11:30
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 10. 12. 11:30
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2019. 10. 20. 10:00
Karcag Se
2019. 10. 20. 10:00
Karcag Se
KARCAGI SE
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 27. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 10. 27. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 11. 10. 10:30
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2019. 11. 10. 10:30
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 16. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 11. 16. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 11. 23. 10:00
Baja Városi Sporttelep
2019. 11. 23. 10:00
Baja Városi Sporttelep
LUA BAJA
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 11. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
GYULASPORT NP. KFT.
2020. 03. 14. 10:00
Szent Gellért Fórum
2020. 03. 14. 10:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2020. 06. 30.
Törökszentmiklósi FC
2020. 06. 30.
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
CEGLÉDI VSE
2020. 06. 30.
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2020. 06. 30.
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
KARCAGI SE
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2020. 06. 30.
Békéscsaba UFC
2020. 06. 30.
Békéscsaba UFC
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
LUA BAJA
2020. 06. 30.
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple