Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-12 I. osztály Dél-Kelet 11. forduló

2019.11.16 - 11:00

Kiskunhalas, Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont (Városi Sportpálya)

MLSZ

MLSZ U-12 I. osztály Dél-Kelet

Játékvezető
SZABÓ FERENC
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
JUHÁSZ ANDOR, BECZE MILÁN
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
GYULASPORT NP. KFT.
60'
30'

Gólok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. 10 9 0 1 66 5 61 27 7
2 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 10 9 0 1 53 4 49 27 7.6
3 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 10 8 0 2 57 15 42 24 6.9
4 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 10 6 1 3 50 10 40 19 7.1
5 SZOLNOKI MÁV UP. FC SZOLNOKI MÁV UP. FC 10 6 1 3 33 14 19 19 7.7
6 LUA BAJA LUA BAJA 10 6 0 4 35 18 17 18 7
7 KISKUNHALASI SZILÁDY RFC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 10 5 1 4 27 12 15 16 7.8
8 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 11 5 0 6 25 30 -5 15 7.4
9 GYULASPORT NP. KFT. GYULASPORT NP. KFT. 10 3 1 6 16 41 -25 10 6.6
10 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 10 2 2 6 21 34 -13 8 7.4
11 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 10 1 2 7 14 60 -46 5 6.2
12 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 11 0 2 9 2 58 -56 2 6.2
13 KARCAGI SE KARCAGI SE 10 0 2 8 4 102 -98 2 6.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARCAGI SE CEGLÉDI VSE 5 4 1 0 14 0 14 13 5 4 1 0 9 2 7 13 10 8 2 0 23 2 21 26
2 KARCAGI SE SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. 4 3 1 0 17 1 16 10 6 3 2 1 12 4 8 11 10 6 3 1 29 5 24 21
3 KARCAGI SE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 5 4 1 0 12 1 11 13 5 2 2 1 14 3 11 8 10 6 3 1 26 4 22 21
4 KARCAGI SE SZOLNOKI MÁV UP. FC 6 3 2 1 14 2 12 11 4 3 1 0 3 0 3 10 10 6 3 1 17 2 15 21
5 KARCAGI SE LUA BAJA 5 3 1 1 7 2 5 10 5 2 1 2 10 7 3 7 10 5 2 3 17 9 8 17
6 KARCAGI SE KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 5 2 2 1 6 3 3 8 5 2 2 1 6 3 3 8 10 4 4 2 12 6 6 16
7 KARCAGI SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 7 3 2 2 14 9 5 11 3 1 1 1 7 3 4 4 10 4 3 3 21 12 9 15
8 KARCAGI SE TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 4 2 1 1 6 2 4 7 7 2 2 3 8 11 -3 8 11 4 3 4 14 13 1 15
9 KARCAGI SE GYULASPORT NP. KFT. 5 2 0 3 3 10 -7 6 5 1 1 3 3 11 -8 4 10 3 1 6 6 21 -15 10
10 KARCAGI SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5 1 3 1 5 10 -5 6 5 1 1 3 6 11 -5 4 10 2 4 4 11 21 -10 10
11 KARCAGI SE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 5 2 0 3 7 7 0 6 5 0 1 4 2 18 -16 1 10 2 1 7 9 25 -16 7
12 KARCAGI SE BÉKÉSCSABA UFC 5 0 1 4 1 12 -11 1 6 0 1 5 0 12 -12 1 11 0 2 9 1 24 -23 2
13 KARCAGI SE KARCAGI SE 5 0 1 4 0 21 -21 1 5 0 0 5 0 21 -21 0 10 0 1 9 0 42 -42 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARCAGI SE SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. 4 4 0 0 42 1 41 12 6 5 0 1 24 4 20 15 10 9 0 1 66 5 61 27
2 KARCAGI SE CEGLÉDI VSE 5 5 0 0 33 1 32 15 5 4 0 1 20 3 17 12 10 9 0 1 53 4 49 27
3 KARCAGI SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 7 6 0 1 41 10 31 18 3 2 0 1 16 5 11 6 10 8 0 2 57 15 42 24
4 KARCAGI SE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 5 4 0 1 21 3 18 12 5 2 1 2 29 7 22 7 10 6 1 3 50 10 40 19
5 KARCAGI SE SZOLNOKI MÁV UP. FC 6 4 1 1 28 4 24 13 4 2 0 2 5 10 -5 6 10 6 1 3 33 14 19 19
6 KARCAGI SE LUA BAJA 5 4 0 1 21 3 18 12 5 2 0 3 14 15 -1 6 10 6 0 4 35 18 17 18
7 KARCAGI SE KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 5 2 1 2 9 7 2 7 5 3 0 2 18 5 13 9 10 5 1 4 27 12 15 16
8 KARCAGI SE TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 4 3 0 1 12 7 5 9 7 2 0 5 13 23 -10 6 11 5 0 6 25 30 -5 15
9 KARCAGI SE GYULASPORT NP. KFT. 5 2 0 3 9 18 -9 6 5 1 1 3 7 23 -16 4 10 3 1 6 16 41 -25 10
10 KARCAGI SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5 1 1 3 10 17 -7 4 5 1 1 3 11 17 -6 4 10 2 2 6 21 34 -13 8
11 KARCAGI SE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 5 1 1 3 9 20 -11 4 5 0 1 4 5 40 -35 1 10 1 2 7 14 60 -46 5
12 KARCAGI SE BÉKÉSCSABA UFC 5 0 1 4 1 25 -24 1 6 0 1 5 1 33 -32 1 11 0 2 9 2 58 -56 2
13 KARCAGI SE KARCAGI SE 5 0 1 4 2 49 -47 1 5 0 1 4 2 53 -51 1 10 0 2 8 4 102 -98 2
 
LUA BAJA
-5 - 00 - 17 - 2-7 - 0----2 - 0-
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
5 - 3-2 - 1--16 - 0--7 - 00 - 56 - 15 - 0
BÉKÉSCSABA UFC
-0 - 12--1 - 1--0 - 2-0 - 9-0 - 1
CEGLÉDI VSE
--5 - 0-6 - 017 - 03 - 1--2 - 0--
GYULASPORT NP. KFT.
--4 - 10 - 54 - 1-0 - 9---1 - 2-
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
0 - 8------1 - 23 - 30 - 3-6 - 1
KARCAGI SE
--0 - 0--0 - 91 - 170 - 13---1 - 10
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
-3 - 010 - 0----2 - 0-1 - 3-5 - 0
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
3 - 02 - 4-0 - 30 - 0---4 - 0---
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
---1 - 102 - 4-2 - 23 - 2--1 - 2-
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
7 - 0---10 - 0----20 - 0-5 - 1
SZOLNOKI MÁV UP. FC
--9 - 0--6 - 011 - 00 - 0--1 - 41 - 0
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
0 - 3---4 - 1---2 - 16 - 2--

Meccsek

KISKUNHALASI SZILÁDY RFC

2019. 09. 07. 15:00
Törökszentmiklósi Fc tartalékpálya
2019. 09. 07. 15:00
Törökszentmiklósi Fc tartalékpálya
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2019. 09. 14. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 09. 14. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
CEGLÉDI VSE
2019. 09. 28. 12:30
Karcag Se
2019. 09. 28. 12:30
Karcag Se
KARCAGI SE
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2019. 10. 05. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 10. 05. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 10. 12. 11:30
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 10. 12. 11:30
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2019. 10. 19. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 10. 19. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2019. 10. 25. 15:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 10. 25. 15:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2019. 11. 04. 15:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 11. 04. 15:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
LUA BAJA
2019. 11. 09. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 11. 09. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2019. 11. 16. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 11. 16. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
GYULASPORT NP. KFT.
2019. 11. 24. 10:00
Szent Gellért Fórum
2019. 11. 24. 10:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2019. 12. 01. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 12. 01. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2020. 03. 08. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2020. 03. 08. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 03. 14. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 03. 14. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2020. 06. 30.
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2020. 06. 30.
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
06. 30.
KARCAGI SE
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30.
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2020. 06. 30.
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2020. 06. 30.
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2020. 06. 30.
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
06. 30.
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2020. 06. 30.
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2020. 06. 30.
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
06. 30.
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30.
Baja Városi Sporttelep
2020. 06. 30.
Baja Városi Sporttelep
LUA BAJA
06. 30.
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2020. 06. 30.
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2020. 06. 30.
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
06. 30.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 06. 30.
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30.
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NP. KFT.
06. 30.
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2020. 06. 30.
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2020. 06. 30.
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
06. 30.
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
06. 30.
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC

GYULASPORT NP. KFT.

2019. 09. 08. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 09. 08. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NP. KFT.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 12. 16:30
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2019. 09. 12. 16:30
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
GYULASPORT NP. KFT.
2019. 09. 22. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 09. 22. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NP. KFT.
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 09. 27. 13:00
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
2019. 09. 27. 13:00
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
LUA BAJA
GYULASPORT NP. KFT.
2019. 10. 06. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 10. 06. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NP. KFT.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 10. 19. 10:00
Szent Gellért Fórum
2019. 10. 19. 10:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
GYULASPORT NP. KFT.
2019. 10. 27. 11:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 10. 27. 11:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NP. KFT.
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2019. 11. 02. 10:00
Törökszentmiklósi Fc tartalékpálya
2019. 11. 02. 10:00
Törökszentmiklósi Fc tartalékpálya
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
GYULASPORT NP. KFT.
2019. 11. 10. 11:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 11. 10. 11:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NP. KFT.
CEGLÉDI VSE
2019. 11. 16. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 11. 16. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
GYULASPORT NP. KFT.
2019. 11. 23. 11:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 11. 23. 11:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NP. KFT.
KARCAGI SE
2019. 11. 29. 14:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 11. 29. 14:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
GYULASPORT NP. KFT.
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
GYULASPORT NP. KFT.
2020. 06. 30.
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30.
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NP. KFT.
INFO
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30.
GYULASPORT NP. KFT.
2020. 06. 30.
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30.
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NP. KFT.
06. 30.
LUA BAJA
2020. 06. 30.
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30.
GYULASPORT NP. KFT.
2020. 06. 30.
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30.
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NP. KFT.
06. 30.
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
06. 30.
GYULASPORT NP. KFT.
2020. 06. 30.
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30.
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NP. KFT.
06. 30.
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
06. 30.
GYULASPORT NP. KFT.
2020. 06. 30.
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30.
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NP. KFT.
06. 30.
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2020. 06. 30.
Karcag Se
2020. 06. 30.
Karcag Se
KARCAGI SE
06. 30.
GYULASPORT NP. KFT.
2020. 06. 30.
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30.
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NP. KFT.
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple