Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 1.csop. 2. forduló

2019.10.09 - 20:00

Budapest, BKV Előre Stadion

Budapest

BLSZ IV. osztály 1.csop.

Játékvezető
ZSILKÓ GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÓTH CSABA, GAJZÁGÓ IMRE
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
KÖZGÁZ DSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

1'

DR. RÉVÉSZ BENCE
KASZONI PÉTER GYÖRGY

25'

1 - 1

 

 

1 - 2

35'

PAPP MARTIN

 

1 - 3

49'

PAPP MARTIN
TÜSKE MARCELL

60'

2 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CsHC 94 SE CsHC 94 SE 2 2 0 0 6 1 5 6 12.5
2 GOLDBALL '94 FC II. GOLDBALL '94 FC II. 2 2 0 0 8 5 3 6 11.5
3 MŰEGYETEMI FC II. MŰEGYETEMI FC II. 2 1 1 0 7 3 4 4 9.5
4 INTER 04 II INTER 04 II 2 1 1 0 6 5 1 4 10.5
5 KÖZGÁZ DSE KÖZGÁZ DSE 2 1 1 0 5 4 1 4 4.5
6 ÚJPESTI FLOTTA 2001 II. ÚJPESTI FLOTTA 2001 II. 2 1 0 1 10 7 3 3 6.5
7 RÓNA SC RÓNA SC 2 1 0 1 6 5 1 3 11
8 GAMMA LSE GAMMA LSE 2 1 0 1 9 9 0 3 8.5
9 SIKETEK SC SIKETEK SC 2 1 0 1 7 7 0 3 4.5
10 2011 CHAMPION FC 2011 CHAMPION FC 2 0 1 1 4 5 -1 1 8
11 BP. ERDÉRT SE II. BP. ERDÉRT SE II. 2 0 1 1 3 7 -4 1 6
12 ULC VASLÓ ULC VASLÓ 2 0 1 1 1 5 -4 1 5.5
13 CSFC KFT II. CSFC KFT II. 2 0 0 2 2 6 -4 0 4
14 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 2 0 0 2 3 8 -5 0 2.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KORMÁNYŐR SE II. GOLDBALL '94 FC II. 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 4 0 4 6
2 KORMÁNYŐR SE II. CsHC 94 SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 3 1 2 4
3 KORMÁNYŐR SE II. MŰEGYETEMI FC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 1 0 3 1 2 4
4 KORMÁNYŐR SE II. KÖZGÁZ DSE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 2 1 1 4 2 1 1 0 2 1 1 4
5 KORMÁNYŐR SE II. ÚJPESTI FLOTTA 2001 II. 2 1 0 1 6 5 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 6 5 1 3
6 KORMÁNYŐR SE II. GAMMA LSE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 3 5 -2 0 2 1 0 1 5 5 0 3
7 KORMÁNYŐR SE II. BP. ERDÉRT SE II. 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 2 0 3
8 KORMÁNYŐR SE II. ULC VASLÓ 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 2 -1 3
9 KORMÁNYŐR SE II. RÓNA SC 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 3 3 0 2
10 KORMÁNYŐR SE II. CSFC KFT II. 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
11 KORMÁNYŐR SE II. 2011 CHAMPION FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
12 KORMÁNYŐR SE II. INTER 04 II 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 1 3 -2 1
13 KORMÁNYŐR SE II. SIKETEK SC 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 2 5 -3 1
14 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 1 4 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KORMÁNYŐR SE II. CsHC 94 SE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 4 0 4 3 2 2 0 0 6 1 5 6
2 KORMÁNYŐR SE II. GOLDBALL '94 FC II. 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 5 3 2 3 2 2 0 0 8 5 3 6
3 KORMÁNYŐR SE II. MŰEGYETEMI FC II. 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 5 1 4 3 2 1 1 0 7 3 4 4
4 KORMÁNYŐR SE II. INTER 04 II 1 1 0 0 4 3 1 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 6 5 1 4
5 KORMÁNYŐR SE II. KÖZGÁZ DSE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 5 4 1 4 2 1 1 0 5 4 1 4
6 KORMÁNYŐR SE II. ÚJPESTI FLOTTA 2001 II. 2 1 0 1 10 7 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 10 7 3 3
7 KORMÁNYŐR SE II. RÓNA SC 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 1 0 0 4 1 3 3 2 1 0 1 6 5 1 3
8 KORMÁNYŐR SE II. GAMMA LSE 1 1 0 0 5 1 4 3 1 0 0 1 4 8 -4 0 2 1 0 1 9 9 0 3
9 KORMÁNYŐR SE II. SIKETEK SC 1 0 0 1 3 5 -2 0 1 1 0 0 4 2 2 3 2 1 0 1 7 7 0 3
10 KORMÁNYŐR SE II. 2011 CHAMPION FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 3 4 -1 0 2 0 1 1 4 5 -1 1
11 KORMÁNYŐR SE II. BP. ERDÉRT SE II. 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 1 5 -4 0 2 0 1 1 3 7 -4 1
12 KORMÁNYŐR SE II. ULC VASLÓ 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 5 -4 1
13 KORMÁNYŐR SE II. CSFC KFT II. 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 2 6 -4 0
14 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 3 8 -5 0
 
1.Fc Skorpió SE
------------------------------------------------------------------
2011 CHAMPION FC
-------------------------------------------------------------1 - 1----
3R Spartacus
------------------------------------------------------------------
AMATŐR SE
------------------------------------------------------------------
BKV ELŐRE
------------------------------------------------------------------
BME Kármán FC
------------------------------------------------------------------
BP. ERDÉRT SE II.
---------------------------2 - 2--------------------------------------
BUDAKESZI SPORT CLUB
------------------------------------------------------------------
BEAC II
------------------------------------------------------------------
BUDATÉTÉNY SE II
------------------------------------------------------------------
CMS SE
------------------------------------------------------------------
Csabagyöngye SE
------------------------------------------------------------------
Csep-Gól FC II
------------------------------------------------------------------
CsHC 94 SE
------------------------------------------------------------------
Csepel UP SE
------------------------------------------------------------------
CSFC KFT II.
-----------------------------------------------------1 - 4------------
CsHC 94 SE
---------------2 - 1--------------------------------------------------
DINI SE.
------------------------------------------------------------------
Dinamo Torpedo KSE
------------------------------------------------------------------
EGÉSZSÉG DSE
------------------------------------------------------------------
Ember-Előny SA
------------------------------------------------------------------
FKF SK. II
------------------------------------------------------------------
GAMMA LSE
------5 - 1-----------------------------------------------------------
GOLDBALL '94 FC II.
------------------------------3 - 2-----------------------------------
HANGOS SE
------------------------------------------------------------------
HENGER VL FC
------------------------------------------------------------------
Híd-Unió SE
------------------------------------------------------------------
INTER 04 II
------------------------------------------------------------------
INTER 04 II
-4 - 3----------------------------------------------------------------
ISSIMO SE II.
------------------------------------------------------------------
KFC
------------------------------------------------------------------
KORMÁNYŐR SE II.
--------------------------------------------1 - 5---------------------
Kormányőr SE II.
------------------------------------------------------------------
Kőbányáért Egyesület
------------------------------------------------------------------
Kőbányai Egyetértés FC
------------------------------------------------------------------
KÖZGÁZ DSE
------------------------------------------------------------------
KÖZGÁZ SC és DSKE
------------------------------------------------------------------
Külker SC
------------------------------------------------------------------
MAC
------------------------------------------------------------------
MUN SE
------------------------------------------------------------------
Mahatma Gandhi
------------------------------------------------------------------
Margitszigeti FC II.
------------------------------------------------------------------
MLTC II.
------------------------------------------------------------------
Maximo Hungaria SE
------------------------------------------------------------------
MTK BARÁTI KÖR
------------------------------------------------------------------
MŰEGYETEMI FC II.
-----------------------------------2 - 2------------------------------
MŰEGYETEMI FC II
------------------------------------------------------------------
NIMRÓD SE II.
------------------------------------------------------------------
Palota SE
------------------------------------------------------------------
PESTÚJHELYI SC
------------------------------------------------------------------
PIRAMIS PL. SE.
------------------------------------------------------------------
RAFC
------------------------------------------------------------------
RAC
------------------------------------------------------------------
Róna SC
------------------------------------------------------------------
RÓNA SC
------------------------------------------------------2 - 4-----------
SIKETEK SC
-----------------------3 - 5------------------------------------------
Siketek SC
------------------------------------------------------------------
Szent Pál Akadémia HSE II
------------------------------------------------------------------
Puebla FS TFC II.
------------------------------------------------------------------
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
----------------------8 - 4------------2 - 3------------------------------
Újpesti Flotta 2001SE II.
------------------------------------------------------------------
Újpesti Haladás FC
------------------------------------------------------------------
ULC VASLÓ
----------------0 - 4-------------------------------------------------
Városgazda UA
------------------------------------------------------------------
ULC Vasló
------------------------------------------------------------------
www.rakosmentitk.hu
------------------------------------------------------------------
ZKSE
------------------------------------------------------------------

Meccsek

ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.

2019. 09. 01. 20:00
BKV Előre Stadion
2019. 09. 01. 20:00
BKV Előre Stadion
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
GAMMA LSE
2019. 10. 09. 20:00
BKV Előre Stadion
2019. 10. 09. 20:00
BKV Előre Stadion
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
KÖZGÁZ DSE
2019. 09. 15. 20:00
BKV Előre Stadion
2019. 09. 15. 20:00
BKV Előre Stadion
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
KORMÁNYŐR SE II.
2019. 09. 21. 20:00
Goldball Park
2019. 09. 21. 20:00
Goldball Park
GOLDBALL '94 FC II.
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
2019. 09. 29. 20:00
BKV Előre Stadion
2019. 09. 29. 20:00
BKV Előre Stadion
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
MŰEGYETEMI FC II.
2019. 10. 01. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 10. 01. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
SIKETEK SC
2019. 10. 12. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 10. 12. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE II.
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
2019. 10. 20. 20:00
BKV Előre Stadion
2019. 10. 20. 20:00
BKV Előre Stadion
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
2011 CHAMPION FC
2019. 10. 26. 14:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2019. 10. 26. 14:00
Csepel Hungary Club '94 SE
CsHC 94 SE
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
2019. 11. 03. 18:00
BKV Előre Stadion
2019. 11. 03. 18:00
BKV Előre Stadion
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
RÓNA SC
2019. 11. 09. 14:00
Grund 1986 FC
2019. 11. 09. 14:00
Grund 1986 FC
CSFC KFT II.
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
2019. 11. 17. 18:00
BKV Előre Stadion
2019. 11. 17. 18:00
BKV Előre Stadion
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
ULC VASLÓ
2019. 11. 24. 13:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 11. 24. 13:00
Goldball '94 FC - Siketek -
INTER 04 II
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
2020. 03. 07. 12:00
Goldball Park
2020. 03. 07. 12:00
Goldball Park
GAMMA LSE
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
INFO
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
06. 30.
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
06. 30.
GOLDBALL '94 FC II.
2020. 07. 01.
Goldball Park
2020. 07. 01.
Goldball Park
MŰEGYETEMI FC II.
07. 01.
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
06. 30.
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
2020. 07. 01.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 07. 01.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
07. 01.
BP. ERDÉRT SE II.
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
06. 30.
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
2020. 07. 04.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 07. 04.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
07. 04.
CsHC 94 SE
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
06. 30.
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
06. 30.
CSFC KFT II.
2020. 06. 29.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 06. 29.
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
06. 29.
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
2020. 07. 01.
Goldball Park
2020. 07. 01.
Goldball Park
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
07. 01.
INTER 04 II

KÖZGÁZ DSE

2019. 09. 01. 18:00
Goldball Park
2019. 09. 01. 18:00
Goldball Park
MŰEGYETEMI FC II.
KÖZGÁZ DSE
2019. 10. 09. 20:00
BKV Előre Stadion
2019. 10. 09. 20:00
BKV Előre Stadion
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
KÖZGÁZ DSE
2019. 09. 14. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 09. 14. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE II.
ELMARDT
KÖZGÁZ DSE
2019. 10. 30. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 10. 30. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE II.
KÖZGÁZ DSE
2019. 09. 22. 15:30
Csepel Hungary Club '94 SE
2019. 09. 22. 15:30
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
2011 CHAMPION FC
2019. 09. 28. 13:30
Csepel Hungary Club '94 SE
2019. 09. 28. 13:30
Csepel Hungary Club '94 SE
CsHC 94 SE
KÖZGÁZ DSE
2019. 10. 06. 14:30
Csepel Hungary Club '94 SE
2019. 10. 06. 14:30
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
RÓNA SC
2019. 10. 13. 15:00
Grund 1986 FC
2019. 10. 13. 15:00
Grund 1986 FC
CSFC KFT II.
KÖZGÁZ DSE
2019. 10. 20.
Csepel Hungary Club '94 SE
2019. 10. 20.
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
ULC VASLÓ
2019. 10. 27. 13:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 10. 27. 13:00
Goldball '94 FC - Siketek -
INTER 04 II
KÖZGÁZ DSE
2019. 11. 03. 13:30
Csepel Hungary Club '94 SE
2019. 11. 03. 13:30
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
GAMMA LSE
2019. 11. 09. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 11. 09. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
KÖZGÁZ DSE
2019. 11. 16. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 11. 16. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
KÖZGÁZ DSE
2019. 11. 23. 09:00
Goldball Park
2019. 11. 23. 09:00
Goldball Park
GOLDBALL '94 FC II.
KÖZGÁZ DSE
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
INFO
MŰEGYETEMI FC II.
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
INFO
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
06. 30.
BP. ERDÉRT SE II.
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
06. 30.
KÖZGÁZ DSE
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
06. 30.
CsHC 94 SE
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
06. 30.
KÖZGÁZ DSE
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
06. 30.
CSFC KFT II.
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
06. 30.
KÖZGÁZ DSE
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
06. 30.
INTER 04 II
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
GAMMA LSE
06. 30.
KÖZGÁZ DSE
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
06. 30.
SIKETEK SC
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
06. 30.
KORMÁNYŐR SE II.
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
06. 30.
GOLDBALL '94 FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple