Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 1.csop. 2. forduló

2019.09.07 - 11:00

Budapest, Goldball '94 FC - Siketek - (Siketek pálya)

Budapest

BLSZ IV. osztály 1.csop.

Játékvezető
KONDÁKOR MÁRK
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HETESI CINTIA, GYARMATI KRISTÓF
SIKETEK SC
GOLDBALL '94 FC II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

27'

JAKAB GERGELY SÁNDOR

 

0 - 2

29'

DORMÁN ATTILA

 

0 - 3

38'

JAKAB GERGELY SÁNDOR

 

0 - 4

49'

PUTNOKI TAMÁS
PAPP ATTILA

62'

1 - 4

 

CSER DÁVID

65'

2 - 4

 

 

2 - 5

83'

PUTNOKI TAMÁS
MOLNÁR KRISZTIÁN

87'

3 - 5

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CsHC 94 SE CsHC 94 SE 2 2 0 0 6 1 5 6 12.5
2 GOLDBALL '94 FC II. GOLDBALL '94 FC II. 2 2 0 0 8 5 3 6 11.5
3 MŰEGYETEMI FC II. MŰEGYETEMI FC II. 2 1 1 0 7 3 4 4 9.5
4 INTER 04 II INTER 04 II 2 1 1 0 6 5 1 4 10.5
5 KÖZGÁZ DSE KÖZGÁZ DSE 2 1 1 0 5 4 1 4 4.5
6 ÚJPESTI FLOTTA 2001 II. ÚJPESTI FLOTTA 2001 II. 2 1 0 1 10 7 3 3 6.5
7 RÓNA SC RÓNA SC 2 1 0 1 6 5 1 3 11
8 GAMMA LSE GAMMA LSE 2 1 0 1 9 9 0 3 8.5
9 SIKETEK SC SIKETEK SC 2 1 0 1 7 7 0 3 4.5
10 2011 CHAMPION FC 2011 CHAMPION FC 2 0 1 1 4 5 -1 1 8
11 BP. ERDÉRT SE II. BP. ERDÉRT SE II. 2 0 1 1 3 7 -4 1 6
12 ULC VASLÓ ULC VASLÓ 2 0 1 1 1 5 -4 1 5.5
13 CSFC KFT II. CSFC KFT II. 2 0 0 2 2 6 -4 0 4
14 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 2 0 0 2 3 8 -5 0 2.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KORMÁNYŐR SE II. GOLDBALL '94 FC II. 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 4 0 4 6
2 KORMÁNYŐR SE II. CsHC 94 SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 3 1 2 4
3 KORMÁNYŐR SE II. MŰEGYETEMI FC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 1 0 3 1 2 4
4 KORMÁNYŐR SE II. KÖZGÁZ DSE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 2 1 1 4 2 1 1 0 2 1 1 4
5 KORMÁNYŐR SE II. ÚJPESTI FLOTTA 2001 II. 2 1 0 1 6 5 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 6 5 1 3
6 KORMÁNYŐR SE II. GAMMA LSE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 3 5 -2 0 2 1 0 1 5 5 0 3
7 KORMÁNYŐR SE II. BP. ERDÉRT SE II. 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 2 0 3
8 KORMÁNYŐR SE II. ULC VASLÓ 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 2 -1 3
9 KORMÁNYŐR SE II. RÓNA SC 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 3 3 0 2
10 KORMÁNYŐR SE II. CSFC KFT II. 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
11 KORMÁNYŐR SE II. 2011 CHAMPION FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
12 KORMÁNYŐR SE II. INTER 04 II 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 1 3 -2 1
13 KORMÁNYŐR SE II. SIKETEK SC 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 2 5 -3 1
14 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 1 4 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KORMÁNYŐR SE II. CsHC 94 SE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 4 0 4 3 2 2 0 0 6 1 5 6
2 KORMÁNYŐR SE II. GOLDBALL '94 FC II. 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 5 3 2 3 2 2 0 0 8 5 3 6
3 KORMÁNYŐR SE II. MŰEGYETEMI FC II. 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 5 1 4 3 2 1 1 0 7 3 4 4
4 KORMÁNYŐR SE II. INTER 04 II 1 1 0 0 4 3 1 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 6 5 1 4
5 KORMÁNYŐR SE II. KÖZGÁZ DSE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 5 4 1 4 2 1 1 0 5 4 1 4
6 KORMÁNYŐR SE II. ÚJPESTI FLOTTA 2001 II. 2 1 0 1 10 7 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 10 7 3 3
7 KORMÁNYŐR SE II. RÓNA SC 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 1 0 0 4 1 3 3 2 1 0 1 6 5 1 3
8 KORMÁNYŐR SE II. GAMMA LSE 1 1 0 0 5 1 4 3 1 0 0 1 4 8 -4 0 2 1 0 1 9 9 0 3
9 KORMÁNYŐR SE II. SIKETEK SC 1 0 0 1 3 5 -2 0 1 1 0 0 4 2 2 3 2 1 0 1 7 7 0 3
10 KORMÁNYŐR SE II. 2011 CHAMPION FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 3 4 -1 0 2 0 1 1 4 5 -1 1
11 KORMÁNYŐR SE II. BP. ERDÉRT SE II. 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 1 5 -4 0 2 0 1 1 3 7 -4 1
12 KORMÁNYŐR SE II. ULC VASLÓ 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 5 -4 1
13 KORMÁNYŐR SE II. CSFC KFT II. 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 2 6 -4 0
14 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 3 8 -5 0
 
1.Fc Skorpió SE
------------------------------------------------------------------
2011 CHAMPION FC
-------------------------------------------------------------1 - 1----
3R Spartacus
------------------------------------------------------------------
AMATŐR SE
------------------------------------------------------------------
BKV ELŐRE
------------------------------------------------------------------
BME Kármán FC
------------------------------------------------------------------
BP. ERDÉRT SE II.
---------------------------2 - 2--------------------------------------
BUDAKESZI SPORT CLUB
------------------------------------------------------------------
BEAC II
------------------------------------------------------------------
BUDATÉTÉNY SE II
------------------------------------------------------------------
CMS SE
------------------------------------------------------------------
Csabagyöngye SE
------------------------------------------------------------------
Csep-Gól FC II
------------------------------------------------------------------
CsHC 94 SE
------------------------------------------------------------------
Csepel UP SE
------------------------------------------------------------------
CSFC KFT II.
-----------------------------------------------------1 - 4------------
CsHC 94 SE
---------------2 - 1--------------------------------------------------
DINI SE.
------------------------------------------------------------------
Dinamo Torpedo KSE
------------------------------------------------------------------
EGÉSZSÉG DSE
------------------------------------------------------------------
Ember-Előny SA
------------------------------------------------------------------
FKF SK. II
------------------------------------------------------------------
GAMMA LSE
------5 - 1-----------------------------------------------------------
GOLDBALL '94 FC II.
------------------------------3 - 2-----------------------------------
HANGOS SE
------------------------------------------------------------------
HENGER VL FC
------------------------------------------------------------------
Híd-Unió SE
------------------------------------------------------------------
INTER 04 II
------------------------------------------------------------------
INTER 04 II
-4 - 3----------------------------------------------------------------
ISSIMO SE II.
------------------------------------------------------------------
KFC
------------------------------------------------------------------
KORMÁNYŐR SE II.
--------------------------------------------1 - 5---------------------
Kormányőr SE II.
------------------------------------------------------------------
Kőbányáért Egyesület
------------------------------------------------------------------
Kőbányai Egyetértés FC
------------------------------------------------------------------
KÖZGÁZ DSE
------------------------------------------------------------------
KÖZGÁZ SC és DSKE
------------------------------------------------------------------
Külker SC
------------------------------------------------------------------
MAC
------------------------------------------------------------------
MUN SE
------------------------------------------------------------------
Mahatma Gandhi
------------------------------------------------------------------
Margitszigeti FC II.
------------------------------------------------------------------
MLTC II.
------------------------------------------------------------------
Maximo Hungaria SE
------------------------------------------------------------------
MTK BARÁTI KÖR
------------------------------------------------------------------
MŰEGYETEMI FC II.
-----------------------------------2 - 2------------------------------
MŰEGYETEMI FC II
------------------------------------------------------------------
NIMRÓD SE II.
------------------------------------------------------------------
Palota SE
------------------------------------------------------------------
PESTÚJHELYI SC
------------------------------------------------------------------
PIRAMIS PL. SE.
------------------------------------------------------------------
RAFC
------------------------------------------------------------------
RAC
------------------------------------------------------------------
Róna SC
------------------------------------------------------------------
RÓNA SC
------------------------------------------------------2 - 4-----------
SIKETEK SC
-----------------------3 - 5------------------------------------------
Siketek SC
------------------------------------------------------------------
Szent Pál Akadémia HSE II
------------------------------------------------------------------
Puebla FS TFC II.
------------------------------------------------------------------
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
----------------------8 - 4------------2 - 3------------------------------
Újpesti Flotta 2001SE II.
------------------------------------------------------------------
Újpesti Haladás FC
------------------------------------------------------------------
ULC VASLÓ
----------------0 - 4-------------------------------------------------
Városgazda UA
------------------------------------------------------------------
ULC Vasló
------------------------------------------------------------------
www.rakosmentitk.hu
------------------------------------------------------------------
ZKSE
------------------------------------------------------------------

Meccsek

SIKETEK SC

2019. 08. 31. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 08. 31. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
SIKETEK SC
2019. 09. 07. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 09. 07. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
GOLDBALL '94 FC II.
2019. 09. 14. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 09. 14. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
CSFC KFT II.
2019. 09. 22. 18:00
Goldball Park
2019. 09. 22. 18:00
Goldball Park
MŰEGYETEMI FC II.
SIKETEK SC
2019. 09. 28. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 09. 28. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
ULC VASLÓ
2019. 10. 01. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 10. 01. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
SIKETEK SC
2019. 10. 12. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 10. 12. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
INTER 04 II
2019. 10. 19. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 10. 19. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE II.
SIKETEK SC
2019. 10. 26. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 10. 26. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
GAMMA LSE
2019. 12. 01. 15:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 12. 01. 15:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
SIKETEK SC
2019. 11. 09. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 11. 09. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
KÖZGÁZ DSE
2019. 11. 14. 17:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 11. 14. 17:30
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
CsHC 94 SE
2019. 11. 23. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 11. 23. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
KORMÁNYŐR SE II.
2020. 03. 07. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 03. 07. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
RÓNA SC
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
GOLDBALL '94 FC II.
06. 30.
SIKETEK SC
2020. 06. 30.
Grund 1986 FC
2020. 06. 30.
Grund 1986 FC
CSFC KFT II.
06. 30.
SIKETEK SC
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
06. 30.
MŰEGYETEMI FC II.
2020. 06. 28.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 06. 28.
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
06. 28.
SIKETEK SC
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
06. 30.
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
2020. 07. 01.
Goldball Park
2020. 07. 01.
Goldball Park
INTER 04 II
07. 01.
SIKETEK SC
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
06. 30.
BP. ERDÉRT SE II.
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
GAMMA LSE
06. 30.
SIKETEK SC
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
06. 30.
2011 CHAMPION FC
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
06. 30.
SIKETEK SC
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
CsHC 94 SE
06. 30.
SIKETEK SC
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
06. 30.
SIKETEK SC

GOLDBALL '94 FC II.

2019. 09. 01. 11:00
Goldball Park
2019. 09. 01. 11:00
Goldball Park
GOLDBALL '94 FC II.
KORMÁNYŐR SE II.
2019. 09. 07. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 09. 07. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
GOLDBALL '94 FC II.
2019. 09. 15. 18:00
Goldball Park
2019. 09. 15. 18:00
Goldball Park
MŰEGYETEMI FC II.
GOLDBALL '94 FC II.
2019. 09. 21. 20:00
Goldball Park
2019. 09. 21. 20:00
Goldball Park
GOLDBALL '94 FC II.
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
2019. 09. 28. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 09. 28. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE II.
GOLDBALL '94 FC II.
2019. 10. 05. 20:00
Goldball Park
2019. 10. 05. 20:00
Goldball Park
GOLDBALL '94 FC II.
2011 CHAMPION FC
2019. 10. 12. 14:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2019. 10. 12. 14:00
Csepel Hungary Club '94 SE
CsHC 94 SE
GOLDBALL '94 FC II.
2019. 10. 19. 20:00
Goldball Park
2019. 10. 19. 20:00
Goldball Park
GOLDBALL '94 FC II.
RÓNA SC
2019. 10. 26. 16:00
Grund 1986 FC
2019. 10. 26. 16:00
Grund 1986 FC
CSFC KFT II.
GOLDBALL '94 FC II.
2019. 11. 01. 10:00
Goldball Park
2019. 11. 01. 10:00
Goldball Park
GOLDBALL '94 FC II.
ULC VASLÓ
2019. 11. 10. 13:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 11. 10. 13:00
Goldball '94 FC - Siketek -
INTER 04 II
GOLDBALL '94 FC II.
2019. 11. 16. 20:00
Goldball Park
2019. 11. 16. 20:00
Goldball Park
GOLDBALL '94 FC II.
GAMMA LSE
2019. 11. 23. 09:00
Goldball Park
2019. 11. 23. 09:00
Goldball Park
GOLDBALL '94 FC II.
KÖZGÁZ DSE
2020. 03. 07.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 03. 07.
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
03. 07.
GOLDBALL '94 FC II.
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
GOLDBALL '94 FC II.
06. 30.
SIKETEK SC
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
GOLDBALL '94 FC II.
06. 30.
MŰEGYETEMI FC II.
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
06. 30.
GOLDBALL '94 FC II.
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
GOLDBALL '94 FC II.
06. 30.
BP. ERDÉRT SE II.
2020. 06. 29.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 06. 29.
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
06. 29.
GOLDBALL '94 FC II.
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
GOLDBALL '94 FC II.
06. 30.
CsHC 94 SE
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
06. 30.
GOLDBALL '94 FC II.
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
GOLDBALL '94 FC II.
06. 30.
CSFC KFT II.
2020. 06. 29.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 06. 29.
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
06. 29.
GOLDBALL '94 FC II.
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
GOLDBALL '94 FC II.
06. 30.
INTER 04 II
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
GAMMA LSE
06. 30.
GOLDBALL '94 FC II.
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
06. 30.
GOLDBALL '94 FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple