Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 1.csop. 4. forduló

2019.09.21 - 09:00

Budapest, Goldball '94 FC - Siketek - (Siketek pálya)

Budapest

BLSZ IV. osztály 1.csop.

Játékvezető
CSÉKEI ANDOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÓTH GYULA, SZAJKÓ TAMÁS
KORMÁNYŐR SE II.
BP. ERDÉRT SE II.
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CsHC 94 SE CsHC 94 SE 4 4 0 0 19 6 13 12 10.5
2 ÚJPESTI FLOTTA 2001 II. ÚJPESTI FLOTTA 2001 II. 4 3 0 1 20 8 12 9 8.8
3 RÓNA SC RÓNA SC 4 3 0 1 19 9 10 9 10.8
4 GOLDBALL '94 FC II. GOLDBALL '94 FC II. 4 3 0 1 11 9 2 9 8.3
5 MŰEGYETEMI FC II. MŰEGYETEMI FC II. 4 2 1 1 14 6 8 7 9
6 KÖZGÁZ DSE KÖZGÁZ DSE 4 2 1 1 13 8 5 7 5.8
7 BP. ERDÉRT SE II. BP. ERDÉRT SE II. 4 2 1 1 9 10 -1 7 10.3
8 CSFC KFT II. CSFC KFT II. 4 2 0 2 13 8 5 6 7.3
9 2011 CHAMPION FC 2011 CHAMPION FC 4 1 1 2 13 13 0 4 10
10 INTER 04 II INTER 04 II 4 1 1 2 10 21 -11 4 5
11 GAMMA LSE GAMMA LSE 4 1 0 3 13 22 -9 3 4.8
12 SIKETEK SC SIKETEK SC 4 1 0 3 9 21 -12 3 5
13 ULC VASLÓ ULC VASLÓ 4 0 1 3 3 12 -9 1 5.3
14 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 4 0 0 4 6 19 -13 0 4.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KORMÁNYŐR SE II. CsHC 94 SE 2 1 1 0 5 2 3 4 2 2 0 0 6 0 6 6 4 3 1 0 11 2 9 10
2 KORMÁNYŐR SE II. ÚJPESTI FLOTTA 2001 II. 3 2 0 1 8 5 3 6 1 1 0 0 1 0 1 3 4 3 0 1 9 5 4 9
3 KORMÁNYŐR SE II. GOLDBALL '94 FC II. 2 1 0 1 1 1 0 3 2 2 0 0 4 0 4 6 4 3 0 1 5 1 4 9
4 KORMÁNYŐR SE II. KÖZGÁZ DSE 1 1 0 0 3 1 2 3 3 1 1 1 2 2 0 4 4 2 1 1 5 3 2 7
5 KORMÁNYŐR SE II. BP. ERDÉRT SE II. 2 2 0 0 3 0 3 6 2 0 0 2 1 4 -3 0 4 2 0 2 4 4 0 6
6 KORMÁNYŐR SE II. CSFC KFT II. 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 2 0 3 2 1 5 4 1 3 0 4 3 1 6
7 KORMÁNYŐR SE II. MŰEGYETEMI FC II. 3 0 2 1 0 1 -1 2 1 1 0 0 3 1 2 3 4 1 2 1 3 2 1 5
8 KORMÁNYŐR SE II. RÓNA SC 2 1 1 0 4 3 1 4 2 0 1 1 2 3 -1 1 4 1 2 1 6 6 0 5
9 KORMÁNYŐR SE II. 2011 CHAMPION FC 2 1 0 1 3 2 1 3 2 0 1 1 2 4 -2 1 4 1 1 2 5 6 -1 4
10 KORMÁNYŐR SE II. INTER 04 II 2 1 1 0 3 2 1 4 2 0 0 2 1 6 -5 0 4 1 1 2 4 8 -4 4
11 KORMÁNYŐR SE II. ULC VASLÓ 2 0 0 2 0 3 -3 0 2 1 0 1 2 2 0 3 4 1 0 3 2 5 -3 3
12 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 2 1 0 1 3 4 -1 3 2 0 0 2 0 3 -3 0 4 1 0 3 3 7 -4 3
13 KORMÁNYŐR SE II. GAMMA LSE 2 1 0 1 2 4 -2 3 2 0 0 2 4 8 -4 0 4 1 0 3 6 12 -6 3
14 KORMÁNYŐR SE II. SIKETEK SC 2 0 1 1 1 4 -3 1 2 0 2 0 2 2 0 2 4 0 3 1 3 6 -3 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KORMÁNYŐR SE II. CsHC 94 SE 2 2 0 0 9 3 6 6 2 2 0 0 10 3 7 6 4 4 0 0 19 6 13 12
2 KORMÁNYŐR SE II. ÚJPESTI FLOTTA 2001 II. 3 2 0 1 17 8 9 6 1 1 0 0 3 0 3 3 4 3 0 1 20 8 12 9
3 KORMÁNYŐR SE II. RÓNA SC 2 1 0 1 6 6 0 3 2 2 0 0 13 3 10 6 4 3 0 1 19 9 10 9
4 KORMÁNYŐR SE II. GOLDBALL '94 FC II. 2 1 0 1 3 5 -2 3 2 2 0 0 8 4 4 6 4 3 0 1 11 9 2 9
5 KORMÁNYŐR SE II. MŰEGYETEMI FC II. 3 1 1 1 9 5 4 4 1 1 0 0 5 1 4 3 4 2 1 1 14 6 8 7
6 KORMÁNYŐR SE II. KÖZGÁZ DSE 1 1 0 0 7 2 5 3 3 1 1 1 6 6 0 4 4 2 1 1 13 8 5 7
7 KORMÁNYŐR SE II. BP. ERDÉRT SE II. 2 1 1 0 4 3 1 4 2 1 0 1 5 7 -2 3 4 2 1 1 9 10 -1 7
8 KORMÁNYŐR SE II. CSFC KFT II. 1 0 0 1 1 4 -3 0 3 2 0 1 12 4 8 6 4 2 0 2 13 8 5 6
9 KORMÁNYŐR SE II. 2011 CHAMPION FC 2 1 1 0 8 2 6 4 2 0 0 2 5 11 -6 0 4 1 1 2 13 13 0 4
10 KORMÁNYŐR SE II. INTER 04 II 2 1 0 1 6 12 -6 3 2 0 1 1 4 9 -5 1 4 1 1 2 10 21 -11 4
11 KORMÁNYŐR SE II. GAMMA LSE 2 1 0 1 8 7 1 3 2 0 0 2 5 15 -10 0 4 1 0 3 13 22 -9 3
12 KORMÁNYŐR SE II. SIKETEK SC 2 0 0 2 5 13 -8 0 2 1 0 1 4 8 -4 3 4 1 0 3 9 21 -12 3
13 KORMÁNYŐR SE II. ULC VASLÓ 2 0 0 2 0 7 -7 0 2 0 1 1 3 5 -2 1 4 0 1 3 3 12 -9 1
14 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 2 0 0 2 3 9 -6 0 2 0 0 2 3 10 -7 0 4 0 0 4 6 19 -13 0
 
1.Fc Skorpió SE
------------------------------------------------------------------
2011 CHAMPION FC
---------------------7 - 1---------------------------------------1 - 1----
3R Spartacus
------------------------------------------------------------------
AMATŐR SE
------------------------------------------------------------------
BKV ELŐRE
------------------------------------------------------------------
BME Kármán FC
------------------------------------------------------------------
BP. ERDÉRT SE II.
---------------------------2 - 2------2 - 1-------------------------------
BUDAKESZI SPORT CLUB
------------------------------------------------------------------
BEAC II
------------------------------------------------------------------
BUDATÉTÉNY SE II
------------------------------------------------------------------
CMS SE
------------------------------------------------------------------
Csabagyöngye SE
------------------------------------------------------------------
Csep-Gól FC II
------------------------------------------------------------------
CsHC 94 SE
------------------------------------------------------------------
Csepel UP SE
------------------------------------------------------------------
CSFC KFT II.
-----------------------------------------------------1 - 4------------
CsHC 94 SE
---------------2 - 1-----------7 - 2--------------------------------------
DINI SE.
------------------------------------------------------------------
Dinamo Torpedo KSE
------------------------------------------------------------------
EGÉSZSÉG DSE
------------------------------------------------------------------
Ember-Előny SA
------------------------------------------------------------------
FKF SK. II
------------------------------------------------------------------
GAMMA LSE
------5 - 1---------3 - 6-------------------------------------------------
GOLDBALL '94 FC II.
------------------------------3 - 2---------------------------0 - 3-------
HANGOS SE
------------------------------------------------------------------
HENGER VL FC
------------------------------------------------------------------
Híd-Unió SE
------------------------------------------------------------------
INTER 04 II
------------------------------------------------------------------
INTER 04 II
-4 - 3---------------------------------------------------2 - 9------------
ISSIMO SE II.
------------------------------------------------------------------
KFC
------------------------------------------------------------------
KORMÁNYŐR SE II.
------2 - 4-------------------------------------1 - 5---------------------
Kormányőr SE II.
------------------------------------------------------------------
Kőbányáért Egyesület
------------------------------------------------------------------
Kőbányai Egyetértés FC
------------------------------------------------------------------
KÖZGÁZ DSE
-7 - 2----------------------------------------------------------------
KÖZGÁZ SC és DSKE
------------------------------------------------------------------
Külker SC
------------------------------------------------------------------
MAC
------------------------------------------------------------------
MUN SE
------------------------------------------------------------------
Mahatma Gandhi
------------------------------------------------------------------
Margitszigeti FC II.
------------------------------------------------------------------
MLTC II.
------------------------------------------------------------------
Maximo Hungaria SE
------------------------------------------------------------------
MTK BARÁTI KÖR
------------------------------------------------------------------
MŰEGYETEMI FC II.
-----------------------1 - 3-----------2 - 2------------------6 - 0-----------
MŰEGYETEMI FC II
------------------------------------------------------------------
NIMRÓD SE II.
------------------------------------------------------------------
Palota SE
------------------------------------------------------------------
PESTÚJHELYI SC
------------------------------------------------------------------
PIRAMIS PL. SE.
------------------------------------------------------------------
RAFC
------------------------------------------------------------------
RAC
------------------------------------------------------------------
Róna SC
------------------------------------------------------------------
RÓNA SC
------------------------------------------------------2 - 4------4 - 2----
SIKETEK SC
---------------2 - 8-------3 - 5------------------------------------------
Siketek SC
------------------------------------------------------------------
Szent Pál Akadémia HSE II
------------------------------------------------------------------
Puebla FS TFC II.
------------------------------------------------------------------
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
----------------------8 - 4--------7 - 1---2 - 3------------------------------
Újpesti Flotta 2001SE II.
------------------------------------------------------------------
Újpesti Haladás FC
------------------------------------------------------------------
ULC VASLÓ
---------------0 - 30 - 4-------------------------------------------------
Városgazda UA
------------------------------------------------------------------
ULC Vasló
------------------------------------------------------------------
www.rakosmentitk.hu
------------------------------------------------------------------
ZKSE
------------------------------------------------------------------

Meccsek

KORMÁNYŐR SE II.

2019. 09. 01. 11:00
Goldball Park
2019. 09. 01. 11:00
Goldball Park
GOLDBALL '94 FC II.
KORMÁNYŐR SE II.
2019. 11. 28. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 11. 28. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
MŰEGYETEMI FC II.
2019. 09. 15. 20:00
BKV Előre Stadion
2019. 09. 15. 20:00
BKV Előre Stadion
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
KORMÁNYŐR SE II.
2019. 09. 21. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 09. 21. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
BP. ERDÉRT SE II.
2019. 09. 28. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 09. 28. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
KORMÁNYŐR SE II.
2019. 10. 05. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 10. 05. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
CsHC 94 SE
2019. 10. 12. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 10. 12. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
KORMÁNYŐR SE II.
2019. 10. 19. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 10. 19. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
CSFC KFT II.
2019. 10. 25. 21:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 10. 25. 21:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
KORMÁNYŐR SE II.
2019. 11. 02. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 11. 02. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
INTER 04 II
2019. 11. 10. 14:00
Goldball Park
2019. 11. 10. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
KORMÁNYŐR SE II.
2019. 11. 16. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 11. 16. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
KÖZGÁZ DSE
2019. 11. 23. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 11. 23. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
KORMÁNYŐR SE II.
2020. 03. 07.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 03. 07.
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
03. 07.
GOLDBALL '94 FC II.
2020. 03. 14. 13:00
Goldball Park
2020. 03. 14. 13:00
Goldball Park
MŰEGYETEMI FC II.
KORMÁNYŐR SE II.
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
06. 30.
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE II.
06. 30.
KORMÁNYŐR SE II.
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
06. 30.
2011 CHAMPION FC
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
CsHC 94 SE
06. 30.
KORMÁNYŐR SE II.
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
06. 30.
RÓNA SC
2020. 06. 30.
Grund 1986 FC
2020. 06. 30.
Grund 1986 FC
CSFC KFT II.
06. 30.
KORMÁNYŐR SE II.
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
06. 30.
ULC VASLÓ
2020. 07. 01.
Goldball Park
2020. 07. 01.
Goldball Park
INTER 04 II
07. 01.
KORMÁNYŐR SE II.
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
06. 30.
GAMMA LSE
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
06. 30.
KORMÁNYŐR SE II.
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
06. 30.
SIKETEK SC

BP. ERDÉRT SE II.

2019. 08. 31. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 08. 31. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE II.
INTER 04 II
2019. 09. 07. 14:00
Goldball Park
2019. 09. 07. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
BP. ERDÉRT SE II.
2019. 09. 14. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 09. 14. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE II.
ELMARDT
KÖZGÁZ DSE
2019. 10. 30. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 10. 30. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE II.
KÖZGÁZ DSE
2019. 09. 21. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 09. 21. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
BP. ERDÉRT SE II.
2019. 09. 28. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 09. 28. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE II.
GOLDBALL '94 FC II.
2019. 10. 06. 18:00
Goldball Park
2019. 10. 06. 18:00
Goldball Park
MŰEGYETEMI FC II.
BP. ERDÉRT SE II.
2019. 10. 12. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 10. 12. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE II.
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
2019. 10. 19. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 10. 19. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE II.
SIKETEK SC
2019. 10. 27. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 10. 27. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
BP. ERDÉRT SE II.
2019. 11. 02. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 11. 02. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE II.
CsHC 94 SE
2019. 12. 01. 14:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 12. 01. 14:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
BP. ERDÉRT SE II.
2019. 11. 16. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 11. 16. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE II.
CSFC KFT II.
2019. 11. 22. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 11. 22. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
BP. ERDÉRT SE II.
2020. 03. 08. 13:00
Goldball Park
2020. 03. 08. 13:00
Goldball Park
INTER 04 II
BP. ERDÉRT SE II.
2020. 03. 14. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 03. 14. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE II.
GAMMA LSE
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
06. 30.
BP. ERDÉRT SE II.
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE II.
06. 30.
KORMÁNYŐR SE II.
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
GOLDBALL '94 FC II.
06. 30.
BP. ERDÉRT SE II.
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE II.
06. 30.
MŰEGYETEMI FC II.
2020. 07. 01.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 07. 01.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
07. 01.
BP. ERDÉRT SE II.
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
06. 30.
BP. ERDÉRT SE II.
2020. 06. 29.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 06. 29.
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE II.
06. 29.
2011 CHAMPION FC
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
2020. 06. 30.
Csepel Hungary Club '94 SE
CsHC 94 SE
06. 30.
BP. ERDÉRT SE II.
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE II.
06. 30.
RÓNA SC
2020. 06. 30.
Grund 1986 FC
2020. 06. 30.
Grund 1986 FC
CSFC KFT II.
06. 30.
BP. ERDÉRT SE II.
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 06. 30.
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE II.
06. 30.
ULC VASLÓ
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple