Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Leány U17-es bajnokság 3. forduló

2019.09.28 - 10:00

Dabas, FC Dabas Utánpótlás Sporttelep

Pest

Leány U17-es bajnokság

Játékvezető
TÁBI ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FC Dabas
Gyöngyösi AK
80'
40'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Gyöngyösi AK Gyöngyösi AK 3 2 1 0 17 2 15 7 5
2 Szigetszentmiklós Szigetszentmiklós 2 2 0 0 8 1 7 6 8
3 FC Dabas FC Dabas 2 1 1 0 6 3 3 4 2.5
4 KISE KISE 3 1 0 2 22 9 13 3 4.3
5 Budaörs Budaörs 1 1 0 0 6 1 5 3 8
6 Kék Duna SE Kék Duna SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Pátyi SE Pátyi SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 2
8 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 2 0 0 2 1 16 -15 0 3
9 Piliscsaba SE Piliscsaba SE 2 0 0 2 1 28 -27 0 3
10 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) Rubeola FC-Csömör (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) Gyöngyösi AK 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 1 0 4 0 4 4 3 2 1 0 7 0 7 7
2 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) Szigetszentmiklós 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 5 1 4 6
3 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) FC Dabas 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 1 0 3 1 2 4
4 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) KISE 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 1 0 1 10 3 7 3 3 1 0 2 11 6 5 3
5 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) Budaörs 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
6 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) Kék Duna SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) Pátyi SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
8 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) UFC Gyömrő 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 1 7 -6 0
9 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) Piliscsaba SE 1 0 0 1 0 10 -10 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 0 0 2 1 14 -13 0
10 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) Rubeola FC-Csömör (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) Gyöngyösi AK 1 1 0 0 5 0 5 3 2 1 1 0 12 2 10 4 3 2 1 0 17 2 15 7
2 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) Szigetszentmiklós 1 1 0 0 7 1 6 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 8 1 7 6
3 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) FC Dabas 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 4 1 3 3 2 1 1 0 6 3 3 4
4 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) KISE 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 1 0 1 21 5 16 3 3 1 0 2 22 9 13 3
5 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) Budaörs 1 1 0 0 6 1 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 1 5 3
6 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) Kék Duna SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) Pátyi SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
8 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) UFC Gyömrő 1 0 0 1 0 10 -10 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 0 0 2 1 16 -15 0
9 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) Piliscsaba SE 1 0 0 1 0 21 -21 0 1 0 0 1 1 7 -6 0 2 0 0 2 1 28 -27 0
10 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) Rubeola FC-Csömör (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Budaörs
--------6 - 1
FC Dabas
-2 - 2-------
Gyöngyösi AK
---5 - 0-----
Kék Duna SE
---------
KISE
-1 - 4-------
Pátyi SE
-------0 - 1-
Piliscsaba SE
----0 - 21----
Rubeola FC-Csömör
---------
Szigetszentmiklós
------7 - 1--
UFC Gyömrő
--0 - 10------

Meccsek

FC Dabas

2019. 10. 22. 13:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2019. 10. 22. 13:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
10. 22. 13:00
Szigetszentmiklós
2019. 09. 22. 16:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2019. 09. 22. 16:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
FC Dabas
2019. 09. 28. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2019. 09. 28. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
Gyöngyösi AK
2019. 12. 31.
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2019. 12. 31.
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
12. 31.
UFC Gyömrő
2019. 11. 05. 17:00
Dévényi Antal Sportközpont (Piliscsaba)
2019. 11. 05. 17:00
Dévényi Antal Sportközpont (Piliscsaba)
Piliscsaba SE
11. 05. 17:00
FC Dabas
2019. 10. 19. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2019. 10. 19. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
INFO
Pátyi SE
2019. 10. 30. 14:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2019. 10. 30. 14:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
10. 30. 14:00
Budaörs
2019. 11. 17. 11:00
Letkési sportpálya
2019. 11. 17. 11:00
Letkési sportpálya
Kék Duna SE
11. 17. 11:00
FC Dabas

Gyöngyösi AK

2019. 09. 14. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 09. 14. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Gyöngyösi AK
KISE
2019. 09. 21. 10:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 09. 21. 10:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Gyöngyösi AK
2019. 09. 28. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2019. 09. 28. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
Gyöngyösi AK
2019. 11. 02. 11:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 11. 02. 11:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
Gyöngyösi AK
11. 02. 11:00
Piliscsaba SE
2019. 10. 13. 10:00
Pátyi SE Sporttelep
2019. 10. 13. 10:00
Pátyi SE Sporttelep
Pátyi SE
Gyöngyösi AK
2019. 10. 16. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 10. 16. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
Gyöngyösi AK
Budaörs
2019. 11. 09. 10:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 11. 09. 10:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
Gyöngyösi AK
11. 09. 10:30
Kék Duna SE
2019. 11. 17. 10:00
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola (Szigetszentmiklós)
2019. 11. 17. 10:00
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola (Szigetszentmiklós)
Szigetszentmiklós
11. 17. 10:00
Gyöngyösi AK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom