Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Leány U17-es bajnokság 4. forduló

2019.11.20 - 00:00

Dabas, FC Dabas Utánpótlás Sporttelep

Pest

Leány U17-es bajnokság

Játékvezető
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FC Dabas
UFC Gyömrő
90'
30'
60'

Gólok

Csapatok

CSERÉK
VEZETŐEDZŐ
CSERÉK
VEZETŐEDZŐ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Gyöngyösi AK Gyöngyösi AK 4 3 1 0 36 2 34 10 5
2 FC Dabas FC Dabas 4 3 1 0 27 3 24 10 4
3 KISE KISE 4 2 0 2 31 10 21 6 4.3
4 Budaörs Budaörs 2 2 0 0 9 1 8 6 6
5 Szigetszentmiklós Szigetszentmiklós 4 2 0 2 8 22 -14 6 5
6 Pátyi SE Pátyi SE 2 0 0 2 1 10 -9 0 4
7 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 3 0 0 3 1 19 -18 0 2.3
8 Piliscsaba SE Piliscsaba SE 3 0 0 3 1 47 -46 0 3
9 Kék Duna SE (Kizárva) Kék Duna SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) Rubeola FC-Csömör (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) Gyöngyösi AK 2 2 0 0 11 0 11 6 2 1 1 0 4 0 4 4 4 3 1 0 15 0 15 10
2 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) FC Dabas 3 1 2 0 10 0 10 5 1 1 0 0 3 1 2 3 4 2 2 0 13 1 12 8
3 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) Szigetszentmiklós 2 1 1 0 4 1 3 4 2 1 0 1 1 10 -9 3 4 2 1 1 5 11 -6 7
4 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) KISE 2 1 0 1 9 3 6 3 2 1 0 1 10 3 7 3 4 2 0 2 19 6 13 6
5 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) Budaörs 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 3 1 2 4
6 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) UFC Gyömrő 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 1 1 1 3 -2 1 3 0 1 2 1 7 -6 1
7 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) Pátyi SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 8 -8 0 2 0 0 2 0 9 -9 0
8 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) Piliscsaba SE 1 0 0 1 0 10 -10 0 2 0 0 2 1 12 -11 0 3 0 0 3 1 22 -21 0
9 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) Kék Duna SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) Rubeola FC-Csömör (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) Gyöngyösi AK 2 2 0 0 24 0 24 6 2 1 1 0 12 2 10 4 4 3 1 0 36 2 34 10
2 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) FC Dabas 3 2 1 0 23 2 21 7 1 1 0 0 4 1 3 3 4 3 1 0 27 3 24 10
3 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) KISE 2 1 0 1 10 5 5 3 2 1 0 1 21 5 16 3 4 2 0 2 31 10 21 6
4 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) Budaörs 1 1 0 0 6 1 5 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 9 1 8 6
5 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) Szigetszentmiklós 2 1 0 1 7 4 3 3 2 1 0 1 1 18 -17 3 4 2 0 2 8 22 -14 6
6 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) Pátyi SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 1 9 -8 0 2 0 0 2 1 10 -9 0
7 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) UFC Gyömrő 1 0 0 1 0 10 -10 0 2 0 0 2 1 9 -8 0 3 0 0 3 1 19 -18 0
8 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) Piliscsaba SE 1 0 0 1 0 21 -21 0 2 0 0 2 1 26 -25 0 3 0 0 3 1 47 -46 0
9 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) Kék Duna SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) Rubeola FC-Csömör (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Budaörs
--------6 - 1
FC Dabas
-2 - 2-----18 - 03 - 0
Gyöngyösi AK
---5 - 0-19 - 0---
Kék Duna SE
---------
KISE
-1 - 4--9 - 1----
Pátyi SE
-------0 - 1-
Piliscsaba SE
----0 - 21----
Rubeola FC-Csömör
---------
Szigetszentmiklós
0 - 3-----7 - 1--
UFC Gyömrő
--0 - 10------

Meccsek

FC Dabas

2019. 10. 22. 13:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2019. 10. 22. 13:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
Szigetszentmiklós
2019. 09. 22. 16:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2019. 09. 22. 16:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
FC Dabas
2019. 09. 28. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2019. 09. 28. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
Gyöngyösi AK
2019. 11. 20.
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2019. 11. 20.
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
UFC Gyömrő
2019. 11. 05. 17:00
Dévényi Antal Sportközpont (Piliscsaba)
2019. 11. 05. 17:00
Dévényi Antal Sportközpont (Piliscsaba)
Piliscsaba SE
FC Dabas
2019. 10. 19. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2019. 10. 19. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
Pátyi SE
2019. 10. 30.
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2019. 10. 30.
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
Budaörs
2020. 03. 22.
Szigetszentmiklósi Sporttelep
2020. 03. 22.
Szigetszentmiklósi Sporttelep
Szigetszentmiklós
03. 22.
FC Dabas
2020. 03. 28. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2020. 03. 28. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
03. 28. 10:00
KISE
2020. 04. 04. 10:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 04. 04. 10:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
Gyöngyösi AK
04. 04. 10:00
FC Dabas
2020. 04. 19.
UFC Gyömrő Sporttelep
2020. 04. 19.
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
04. 19.
FC Dabas
2020. 04. 25. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2020. 04. 25. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
04. 25. 10:00
Piliscsaba SE
2020. 05. 03.
Pátyi SE Sporttelep
2020. 05. 03.
Pátyi SE Sporttelep
Pátyi SE
05. 03.
FC Dabas
2020. 05. 10. 14:00
Budaörsi Városi Stadion
2020. 05. 10. 14:00
Budaörsi Városi Stadion
Budaörs
05. 10. 14:00
FC Dabas

UFC Gyömrő

2019. 09. 30. 16:30
Budaörsi Városi Stadion
2019. 09. 30. 16:30
Budaörsi Városi Stadion
Budaörs
UFC Gyömrő
2019. 09. 21. 10:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 09. 21. 10:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Gyöngyösi AK
2019. 11. 20.
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2019. 11. 20.
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
UFC Gyömrő
2019. 10. 20. 10:00
Dévényi Antal Sportközpont (Piliscsaba)
2019. 10. 20. 10:00
Dévényi Antal Sportközpont (Piliscsaba)
Piliscsaba SE
UFC Gyömrő
2019. 10. 27. 10:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 10. 27. 10:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Szigetszentmiklós
2019. 11. 10. 10:00
Pátyi SE Sporttelep
2019. 11. 10. 10:00
Pátyi SE Sporttelep
Pátyi SE
UFC Gyömrő
2019. 11. 16. 13:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 11. 16. 13:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
KISE
2020. 03. 22.
UFC Gyömrő Sporttelep
2020. 03. 22.
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
03. 22.
Budaörs
2020. 03. 27. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 03. 27. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
Gyöngyösi AK
03. 27. 17:30
UFC Gyömrő
2020. 04. 19.
UFC Gyömrő Sporttelep
2020. 04. 19.
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
04. 19.
FC Dabas
2020. 05. 03.
UFC Gyömrő Sporttelep
2020. 05. 03.
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
05. 03.
Piliscsaba SE
2020. 05. 10.
Szigetszentmiklósi Sporttelep
2020. 05. 10.
Szigetszentmiklósi Sporttelep
Szigetszentmiklós
05. 10.
UFC Gyömrő
2020. 05. 17.
UFC Gyömrő Sporttelep
2020. 05. 17.
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
05. 17.
Pátyi SE
2020. 05. 24.
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2020. 05. 24.
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
05. 24.
UFC Gyömrő
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • OTP Simple