Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I. osztály U20 Keleti csoport 6. forduló

2019.12.01 - 16:30

Kecskemét, Neumann János Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Kar Törös Olga Sportcsarnok Kecskemét (NJE-GAMF Törös Olga Sportcsarnok Kecskemét)

MLSZ

Fiú Futsal I. osztály U20 Keleti csoport

Játékvezető
KIS JÓZSEF KÁZMÉR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ÉZSIÁS GÁBOR JÓZSEF, KASZALA MIHÁLY
SG KECSKEMÉT FUTSAL
KISTARCSAI VSC
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

2'

KOVÁCS LÁSZLÓ
SUPKA ZSOLT

3'

1 - 1

 

SALLAI BENCE

4'

2 - 1

 

KECSKÉS MILÁN ZSOLT

7'

3 - 1

 

PUSZTAI GÁBOR JÓZSEF

8'

4 - 1

 

KATONA GERGŐ

9'

5 - 1

 

SALLAI BENCE

10'

6 - 1

 

 

6 - 2

11'

BURILLÁK PATRIK

 

6 - 3

16'

BURILLÁK PATRIK
PÉCSI ATTILA

19'

7 - 3

 

SZEDMÁK ROLAND JÁNOS

24'

8 - 3

 

SZEDMÁK ROLAND JÁNOS

26'

9 - 3

 

PUSZTAI GÁBOR JÓZSEF

29'

10 - 3

 

 

10 - 4

30'

BURILLÁK PATRIK
SZARVAS ZSOMBOR

32'

11 - 4

 

SALLAI BENCE

33'

12 - 4

 

 

12 - 5

34'

ZÉMAN PÉTER ISTVÁN
PÉCSI ATTILA

36'

13 - 5

 

 

13 - 6

37'

BURILLÁK PATRIK
KATONA GERGŐ

39'

14 - 6

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 6 6 0 0 39 14 25 18 5.3
2 DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC 6 4 0 2 45 13 32 12 5
3 GYULAHÁZA FUTSAL KFT. GYULAHÁZA FUTSAL KFT. 5 4 0 1 24 17 7 12 5
4 KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE 6 3 0 3 35 29 6 9 5
5 SG KECSKEMÉT FUTSAL SG KECSKEMÉT FUTSAL 6 3 0 3 51 48 3 9 4.2
6 NYÍRBÁTORI SC  NYÍRBÁTORI SC  5 2 0 3 23 26 -3 6 3.6
7 KISTARCSAI VSC KISTARCSAI VSC 4 0 0 4 15 34 -19 0 3
8 NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE 6 0 0 6 22 73 -51 0 3.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NYÍRGYULAJ KSE MVFC BERETTYÓÚJFALU 2 2 0 0 8 2 6 6 4 2 2 0 9 4 5 8 6 4 2 0 17 6 11 14
2 NYÍRGYULAJ KSE DEBRECENI EGYETEMI AC 2 1 1 0 7 1 6 4 4 3 0 1 17 3 14 9 6 4 1 1 24 4 20 13
3 NYÍRGYULAJ KSE GYULAHÁZA FUTSAL KFT. 3 2 1 0 9 7 2 7 2 1 1 0 3 2 1 4 5 3 2 0 12 9 3 11
4 NYÍRGYULAJ KSE KINCSEM LOVASPARK SE 3 2 1 0 9 3 6 7 3 0 2 1 9 11 -2 2 6 2 3 1 18 14 4 9
5 NYÍRGYULAJ KSE SG KECSKEMÉT FUTSAL 4 2 1 1 22 11 11 7 2 0 0 2 1 12 -11 0 6 2 1 3 23 23 0 7
6 NYÍRGYULAJ KSE NYÍRBÁTORI SC 2 1 0 1 3 5 -2 3 3 0 1 2 4 7 -3 1 5 1 1 3 7 12 -5 4
7 NYÍRGYULAJ KSE KISTARCSAI VSC 3 0 1 2 3 10 -7 1 1 0 0 1 3 7 -4 0 4 0 1 3 6 17 -11 1
8 NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE 3 0 1 2 3 12 -9 1 3 0 0 3 5 18 -13 0 6 0 1 5 8 30 -22 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NYÍRGYULAJ KSE MVFC BERETTYÓÚJFALU 2 2 0 0 18 4 14 6 4 4 0 0 21 10 11 12 6 6 0 0 39 14 25 18
2 NYÍRGYULAJ KSE DEBRECENI EGYETEMI AC 2 1 0 1 19 5 14 3 4 3 0 1 26 8 18 9 6 4 0 2 45 13 32 12
3 NYÍRGYULAJ KSE GYULAHÁZA FUTSAL KFT. 3 3 0 0 18 8 10 9 2 1 0 1 6 9 -3 3 5 4 0 1 24 17 7 12
4 NYÍRGYULAJ KSE KINCSEM LOVASPARK SE 3 2 0 1 21 10 11 6 3 1 0 2 14 19 -5 3 6 3 0 3 35 29 6 9
5 NYÍRGYULAJ KSE SG KECSKEMÉT FUTSAL 4 3 0 1 49 20 29 9 2 0 0 2 2 28 -26 0 6 3 0 3 51 48 3 9
6 NYÍRGYULAJ KSE NYÍRBÁTORI SC 2 1 0 1 8 9 -1 3 3 1 0 2 15 17 -2 3 5 2 0 3 23 26 -3 6
7 NYÍRGYULAJ KSE KISTARCSAI VSC 3 0 0 3 9 20 -11 0 1 0 0 1 6 14 -8 0 4 0 0 4 15 34 -19 0
8 NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE 3 0 0 3 8 28 -20 0 3 0 0 3 14 45 -31 0 6 0 0 6 22 73 -51 0
 
DEBRECENI EGYETEMI AC
---0 - 3--19 - 2
GYULAHÁZA FUTSAL KFT.
4 - 28 - 5--6 - 1--
KINCSEM LOVASPARK SE
---3 - 4-9 - 69 - 0
KISTARCSAI VSC
2 - 6-5 - 62 - 8---
MVFC BERETTYÓÚJFALU
----5 - 213 - 2-
NYÍRBÁTORI SC
2 - 6-6 - 3----
NYÍRGYULAJ KSE
0 - 122 - 4---6 - 12-
SG KECSKEMÉT FUTSAL
-7 - 2-14 - 65 - 6-23 - 6

Meccsek

SG KECSKEMÉT FUTSAL

2019. 09. 29. 16:30
Neumann János Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Kar Törös Olga Sportcsarnok Kecskemét
2019. 09. 29. 16:30
Neumann János Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Kar Törös Olga Sportcsarnok Kecskemét
SG KECSKEMÉT FUTSAL
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019. 10. 13. 15:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
2019. 10. 13. 15:00
Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEBRECENI EGYETEMI AC
SG KECSKEMÉT FUTSAL
2019. 12. 08. 16:30
Neumann János Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Kar Törös Olga Sportcsarnok Kecskemét
2019. 12. 08. 16:30
Neumann János Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Kar Törös Olga Sportcsarnok Kecskemét
SG KECSKEMÉT FUTSAL
NYÍRGYULAJ KSE
2019. 10. 27. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 10. 27. 20:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
SG KECSKEMÉT FUTSAL
2019. 11. 24. 13:00
Neumann János Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Kar Törös Olga Sportcsarnok Kecskemét
2019. 11. 24. 13:00
Neumann János Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Kar Törös Olga Sportcsarnok Kecskemét
SG KECSKEMÉT FUTSAL
GYULAHÁZA FUTSAL KFT.
2019. 12. 01. 16:30
Neumann János Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Kar Törös Olga Sportcsarnok Kecskemét
2019. 12. 01. 16:30
Neumann János Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Kar Törös Olga Sportcsarnok Kecskemét
SG KECSKEMÉT FUTSAL
KISTARCSAI VSC
2020. 01. 08. 18:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2020. 01. 08. 18:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRBÁTORI SC
01. 08. 18:00
SG KECSKEMÉT FUTSAL
2020. 01. 11.
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2020. 01. 11.
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
01. 11.
SG KECSKEMÉT FUTSAL
2020. 01. 19. 16:30
Neumann János Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Kar Törös Olga Sportcsarnok Kecskemét
2020. 01. 19. 16:30
Neumann János Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Kar Törös Olga Sportcsarnok Kecskemét
SG KECSKEMÉT FUTSAL
01. 19. 16:30
DEBRECENI EGYETEMI AC
2020. 01. 25.
Demecser Városi Sportcsarnok
2020. 01. 25.
Demecser Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE
01. 25.
SG KECSKEMÉT FUTSAL
2020. 02. 02. 16:30
Neumann János Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Kar Törös Olga Sportcsarnok Kecskemét
2020. 02. 02. 16:30
Neumann János Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Kar Törös Olga Sportcsarnok Kecskemét
SG KECSKEMÉT FUTSAL
02. 02. 16:30
KINCSEM LOVASPARK SE
2020. 02. 08.
Gyulaháza Sport és Szabadidő központ
2020. 02. 08.
Gyulaháza Sport és Szabadidő központ
GYULAHÁZA FUTSAL KFT.
02. 08.
SG KECSKEMÉT FUTSAL
2020. 02. 15. 13:00
Kistarcsai Városi Sportközpont
2020. 02. 15. 13:00
Kistarcsai Városi Sportközpont
KISTARCSAI VSC
02. 15. 13:00
SG KECSKEMÉT FUTSAL
2020. 02. 23. 16:30
Neumann János Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Kar Törös Olga Sportcsarnok Kecskemét
2020. 02. 23. 16:30
Neumann János Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Kar Törös Olga Sportcsarnok Kecskemét
SG KECSKEMÉT FUTSAL
02. 23. 16:30
NYÍRBÁTORI SC
2020. 02. 29.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Kecskemét
2020. 02. 29.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Kecskemét
SG KECSKEMÉT FUTSAL
02. 29.
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2020. 03. 07.
Debreceni Egyetemi Sportaréna
2020. 03. 07.
Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEBRECENI EGYETEMI AC
03. 07.
SG KECSKEMÉT FUTSAL
2020. 03. 28.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Kecskemét
2020. 03. 28.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Kecskemét
SG KECSKEMÉT FUTSAL
03. 28.
NYÍRGYULAJ KSE
2020. 04. 18.
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2020. 04. 18.
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
04. 18.
SG KECSKEMÉT FUTSAL
2020. 05. 09.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Kecskemét
2020. 05. 09.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Kecskemét
SG KECSKEMÉT FUTSAL
05. 09.
GYULAHÁZA FUTSAL KFT.
2020. 05. 23.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Kecskemét
2020. 05. 23.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Kecskemét
SG KECSKEMÉT FUTSAL
05. 23.
KISTARCSAI VSC
2020. 06. 06.
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2020. 06. 06.
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRBÁTORI SC
06. 06.
SG KECSKEMÉT FUTSAL

KISTARCSAI VSC

2020. 01. 05. 12:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2020. 01. 05. 12:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRBÁTORI SC
INFO
KISTARCSAI VSC
2019. 10. 30. 19:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 10. 30. 19:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
KISTARCSAI VSC
KINCSEM LOVASPARK SE
2019. 10. 27. 13:00
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 10. 27. 13:00
Kistarcsai Városi Sportközpont
KISTARCSAI VSC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2020. 01. 04. 14:00
Gyulaháza Sport és Szabadidő központ
2020. 01. 04. 14:00
Gyulaháza Sport és Szabadidő központ
GYULAHÁZA FUTSAL KFT.
01. 04. 14:00
KISTARCSAI VSC
2019. 11. 24. 13:00
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 11. 24. 13:00
Kistarcsai Városi Sportközpont
KISTARCSAI VSC
DEBRECENI EGYETEMI AC
2019. 12. 01. 16:30
Neumann János Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Kar Törös Olga Sportcsarnok Kecskemét
2019. 12. 01. 16:30
Neumann János Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Kar Törös Olga Sportcsarnok Kecskemét
SG KECSKEMÉT FUTSAL
KISTARCSAI VSC
2019. 12. 15. 13:00
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 12. 15. 13:00
Kistarcsai Városi Sportközpont
KISTARCSAI VSC
NYÍRGYULAJ KSE
2020. 01. 11. 13:00
Kistarcsai Városi Sportközpont
2020. 01. 11. 13:00
Kistarcsai Városi Sportközpont
KISTARCSAI VSC
01. 11. 13:00
NYÍRBÁTORI SC
2019. 12. 27. 13:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 12. 27. 13:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
KINCSEM LOVASPARK SE
INFO
KISTARCSAI VSC
2020. 01. 25.
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2020. 01. 25.
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
01. 25.
KISTARCSAI VSC
2020. 02. 01. 13:00
Kistarcsai Városi Sportközpont
2020. 02. 01. 13:00
Kistarcsai Városi Sportközpont
KISTARCSAI VSC
02. 01. 13:00
GYULAHÁZA FUTSAL KFT.
2020. 02. 08.
Debreceni Egyetemi Sportaréna
2020. 02. 08.
Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEBRECENI EGYETEMI AC
02. 08.
KISTARCSAI VSC
2020. 02. 15. 13:00
Kistarcsai Városi Sportközpont
2020. 02. 15. 13:00
Kistarcsai Városi Sportközpont
KISTARCSAI VSC
02. 15. 13:00
SG KECSKEMÉT FUTSAL
2020. 02. 22.
Demecser Városi Sportcsarnok
2020. 02. 22.
Demecser Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE
02. 22.
KISTARCSAI VSC
2020. 02. 29.
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2020. 02. 29.
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRBÁTORI SC
02. 29.
KISTARCSAI VSC
2020. 03. 07.
Kistarcsai Városi Sportközpont
2020. 03. 07.
Kistarcsai Városi Sportközpont
KISTARCSAI VSC
03. 07.
KINCSEM LOVASPARK SE
2020. 03. 28.
Kistarcsai Városi Sportközpont
2020. 03. 28.
Kistarcsai Városi Sportközpont
KISTARCSAI VSC
03. 28.
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2020. 04. 18.
Gyulaháza Sport és Szabadidő központ
2020. 04. 18.
Gyulaháza Sport és Szabadidő központ
GYULAHÁZA FUTSAL KFT.
04. 18.
KISTARCSAI VSC
2020. 05. 09.
Kistarcsai Városi Sportközpont
2020. 05. 09.
Kistarcsai Városi Sportközpont
KISTARCSAI VSC
05. 09.
DEBRECENI EGYETEMI AC
2020. 05. 23.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Kecskemét
2020. 05. 23.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Kecskemét
SG KECSKEMÉT FUTSAL
05. 23.
KISTARCSAI VSC
2020. 06. 06.
Kistarcsai Városi Sportközpont
2020. 06. 06.
Kistarcsai Városi Sportközpont
KISTARCSAI VSC
06. 06.
NYÍRGYULAJ KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom