Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Leány U-19 Kiemelt csoport 3. forduló

2019.09.22 - 13:00

Budapest, CSHC Sporttelep

MLSZ

Leány U-19 Kiemelt csoport

Játékvezető
ALAFI BEATRIX
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ZOVÁNYI RICHÁRD , FEKETE LÁSZLÓ
ASTRA-ALEF HFC
SZENT MIHÁLY
90'
45'

Gólok

BARTA-KUBITSCH ESZTER MÁRIA

15'

1 - 0

 

 

1 - 1

16'

MOCSÁRI NIKOLETT

 

1 - 2

56'

MÉSZÁROS ESZTER

 

1 - 3

77'

SAVANYA CSILLA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FERENCVÁROSI TC FERENCVÁROSI TC 3 3 0 0 33 0 33 9 10.7
2 MTK HUNGÁRIA FC MTK HUNGÁRIA FC 3 3 0 0 26 1 25 9 9.7
3 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 3 3 0 0 13 3 10 9 9.3
4 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 3 3 0 0 9 2 7 9 9
5 SZENT MIHÁLY SZENT MIHÁLY 3 2 0 1 10 6 4 6 7.7
6 DLA-DEAC DLA-DEAC 3 2 0 1 12 9 3 6 8
7 ASTRA-ALEF HFC ASTRA-ALEF HFC 3 2 0 1 6 4 2 6 10.3
8 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 3 1 0 2 11 9 2 3 6.3
9 HALADÁS - VIKTÓRIA HALADÁS - VIKTÓRIA 3 1 0 2 8 6 2 3 6.7
10 MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET 3 1 0 2 3 14 -11 3 5.7
11 KELEN SC KELEN SC 3 0 0 3 3 17 -14 0 6
12 FC HATVAN FC HATVAN 3 0 0 3 3 21 -18 0 4.7
13 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 0 0 3 0 20 -20 0 7.3
14 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 3 0 0 3 0 25 -25 0 3.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOROKSÁR SC FERENCVÁROSI TC 2 2 0 0 11 0 11 6 1 1 0 0 9 0 9 3 3 3 0 0 20 0 20 9
2 SOROKSÁR SC MTK HUNGÁRIA FC 2 2 0 0 8 1 7 6 1 1 0 0 7 0 7 3 3 3 0 0 15 1 14 9
3 SOROKSÁR SC MOL FEHÉRVÁR FC 2 2 0 0 5 1 4 6 1 1 0 0 1 0 1 3 3 3 0 0 6 1 5 9
4 SOROKSÁR SC ETO FC GYŐR 2 2 0 0 7 0 7 6 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 2 0 1 7 3 4 6
5 SOROKSÁR SC SZENT MIHÁLY 1 1 0 0 3 0 3 3 2 0 2 0 1 1 0 2 3 1 2 0 4 1 3 5
6 SOROKSÁR SC KELEN SC 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 0 1 1 4 -3 3 3 1 1 1 3 6 -3 4
7 SOROKSÁR SC PUSKÁS AKADÉMIA FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 7 4 3 3 3 1 0 2 7 5 2 3
8 SOROKSÁR SC DLA-DEAC 2 1 0 1 5 1 4 3 1 0 0 1 0 4 -4 0 3 1 0 2 5 5 0 3
9 SOROKSÁR SC HALADÁS - VIKTÓRIA 1 1 0 0 4 0 4 3 2 0 0 2 1 5 -4 0 3 1 0 2 5 5 0 3
10 SOROKSÁR SC FC HATVAN 1 0 0 1 0 9 -9 0 2 1 0 1 1 5 -4 3 3 1 0 2 1 14 -13 3
11 SOROKSÁR SC ASTRA-ALEF HFC 2 0 1 1 1 2 -1 1 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 2 1 1 2 -1 2
12 SOROKSÁR SC MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET 1 0 0 1 0 7 -7 0 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 0 1 2 2 10 -8 1
13 SOROKSÁR SC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2 0 1 1 0 6 -6 1 1 0 0 1 0 4 -4 0 3 0 1 2 0 10 -10 1
14 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 0 2 0 13 -13 0 3 0 1 2 0 13 -13 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOROKSÁR SC FERENCVÁROSI TC 2 2 0 0 22 0 22 6 1 1 0 0 11 0 11 3 3 3 0 0 33 0 33 9
2 SOROKSÁR SC MTK HUNGÁRIA FC 2 2 0 0 16 1 15 6 1 1 0 0 10 0 10 3 3 3 0 0 26 1 25 9
3 SOROKSÁR SC ETO FC GYŐR 2 2 0 0 8 0 8 6 1 1 0 0 5 3 2 3 3 3 0 0 13 3 10 9
4 SOROKSÁR SC MOL FEHÉRVÁR FC 2 2 0 0 7 2 5 6 1 1 0 0 2 0 2 3 3 3 0 0 9 2 7 9
5 SOROKSÁR SC SZENT MIHÁLY 1 0 0 1 3 5 -2 0 2 2 0 0 7 1 6 6 3 2 0 1 10 6 4 6
6 SOROKSÁR SC DLA-DEAC 2 2 0 0 12 3 9 6 1 0 0 1 0 6 -6 0 3 2 0 1 12 9 3 6
7 SOROKSÁR SC ASTRA-ALEF HFC 2 1 0 1 4 4 0 3 1 1 0 0 2 0 2 3 3 2 0 1 6 4 2 6
8 SOROKSÁR SC PUSKÁS AKADÉMIA FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 11 7 4 3 3 1 0 2 11 9 2 3
9 SOROKSÁR SC HALADÁS - VIKTÓRIA 1 1 0 0 6 0 6 3 2 0 0 2 2 6 -4 0 3 1 0 2 8 6 2 3
10 SOROKSÁR SC MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET 1 0 0 1 0 10 -10 0 2 1 0 1 3 4 -1 3 3 1 0 2 3 14 -11 3
11 SOROKSÁR SC KELEN SC 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 1 14 -13 0 3 0 0 3 3 17 -14 0
12 SOROKSÁR SC FC HATVAN 1 0 0 1 0 11 -11 0 2 0 0 2 3 10 -7 0 3 0 0 3 3 21 -18 0
13 SOROKSÁR SC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2 0 0 2 0 14 -14 0 1 0 0 1 0 6 -6 0 3 0 0 3 0 20 -20 0
14 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 23 -23 0 3 0 0 3 0 25 -25 0
 
ASTRA-ALEF HFC
---3 - 1-------1 - 3-
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
-----0 - 10-----0 - 4-
DLA-DEAC
---7 - 2---5 - 1-----
ETO FC GYŐR
----------7 - 0-1 - 0
FC HATVAN
------0 - 11------
MOL FEHÉRVÁR FC
--------2 - 0---5 - 2
PUSKÁS AKADÉMIA FC
-----0 - 2-------
FERENCVÁROSI TC
--6 - 0-------16 - 0--
KELEN SC
--------2 - 3----
MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET
---------0 - 10---
MTK HUNGÁRIA FC
------7 - 1-9 - 0----
SOROKSÁR SC
0 - 2------------
SZENT MIHÁLY
---3 - 5---------
HALADÁS - VIKTÓRIA
-6 - 0-----------

Meccsek

ASTRA-ALEF HFC

2019. 09. 07. 14:30
CSHC Sporttelep
2019. 09. 07. 14:30
CSHC Sporttelep
ASTRA-ALEF HFC
FC HATVAN
2019. 10. 06. 12:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 10. 06. 12:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
ASTRA-ALEF HFC
2019. 09. 22. 13:00
CSHC Sporttelep
2019. 09. 22. 13:00
CSHC Sporttelep
ASTRA-ALEF HFC
SZENT MIHÁLY
2019. 09. 29. 11:00
Király Sportlétesítmény
2019. 09. 29. 11:00
Király Sportlétesítmény
HALADÁS - VIKTÓRIA
ASTRA-ALEF HFC
2019. 10. 12. 10:00
CSHC Sporttelep
2019. 10. 12. 10:00
CSHC Sporttelep
ASTRA-ALEF HFC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 10. 22. 14:00
Kozármislenyi Stadion
2019. 10. 22. 14:00
Kozármislenyi Stadion
MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET
ASTRA-ALEF HFC
2019. 10. 26. 11:00
CSHC Sporttelep
2019. 10. 26. 11:00
CSHC Sporttelep
ASTRA-ALEF HFC
KELEN SC
2019. 11. 02. 11:00
Angyalföldi Sportközpont
2019. 11. 02. 11:00
Angyalföldi Sportközpont
MTK HUNGÁRIA FC
ASTRA-ALEF HFC
2019. 11. 09. 12:00
Goldball Sporttelep
2019. 11. 09. 12:00
Goldball Sporttelep
ASTRA-ALEF HFC
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 11. 16. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 11. 16. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
ASTRA-ALEF HFC
2019. 11. 24. 11:00
ETO Stadion
2019. 11. 24. 11:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
ASTRA-ALEF HFC
2019. 12. 03. 13:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 12. 03. 13:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DLA-DEAC
ASTRA-ALEF HFC
2019. 12. 08. 12:00
Kocsis Sándor Sportközpont
2019. 12. 08. 12:00
Kocsis Sándor Sportközpont
FERENCVÁROSI TC
ASTRA-ALEF HFC
2020. 06. 30.
Hatvani Népkert Sporttelep
2020. 06. 30.
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
INFO
ASTRA-ALEF HFC
2020. 03. 01. 10:00
Goldball Sporttelep
2020. 03. 01. 10:00
Goldball Sporttelep
ASTRA-ALEF HFC
SOROKSÁR SC
2020. 03. 14. 10:30
KÉSZ Sport Aréna
2020. 03. 14. 10:30
KÉSZ Sport Aréna
SZENT MIHÁLY
ASTRA-ALEF HFC
2020. 06. 30.
CSHC Sporttelep
2020. 06. 30.
CSHC Sporttelep
ASTRA-ALEF HFC
06. 30.
HALADÁS - VIKTÓRIA
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
06. 30.
ASTRA-ALEF HFC
2020. 06. 30.
CSHC Sporttelep
2020. 06. 30.
CSHC Sporttelep
ASTRA-ALEF HFC
06. 30.
MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
06. 30.
ASTRA-ALEF HFC
2020. 06. 30.
CSHC Sporttelep
2020. 06. 30.
CSHC Sporttelep
ASTRA-ALEF HFC
06. 30.
MTK HUNGÁRIA FC
2020. 06. 30.
Székesfehérvári Sóstói Stadion
2020. 06. 30.
Székesfehérvári Sóstói Stadion
MOL FEHÉRVÁR FC
06. 30.
ASTRA-ALEF HFC
2020. 06. 30.
CSHC Sporttelep
2020. 06. 30.
CSHC Sporttelep
ASTRA-ALEF HFC
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2020. 06. 30.
CSHC Sporttelep
2020. 06. 30.
CSHC Sporttelep
ASTRA-ALEF HFC
06. 30.
ETO FC GYŐR
2020. 06. 30.
CSHC Sporttelep
2020. 06. 30.
CSHC Sporttelep
ASTRA-ALEF HFC
06. 30.
DLA-DEAC
2020. 06. 30.
CSHC Sporttelep
2020. 06. 30.
CSHC Sporttelep
ASTRA-ALEF HFC
06. 30.
FERENCVÁROSI TC

SZENT MIHÁLY

2019. 09. 08. 11:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 09. 08. 11:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
SZENT MIHÁLY
2019. 09. 14. 13:00
Sándorfalva Sportpálya
2019. 09. 14. 13:00
Sándorfalva Sportpálya
SZENT MIHÁLY
ETO FC GYŐR
2019. 09. 22. 13:00
CSHC Sporttelep
2019. 09. 22. 13:00
CSHC Sporttelep
ASTRA-ALEF HFC
SZENT MIHÁLY
2019. 09. 29. 13:00
Szent Gellért Fórum
2019. 09. 29. 13:00
Szent Gellért Fórum
SZENT MIHÁLY
FERENCVÁROSI TC
2019. 10. 12. 14:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2019. 10. 12. 14:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
SZENT MIHÁLY
2019. 10. 20. 10:30
KÉSZ Sport Aréna
2019. 10. 20. 10:30
KÉSZ Sport Aréna
SZENT MIHÁLY
SOROKSÁR SC
2019. 10. 27. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 10. 27. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DLA-DEAC
SZENT MIHÁLY
2019. 11. 03. 14:00
Városligeti Pálya
2019. 11. 03. 14:00
Városligeti Pálya
HALADÁS - VIKTÓRIA
SZENT MIHÁLY
2019. 11. 10. 13:30
KÉSZ Sport Aréna
2019. 11. 10. 13:30
KÉSZ Sport Aréna
SZENT MIHÁLY
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 11. 16. 14:00
Kozármislenyi Stadion
2019. 11. 16. 14:00
Kozármislenyi Stadion
MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET
SZENT MIHÁLY
2019. 11. 24. 13:00
KÉSZ Sport Aréna
2019. 11. 24. 13:00
KÉSZ Sport Aréna
SZENT MIHÁLY
KELEN SC
2019. 11. 26. 13:00
Tichy Lajos Sportcentrum
2019. 11. 26. 13:00
Tichy Lajos Sportcentrum
MTK HUNGÁRIA FC
SZENT MIHÁLY
2019. 12. 08. 12:00
KÉSZ Sport Aréna
2019. 12. 08. 12:00
KÉSZ Sport Aréna
SZENT MIHÁLY
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 02. 23. 13:00
KÉSZ Sport Aréna
2020. 02. 23. 13:00
KÉSZ Sport Aréna
SZENT MIHÁLY
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2020. 03. 01. 13:00
ETO Stadion
2020. 03. 01. 13:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
SZENT MIHÁLY
2020. 03. 14. 10:30
KÉSZ Sport Aréna
2020. 03. 14. 10:30
KÉSZ Sport Aréna
SZENT MIHÁLY
ASTRA-ALEF HFC
2020. 06. 30.
Kocsis Sándor Sportközpont
2020. 06. 30.
Kocsis Sándor Sportközpont
FERENCVÁROSI TC
06. 30.
SZENT MIHÁLY
2020. 06. 30.
KÉSZ Sport Aréna
2020. 06. 30.
KÉSZ Sport Aréna
SZENT MIHÁLY
06. 30.
FC HATVAN
2020. 06. 30.
Szamosi Mihály Sporttelep
2020. 06. 30.
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
06. 30.
SZENT MIHÁLY
2020. 06. 30.
KÉSZ Sport Aréna
2020. 06. 30.
KÉSZ Sport Aréna
SZENT MIHÁLY
06. 30.
DLA-DEAC
2020. 06. 30.
KÉSZ Sport Aréna
2020. 06. 30.
KÉSZ Sport Aréna
SZENT MIHÁLY
06. 30.
HALADÁS - VIKTÓRIA
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
06. 30.
SZENT MIHÁLY
2020. 06. 30.
KÉSZ Sport Aréna
2020. 06. 30.
KÉSZ Sport Aréna
SZENT MIHÁLY
06. 30.
MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
06. 30.
SZENT MIHÁLY
2020. 06. 30.
KÉSZ Sport Aréna
2020. 06. 30.
KÉSZ Sport Aréna
SZENT MIHÁLY
06. 30.
MTK HUNGÁRIA FC
2020. 06. 30.
Székesfehérvári Sóstói Stadion
2020. 06. 30.
Székesfehérvári Sóstói Stadion
MOL FEHÉRVÁR FC
06. 30.
SZENT MIHÁLY
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL