Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Leány U-19 Kiemelt csoport 7. forduló

2019.10.27 - 14:00

Debrecen-Pallag, Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont

MLSZ

Leány U-19 Kiemelt csoport

Játékvezető
JUHÁSZ GERGELY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BÉRES KÁROLY ANDRÁS , BAK PATRIK TIBOR
DLA-DEAC
SZENT MIHÁLY
90'
45'

Gólok

KAKÓCZ ADELINA

44'

1 - 0

 

URBÁN VIKTÓRIA

69'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MTK HUNGÁRIA FC MTK HUNGÁRIA FC 7 7 0 0 80 3 77 21 7.9
2 FERENCVÁROSI TC FERENCVÁROSI TC 7 7 0 0 63 1 62 21 9
3 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 7 5 0 2 25 13 12 15 8
4 DLA-DEAC DLA-DEAC 7 5 0 2 24 23 1 15 7.4
5 ASTRA-ALEF HFC ASTRA-ALEF HFC 7 4 1 2 11 6 5 13 9.7
6 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 7 4 0 3 24 15 9 12 6.6
7 SZENT MIHÁLY SZENT MIHÁLY 7 4 0 3 21 18 3 12 7.6
8 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 7 4 0 3 21 25 -4 12 7.9
9 KELEN SC KELEN SC 7 2 1 4 12 27 -15 7 6.6
10 HALADÁS - VIKTÓRIA HALADÁS - VIKTÓRIA 7 2 0 5 13 20 -7 6 8.1
11 MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET 7 2 0 5 11 27 -16 6 6
12 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 7 1 1 5 6 46 -40 4 6.3
13 FC HATVAN FC HATVAN 7 0 1 6 9 36 -27 1 6.6
14 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 7 0 0 7 0 60 -60 0 7.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE MTK HUNGÁRIA FC 5 5 0 0 39 1 38 15 2 2 0 0 11 0 11 6 7 7 0 0 50 1 49 21
2 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE FERENCVÁROSI TC 4 4 0 0 20 1 19 12 3 3 0 0 16 0 16 9 7 7 0 0 36 1 35 21
3 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE MOL FEHÉRVÁR FC 3 2 1 0 5 1 4 7 4 2 0 2 7 15 -8 6 7 4 1 2 12 16 -4 13
4 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE PUSKÁS AKADÉMIA FC 3 1 0 2 1 3 -2 3 4 3 0 1 10 5 5 9 7 4 0 3 11 8 3 12
5 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE ETO FC GYŐR 4 3 0 1 10 4 6 9 3 0 1 2 0 4 -4 1 7 3 1 3 10 8 2 10
6 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE DLA-DEAC 4 3 0 1 13 2 11 9 3 0 1 2 0 15 -15 1 7 3 1 3 13 17 -4 10
7 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE ASTRA-ALEF HFC 4 0 2 2 1 3 -2 2 3 2 1 0 3 0 3 7 7 2 3 2 4 3 1 9
8 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SZENT MIHÁLY 3 2 0 1 6 5 1 6 4 0 3 1 1 2 -1 3 7 2 3 2 7 7 0 9
9 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE KELEN SC 2 1 1 0 4 3 1 4 5 1 2 2 1 7 -6 5 7 2 3 2 5 10 -5 9
10 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE FC HATVAN 4 1 1 2 2 11 -9 4 3 1 1 1 2 6 -4 4 7 2 2 3 4 17 -13 8
11 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET 4 1 1 2 5 9 -4 4 3 0 1 2 2 7 -5 1 7 1 2 4 7 16 -9 5
12 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE HALADÁS - VIKTÓRIA 3 1 1 1 5 2 3 4 4 0 0 4 2 11 -9 0 7 1 1 5 7 13 -6 4
13 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SOROKSÁR SC 2 1 1 0 1 0 1 4 5 0 0 5 1 24 -23 0 7 1 1 5 2 24 -22 4
14 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 4 0 2 2 0 11 -11 2 3 0 0 3 0 16 -16 0 7 0 2 5 0 27 -27 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE MTK HUNGÁRIA FC 5 5 0 0 65 1 64 15 2 2 0 0 15 2 13 6 7 7 0 0 80 3 77 21
2 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE FERENCVÁROSI TC 4 4 0 0 39 1 38 12 3 3 0 0 24 0 24 9 7 7 0 0 63 1 62 21
3 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE ETO FC GYŐR 4 3 0 1 18 7 11 9 3 2 0 1 7 6 1 6 7 5 0 2 25 13 12 15
4 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE DLA-DEAC 4 4 0 0 23 5 18 12 3 1 0 2 1 18 -17 3 7 5 0 2 24 23 1 15
5 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE ASTRA-ALEF HFC 4 1 1 2 4 6 -2 4 3 3 0 0 7 0 7 9 7 4 1 2 11 6 5 13
6 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE PUSKÁS AKADÉMIA FC 3 1 0 2 3 7 -4 3 4 3 0 1 21 8 13 9 7 4 0 3 24 15 9 12
7 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SZENT MIHÁLY 3 1 0 2 12 14 -2 3 4 3 0 1 9 4 5 9 7 4 0 3 21 18 3 12
8 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE MOL FEHÉRVÁR FC 3 2 0 1 7 3 4 6 4 2 0 2 14 22 -8 6 7 4 0 3 21 25 -4 12
9 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE KELEN SC 2 1 0 1 6 5 1 3 5 1 1 3 6 22 -16 4 7 2 1 4 12 27 -15 7
10 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE HALADÁS - VIKTÓRIA 3 2 0 1 9 3 6 6 4 0 0 4 4 17 -13 0 7 2 0 5 13 20 -7 6
11 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET 4 1 0 3 8 15 -7 3 3 1 0 2 3 12 -9 3 7 2 0 5 11 27 -16 6
12 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SOROKSÁR SC 2 1 0 1 2 3 -1 3 5 0 1 4 4 43 -39 1 7 1 1 5 6 46 -40 4
13 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE FC HATVAN 4 0 1 3 4 23 -19 1 3 0 0 3 5 13 -8 0 7 0 1 6 9 36 -27 1
14 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 4 0 0 4 0 27 -27 0 3 0 0 3 0 33 -33 0 7 0 0 7 0 60 -60 0
 
ASTRA-ALEF HFC
---3 - 1-0 - 2-0 - 0---1 - 3-
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
----0 - 100 - 10-0 - 3---0 - 4-
DLA-DEAC
---7 - 2---5 - 1--9 - 22 - 0-
ETO FC GYŐR
-------8 - 2-2 - 57 - 0-1 - 0
FC HATVAN
-----1 - 80 - 11---2 - 21 - 2-
MOL FEHÉRVÁR FC
--0 - 1-----2 - 0---5 - 2
PUSKÁS AKADÉMIA FC
---3 - 1-0 - 20 - 4------
FERENCVÁROSI TC
--6 - 0-----8 - 0-16 - 0-9 - 1
KELEN SC
-----4 - 2--2 - 3----
MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET
0 - 48 - 0-0 - 1-----0 - 10---
MTK HUNGÁRIA FC
-19 - 012 - 0--18 - 07 - 1-9 - 0----
SOROKSÁR SC
0 - 2-----------2 - 1
SZENT MIHÁLY
---3 - 5---0 - 9---9 - 0-
HALADÁS - VIKTÓRIA
0 - 16 - 0--3 - 2--------

Meccsek

DLA-DEAC

2019. 09. 06. 14:00
Kocsis Sándor Sportközpont
2019. 09. 06. 14:00
Kocsis Sándor Sportközpont
FERENCVÁROSI TC
DLA-DEAC
2019. 09. 13. 15:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 09. 13. 15:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DLA-DEAC
KELEN SC
2019. 09. 22. 17:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 09. 22. 17:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DLA-DEAC
FC HATVAN
2019. 09. 27. 14:00
Angyalföldi Sportközpont
2019. 09. 27. 14:00
Angyalföldi Sportközpont
MTK HUNGÁRIA FC
DLA-DEAC
2019. 10. 13. 14:30
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 10. 13. 14:30
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DLA-DEAC
SOROKSÁR SC
2019. 10. 09. 12:00
Székesfehérvári Sóstói Stadion
2019. 10. 09. 12:00
Székesfehérvári Sóstói Stadion
MOL FEHÉRVÁR FC
DLA-DEAC
2019. 10. 27. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 10. 27. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DLA-DEAC
SZENT MIHÁLY
2019. 11. 03. 09:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 11. 03. 09:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
DLA-DEAC
2019. 11. 09. 16:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 11. 09. 16:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DLA-DEAC
HALADÁS - VIKTÓRIA
2019. 11. 20. 15:00
ETO Stadion
2019. 11. 20. 15:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
DLA-DEAC
2019. 11. 24. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 11. 24. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DLA-DEAC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 12. 03. 13:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 12. 03. 13:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DLA-DEAC
ASTRA-ALEF HFC
2019. 12. 07. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 12. 07. 10:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DLA-DEAC
MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET
2020. 02. 22. 13:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2020. 02. 22. 13:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DLA-DEAC
FERENCVÁROSI TC
2020. 03. 01. 11:00
Kelen SC Sporttelep
2020. 03. 01. 11:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
DLA-DEAC
2020. 03. 08. 14:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2020. 03. 08. 14:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
DLA-DEAC
2020. 06. 30.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 06. 30.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DLA-DEAC
06. 30.
MTK HUNGÁRIA FC
2020. 06. 30.
Szamosi Mihály Sporttelep
2020. 06. 30.
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
06. 30.
DLA-DEAC
2020. 06. 30.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 06. 30.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DLA-DEAC
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 06. 30.
KÉSZ Sport Aréna
2020. 06. 30.
KÉSZ Sport Aréna
SZENT MIHÁLY
06. 30.
DLA-DEAC
2020. 06. 30.
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2020. 06. 30.
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DLA-DEAC
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2020. 06. 30.
Városligeti Pálya
2020. 06. 30.
Városligeti Pálya
HALADÁS - VIKTÓRIA
06. 30.
DLA-DEAC
2020. 06. 30.
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2020. 06. 30.
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DLA-DEAC
06. 30.
ETO FC GYŐR
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
06. 30.
DLA-DEAC
2020. 06. 30.
CSHC Sporttelep
2020. 06. 30.
CSHC Sporttelep
ASTRA-ALEF HFC
06. 30.
DLA-DEAC
2020. 06. 30.
Kozármislenyi Stadion
2020. 06. 30.
Kozármislenyi Stadion
MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET
06. 30.
DLA-DEAC

SZENT MIHÁLY

2019. 09. 08. 11:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 09. 08. 11:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
SZENT MIHÁLY
2019. 09. 14. 13:00
Sándorfalva Sportpálya
2019. 09. 14. 13:00
Sándorfalva Sportpálya
SZENT MIHÁLY
ETO FC GYŐR
2019. 09. 22. 13:00
CSHC Sporttelep
2019. 09. 22. 13:00
CSHC Sporttelep
ASTRA-ALEF HFC
SZENT MIHÁLY
2019. 09. 29. 13:00
Szent Gellért Fórum
2019. 09. 29. 13:00
Szent Gellért Fórum
SZENT MIHÁLY
FERENCVÁROSI TC
2019. 10. 12. 14:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2019. 10. 12. 14:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
SZENT MIHÁLY
2019. 10. 20. 10:30
KÉSZ Sport Aréna
2019. 10. 20. 10:30
KÉSZ Sport Aréna
SZENT MIHÁLY
SOROKSÁR SC
2019. 10. 27. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 10. 27. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DLA-DEAC
SZENT MIHÁLY
2019. 11. 03. 14:00
Városligeti Pálya
2019. 11. 03. 14:00
Városligeti Pálya
HALADÁS - VIKTÓRIA
SZENT MIHÁLY
2019. 11. 10. 13:30
KÉSZ Sport Aréna
2019. 11. 10. 13:30
KÉSZ Sport Aréna
SZENT MIHÁLY
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 11. 16. 14:00
Kozármislenyi Stadion
2019. 11. 16. 14:00
Kozármislenyi Stadion
MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET
SZENT MIHÁLY
2019. 11. 24. 13:00
KÉSZ Sport Aréna
2019. 11. 24. 13:00
KÉSZ Sport Aréna
SZENT MIHÁLY
KELEN SC
2019. 11. 26. 13:00
Tichy Lajos Sportcentrum
2019. 11. 26. 13:00
Tichy Lajos Sportcentrum
MTK HUNGÁRIA FC
SZENT MIHÁLY
2019. 12. 08. 12:00
KÉSZ Sport Aréna
2019. 12. 08. 12:00
KÉSZ Sport Aréna
SZENT MIHÁLY
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 02. 23. 13:00
KÉSZ Sport Aréna
2020. 02. 23. 13:00
KÉSZ Sport Aréna
SZENT MIHÁLY
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2020. 03. 01. 13:00
ETO Stadion
2020. 03. 01. 13:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
SZENT MIHÁLY
2020. 03. 14. 10:30
KÉSZ Sport Aréna
2020. 03. 14. 10:30
KÉSZ Sport Aréna
SZENT MIHÁLY
ASTRA-ALEF HFC
2020. 06. 30.
Kocsis Sándor Sportközpont
2020. 06. 30.
Kocsis Sándor Sportközpont
FERENCVÁROSI TC
06. 30.
SZENT MIHÁLY
2020. 06. 30.
KÉSZ Sport Aréna
2020. 06. 30.
KÉSZ Sport Aréna
SZENT MIHÁLY
06. 30.
FC HATVAN
2020. 06. 30.
Szamosi Mihály Sporttelep
2020. 06. 30.
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
06. 30.
SZENT MIHÁLY
2020. 06. 30.
KÉSZ Sport Aréna
2020. 06. 30.
KÉSZ Sport Aréna
SZENT MIHÁLY
06. 30.
DLA-DEAC
2020. 06. 30.
KÉSZ Sport Aréna
2020. 06. 30.
KÉSZ Sport Aréna
SZENT MIHÁLY
06. 30.
HALADÁS - VIKTÓRIA
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
06. 30.
SZENT MIHÁLY
2020. 06. 30.
KÉSZ Sport Aréna
2020. 06. 30.
KÉSZ Sport Aréna
SZENT MIHÁLY
06. 30.
MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
06. 30.
SZENT MIHÁLY
2020. 06. 30.
KÉSZ Sport Aréna
2020. 06. 30.
KÉSZ Sport Aréna
SZENT MIHÁLY
06. 30.
MTK HUNGÁRIA FC
2020. 06. 30.
Székesfehérvári Sóstói Stadion
2020. 06. 30.
Székesfehérvári Sóstói Stadion
MOL FEHÉRVÁR FC
06. 30.
SZENT MIHÁLY
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL