Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Leány U-14 Észak-Keleti csoport 7. forduló

2019.10.27 - 16:00

Kisvárda, Kisvárda Várkerti Sporttelep (Várkert sportpálya)

MLSZ

Leány U-14 Észak-Keleti csoport

Játékvezető
ONDER GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
DLA-DEAC
70'
35'

Gólok

FARKAS FELÍCIA

2'

1 - 0

 

FARKAS FELÍCIA

25'

2 - 0

 

FARKAS FELÍCIA

33'

3 - 0

 

KŐRÖSI KITTI

43'

4 - 0

 

KOVÁCS VIRÁG

46'

5 - 0

 

MOLNÁR LÍVIA

48'

6 - 0

 

MÁRTA RÉKA

50'

7 - 0

 

FARKAS FELÍCIA

52'

8 - 0

 

KRISZTIÁN LARA

56'

9 - 0

 

KRISZTIÁN LARA

60'

10 - 0

 

KRISZTIÁN LARA

65'

11 - 0

 

FARKAS FELÍCIA

66'

12 - 0

 

KOLOZSI BOGLÁRKA

68'

13 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 7 6 1 0 34 5 29 19 4.1
2 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 7 4 3 0 55 13 42 15 4.1
3 EGER SE EGER SE 7 4 1 2 45 21 24 13 4.1
4 DLA-DEAC DLA-DEAC 7 3 1 3 33 30 3 10 2.9
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 7 1 0 6 10 32 -22 3 2.9
6 DVTK DVTK 7 0 0 7 5 81 -76 0 2.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DVTK NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 4 0 0 13 3 10 12 3 1 2 0 3 0 3 5 7 5 2 0 16 3 13 17
2 DVTK VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 5 3 1 1 15 4 11 10 2 2 0 0 10 2 8 6 7 5 1 1 25 6 19 16
3 DVTK EGER SE 2 1 1 0 8 1 7 4 5 2 1 2 11 9 2 7 7 3 2 2 19 10 9 11
4 DVTK DLA-DEAC 3 1 1 1 5 8 -3 4 4 2 0 2 12 4 8 6 7 3 1 3 17 12 5 10
5 DVTK MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 3 0 1 2 1 7 -6 1 4 1 1 2 6 7 -1 4 7 1 2 4 7 14 -7 5
6 DVTK DVTK 4 0 0 4 1 20 -19 0 3 0 0 3 1 21 -20 0 7 0 0 7 2 41 -39 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DVTK NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 4 0 0 25 3 22 12 3 2 1 0 9 2 7 7 7 6 1 0 34 5 29 19
2 DVTK VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 5 3 2 0 40 7 33 11 2 1 1 0 15 6 9 4 7 4 3 0 55 13 42 15
3 DVTK EGER SE 2 2 0 0 17 3 14 6 5 2 1 2 28 18 10 7 7 4 1 2 45 21 24 13
4 DVTK DLA-DEAC 3 1 1 1 15 12 3 4 4 2 0 2 18 18 0 6 7 3 1 3 33 30 3 10
5 DVTK MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 3 0 0 3 2 14 -12 0 4 1 0 3 8 18 -10 3 7 1 0 6 10 32 -22 3
6 DVTK DVTK 4 0 0 4 3 41 -38 0 3 0 0 3 2 40 -38 0 7 0 0 7 5 81 -76 0
 
DVTK
2 - 141 - 150 - 3-0 - 9
DLA-DEAC
-8 - 4-1 - 26 - 6
EGER SE
12 - 0-5 - 3--
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
-0 - 42 - 40 - 6-
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
13 - 03 - 04 - 25 - 1-
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
15 - 213 - 03 - 38 - 11 - 1

Meccsek

VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA

2019. 09. 07. 14:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 09. 07. 14:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
DVTK
2019. 09. 25. 15:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 09. 25. 15:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DLA-DEAC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 05. 11:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 10. 05. 11:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2019. 10. 09. 16:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 10. 09. 16:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
EGER SE
2019. 10. 13. 10:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 10. 13. 10:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 10. 20. 13:00
DVTK Edzőközpont
2019. 10. 20. 13:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 27. 16:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 10. 27. 16:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
DLA-DEAC
2019. 11. 03. 11:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2019. 11. 03. 11:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 09. 11:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 11. 09. 11:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER SE
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 02. 16:00
Nyíregyháza Volán Sportpálya
2019. 10. 02. 16:00
Nyíregyháza Volán Sportpálya
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 02. 22.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 02. 22.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
02. 22.
DVTK
2020. 02. 29.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 02. 29.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DLA-DEAC
02. 29.
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 03. 07.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 03. 07.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
03. 07.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2020. 03. 14.
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 03. 14.
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER SE
03. 14.
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 03. 21.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 03. 21.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
03. 21.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 03. 28.
DVTK Edzőközpont
2020. 03. 28.
DVTK Edzőközpont
DVTK
03. 28.
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 04. 04.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 04. 04.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
04. 04.
DLA-DEAC
2020. 04. 11.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2020. 04. 11.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
04. 11.
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 04. 18.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 04. 18.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
04. 18.
EGER SE
2020. 04. 25.
Nyíregyháza Tiszavasvári úti Sporttelep
2020. 04. 25.
Nyíregyháza Tiszavasvári úti Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
04. 25.
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA

DLA-DEAC

2019. 10. 29. 13:00
Nyíregyháza Volán Sportpálya
2019. 10. 29. 13:00
Nyíregyháza Volán Sportpálya
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DLA-DEAC
2019. 09. 25. 15:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 09. 25. 15:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DLA-DEAC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 04. 18:00
DVTK Edzőközpont
2019. 10. 04. 18:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
DLA-DEAC
2019. 09. 29. 15:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2019. 09. 29. 15:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
DLA-DEAC
2019. 10. 13. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 10. 13. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DLA-DEAC
EGER SE
2019. 10. 18. 13:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 10. 18. 13:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DLA-DEAC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 10. 27. 16:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 10. 27. 16:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
DLA-DEAC
2019. 11. 02. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 11. 02. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DLA-DEAC
DVTK
2019. 11. 10. 11:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 11. 10. 11:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DLA-DEAC
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2019. 11. 15. 16:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 11. 15. 16:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER SE
DLA-DEAC
2020. 02. 22.
Nyíregyháza Tiszavasvári úti Sporttelep
2020. 02. 22.
Nyíregyháza Tiszavasvári úti Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
02. 22.
DLA-DEAC
2020. 02. 29.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 02. 29.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DLA-DEAC
02. 29.
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 03. 07.
DVTK Edzőközpont
2020. 03. 07.
DVTK Edzőközpont
DVTK
03. 07.
DLA-DEAC
2020. 03. 14.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2020. 03. 14.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
03. 14.
DLA-DEAC
2020. 03. 21.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 03. 21.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DLA-DEAC
03. 21.
EGER SE
2020. 03. 28.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 03. 28.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DLA-DEAC
03. 28.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 04. 04.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 04. 04.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
04. 04.
DLA-DEAC
2020. 04. 11.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 04. 11.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DLA-DEAC
04. 11.
DVTK
2020. 04. 18.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 04. 18.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DLA-DEAC
04. 18.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2020. 04. 25.
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 04. 25.
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER SE
04. 25.
DLA-DEAC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom