Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport 3. forduló

2019.10.20 - 10:00

Pécs, Lauber Dezső Sportcsarnok

MLSZ

Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport

Játékvezető
RESCH ANDRÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KÁLLAI BALÁZS, DULI DÁNIEL
PTE PEAC R-BUS
REAC SISE
40'
20'

Gólok

MOSONYI MARTIN

8'

1 - 0

 

KASZA KORNÉL ZSOLT

19'

2 - 0

 

KATONA ÁKOS RÓBERT

23'

3 - 0

 

MOSONYI MARTIN

24'

4 - 0

 

LACZA SOMA BÉLA

26'

5 - 0

 

LACZA SOMA BÉLA

30'

6 - 0

 

ZÓRITY BENJÁMIN

37'

7 - 0

 

LACZA SOMA BÉLA

40'

8 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UTE UTE 3 2 1 0 23 10 13 7 7.3
2 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 3 2 1 0 14 7 7 7 7.3
3 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 3 2 1 0 10 7 3 7 8.3
4 TFSE-1988 DÉLI FC TFSE-1988 DÉLI FC 3 2 0 1 21 11 10 6 7.3
5 SZC FUTSAL CLUB SZC FUTSAL CLUB 3 2 0 1 22 14 8 6 8.3
6 KELEN SC KELEN SC 3 2 0 1 17 16 1 6 7
7 5 STARS ÉRDI VSE 5 STARS ÉRDI VSE 3 1 1 1 15 11 4 4 6.7
8 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 3 1 0 2 13 10 3 3 4.7
9 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 3 1 0 2 14 13 1 3 6
10 REAC SISE REAC SISE 3 1 0 2 10 15 -5 3 5.7
11 TIHANYI FC TIHANYI FC 3 0 0 3 5 25 -20 0 6.7
12 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 3 0 0 3 8 33 -25 0 2.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB SZC FUTSAL CLUB 2 2 0 0 6 3 3 6 1 1 0 0 3 2 1 3 3 3 0 0 9 5 4 9
2 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB AIRNERGY FC 2 1 1 0 4 2 2 4 1 1 0 0 4 1 3 3 3 2 1 0 8 3 5 7
3 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 5 STARS ÉRDI VSE 2 2 0 0 9 2 7 6 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 2 0 1 9 4 5 6
4 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB UTE 1 1 0 0 6 2 4 3 2 0 2 0 3 3 0 2 3 1 2 0 9 5 4 5
5 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB HIDEGKÚTI SC 2 1 1 0 4 2 2 4 1 0 1 0 2 2 0 1 3 1 2 0 6 4 2 5
6 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB PTE PEAC R-BUS 2 1 1 0 3 1 2 4 1 0 1 0 2 2 0 1 3 1 2 0 5 3 2 5
7 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB TFSE-1988 DÉLI FC 1 1 0 0 7 0 7 3 2 0 1 1 3 4 -1 1 3 1 1 1 10 4 6 4
8 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB REAC SISE 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 0 1 3 4 -1 3 3 1 1 1 5 6 -1 4
9 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 4 4 0 3 3 1 0 2 6 7 -1 3
10 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB KELEN SC 2 0 1 1 3 4 -1 1 1 0 0 1 1 4 -3 0 3 0 1 2 4 8 -4 1
11 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 0 0 2 3 9 -6 0 3 0 0 3 4 13 -9 0
12 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB TIHANYI FC 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 0 0 2 1 12 -11 0 3 0 0 3 3 16 -13 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB UTE 1 1 0 0 14 4 10 3 2 1 1 0 9 6 3 4 3 2 1 0 23 10 13 7
2 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB AIRNERGY FC 2 1 1 0 6 5 1 4 1 1 0 0 8 2 6 3 3 2 1 0 14 7 7 7
3 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB HIDEGKÚTI SC 2 1 1 0 6 4 2 4 1 1 0 0 4 3 1 3 3 2 1 0 10 7 3 7
4 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB TFSE-1988 DÉLI FC 1 1 0 0 12 1 11 3 2 1 0 1 9 10 -1 3 3 2 0 1 21 11 10 6
5 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB SZC FUTSAL CLUB 2 1 0 1 15 9 6 3 1 1 0 0 7 5 2 3 3 2 0 1 22 14 8 6
6 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB KELEN SC 2 1 0 1 9 9 0 3 1 1 0 0 8 7 1 3 3 2 0 1 17 16 1 6
7 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 5 STARS ÉRDI VSE 2 1 0 1 13 9 4 3 1 0 1 0 2 2 0 1 3 1 1 1 15 11 4 4
8 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB PTE PEAC R-BUS 2 1 0 1 11 6 5 3 1 0 0 1 2 4 -2 0 3 1 0 2 13 10 3 3
9 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 1 0 0 1 5 7 -2 0 2 1 0 1 9 6 3 3 3 1 0 2 14 13 1 3
10 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB REAC SISE 1 0 0 1 3 4 -1 0 2 1 0 1 7 11 -4 3 3 1 0 2 10 15 -5 3
11 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB TIHANYI FC 1 0 0 1 3 7 -4 0 2 0 0 2 2 18 -16 0 3 0 0 3 5 25 -20 0
12 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 1 0 0 1 2 8 -6 0 2 0 0 2 6 25 -19 0 3 0 0 3 8 33 -25 0
 
TFSE-1988 DÉLI FC
---------12 - 1-
5 STARS ÉRDI VSE
---7 - 8-----6 - 1-
HIDEGKÚTI SC
-2 - 2---4 - 2-----
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
----2 - 8------
KELEN SC
6 - 2-----3 - 7----
AIRNERGY FC
--------3 - 2-3 - 3
PTE PEAC R-BUS
------8 - 0---3 - 6
REAC SISE
--3 - 4--------
SZC FUTSAL CLUB
4 - 7--11 - 2-------
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
--------5 - 7--
TIHANYI FC
---------3 - 7-
UTE
---14 - 4-------

Meccsek

PTE PEAC R-BUS

2019. 09. 28. 11:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2019. 09. 28. 11:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
PTE PEAC R-BUS
2019. 10. 13. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 10. 13. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
UTE
2019. 10. 20. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 10. 20. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
REAC SISE
2019. 11. 09. 18:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 11. 09. 18:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
AIRNERGY FC
PTE PEAC R-BUS
2019. 11. 24. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 11. 24. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
5 STARS ÉRDI VSE
2019. 11. 30. 14:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 11. 30. 14:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
PTE PEAC R-BUS
2019. 12. 15. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 12. 15. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
TFSE-1988 DÉLI FC
2020. 01. 12. 10:00
Tihanyi Sportcsarnok
2020. 01. 12. 10:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
PTE PEAC R-BUS
2020. 01. 19. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 01. 19. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2020. 01. 25. 10:00
Aréna Törökbálint
2020. 01. 25. 10:00
Aréna Törökbálint
KELEN SC
PTE PEAC R-BUS
2020. 02. 02. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 02. 02. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2020. 06. 30.
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
INFO
HIDEGKÚTI SC
2020. 02. 16. 18:00
UTE Atlétikai Stadion
2020. 02. 16. 18:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
PTE PEAC R-BUS
2020. 02. 23. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 02. 23. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
PTE PEAC R-BUS
2020. 03. 01. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 03. 01. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
AIRNERGY FC
2020. 06. 30.
Batthyány Általános és Sportiskola (Érd);
2020. 06. 30.
Batthyány Általános és Sportiskola (Érd);
5 STARS ÉRDI VSE
06. 30.
PTE PEAC R-BUS
2020. 06. 30.
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
06. 30.
SZC FUTSAL CLUB
2020. 06. 30.
Kerék utcai Általános Iskola
2020. 06. 30.
Kerék utcai Általános Iskola
TFSE-1988 DÉLI FC
06. 30.
PTE PEAC R-BUS
2020. 06. 30.
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
06. 30.
TIHANYI FC
2020. 06. 30.
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2020. 06. 30.
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
06. 30.
PTE PEAC R-BUS
2020. 06. 30.
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
06. 30.
KELEN SC
2020. 06. 30.
MÁV-NTE Sportcsarnok
2020. 06. 30.
MÁV-NTE Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
06. 30.
PTE PEAC R-BUS

REAC SISE

2019. 09. 28. 10:00
Aréna Törökbálint
2019. 09. 28. 10:00
Aréna Törökbálint
KELEN SC
REAC SISE
2019. 10. 13. 19:00
Csömöri Sportcsarnok
2019. 10. 13. 19:00
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
HIDEGKÚTI SC
2019. 10. 20. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 10. 20. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
REAC SISE
2019. 11. 10. 15:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 11. 10. 15:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
5 STARS ÉRDI VSE
REAC SISE
2019. 11. 24. 16:00
Csömöri Sportcsarnok
2019. 11. 24. 16:00
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
TFSE-1988 DÉLI FC
2019. 12. 08. 10:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2019. 12. 08. 10:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
REAC SISE
2019. 12. 14. 17:30
Csömöri Sportcsarnok
2019. 12. 14. 17:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2020. 01. 11. 09:00
Kistarcsai Városi Sportközpont
2020. 01. 11. 09:00
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
REAC SISE
2020. 01. 19. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 01. 19. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
AIRNERGY FC
2020. 01. 25. 16:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2020. 01. 25. 16:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
REAC SISE
2020. 02. 01. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 02. 01. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
TIHANYI FC
2020. 02. 09. 15:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 02. 09. 15:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
KELEN SC
2020. 02. 15. 10:00
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2020. 02. 15. 10:00
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
REAC SISE
2020. 02. 23. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 02. 23. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
PTE PEAC R-BUS
2020. 03. 01. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 03. 01. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
5 STARS ÉRDI VSE
2020. 03. 07. 11:00
Kerék utcai Általános Iskola
2020. 03. 07. 11:00
Kerék utcai Általános Iskola
TFSE-1988 DÉLI FC
REAC SISE
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
06. 30.
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2020. 06. 30.
MÁV-NTE Sportcsarnok
2020. 06. 30.
MÁV-NTE Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
06. 30.
REAC SISE
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
Gyulai István Általános Iskola
2020. 06. 30.
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
06. 30.
REAC SISE
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
06. 30.
SZC FUTSAL CLUB
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
06. 30.
TIHANYI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple