Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport 4. forduló

2019.11.10 - 15:00

Érd, Treff Sportcsarnok (Érd)

MLSZ

Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport

Játékvezető
MOLNÁR PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
LIEBHARDT ANDRÁS, PUSKELY GÁBOR ZSOLT
5 STARS ÉRDI VSE
REAC SISE
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

5'

SZÉKELY ZSOLT

 

0 - 2

11'

KÁLI TAMÁS

 

0 - 3

18'

TAKÁCS LEVENTE KRISZTIÁN
KOVÁCS ÁRON

18'

1 - 3

 

KOVÁCS ÁRON

20'

2 - 3

 

SZILÁGYI ROLAND

30'

3 - 3

 

KOVÁCS ÁRON

35'

4 - 3

 

NÉMETH ISTVÁN SOMA

36'

5 - 3

 

KOVÁCS ÁRON

37'

6 - 3

 

KOVÁCS ÁRON

38'

7 - 3

 

 

7 - 4

39'

TAKÁCS LEVENTE KRISZTIÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UTE UTE 4 3 1 0 26 12 14 10 7.8
2 TFSE-1988 DÉLI FC TFSE-1988 DÉLI FC 4 3 0 1 24 12 12 9 6.8
3 KELEN SC KELEN SC 4 3 0 1 23 21 2 9 6.5
4 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 4 2 2 0 17 10 7 8 7.5
5 5 STARS ÉRDI VSE 5 STARS ÉRDI VSE 4 2 1 1 22 15 7 7 7.5
6 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 4 2 1 1 11 10 1 7 6.3
7 SZC FUTSAL CLUB SZC FUTSAL CLUB 4 2 0 2 24 17 7 6 6
8 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 4 1 1 2 16 13 3 4 5.3
9 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 4 1 0 3 19 19 0 3 6.3
10 REAC SISE REAC SISE 4 1 0 3 14 22 -8 3 5.5
11 TIHANYI FC TIHANYI FC 3 0 0 3 5 25 -20 0 5.3
12 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 3 0 0 3 8 33 -25 0 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB AIRNERGY FC 3 2 1 0 6 2 4 7 1 1 0 0 4 1 3 3 4 3 1 0 10 3 7 10
2 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB SZC FUTSAL CLUB 2 2 0 0 6 3 3 6 2 1 0 1 5 5 0 3 4 3 0 1 11 8 3 9
3 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB UTE 2 2 0 0 9 4 5 6 2 0 2 0 3 3 0 2 4 2 2 0 12 7 5 8
4 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB TFSE-1988 DÉLI FC 2 2 0 0 8 0 8 6 2 0 1 1 3 4 -1 1 4 2 1 1 11 4 7 7
5 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB REAC SISE 1 0 1 0 2 2 0 1 3 2 0 1 6 6 0 6 4 2 1 1 8 8 0 7
6 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 5 STARS ÉRDI VSE 3 2 0 1 11 5 6 6 1 0 0 1 0 2 -2 0 4 2 0 2 11 7 4 6
7 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB HIDEGKÚTI SC 2 1 1 0 4 2 2 4 2 0 1 1 2 3 -1 1 4 1 2 1 6 5 1 5
8 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB PTE PEAC R-BUS 2 1 1 0 3 1 2 4 2 0 1 1 2 4 -2 1 4 1 2 1 5 5 0 5
9 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 2 0 1 1 4 5 -1 1 2 1 0 1 4 4 0 3 4 1 1 2 8 9 -1 4
10 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB KELEN SC 2 0 1 1 3 4 -1 1 2 0 1 1 3 6 -3 1 4 0 2 2 6 10 -4 2
11 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 0 0 2 3 9 -6 0 3 0 0 3 4 13 -9 0
12 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB TIHANYI FC 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 0 0 2 1 12 -11 0 3 0 0 3 3 16 -13 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB UTE 2 2 0 0 17 6 11 6 2 1 1 0 9 6 3 4 4 3 1 0 26 12 14 10
2 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB TFSE-1988 DÉLI FC 2 2 0 0 15 2 13 6 2 1 0 1 9 10 -1 3 4 3 0 1 24 12 12 9
3 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB KELEN SC 2 1 0 1 9 9 0 3 2 2 0 0 14 12 2 6 4 3 0 1 23 21 2 9
4 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB AIRNERGY FC 3 1 2 0 9 8 1 5 1 1 0 0 8 2 6 3 4 2 2 0 17 10 7 8
5 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 5 STARS ÉRDI VSE 3 2 0 1 20 13 7 6 1 0 1 0 2 2 0 1 4 2 1 1 22 15 7 7
6 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB HIDEGKÚTI SC 2 1 1 0 6 4 2 4 2 1 0 1 5 6 -1 3 4 2 1 1 11 10 1 7
7 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB SZC FUTSAL CLUB 2 1 0 1 15 9 6 3 2 1 0 1 9 8 1 3 4 2 0 2 24 17 7 6
8 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB PTE PEAC R-BUS 2 1 0 1 11 6 5 3 2 0 1 1 5 7 -2 1 4 1 1 2 16 13 3 4
9 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 2 0 0 2 10 13 -3 0 2 1 0 1 9 6 3 3 4 1 0 3 19 19 0 3
10 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB REAC SISE 1 0 0 1 3 4 -1 0 3 1 0 2 11 18 -7 3 4 1 0 3 14 22 -8 3
11 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB TIHANYI FC 1 0 0 1 3 7 -4 0 2 0 0 2 2 18 -16 0 3 0 0 3 5 25 -20 0
12 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 1 0 0 1 2 8 -6 0 2 0 0 2 6 25 -19 0 3 0 0 3 8 33 -25 0
 
TFSE-1988 DÉLI FC
-3 - 1-------12 - 1-
5 STARS ÉRDI VSE
---7 - 8--7 - 4--6 - 1-
HIDEGKÚTI SC
-2 - 2---4 - 2-----
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
----2 - 8------
KELEN SC
6 - 2-----3 - 7----
AIRNERGY FC
-----3 - 3--3 - 2-3 - 3
PTE PEAC R-BUS
------8 - 0---3 - 6
REAC SISE
--3 - 4--------
SZC FUTSAL CLUB
4 - 7--11 - 2-------
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
----5 - 6---5 - 7--
TIHANYI FC
---------3 - 7-
UTE
---14 - 4----3 - 2--

Meccsek

5 STARS ÉRDI VSE

2020. 01. 22. 20:30
Érd Aréna
2020. 01. 22. 20:30
Érd Aréna
5 STARS ÉRDI VSE
TIHANYI FC
2019. 10. 02. 20:00
Érd Aréna
2019. 10. 02. 20:00
Érd Aréna
5 STARS ÉRDI VSE
KELEN SC
2019. 10. 20. 14:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2019. 10. 20. 14:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
5 STARS ÉRDI VSE
2019. 11. 10. 15:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 11. 10. 15:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
5 STARS ÉRDI VSE
REAC SISE
2019. 11. 24. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 11. 24. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
5 STARS ÉRDI VSE
2019. 11. 30. 19:20
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 11. 30. 19:20
Kerék utcai Általános Iskola
TFSE-1988 DÉLI FC
5 STARS ÉRDI VSE
2019. 12. 15. 10:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 12. 15. 10:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
5 STARS ÉRDI VSE
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2020. 01. 12. 18:00
MÁV-NTE Sportcsarnok
2020. 01. 12. 18:00
MÁV-NTE Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
5 STARS ÉRDI VSE
2020. 01. 19. 10:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
2020. 01. 19. 10:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
5 STARS ÉRDI VSE
UTE
2020. 01. 25. 10:00
FTC NÉPLIGETI SPORTCENTRUM
2020. 01. 25. 10:00
FTC NÉPLIGETI SPORTCENTRUM
AIRNERGY FC
5 STARS ÉRDI VSE
2020. 02. 01. 14:00
Érd Aréna
2020. 02. 01. 14:00
Érd Aréna
5 STARS ÉRDI VSE
SZC FUTSAL CLUB
2020. 02. 08. 10:00
Tihanyi Sportcsarnok
2020. 02. 08. 10:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
5 STARS ÉRDI VSE
2020. 02. 15. 16:00
Aréna Törökbálint
2020. 02. 15. 16:00
Aréna Törökbálint
KELEN SC
5 STARS ÉRDI VSE
2020. 06. 30.
Érd Aréna
2020. 06. 30.
Érd Aréna
5 STARS ÉRDI VSE
06. 30.
HIDEGKÚTI SC
2020. 03. 01. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 03. 01. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
5 STARS ÉRDI VSE
2020. 06. 30.
Batthyány Általános és Sportiskola (Érd);
2020. 06. 30.
Batthyány Általános és Sportiskola (Érd);
5 STARS ÉRDI VSE
06. 30.
PTE PEAC R-BUS
2020. 06. 30.
Batthyány Általános és Sportiskola (Érd);
2020. 06. 30.
Batthyány Általános és Sportiskola (Érd);
5 STARS ÉRDI VSE
06. 30.
TFSE-1988 DÉLI FC
2020. 06. 30.
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2020. 06. 30.
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
06. 30.
5 STARS ÉRDI VSE
2020. 06. 30.
Batthyány Általános és Sportiskola (Érd);
2020. 06. 30.
Batthyány Általános és Sportiskola (Érd);
5 STARS ÉRDI VSE
06. 30.
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
UTE
06. 30.
5 STARS ÉRDI VSE
2020. 06. 30.
Érd Aréna
2020. 06. 30.
Érd Aréna
5 STARS ÉRDI VSE
06. 30.
AIRNERGY FC
2020. 06. 30.
Bábolna Városi Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
06. 30.
5 STARS ÉRDI VSE

REAC SISE

2019. 09. 28. 10:00
Aréna Törökbálint
2019. 09. 28. 10:00
Aréna Törökbálint
KELEN SC
REAC SISE
2019. 10. 13. 19:00
Csömöri Sportcsarnok
2019. 10. 13. 19:00
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
HIDEGKÚTI SC
2019. 10. 20. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 10. 20. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
REAC SISE
2019. 11. 10. 15:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 11. 10. 15:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
5 STARS ÉRDI VSE
REAC SISE
2019. 11. 24. 16:00
Csömöri Sportcsarnok
2019. 11. 24. 16:00
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
TFSE-1988 DÉLI FC
2019. 12. 08. 10:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2019. 12. 08. 10:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
REAC SISE
2019. 12. 14. 17:30
Csömöri Sportcsarnok
2019. 12. 14. 17:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2020. 01. 11. 09:00
Kistarcsai Városi Sportközpont
2020. 01. 11. 09:00
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
REAC SISE
2020. 01. 19. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 01. 19. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
AIRNERGY FC
2020. 01. 25. 16:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2020. 01. 25. 16:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
REAC SISE
2020. 02. 01. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 02. 01. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
TIHANYI FC
2020. 02. 09. 15:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 02. 09. 15:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
KELEN SC
2020. 02. 15. 10:00
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2020. 02. 15. 10:00
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
REAC SISE
2020. 02. 23. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 02. 23. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
PTE PEAC R-BUS
2020. 03. 01. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 03. 01. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
5 STARS ÉRDI VSE
2020. 03. 07. 11:00
Kerék utcai Általános Iskola
2020. 03. 07. 11:00
Kerék utcai Általános Iskola
TFSE-1988 DÉLI FC
REAC SISE
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
06. 30.
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2020. 06. 30.
MÁV-NTE Sportcsarnok
2020. 06. 30.
MÁV-NTE Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
06. 30.
REAC SISE
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
Gyulai István Általános Iskola
2020. 06. 30.
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
06. 30.
REAC SISE
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
06. 30.
SZC FUTSAL CLUB
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
06. 30.
TIHANYI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple