Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport 7. forduló

2019.12.14 - 17:30

Csömör, Csömöri Sportcsarnok

MLSZ

Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport

Játékvezető
FENYVESI SZABOLCS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÓTH IMRE, SZŰCS ISTVÁN
REAC SISE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
40'
20'

Gólok

SZÉKELY ZSOLT

3'

1 - 0

 

 

1 - 1

5'

BÜKI BÁLINT
HEGYI PÉTER

6'

2 - 1

 

 

2 - 2

6'

CSAVARI BENJÁMIN
BODNÁR DÁNIEL

7'

3 - 2

 

 

3 - 3

8'

CSAVARI BENJÁMIN
SZÉKELY ZSOLT

9'

4 - 3

 

 

4 - 4

14'

BÜKI BÁLINT
ZEMENY BÁLINT

15'

5 - 4

 

BÜKI BÁLINT

17'

6 - 4

 

 

6 - 5

18'

CSAVARI BENJÁMIN

 

6 - 6

18'

BÜKI BÁLINT
HEGYI PÉTER

21'

7 - 6

 

 

7 - 7

27'

BÜKI BÁLINT
NÉMETH MARCELL

28'

8 - 7

 

HEGYI PÉTER

36'

9 - 7

 

KÖVESDI ATTILA

37'

10 - 7

 

TOKAJI GERGŐ

39'

11 - 7

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UTE UTE 7 6 1 0 55 21 34 19 7
2 TFSE-1988 DÉLI FC TFSE-1988 DÉLI FC 7 6 0 1 37 15 22 18 7.4
3 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 7 5 2 0 51 16 35 17 7.3
4 KELEN SC KELEN SC 7 4 0 3 35 35 0 12 6.1
5 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 7 3 2 2 24 24 0 11 6.6
6 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 7 3 1 3 40 23 17 10 5.1
7 REAC SISE REAC SISE 7 3 0 4 29 33 -4 9 6.7
8 SZC FUTSAL CLUB SZC FUTSAL CLUB 7 3 0 4 36 41 -5 9 6.3
9 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 7 2 1 4 30 32 -2 7 7
10 5 STARS ÉRDI VSE 5 STARS ÉRDI VSE 7 2 1 4 29 35 -6 7 6.4
11 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 6 0 0 6 18 56 -38 0 4.7
12 TIHANYI FC TIHANYI FC 6 0 0 6 13 66 -53 0 5.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TIHANYI FC AIRNERGY FC 5 4 1 0 20 3 17 13 2 2 0 0 8 1 7 6 7 6 1 0 28 4 24 19
2 TIHANYI FC UTE 3 2 1 0 11 6 5 7 4 2 2 0 15 5 10 8 7 4 3 0 26 11 15 15
3 TIHANYI FC TFSE-1988 DÉLI FC 3 2 1 0 8 0 8 7 4 2 1 1 7 5 2 7 7 4 2 1 15 5 10 14
4 TIHANYI FC SZC FUTSAL CLUB 4 2 0 2 6 14 -8 6 3 2 0 1 10 6 4 6 7 4 0 3 16 20 -4 12
5 TIHANYI FC PTE PEAC R-BUS 4 2 1 1 7 3 4 7 3 1 1 1 9 4 5 4 7 3 2 2 16 7 9 11
6 TIHANYI FC 5 STARS ÉRDI VSE 4 3 0 1 15 6 9 9 3 0 1 2 0 6 -6 1 7 3 1 3 15 12 3 10
7 TIHANYI FC HIDEGKÚTI SC 4 1 2 1 8 8 0 5 3 1 1 1 4 4 0 4 7 2 3 2 12 12 0 9
8 TIHANYI FC REAC SISE 3 0 2 1 9 10 -1 2 4 2 1 1 6 6 0 7 7 2 3 2 15 16 -1 9
9 TIHANYI FC KELEN SC 3 1 1 1 8 4 4 4 4 0 2 2 5 10 -5 2 7 1 3 3 13 14 -1 6
10 TIHANYI FC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 3 0 2 1 4 5 -1 2 4 1 1 2 7 10 -3 4 7 1 3 3 11 15 -4 6
11 TIHANYI FC NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 2 0 0 2 2 6 -4 0 4 0 1 3 9 20 -11 1 6 0 1 5 11 26 -15 1
12 TIHANYI FC TIHANYI FC 3 0 0 3 3 17 -14 0 3 0 0 3 2 24 -22 0 6 0 0 6 5 41 -36 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TIHANYI FC UTE 3 3 0 0 22 9 13 9 4 3 1 0 33 12 21 10 7 6 1 0 55 21 34 19
2 TIHANYI FC TFSE-1988 DÉLI FC 3 3 0 0 18 2 16 9 4 3 0 1 19 13 6 9 7 6 0 1 37 15 22 18
3 TIHANYI FC AIRNERGY FC 5 3 2 0 34 13 21 11 2 2 0 0 17 3 14 6 7 5 2 0 51 16 35 17
4 TIHANYI FC KELEN SC 3 2 0 1 16 11 5 6 4 2 0 2 19 24 -5 6 7 4 0 3 35 35 0 12
5 TIHANYI FC HIDEGKÚTI SC 4 1 2 1 14 17 -3 5 3 2 0 1 10 7 3 6 7 3 2 2 24 24 0 11
6 TIHANYI FC PTE PEAC R-BUS 4 2 0 2 23 13 10 6 3 1 1 1 17 10 7 4 7 3 1 3 40 23 17 10
7 TIHANYI FC REAC SISE 3 1 0 2 15 15 0 3 4 2 0 2 14 18 -4 6 7 3 0 4 29 33 -4 9
8 TIHANYI FC SZC FUTSAL CLUB 4 1 0 3 19 30 -11 3 3 2 0 1 17 11 6 6 7 3 0 4 36 41 -5 9
9 TIHANYI FC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 3 0 0 3 10 16 -6 0 4 2 1 1 20 16 4 7 7 2 1 4 30 32 -2 7
10 TIHANYI FC 5 STARS ÉRDI VSE 4 2 0 2 26 20 6 6 3 0 1 2 3 15 -12 1 7 2 1 4 29 35 -6 7
11 TIHANYI FC NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 2 0 0 2 3 13 -10 0 4 0 0 4 15 43 -28 0 6 0 0 6 18 56 -38 0
12 TIHANYI FC TIHANYI FC 3 0 0 3 8 30 -22 0 3 0 0 3 5 36 -31 0 6 0 0 6 13 66 -53 0
 
TFSE-1988 DÉLI FC
3 - 03 - 1-------12 - 1-
5 STARS ÉRDI VSE
---7 - 8--7 - 4-6 - 76 - 1-
HIDEGKÚTI SC
-2 - 2---4 - 2--4 - 4-4 - 9
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
--1 - 5-2 - 8------
KELEN SC
6 - 2--7 - 2--3 - 7----
AIRNERGY FC
----7 - 23 - 3--3 - 218 - 33 - 3
PTE PEAC R-BUS
2 - 610 - 1----8 - 0---3 - 6
REAC SISE
1 - 4-3 - 411 - 7-------
SZC FUTSAL CLUB
4 - 7--11 - 2-1 - 93 - 12----
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
----5 - 6--0 - 35 - 7--
TIHANYI FC
--------3 - 83 - 72 - 15
UTE
---14 - 45 - 3---3 - 2--

Meccsek

REAC SISE

2019. 09. 28. 10:00
Aréna Törökbálint
2019. 09. 28. 10:00
Aréna Törökbálint
KELEN SC
REAC SISE
2019. 10. 13. 19:00
Csömöri Sportcsarnok
2019. 10. 13. 19:00
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
HIDEGKÚTI SC
2019. 10. 20. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 10. 20. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
REAC SISE
2019. 11. 10. 15:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 11. 10. 15:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
5 STARS ÉRDI VSE
REAC SISE
2019. 11. 24. 16:00
Csömöri Sportcsarnok
2019. 11. 24. 16:00
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
TFSE-1988 DÉLI FC
2019. 12. 08. 10:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2019. 12. 08. 10:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
REAC SISE
2019. 12. 14. 17:30
Csömöri Sportcsarnok
2019. 12. 14. 17:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2020. 01. 11. 09:00
Kistarcsai Városi Sportközpont
2020. 01. 11. 09:00
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
REAC SISE
2020. 01. 19. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 01. 19. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
AIRNERGY FC
2020. 01. 25. 16:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2020. 01. 25. 16:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
REAC SISE
2020. 02. 01. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 02. 01. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
TIHANYI FC
2020. 02. 09. 15:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 02. 09. 15:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
KELEN SC
2020. 02. 15. 10:00
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2020. 02. 15. 10:00
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
REAC SISE
2020. 02. 23. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 02. 23. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
PTE PEAC R-BUS
2020. 03. 01. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 03. 01. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
5 STARS ÉRDI VSE
2020. 03. 07. 11:00
Kerék utcai Általános Iskola
2020. 03. 07. 11:00
Kerék utcai Általános Iskola
TFSE-1988 DÉLI FC
REAC SISE
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
06. 30.
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2020. 06. 30.
MÁV-NTE Sportcsarnok
2020. 06. 30.
MÁV-NTE Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
06. 30.
REAC SISE
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
Gyulai István Általános Iskola
2020. 06. 30.
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
06. 30.
REAC SISE
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
06. 30.
SZC FUTSAL CLUB
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
06. 30.
TIHANYI FC

NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB

2019. 09. 29. 17:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 09. 29. 17:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2019. 12. 16. 18:00
Football Club Nagykanizsa munkacsarnok
2019. 12. 16. 18:00
Football Club Nagykanizsa munkacsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
AIRNERGY FC
2019. 10. 19. 17:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 10. 19. 17:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2020. 06. 30.
MÁV-NTE Sportcsarnok
2020. 06. 30.
MÁV-NTE Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
06. 30.
TIHANYI FC
2019. 11. 23. 09:00
Aréna Törökbálint
2019. 11. 23. 09:00
Aréna Törökbálint
KELEN SC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2019. 12. 01. 18:00
MÁV-NTE Sportcsarnok
2019. 12. 01. 18:00
MÁV-NTE Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
HIDEGKÚTI SC
2019. 12. 14. 17:30
Csömöri Sportcsarnok
2019. 12. 14. 17:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2020. 01. 12. 18:00
MÁV-NTE Sportcsarnok
2020. 01. 12. 18:00
MÁV-NTE Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
5 STARS ÉRDI VSE
2020. 01. 19. 17:00
Kerék utcai Általános Iskola
2020. 01. 19. 17:00
Kerék utcai Általános Iskola
TFSE-1988 DÉLI FC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2020. 01. 25. 10:00
MÁV-NTE Sportcsarnok
2020. 01. 25. 10:00
MÁV-NTE Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2020. 02. 02. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 02. 02. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2020. 02. 09. 10:00
MÁV-NTE Sportcsarnok
2020. 02. 09. 10:00
MÁV-NTE Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
UTE
2020. 02. 15. 10:00
FTC NÉPLIGETI SPORTCENTRUM
2020. 02. 15. 10:00
FTC NÉPLIGETI SPORTCENTRUM
AIRNERGY FC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2020. 02. 22. 11:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2020. 02. 22. 11:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
SZC FUTSAL CLUB
2020. 02. 29. 10:00
Tihanyi Sportcsarnok
2020. 02. 29. 10:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2020. 03. 08. 11:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2020. 03. 08. 11:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
KELEN SC
2020. 06. 30.
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2020. 06. 30.
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
06. 30.
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2020. 06. 30.
MÁV-NTE Sportcsarnok
2020. 06. 30.
MÁV-NTE Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
06. 30.
REAC SISE
2020. 06. 30.
Batthyány Általános és Sportiskola (Érd);
2020. 06. 30.
Batthyány Általános és Sportiskola (Érd);
5 STARS ÉRDI VSE
06. 30.
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2020. 06. 30.
MÁV-NTE Sportcsarnok
2020. 06. 30.
MÁV-NTE Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
06. 30.
TFSE-1988 DÉLI FC
2020. 06. 30.
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2020. 06. 30.
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
06. 30.
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2020. 06. 30.
MÁV-NTE Sportcsarnok
2020. 06. 30.
MÁV-NTE Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
06. 30.
PTE PEAC R-BUS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple