Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport 10. forduló

2020.01.25 - 16:00

Bábolna, Bábolna Városi Sportcsarnok

MLSZ

Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport

Játékvezető
GŐGÖS BALÁZS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KRASZNAI ROLAND, CZINDER IMRE
SZC FUTSAL CLUB
REAC SISE
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

4'

HOMONNAY GERGŐ
NYÁRI ROLAND

4'

1 - 1

 

 

1 - 2

6'

BODNÁR DÁNIEL

 

1 - 3

9'

KOLTAI DOMINIK
VARGA LÁSZLÓ

17'

2 - 3

 

NYÁRI ROLAND

24'

3 - 3

 

 

3 - 4

33'

KOLTAI DOMINIK

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TFSE-1988 DÉLI FC TFSE-1988 DÉLI FC 10 9 0 1 70 30 40 27 7.4
2 UTE UTE 10 8 1 1 85 35 50 25 6.9
3 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 10 6 3 1 59 22 37 21 7.4
4 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 10 6 2 2 46 27 19 20 6.9
5 KELEN SC KELEN SC 10 6 0 4 53 53 0 18 6.9
6 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 10 5 1 4 63 39 24 16 6.1
7 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 10 4 1 5 51 51 0 13 6.9
8 REAC SISE REAC SISE 10 4 1 5 36 47 -11 13 5.8
9 SZC FUTSAL CLUB SZC FUTSAL CLUB 10 3 0 7 40 59 -19 9 5.9
10 5 STARS ÉRDI VSE 5 STARS ÉRDI VSE 10 2 1 7 37 62 -25 7 5.9
11 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 9 1 0 8 31 76 -45 3 5.4
12 TIHANYI FC TIHANYI FC 9 0 0 9 19 89 -70 0 5.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TIHANYI FC AIRNERGY FC 7 5 1 1 24 6 18 16 3 2 1 0 8 1 7 7 10 7 2 1 32 7 25 23
2 TIHANYI FC TFSE-1988 DÉLI FC 4 3 1 0 12 0 12 10 6 4 1 1 18 11 7 13 10 7 2 1 30 11 19 23
3 TIHANYI FC UTE 5 3 1 1 17 13 4 10 5 3 2 0 22 5 17 11 10 6 3 1 39 18 21 21
4 TIHANYI FC HIDEGKÚTI SC 5 2 2 1 14 8 6 8 5 3 1 1 9 5 4 10 10 5 3 2 23 13 10 18
5 TIHANYI FC PTE PEAC R-BUS 5 2 1 2 8 5 3 7 5 3 1 1 16 6 10 10 10 5 2 3 24 11 13 17
6 TIHANYI FC 5 STARS ÉRDI VSE 5 3 0 2 15 13 2 9 5 1 1 3 2 10 -8 4 10 4 1 5 17 23 -6 13
7 TIHANYI FC REAC SISE 4 0 3 1 9 10 -1 3 6 3 1 2 11 11 0 10 10 3 4 3 20 21 -1 13
8 TIHANYI FC SZC FUTSAL CLUB 6 2 0 4 8 19 -11 6 4 2 0 2 10 12 -2 6 10 4 0 6 18 31 -13 12
9 TIHANYI FC KELEN SC 5 2 1 2 13 11 2 7 5 1 2 2 7 10 -3 5 10 3 3 4 20 21 -1 12
10 TIHANYI FC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 4 0 2 2 7 11 -4 2 6 2 2 2 11 13 -2 8 10 2 4 4 18 24 -6 10
11 TIHANYI FC NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 4 0 1 3 5 10 -5 1 5 0 1 4 9 24 -15 1 9 0 2 7 14 34 -20 2
12 TIHANYI FC TIHANYI FC 5 0 0 5 4 21 -17 0 4 0 0 4 4 28 -24 0 9 0 0 9 8 49 -41 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TIHANYI FC TFSE-1988 DÉLI FC 4 4 0 0 26 3 23 12 6 5 0 1 44 27 17 15 10 9 0 1 70 30 40 27
2 TIHANYI FC UTE 5 4 0 1 39 23 16 12 5 4 1 0 46 12 34 13 10 8 1 1 85 35 50 25
3 TIHANYI FC AIRNERGY FC 7 4 2 1 41 18 23 14 3 2 1 0 18 4 14 7 10 6 3 1 59 22 37 21
4 TIHANYI FC HIDEGKÚTI SC 5 2 2 1 25 18 7 8 5 4 0 1 21 9 12 12 10 6 2 2 46 27 19 20
5 TIHANYI FC KELEN SC 5 3 0 2 31 29 2 9 5 3 0 2 22 24 -2 9 10 6 0 4 53 53 0 18
6 TIHANYI FC PTE PEAC R-BUS 5 2 0 3 25 22 3 6 5 3 1 1 38 17 21 10 10 5 1 4 63 39 24 16
7 TIHANYI FC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 4 0 0 4 17 29 -12 0 6 4 1 1 34 22 12 13 10 4 1 5 51 51 0 13
8 TIHANYI FC REAC SISE 4 1 1 2 16 16 0 4 6 3 0 3 20 31 -11 9 10 4 1 5 36 47 -11 13
9 TIHANYI FC SZC FUTSAL CLUB 6 1 0 5 22 37 -15 3 4 2 0 2 18 22 -4 6 10 3 0 7 40 59 -19 9
10 TIHANYI FC 5 STARS ÉRDI VSE 5 2 0 3 26 33 -7 6 5 0 1 4 11 29 -18 1 10 2 1 7 37 62 -25 7
11 TIHANYI FC NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 4 1 0 3 15 25 -10 3 5 0 0 5 16 51 -35 0 9 1 0 8 31 76 -45 3
12 TIHANYI FC TIHANYI FC 5 0 0 5 10 44 -34 0 4 0 0 4 9 45 -36 0 9 0 0 9 19 89 -70 0
 
TFSE-1988 DÉLI FC
3 - 03 - 18 - 1------12 - 1-
5 STARS ÉRDI VSE
---7 - 8--7 - 4-6 - 76 - 10 - 13
HIDEGKÚTI SC
-2 - 2---4 - 2-11 - 14 - 4-4 - 9
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
-8 - 71 - 5-2 - 8---4 - 5--
KELEN SC
6 - 2--7 - 2-6 - 143 - 7--9 - 4-
AIRNERGY FC
-6 - 11 - 4-7 - 23 - 3--3 - 218 - 33 - 3
PTE PEAC R-BUS
2 - 610 - 1----8 - 0-2 - 9-3 - 6
REAC SISE
1 - 4-3 - 411 - 7-1 - 1-----
SZC FUTSAL CLUB
4 - 7--11 - 20 - 31 - 93 - 123 - 4---
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
7 - 13---5 - 6--0 - 35 - 7--
TIHANYI FC
--1 - 7---1 - 7-3 - 83 - 72 - 15
UTE
7 - 12--14 - 45 - 3--10 - 23 - 2--

Meccsek

SZC FUTSAL CLUB

2019. 10. 03. 20:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 10. 03. 20:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
TFSE-1988 DÉLI FC
2019. 10. 30. 20:30
Tököl Városi Sportcsarnok
2019. 10. 30. 20:30
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
SZC FUTSAL CLUB
2019. 10. 19. 17:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 10. 19. 17:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2019. 11. 09. 11:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 11. 09. 11:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
SZC FUTSAL CLUB
2019. 12. 13. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 12. 13. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
AIRNERGY FC
2019. 11. 30. 14:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 11. 30. 14:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
PTE PEAC R-BUS
2020. 02. 05. 18:30
Tihanyi Sportcsarnok
2020. 02. 05. 18:30
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
SZC FUTSAL CLUB
2020. 01. 11. 16:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2020. 01. 11. 16:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
KELEN SC
2020. 01. 18. 18:00
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2020. 01. 18. 18:00
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
SZC FUTSAL CLUB
2020. 01. 25. 16:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2020. 01. 25. 16:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
REAC SISE
2020. 02. 01. 14:00
Érd Aréna
2020. 02. 01. 14:00
Érd Aréna
5 STARS ÉRDI VSE
SZC FUTSAL CLUB
2020. 02. 11. 20:20
Kerék utcai Általános Iskola
2020. 02. 11. 20:20
Kerék utcai Általános Iskola
TFSE-1988 DÉLI FC
SZC FUTSAL CLUB
2020. 02. 15. 10:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2020. 02. 15. 10:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2020. 02. 22. 11:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2020. 02. 22. 11:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
SZC FUTSAL CLUB
2020. 03. 12. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2020. 03. 12. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
UTE
2020. 06. 30.
Gyulai István Általános Iskola
2020. 06. 30.
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
06. 30.
SZC FUTSAL CLUB
2020. 06. 30.
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
06. 30.
SZC FUTSAL CLUB
2020. 06. 30.
Bábolna Városi Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
06. 30.
TIHANYI FC
2020. 06. 30.
Aréna Törökbálint
2020. 06. 30.
Aréna Törökbálint
KELEN SC
06. 30.
SZC FUTSAL CLUB
2020. 06. 30.
Bábolna Városi Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
06. 30.
HIDEGKÚTI SC
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
06. 30.
SZC FUTSAL CLUB
2020. 06. 30.
Bábolna Városi Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
06. 30.
5 STARS ÉRDI VSE

REAC SISE

2019. 09. 28. 10:00
Aréna Törökbálint
2019. 09. 28. 10:00
Aréna Törökbálint
KELEN SC
REAC SISE
2019. 10. 13. 19:00
Csömöri Sportcsarnok
2019. 10. 13. 19:00
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
HIDEGKÚTI SC
2019. 10. 20. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 10. 20. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
REAC SISE
2019. 11. 10. 15:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 11. 10. 15:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
5 STARS ÉRDI VSE
REAC SISE
2019. 11. 24. 16:00
Csömöri Sportcsarnok
2019. 11. 24. 16:00
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
TFSE-1988 DÉLI FC
2019. 12. 08. 10:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2019. 12. 08. 10:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
REAC SISE
2019. 12. 14. 17:30
Csömöri Sportcsarnok
2019. 12. 14. 17:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2020. 01. 11. 09:00
Kistarcsai Városi Sportközpont
2020. 01. 11. 09:00
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
REAC SISE
2020. 01. 19. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 01. 19. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
AIRNERGY FC
2020. 01. 25. 16:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2020. 01. 25. 16:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
REAC SISE
2020. 02. 01. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 02. 01. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
TIHANYI FC
2020. 02. 09. 15:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 02. 09. 15:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
KELEN SC
2020. 02. 15. 10:00
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2020. 02. 15. 10:00
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
REAC SISE
2020. 02. 23. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 02. 23. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
PTE PEAC R-BUS
2020. 03. 01. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 03. 01. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
5 STARS ÉRDI VSE
2020. 03. 07. 11:00
Kerék utcai Általános Iskola
2020. 03. 07. 11:00
Kerék utcai Általános Iskola
TFSE-1988 DÉLI FC
REAC SISE
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
06. 30.
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2020. 06. 30.
MÁV-NTE Sportcsarnok
2020. 06. 30.
MÁV-NTE Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
06. 30.
REAC SISE
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
Gyulai István Általános Iskola
2020. 06. 30.
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
06. 30.
REAC SISE
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
06. 30.
SZC FUTSAL CLUB
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
06. 30.
TIHANYI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple