Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport 14. forduló

2020.02.23 - 10:30

Csömör, Csömöri Sportcsarnok

MLSZ

Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport

Játékvezető
KUPECZ NORBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ZSARNÓCZAY TAMÁS BRÚNÓ, BODOR MARIANNA
REAC SISE
PTE PEAC R-BUS
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

10'

MOSONYI MARTIN

 

0 - 2

11'

LACZA SOMA BÉLA

 

0 - 3

15'

NAGY RICHÁRD
KINCSES LÁSZLÓ

16'

1 - 3

 

 

1 - 4

18'

NAGY RICHÁRD

 

1 - 5

19'

LACZA SOMA BÉLA

 

1 - 6

21'

LACZA SOMA BÉLA

 

1 - 7

25'

NAGY RICHÁRD

 

1 - 8

35'

LACZA SOMA BÉLA

 

1 - 9

39'

HUSZÁR TAMÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TFSE-1988 DÉLI FC TFSE-1988 DÉLI FC 13 12 0 1 106 39 67 36 7.5
2 UTE UTE 13 11 1 1 119 40 79 34 6.9
3 KELEN SC KELEN SC 13 8 0 5 71 65 6 24 7.2
4 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 13 7 3 3 76 42 34 24 6.7
5 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 12 7 2 3 57 35 22 23 6.8
6 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 13 7 1 5 88 53 35 22 6.3
7 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 12 6 1 5 71 53 18 19 7.5
8 REAC SISE REAC SISE 14 6 1 7 47 67 -20 19 6
9 SZC FUTSAL CLUB SZC FUTSAL CLUB 14 5 0 9 62 91 -29 15 6.3
10 5 STARS ÉRDI VSE 5 STARS ÉRDI VSE 13 2 1 10 50 85 -35 7 6.4
11 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 13 1 0 12 40 123 -83 3 5.4
12 TIHANYI FC TIHANYI FC 13 1 0 12 27 121 -94 3 5.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TIHANYI FC TFSE-1988 DÉLI FC 6 5 1 0 24 3 21 16 7 5 1 1 27 13 14 16 13 10 2 1 51 16 35 32
2 TIHANYI FC UTE 7 5 1 1 25 15 10 16 6 4 2 0 28 5 23 14 13 9 3 1 53 20 33 30
3 TIHANYI FC AIRNERGY FC 8 6 1 1 28 9 19 19 5 2 1 2 11 10 1 7 13 8 2 3 39 19 20 26
4 TIHANYI FC PTE PEAC R-BUS 6 3 1 2 16 7 9 10 7 4 1 2 21 12 9 13 13 7 2 4 37 19 18 23
5 TIHANYI FC HIDEGKÚTI SC 7 3 2 2 20 12 8 11 5 3 1 1 9 5 4 10 12 6 3 3 29 17 12 21
6 TIHANYI FC KELEN SC 6 3 1 2 18 12 6 10 7 2 2 3 12 15 -3 8 13 5 3 5 30 27 3 18
7 TIHANYI FC 5 STARS ÉRDI VSE 6 4 0 2 20 17 3 12 7 1 2 4 4 16 -12 5 13 5 2 6 24 33 -9 17
8 TIHANYI FC REAC SISE 7 1 4 2 14 17 -3 7 7 3 1 3 12 16 -4 10 14 4 5 5 26 33 -7 17
9 TIHANYI FC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 5 1 2 2 12 11 1 5 7 3 2 2 14 14 0 11 12 4 4 4 26 25 1 16
10 TIHANYI FC SZC FUTSAL CLUB 7 2 0 5 9 22 -13 6 7 2 1 4 20 27 -7 7 14 4 1 9 29 49 -20 13
11 TIHANYI FC NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 6 0 2 4 9 20 -11 2 7 0 1 6 14 36 -22 1 13 0 3 10 23 56 -33 3
12 TIHANYI FC TIHANYI FC 7 0 1 6 7 31 -24 1 6 0 1 5 4 33 -29 1 13 0 2 11 11 64 -53 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TIHANYI FC TFSE-1988 DÉLI FC 6 6 0 0 47 10 37 18 7 6 0 1 59 29 30 18 13 12 0 1 106 39 67 36
2 TIHANYI FC UTE 7 6 0 1 58 28 30 18 6 5 1 0 61 12 49 16 13 11 1 1 119 40 79 34
3 TIHANYI FC KELEN SC 6 4 0 2 39 32 7 12 7 4 0 3 32 33 -1 12 13 8 0 5 71 65 6 24
4 TIHANYI FC AIRNERGY FC 8 5 2 1 54 21 33 17 5 2 1 2 22 21 1 7 13 7 3 3 76 42 34 24
5 TIHANYI FC HIDEGKÚTI SC 7 3 2 2 36 26 10 11 5 4 0 1 21 9 12 12 12 7 2 3 57 35 22 23
6 TIHANYI FC PTE PEAC R-BUS 6 3 0 3 39 24 15 9 7 4 1 2 49 29 20 13 13 7 1 5 88 53 35 22
7 TIHANYI FC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 5 1 0 4 29 29 0 3 7 5 1 1 42 24 18 16 12 6 1 5 71 53 18 19
8 TIHANYI FC REAC SISE 7 3 1 3 25 29 -4 10 7 3 0 4 22 38 -16 9 14 6 1 7 47 67 -20 19
9 TIHANYI FC SZC FUTSAL CLUB 7 1 0 6 24 45 -21 3 7 4 0 3 38 46 -8 12 14 5 0 9 62 91 -29 15
10 TIHANYI FC 5 STARS ÉRDI VSE 6 2 0 4 34 42 -8 6 7 0 1 6 16 43 -27 1 13 2 1 10 50 85 -35 7
11 TIHANYI FC NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 6 1 0 5 19 45 -26 3 7 0 0 7 21 78 -57 0 13 1 0 12 40 123 -83 3
12 TIHANYI FC TIHANYI FC 7 1 0 6 18 61 -43 3 6 0 0 6 9 60 -51 0 13 1 0 12 27 121 -94 3
 
TFSE-1988 DÉLI FC
3 - 03 - 18 - 1-9 - 1--12 - 6-12 - 1-
5 STARS ÉRDI VSE
---7 - 8--7 - 48 - 96 - 76 - 10 - 13
HIDEGKÚTI SC
-2 - 2-4 - 6-4 - 27 - 211 - 14 - 4-4 - 9
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
-8 - 71 - 5-2 - 8--4 - 54 - 5-0 - 15
KELEN SC
6 - 28 - 3-7 - 2-6 - 143 - 7--9 - 4-
AIRNERGY FC
-6 - 11 - 413 - 37 - 23 - 3--3 - 218 - 33 - 3
PTE PEAC R-BUS
2 - 610 - 1-14 - 2--8 - 0-2 - 9-3 - 6
REAC SISE
1 - 4-3 - 411 - 75 - 41 - 11 - 9--3 - 0-
SZC FUTSAL CLUB
4 - 7--11 - 20 - 31 - 93 - 123 - 42 - 8--
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
7 - 13---5 - 6--0 - 35 - 712 - 0-
TIHANYI FC
2 - 156 - 21 - 7---1 - 7-3 - 83 - 72 - 15
UTE
7 - 12--14 - 45 - 38 - 311 - 210 - 23 - 2--

Meccsek

REAC SISE

2019. 09. 28. 10:00
Aréna Törökbálint
2019. 09. 28. 10:00
Aréna Törökbálint
KELEN SC
REAC SISE
2019. 10. 13. 19:00
Csömöri Sportcsarnok
2019. 10. 13. 19:00
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
HIDEGKÚTI SC
2019. 10. 20. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 10. 20. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
REAC SISE
2019. 11. 10. 15:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 11. 10. 15:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
5 STARS ÉRDI VSE
REAC SISE
2019. 11. 24. 16:00
Csömöri Sportcsarnok
2019. 11. 24. 16:00
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
TFSE-1988 DÉLI FC
2019. 12. 08. 10:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2019. 12. 08. 10:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
REAC SISE
2019. 12. 14. 17:30
Csömöri Sportcsarnok
2019. 12. 14. 17:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2020. 01. 11. 09:00
Kistarcsai Városi Sportközpont
2020. 01. 11. 09:00
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
REAC SISE
2020. 01. 19. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 01. 19. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
AIRNERGY FC
2020. 01. 25. 16:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2020. 01. 25. 16:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
REAC SISE
2020. 02. 01. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 02. 01. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
TIHANYI FC
2020. 02. 09. 15:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 02. 09. 15:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
KELEN SC
2020. 02. 15. 10:00
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2020. 02. 15. 10:00
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
REAC SISE
2020. 02. 23. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 02. 23. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
PTE PEAC R-BUS
2020. 03. 01. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 03. 01. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
5 STARS ÉRDI VSE
2020. 03. 07. 11:00
Kerék utcai Általános Iskola
2020. 03. 07. 11:00
Kerék utcai Általános Iskola
TFSE-1988 DÉLI FC
REAC SISE
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
06. 30.
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2020. 06. 30.
MÁV-NTE Sportcsarnok
2020. 06. 30.
MÁV-NTE Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
06. 30.
REAC SISE
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
Gyulai István Általános Iskola
2020. 06. 30.
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
06. 30.
REAC SISE
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
06. 30.
SZC FUTSAL CLUB
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
06. 30.
TIHANYI FC

PTE PEAC R-BUS

2019. 09. 28. 11:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2019. 09. 28. 11:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
PTE PEAC R-BUS
2019. 10. 13. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 10. 13. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
UTE
2019. 10. 20. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 10. 20. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
REAC SISE
2019. 11. 09. 18:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 11. 09. 18:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
AIRNERGY FC
PTE PEAC R-BUS
2019. 11. 24. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 11. 24. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
5 STARS ÉRDI VSE
2019. 11. 30. 14:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 11. 30. 14:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
PTE PEAC R-BUS
2019. 12. 15. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 12. 15. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
TFSE-1988 DÉLI FC
2020. 01. 12. 10:00
Tihanyi Sportcsarnok
2020. 01. 12. 10:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
PTE PEAC R-BUS
2020. 01. 19. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 01. 19. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2020. 01. 25. 10:00
Aréna Törökbálint
2020. 01. 25. 10:00
Aréna Törökbálint
KELEN SC
PTE PEAC R-BUS
2020. 02. 02. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 02. 02. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2020. 06. 30.
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
INFO
HIDEGKÚTI SC
2020. 02. 16. 18:00
UTE Atlétikai Stadion
2020. 02. 16. 18:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
PTE PEAC R-BUS
2020. 02. 23. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 02. 23. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
PTE PEAC R-BUS
2020. 03. 01. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 03. 01. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
AIRNERGY FC
2020. 06. 30.
Batthyány Általános és Sportiskola (Érd);
2020. 06. 30.
Batthyány Általános és Sportiskola (Érd);
5 STARS ÉRDI VSE
06. 30.
PTE PEAC R-BUS
2020. 06. 30.
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
06. 30.
SZC FUTSAL CLUB
2020. 06. 30.
Kerék utcai Általános Iskola
2020. 06. 30.
Kerék utcai Általános Iskola
TFSE-1988 DÉLI FC
06. 30.
PTE PEAC R-BUS
2020. 06. 30.
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
06. 30.
TIHANYI FC
2020. 06. 30.
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2020. 06. 30.
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
06. 30.
PTE PEAC R-BUS
2020. 06. 30.
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
06. 30.
KELEN SC
2020. 06. 30.
MÁV-NTE Sportcsarnok
2020. 06. 30.
MÁV-NTE Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
06. 30.
PTE PEAC R-BUS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple