Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Leány U-16 HNP Észak-Keleti csoport 6. forduló

2019.10.22 - 17:00

Kisvárda, Kisvárda Várkerti Sporttelep (Várkert sportpálya)

MLSZ

Leány U-16 HNP Észak-Keleti csoport

Játékvezető
FRINDIK GYÖRGY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
GESZTELYI FCE
80'
40'

Gólok

MOLNÁR LÍVIA

18'

1 - 0

 

JÁVOR SZANDRA

20'

2 - 0

 

LAKATOS ZSAKLIN

26'

3 - 0

 

FARKAS FELÍCIA

27'

4 - 0

 

JÁVOR SZANDRA

29'

5 - 0

 

FARKAS FELÍCIA

31'

6 - 0

 

LAKATOS ZSAKLIN

39'

7 - 0

 

 

7 - 1

45'

BALÁZS RÉKA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BALMAZÚJVÁROSI FC BALMAZÚJVÁROSI FC 6 4 1 1 20 8 12 13 5.2
2 CSENGER PETŐFI DSZ.SE CSENGER PETŐFI DSZ.SE 5 3 1 1 19 10 9 10 5.2
3 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 5 3 1 1 12 7 5 10 4.6
4 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 5 3 0 2 18 10 8 9 5
5 CIGÁND SE CIGÁND SE 4 2 0 2 12 11 1 6 3.8
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 4 2 0 2 11 11 0 6 3.5
7 NYÍRSÉG NSC NYÍRSÉG NSC 5 0 1 4 1 13 -12 1 3
8 GESZTELYI FCE GESZTELYI FCE 4 0 0 4 3 26 -23 0 3.3
9 DLA UP. NEVELŐ NONP. KFT. (Kizárva) DLA UP. NEVELŐ NONP. KFT. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DLA UP. NEVELŐ NONP. KFT. (Kizárva) BALMAZÚJVÁROSI FC 3 3 0 0 7 0 7 9 3 1 0 2 3 4 -1 3 6 4 0 2 10 4 6 12
2 DLA UP. NEVELŐ NONP. KFT. (Kizárva) KAZINCBARCIKA 4 3 0 1 5 3 2 9 1 1 0 0 2 0 2 3 5 4 0 1 7 3 4 12
3 DLA UP. NEVELŐ NONP. KFT. (Kizárva) VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2 1 1 0 8 2 6 4 3 1 1 1 3 3 0 4 5 2 2 1 11 5 6 8
4 DLA UP. NEVELŐ NONP. KFT. (Kizárva) CSENGER PETŐFI DSZ.SE 3 1 1 1 6 5 1 4 2 1 1 0 4 1 3 4 5 2 2 1 10 6 4 8
5 DLA UP. NEVELŐ NONP. KFT. (Kizárva) MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 1 1 0 0 3 1 2 3 3 1 0 2 4 6 -2 3 4 2 0 2 7 7 0 6
6 DLA UP. NEVELŐ NONP. KFT. (Kizárva) CIGÁND SE 2 1 1 0 3 1 2 4 2 0 1 1 3 4 -1 1 4 1 2 1 6 5 1 5
7 DLA UP. NEVELŐ NONP. KFT. (Kizárva) NYÍRSÉG NSC 3 0 1 2 0 4 -4 1 2 0 1 1 0 2 -2 1 5 0 2 3 0 6 -6 2
8 DLA UP. NEVELŐ NONP. KFT. (Kizárva) GESZTELYI FCE 1 0 0 1 1 4 -3 0 3 0 0 3 1 13 -12 0 4 0 0 4 2 17 -15 0
9 DLA UP. NEVELŐ NONP. KFT. (Kizárva) DLA UP. NEVELŐ NONP. KFT. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DLA UP. NEVELŐ NONP. KFT. (Kizárva) BALMAZÚJVÁROSI FC 3 3 0 0 13 1 12 9 3 1 1 1 7 7 0 4 6 4 1 1 20 8 12 13
2 DLA UP. NEVELŐ NONP. KFT. (Kizárva) CSENGER PETŐFI DSZ.SE 3 2 0 1 12 9 3 6 2 1 1 0 7 1 6 4 5 3 1 1 19 10 9 10
3 DLA UP. NEVELŐ NONP. KFT. (Kizárva) KAZINCBARCIKA 4 2 1 1 10 6 4 7 1 1 0 0 2 1 1 3 5 3 1 1 12 7 5 10
4 DLA UP. NEVELŐ NONP. KFT. (Kizárva) VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2 2 0 0 11 3 8 6 3 1 0 2 7 7 0 3 5 3 0 2 18 10 8 9
5 DLA UP. NEVELŐ NONP. KFT. (Kizárva) CIGÁND SE 2 2 0 0 8 2 6 6 2 0 0 2 4 9 -5 0 4 2 0 2 12 11 1 6
6 DLA UP. NEVELŐ NONP. KFT. (Kizárva) MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 1 1 0 0 5 1 4 3 3 1 0 2 6 10 -4 3 4 2 0 2 11 11 0 6
7 DLA UP. NEVELŐ NONP. KFT. (Kizárva) NYÍRSÉG NSC 3 0 1 2 1 6 -5 1 2 0 0 2 0 7 -7 0 5 0 1 4 1 13 -12 1
8 DLA UP. NEVELŐ NONP. KFT. (Kizárva) GESZTELYI FCE 1 0 0 1 1 7 -6 0 3 0 0 3 2 19 -17 0 4 0 0 4 3 26 -23 0
9 DLA UP. NEVELŐ NONP. KFT. (Kizárva) DLA UP. NEVELŐ NONP. KFT. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BALMAZÚJVÁROSI FC
--7 - 0-2 - 14 - 0--
CIGÁND SE
5 - 2----3 - 0--
DLA UP. NEVELŐ NONP. KFT.
--------
GESZTELYI FCE
------1 - 7-
KAZINCBARCIKA
1 - 15 - 2--1 - 2--3 - 1
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
---5 - 1----
NYÍRSÉG NSC
----1 - 2-0 - 00 - 4
CSENGER PETŐFI DSZ.SE
1 - 4----7 - 3-4 - 2
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
-4 - 2-7 - 1----

Meccsek

VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA

2019. 09. 08. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 09. 08. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍRSÉG NSC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 14. 10:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 09. 14. 10:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
CIGÁND SE
2019. 09. 22. 11:00
Kazincbarcikai Pete András Stadion
2019. 09. 22. 11:00
Kazincbarcikai Pete András Stadion
KAZINCBARCIKA
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 13. 15:00
Csenger Sportpálya
2019. 10. 13. 15:00
Csenger Sportpálya
CSENGER PETŐFI DSZ.SE
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 22. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 10. 22. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
GESZTELYI FCE
2019. 10. 26. 15:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2019. 10. 26. 15:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 09. 10:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 11. 09. 10:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZÚJVÁROSI FC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 06. 30.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
NYÍRSÉG NSC
2020. 06. 30.
Cigánd Vasút utcai sporttelep
2020. 06. 30.
Cigánd Vasút utcai sporttelep
CIGÁND SE
06. 30.
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 06. 30.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
KAZINCBARCIKA
2020. 06. 30.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 06. 30.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
CSENGER PETŐFI DSZ.SE
2020. 05. 11. 17:00
TÓTH-ZELE JÓZSEF SPORTKÖZPONT GESZTELY
2020. 05. 11. 17:00
TÓTH-ZELE JÓZSEF SPORTKÖZPONT GESZTELY
GESZTELYI FCE
05. 11. 17:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 05. 16. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 05. 16. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
05. 16. 13:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2020. 05. 30. 12:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 05. 30. 12:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
05. 30. 12:00
BALMAZÚJVÁROSI FC

GESZTELYI FCE

2019. 09. 26. 15:30
TÓTH-ZELE JÓZSEF SPORTKÖZPONT GESZTELY
2019. 09. 26. 15:30
TÓTH-ZELE JÓZSEF SPORTKÖZPONT GESZTELY
GESZTELYI FCE
CSENGER PETŐFI DSZ.SE
2019. 09. 23. 15:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 09. 23. 15:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZÚJVÁROSI FC
GESZTELYI FCE
2019. 10. 29. 11:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2019. 10. 29. 11:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
GESZTELYI FCE
2019. 10. 22. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 10. 22. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
GESZTELYI FCE
2019. 10. 27. 13:00
TÓTH-ZELE JÓZSEF SPORTKÖZPONT GESZTELY
2019. 10. 27. 13:00
TÓTH-ZELE JÓZSEF SPORTKÖZPONT GESZTELY
GESZTELYI FCE
NYÍRSÉG NSC
2019. 11. 07. 17:30
Cigánd Vasút utcai sporttelep
2019. 11. 07. 17:30
Cigánd Vasút utcai sporttelep
CIGÁND SE
GESZTELYI FCE
2019. 10. 02. 13:00
TÓTH-ZELE JÓZSEF SPORTKÖZPONT GESZTELY
2019. 10. 02. 13:00
TÓTH-ZELE JÓZSEF SPORTKÖZPONT GESZTELY
GESZTELYI FCE
KAZINCBARCIKA
2020. 06. 30.
Csenger Sportpálya
2020. 06. 30.
Csenger Sportpálya
CSENGER PETŐFI DSZ.SE
06. 30.
GESZTELYI FCE
2020. 06. 30.
TÓTH-ZELE JÓZSEF SPORTKÖZPONT GESZTELY
2020. 06. 30.
TÓTH-ZELE JÓZSEF SPORTKÖZPONT GESZTELY
GESZTELYI FCE
06. 30.
BALMAZÚJVÁROSI FC
2020. 06. 30.
TÓTH-ZELE JÓZSEF SPORTKÖZPONT GESZTELY
2020. 06. 30.
TÓTH-ZELE JÓZSEF SPORTKÖZPONT GESZTELY
GESZTELYI FCE
06. 30.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2020. 05. 11. 17:00
TÓTH-ZELE JÓZSEF SPORTKÖZPONT GESZTELY
2020. 05. 11. 17:00
TÓTH-ZELE JÓZSEF SPORTKÖZPONT GESZTELY
GESZTELYI FCE
05. 11. 17:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 05. 16.
Nyíregyháza Volán Sportpálya
2020. 05. 16.
Nyíregyháza Volán Sportpálya
NYÍRSÉG NSC
05. 16.
GESZTELYI FCE
2020. 05. 24. 13:00
TÓTH-ZELE JÓZSEF SPORTKÖZPONT GESZTELY
2020. 05. 24. 13:00
TÓTH-ZELE JÓZSEF SPORTKÖZPONT GESZTELY
GESZTELYI FCE
05. 24. 13:00
CIGÁND SE
2020. 05. 30.
Kazincbarcikai Pete András Stadion
2020. 05. 30.
Kazincbarcikai Pete András Stadion
KAZINCBARCIKA
05. 30.
GESZTELYI FCE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple