Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 16. forduló

2020.02.23 - 14:00

Gödöllő, GEAC Sporttelep

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
VARGA ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DIENES TAMÁS, TÓTH I. KÁROLY
GEAC-FISE
Pilisi LK II.
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Albertirsa SE Albertirsa SE 16 13 0 3 41 23 18 39 8.7
2 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 16 10 3 3 49 28 21 33 9
3 Inárcs VSE Inárcs VSE 16 9 3 4 38 26 12 30 9.3
4 Dány KSK Dány KSK 16 9 1 6 38 35 3 28 8.3
5 Dánszentmiklós KSK Dánszentmiklós KSK 16 7 2 7 44 42 2 23 9
6 Pilisi LK II. Pilisi LK II. 16 7 2 7 36 34 2 23 9.1
7 Sülysápi SE Sülysápi SE 16 7 2 7 34 42 -8 23 8.6
8 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 16 7 0 9 36 43 -7 21 8.4
9 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 16 5 5 6 30 27 3 20 8.8
10 Nyáregyházi SE Nyáregyházi SE 16 7 1 8 34 35 -1 19 8 Büntetőpont: -3
11 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 16 5 4 7 36 44 -8 19 8.6
12 Tápiószőlős KSE Tápiószőlős KSE 16 5 3 8 41 44 -3 18 8.4
13 Úri KSK Úri KSK 16 7 2 7 37 39 -2 17 8 Büntetőpont: -6
14 Nagykőrösi Kinizsi SE II. Nagykőrösi Kinizsi SE II. 16 3 6 7 28 38 -10 15 8.2
15 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 16 4 0 12 22 33 -11 12 7.8
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 16 5 2 9 32 43 -11 11 7.9 Büntetőpont: -6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GEAC-FISE Pilisi LK II. 8 6 2 0 11 3 8 20 8 4 2 2 9 7 2 14 16 10 4 2 20 10 10 34
2 GEAC-FISE Dány KSK 8 6 1 1 16 11 5 19 8 3 2 3 5 11 -6 11 16 9 3 4 21 22 -1 30
3 GEAC-FISE Albertirsa SE 8 4 2 2 10 5 5 14 8 5 0 3 11 7 4 15 16 9 2 5 21 12 9 29
4 GEAC-FISE Tápiógyörgye KSK 8 6 0 2 8 3 5 18 8 3 1 4 12 12 0 10 16 9 1 6 20 15 5 28
5 GEAC-FISE Inárcs VSE 8 4 2 2 10 8 2 14 8 3 4 1 6 3 3 13 16 7 6 3 16 11 5 27
6 GEAC-FISE Abonyi KID FC 8 5 2 1 13 3 10 17 8 2 2 4 4 8 -4 8 16 7 4 5 17 11 6 25
7 GEAC-FISE Dánszentmiklós KSK 8 4 2 2 19 9 10 14 8 3 1 4 8 7 1 10 16 7 3 6 27 16 11 24
8 GEAC-FISE Galgahévíz SK 8 3 3 2 7 5 2 12 8 3 1 4 8 13 -5 10 16 6 4 6 15 18 -3 22
9 GEAC-FISE Tápiószőlős KSE 8 3 2 3 8 7 1 11 8 1 4 3 11 14 -3 7 16 4 6 6 19 21 -2 18
10 GEAC-FISE Újlengyel DSE 8 4 1 3 10 8 2 13 8 1 1 6 5 12 -7 4 16 5 2 9 15 20 -5 17
11 GEAC-FISE Újszilvás KSE 7 2 3 2 6 5 1 9 9 2 2 5 5 10 -5 8 16 4 5 7 11 15 -4 17
12 GEAC-FISE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 9 2 3 4 6 8 -2 9 7 2 2 3 5 9 -4 8 16 4 5 7 11 17 -6 17
13 GEAC-FISE Sülysápi SE 7 3 2 2 7 8 -1 11 9 1 1 7 6 14 -8 4 16 4 3 9 13 22 -9 15
14 GEAC-FISE Nyáregyházi SE 9 2 2 5 6 9 -3 5 7 2 3 2 8 10 -2 9 16 4 5 7 14 19 -5 14
15 GEAC-FISE Úri KSK 8 4 0 4 9 9 0 12 8 2 1 5 6 9 -3 1 16 6 1 9 15 18 -3 13
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 8 2 3 3 8 12 -4 6 8 1 3 4 4 8 -4 3 16 3 6 7 12 20 -8 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GEAC-FISE Albertirsa SE 8 8 0 0 24 9 15 24 8 5 0 3 17 14 3 15 16 13 0 3 41 23 18 39
2 GEAC-FISE Tápiógyörgye KSK 8 6 2 0 25 9 16 20 8 4 1 3 24 19 5 13 16 10 3 3 49 28 21 33
3 GEAC-FISE Inárcs VSE 8 6 1 1 25 13 12 19 8 3 2 3 13 13 0 11 16 9 3 4 38 26 12 30
4 GEAC-FISE Dány KSK 8 5 0 3 23 18 5 15 8 4 1 3 15 17 -2 13 16 9 1 6 38 35 3 28
5 GEAC-FISE Dánszentmiklós KSK 8 4 2 2 28 26 2 14 8 3 0 5 16 16 0 9 16 7 2 7 44 42 2 23
6 GEAC-FISE Pilisi LK II. 8 5 1 2 22 10 12 16 8 2 1 5 14 24 -10 7 16 7 2 7 36 34 2 23
7 GEAC-FISE Sülysápi SE 7 4 1 2 18 19 -1 13 9 3 1 5 16 23 -7 10 16 7 2 7 34 42 -8 23
8 GEAC-FISE Újlengyel DSE 8 4 0 4 19 22 -3 12 8 3 0 5 17 21 -4 9 16 7 0 9 36 43 -7 21
9 GEAC-FISE Abonyi KID FC 8 5 1 2 21 11 10 16 8 0 4 4 9 16 -7 4 16 5 5 6 30 27 3 20
10 GEAC-FISE Nyáregyházi SE 9 4 1 4 16 16 0 10 7 3 0 4 18 19 -1 9 16 7 1 8 34 35 -1 19
11 GEAC-FISE Galgahévíz SK 8 3 1 4 18 20 -2 10 8 2 3 3 18 24 -6 9 16 5 4 7 36 44 -8 19
12 GEAC-FISE Tápiószőlős KSE 8 3 2 3 18 15 3 11 8 2 1 5 23 29 -6 7 16 5 3 8 41 44 -3 18
13 GEAC-FISE Úri KSK 8 4 1 3 21 18 3 13 8 3 1 4 16 21 -5 4 16 7 2 7 37 39 -2 17
14 GEAC-FISE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 9 1 4 4 12 16 -4 7 7 2 2 3 16 22 -6 8 16 3 6 7 28 38 -10 15
15 GEAC-FISE Újszilvás KSE 7 2 0 5 14 16 -2 6 9 2 0 7 8 17 -9 6 16 4 0 12 22 33 -11 12
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 8 4 1 3 16 18 -2 10 8 1 1 6 16 25 -9 1 16 5 2 9 32 43 -11 11
 
Abonyi KID FC
-4 - 22 - 3-2 - 1-1 - 14 - 0-0 - 2-4 - 1-4 - 1-
Albertirsa SE
2 - 1-5 - 1-3 - 1-4 - 2-3 - 21 - 0--5 - 21 - 0-
Dánszentmiklós KSK
-3 - 5-6 - 4-3 - 27 - 33 - 71 - 1-2 - 2---3 - 2
Dány KSK
-2 - 01 - 22 - 4---4 - 3--5 - 26 - 4-2 - 11 - 2
Galgahévíz SK
2 - 11 - 3--2 - 22 - 3--2 - 34 - 2-2 - 13 - 5--
GEAC-FISE
--0 - 50 - 2---2 - 15 - 2-1 - 04 - 4-2 - 02 - 4
Inárcs VSE
3 - 33 - 0-2 - 1-3 - 2--4 - 14 - 0--4 - 52 - 1-
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
0 - 0--1 - 20 - 01 - 31 - 1--3 - 32 - 5--0 - 14 - 1
Nyáregyházi SE
-1 - 2--4 - 3-1 - 02 - 22 - 32 - 12 - 3-1 - 0-1 - 2
Pilisi LK II.
2 - 2--1 - 2-6 - 1-3 - 1-2 - 3-3 - 11 - 04 - 0-
Sülysápi SE
--3 - 11 - 1-3 - 2----4 - 84 - 22 - 11 - 4-
Tápiógyörgye KSK
2 - 22 - 0--3 - 3-4 - 0-3 - 23 - 1--3 - 0-5 - 1
Tápiószőlős KSE
-1 - 42 - 1-7 - 1-0 - 02 - 31 - 2--3 - 2--2 - 2
Újlengyel DSE
2 - 0-1 - 45 - 3-5 - 4-3 - 4--1 - 3-1 - 41 - 0-
Újszilvás KSE
--3 - 0-1 - 2-0 - 1-2 - 3--0 - 25 - 6-3 - 2
Úri KSK
3 - 01 - 32 - 1-1 - 1-2 - 6--4 - 16 - 2--2 - 4-

Meccsek

GEAC-FISE

2019. 08. 17. 15:00
Pilisi LK Sporttelep
2019. 08. 17. 15:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
GEAC-FISE
2019. 08. 25. 17:00
GEAC Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Dánszentmiklós KSK
2019. 09. 18. 19:00
Újlengyeli sportpálya
2019. 09. 18. 19:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
GEAC-FISE
2019. 09. 08. 17:00
GEAC Sporttelep
2019. 09. 08. 17:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Nyáregyházi SE
2019. 09. 14. 11:00
Abonyi sportpálya
2019. 09. 14. 11:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
GEAC-FISE
2019. 09. 22. 17:00
GEAC Sporttelep
2019. 09. 22. 17:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Tápiógyörgye KSK
2019. 09. 28. 16:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2019. 09. 28. 16:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
GEAC-FISE
2019. 10. 06. 17:00
GEAC Sporttelep
2019. 10. 06. 17:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Úri KSK
2019. 10. 12. 15:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
GEAC-FISE
2019. 10. 20. 14:00
Galgahévízi sportpálya
2019. 10. 20. 14:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
GEAC-FISE
2019. 10. 27. 17:00
GEAC Sporttelep
2019. 10. 27. 17:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Dány KSK
2019. 11. 03. 13:30
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
GEAC-FISE
2019. 11. 10. 17:00
GEAC Sporttelep
2019. 11. 10. 17:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Újszilvás KSE
2019. 11. 16. 13:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 11. 16. 13:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
GEAC-FISE
2019. 11. 24. 17:00
GEAC Sporttelep
2019. 11. 24. 17:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Tápiószőlős KSE
2020. 02. 23. 14:00
GEAC Sporttelep
2020. 02. 23. 14:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Pilisi LK II.
2020. 03. 01. 14:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
2020. 03. 01. 14:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
GEAC-FISE
2020. 03. 08. 14:30
GEAC Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Újlengyel DSE
2020. 03. 14. 15:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 03. 14. 15:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
GEAC-FISE
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
06. 30.
Abonyi KID FC
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
06. 30.
GEAC-FISE
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
06. 30.
Sülysápi SE
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
GEAC-FISE
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
06. 30.
Galgahévíz SK
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
06. 30.
GEAC-FISE
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
06. 30.
Inárcs VSE
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
06. 30.
GEAC-FISE
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
06. 30.
Albertirsa SE
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
06. 30.
GEAC-FISE

Pilisi LK II.

2019. 08. 17. 15:00
Pilisi LK Sporttelep
2019. 08. 17. 15:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
GEAC-FISE
2019. 08. 25. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2019. 08. 25. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Pilisi LK II.
2019. 08. 31. 16:30
Pilisi LK Sporttelep
2019. 08. 31. 16:30
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Dány KSK
2019. 09. 08. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 09. 08. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Pilisi LK II.
2019. 09. 14. 16:00
Pilisi LK Sporttelep
2019. 09. 14. 16:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Újszilvás KSE
2019. 09. 21. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 09. 21. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Pilisi LK II.
2019. 09. 28. 16:00
Pilisi LK Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Tápiószőlős KSE
2019. 10. 05. 15:00
Pilisi LK Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2019. 10. 13. 15:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
2019. 10. 13. 15:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Pilisi LK II.
2019. 10. 19. 14:00
Pilisi LK Sporttelep
2019. 10. 19. 14:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Újlengyel DSE
2019. 10. 27. 13:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 10. 27. 13:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
Pilisi LK II.
2019. 11. 02. 13:30
Pilisi LK Sporttelep
2019. 11. 02. 13:30
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Abonyi KID FC
2019. 11. 10. 13:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 11. 10. 13:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Pilisi LK II.
2019. 11. 16. 13:00
Pilisi LK Sporttelep
2019. 11. 16. 13:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Sülysápi SE
2019. 11. 23. 13:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Rákosmenti TK Sporttelep
Úri KSK
Pilisi LK II.
2020. 02. 23. 14:00
GEAC Sporttelep
2020. 02. 23. 14:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Pilisi LK II.
2020. 03. 01. 14:00
Pilisi LK Sporttelep
2020. 03. 01. 14:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Galgahévíz SK
2020. 03. 08. 14:30
Dány KSK Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Pilisi LK II.
2020. 03. 14. 15:00
Pilisi LK Sporttelep
2020. 03. 14. 15:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Inárcs VSE
2020. 06. 30.
Törteli KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Törteli KSK Sporttelep
Újszilvás KSE
06. 30.
Pilisi LK II.
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
06. 30.
Albertirsa SE
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
06. 30.
Pilisi LK II.
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
06. 30.
Pilisi LK II.
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
06. 30.
Dánszentmiklós KSK
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
06. 30.
Pilisi LK II.
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
06. 30.
Nyáregyházi SE
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
06. 30.
Pilisi LK II.
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
06. 30.
Tápiógyörgye KSK
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
06. 30.
Pilisi LK II.
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
06. 30.
Úri KSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->