Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 18. forduló

2020.03.08 - 14:30

Tápiószecső, Tápiószecső FC Sporttelep

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
BERKES ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOVÁCS ROLAND, CSERESNYÉS CSABA
Úri KSK
Nyáregyházi SE
90'
45'

Gólok

SZŰCS ROLAND

23'

1 - 0

 

SZŰCS ROLAND

64'

2 - 0

 

GREGUS FERENC

77'

3 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Albertirsa SE Albertirsa SE 18 15 0 3 49 25 24 45 8.7
2 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 18 11 4 3 53 29 24 37 9.6
3 Inárcs VSE Inárcs VSE 18 10 3 5 46 31 15 33 8.9
4 Dány KSK Dány KSK 18 10 1 7 41 38 3 31 8.4
5 Sülysápi SE Sülysápi SE 18 9 2 7 39 44 -5 29 9.1
6 Dánszentmiklós KSK Dánszentmiklós KSK 18 8 2 8 48 46 2 26 9.2
7 Pilisi LK II. Pilisi LK II. 18 8 2 8 40 38 2 26 8.8
8 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 18 8 1 9 40 45 -5 25 8.8
9 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 18 6 4 8 42 48 -6 22 8.4
10 Úri KSK Úri KSK 18 8 3 7 42 41 1 21 8.5 Büntetőpont: -6
11 Tápiószőlős KSE Tápiószőlős KSE 18 6 3 9 43 51 -8 21 7.8
12 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 18 5 6 7 33 31 2 21 8.1
13 Nyáregyházi SE Nyáregyházi SE 18 7 1 10 34 40 -6 19 7.8 Büntetőpont: -3
14 Nagykőrösi Kinizsi SE II. Nagykőrösi Kinizsi SE II. 18 4 6 8 30 41 -11 18 8.4
15 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 18 4 0 14 22 38 -16 12 7.7
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 18 5 2 11 32 48 -16 11 7.8 Büntetőpont: -6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GEAC-FISE Pilisi LK II. 9 7 2 0 14 4 10 23 9 4 3 2 10 8 2 15 18 11 5 2 24 12 12 38
2 GEAC-FISE Albertirsa SE 9 5 2 2 14 5 9 17 9 6 0 3 12 7 5 18 18 11 2 5 26 12 14 35
3 GEAC-FISE Tápiógyörgye KSK 9 7 0 2 9 3 6 21 9 3 1 5 12 13 -1 10 18 10 1 7 21 16 5 31
4 GEAC-FISE Abonyi KID FC 9 6 2 1 14 3 11 20 9 3 2 4 6 8 -2 11 18 9 4 5 20 11 9 31
5 GEAC-FISE Dány KSK 9 6 2 1 17 12 5 20 9 3 2 4 5 12 -7 11 18 9 4 5 22 24 -2 31
6 GEAC-FISE Inárcs VSE 9 5 2 2 12 8 4 17 9 3 4 2 6 7 -1 13 18 8 6 4 18 15 3 30
7 GEAC-FISE Dánszentmiklós KSK 9 5 2 2 20 9 11 17 9 3 2 4 9 8 1 11 18 8 4 6 29 17 12 28
8 GEAC-FISE Újlengyel DSE 9 5 1 3 12 9 3 16 9 2 1 6 6 12 -6 7 18 7 2 9 18 21 -3 23
9 GEAC-FISE Galgahévíz SK 9 3 4 2 8 6 2 13 9 3 1 5 9 16 -7 10 18 6 5 7 17 22 -5 23
10 GEAC-FISE Tápiószőlős KSE 9 4 2 3 9 7 2 14 9 1 4 4 11 16 -5 7 18 5 6 7 20 23 -3 21
11 GEAC-FISE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 9 2 3 4 6 8 -2 9 9 3 2 4 7 10 -3 11 18 5 5 8 13 18 -5 20
12 GEAC-FISE Sülysápi SE 9 4 2 3 9 10 -1 14 9 1 1 7 6 14 -8 4 18 5 3 10 15 24 -9 18
13 GEAC-FISE Újszilvás KSE 9 2 3 4 6 8 -2 9 9 2 2 5 5 10 -5 8 18 4 5 9 11 18 -7 17
14 GEAC-FISE Úri KSK 9 5 0 4 10 9 1 15 9 2 1 6 7 11 -4 1 18 7 1 10 17 20 -3 16
15 GEAC-FISE Nyáregyházi SE 9 2 2 5 6 9 -3 5 9 2 3 4 8 13 -5 9 18 4 5 9 14 22 -8 14
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 9 2 3 4 8 13 -5 6 9 1 3 5 4 9 -5 3 18 3 6 9 12 22 -10 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GEAC-FISE Albertirsa SE 9 9 0 0 29 11 18 27 9 6 0 3 20 14 6 18 18 15 0 3 49 25 24 45
2 GEAC-FISE Tápiógyörgye KSK 9 7 2 0 28 9 19 23 9 4 2 3 25 20 5 14 18 11 4 3 53 29 24 37
3 GEAC-FISE Inárcs VSE 9 7 1 1 31 13 18 22 9 3 2 4 15 18 -3 11 18 10 3 5 46 31 15 33
4 GEAC-FISE Dány KSK 9 6 0 3 25 19 6 18 9 4 1 4 16 19 -3 13 18 10 1 7 41 38 3 31
5 GEAC-FISE Sülysápi SE 9 6 1 2 23 21 2 19 9 3 1 5 16 23 -7 10 18 9 2 7 39 44 -5 29
6 GEAC-FISE Dánszentmiklós KSK 9 5 2 2 31 26 5 17 9 3 0 6 17 20 -3 9 18 8 2 8 48 46 2 26
7 GEAC-FISE Pilisi LK II. 9 6 1 2 25 12 13 19 9 2 1 6 15 26 -11 7 18 8 2 8 40 38 2 26
8 GEAC-FISE Újlengyel DSE 9 4 1 4 21 24 -3 13 9 4 0 5 19 21 -2 12 18 8 1 9 40 45 -5 25
9 GEAC-FISE Galgahévíz SK 9 4 1 4 22 21 1 13 9 2 3 4 20 27 -7 9 18 6 4 8 42 48 -6 22
10 GEAC-FISE Úri KSK 9 5 1 3 24 18 6 16 9 3 2 4 18 23 -5 5 18 8 3 7 42 41 1 21
11 GEAC-FISE Tápiószőlős KSE 9 4 2 3 20 16 4 14 9 2 1 6 23 35 -12 7 18 6 3 9 43 51 -8 21
12 GEAC-FISE Abonyi KID FC 9 5 2 2 22 12 10 17 9 0 4 5 11 19 -8 4 18 5 6 7 33 31 2 21
13 GEAC-FISE Nyáregyházi SE 9 4 1 4 16 16 0 10 9 3 0 6 18 24 -6 9 18 7 1 10 34 40 -6 19
14 GEAC-FISE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 9 1 4 4 12 16 -4 7 9 3 2 4 18 25 -7 11 18 4 6 8 30 41 -11 18
15 GEAC-FISE Újszilvás KSE 9 2 0 7 14 21 -7 6 9 2 0 7 8 17 -9 6 18 4 0 14 22 38 -16 12
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 9 4 1 4 16 20 -4 10 9 1 1 7 16 28 -12 1 18 5 2 11 32 48 -16 11
 
Abonyi KID FC
-4 - 22 - 3-2 - 1-1 - 14 - 0-0 - 21 - 14 - 1-4 - 1-
Albertirsa SE
2 - 1-5 - 1-3 - 15 - 24 - 2-3 - 21 - 0--5 - 21 - 0-
Dánszentmiklós KSK
-3 - 5-6 - 43 - 03 - 27 - 33 - 71 - 1-2 - 2---3 - 2
Dány KSK
-2 - 01 - 22 - 4---4 - 32 - 1-5 - 26 - 4-2 - 11 - 2
Galgahévíz SK
2 - 11 - 34 - 1-2 - 22 - 3--2 - 34 - 2-2 - 13 - 5--
GEAC-FISE
--0 - 50 - 2---2 - 15 - 2-1 - 04 - 40 - 22 - 02 - 4
Inárcs VSE
3 - 33 - 0-2 - 1-3 - 2--4 - 14 - 0-6 - 04 - 52 - 1-
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
0 - 0--1 - 20 - 01 - 31 - 1--3 - 32 - 5--0 - 14 - 1
Nyáregyházi SE
-1 - 2--4 - 3-1 - 02 - 22 - 32 - 12 - 3-1 - 0-1 - 2
Pilisi LK II.
2 - 2--1 - 23 - 26 - 1-3 - 1-2 - 3-3 - 11 - 04 - 0-
Sülysápi SE
3 - 2-3 - 11 - 1-3 - 2--2 - 0-4 - 84 - 22 - 11 - 4-
Tápiógyörgye KSK
2 - 22 - 0--3 - 3-4 - 03 - 03 - 23 - 1--3 - 0-5 - 1
Tápiószőlős KSE
-1 - 42 - 12 - 17 - 1-0 - 02 - 31 - 2--3 - 2--2 - 2
Újlengyel DSE
2 - 0-1 - 45 - 3-5 - 4-3 - 4--1 - 3-1 - 41 - 02 - 2
Újszilvás KSE
-0 - 33 - 0-1 - 2-0 - 10 - 22 - 3--0 - 25 - 6-3 - 2
Úri KSK
3 - 01 - 32 - 1-1 - 1-2 - 6-3 - 04 - 16 - 2--2 - 4-

Meccsek

Úri KSK

2019. 08. 18. 17:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Úri KSK
2019. 08. 24. 17:00
Úri sportpálya
2019. 08. 24. 17:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Újlengyel DSE
2019. 09. 01. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 09. 01. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
Úri KSK
2019. 09. 08. 16:30
Úri sportpálya
2019. 09. 08. 16:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Abonyi KID FC
2019. 09. 15. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Úri KSK
2019. 09. 21. 16:00
Úri sportpálya
2019. 09. 21. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Sülysápi SE
2019. 09. 28. 16:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Úri KSK
2019. 10. 06. 17:00
GEAC Sporttelep
2019. 10. 06. 17:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Úri KSK
2019. 10. 12. 15:00
Úri sportpálya
2019. 10. 12. 15:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Galgahévíz SK
2019. 10. 19. 14:00
Dány KSK Sporttelep
2019. 10. 19. 14:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Úri KSK
2019. 10. 26. 13:30
Úri sportpálya
2019. 10. 26. 13:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Inárcs VSE
2019. 11. 03. 13:30
Újszilvás KSE Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Úri KSK
2019. 11. 09. 13:30
Tápiósági sportpálya
2019. 11. 09. 13:30
Tápiósági sportpálya
Úri KSK
Albertirsa SE
2019. 11. 17. 13:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Úri KSK
2019. 11. 23. 13:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Rákosmenti TK Sporttelep
Úri KSK
Pilisi LK II.
2020. 02. 23. 14:00
Tápiósági sportpálya
2020. 02. 23. 14:00
Tápiósági sportpálya
Úri KSK
Dánszentmiklós KSK
2020. 02. 29. 15:30
Újlengyeli sportpálya
2020. 02. 29. 15:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Úri KSK
2020. 03. 08. 14:30
Tápiószecső FC Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Tápiószecső FC Sporttelep
Úri KSK
Nyáregyházi SE
2020. 03. 14. 15:00
Abonyi sportpálya
2020. 03. 14. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Úri KSK
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
Tápiógyörgye KSK
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
06. 30.
Úri KSK
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
GEAC-FISE
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
06. 30.
Úri KSK
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
Dány KSK
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 30.
Úri KSK
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
Újszilvás KSE
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
06. 30.
Úri KSK
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
Tápiószőlős KSE
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
06. 30.
Úri KSK

Nyáregyházi SE

2019. 08. 18. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 08. 18. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
Tápiógyörgye KSK
2019. 08. 25. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 08. 25. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
Sülysápi SE
2019. 09. 01. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 09. 01. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
Úri KSK
2019. 09. 08. 17:00
GEAC Sporttelep
2019. 09. 08. 17:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Nyáregyházi SE
2019. 09. 15. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 09. 15. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
Galgahévíz SK
2019. 09. 21. 16:00
Dány KSK Sporttelep
2019. 09. 21. 16:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Nyáregyházi SE
2019. 09. 29. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 09. 29. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
Inárcs VSE
2019. 10. 06. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2019. 10. 06. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Nyáregyházi SE
2019. 10. 13. 15:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 10. 13. 15:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
Albertirsa SE
2019. 10. 20. 14:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Nyáregyházi SE
2019. 10. 27. 13:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 10. 27. 13:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
Pilisi LK II.
2019. 11. 03. 13:30
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Nyáregyházi SE
2019. 11. 10. 13:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 11. 10. 13:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
Újlengyel DSE
2019. 11. 17. 13:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 11. 17. 13:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2019. 11. 23. 13:00
Abonyi sportpálya
2019. 11. 23. 13:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Nyáregyházi SE
2020. 02. 23. 14:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 02. 23. 14:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Nyáregyházi SE
2020. 02. 29. 14:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 02. 29. 14:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Nyáregyházi SE
2020. 03. 08. 14:30
Tápiószecső FC Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Tápiószecső FC Sporttelep
Úri KSK
Nyáregyházi SE
2020. 03. 14. 15:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 03. 14. 15:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
GEAC-FISE
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
06. 30.
Nyáregyházi SE
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
06. 30.
Dány KSK
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 30.
Nyáregyházi SE
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
06. 30.
Újszilvás KSE
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
06. 30.
Nyáregyházi SE
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
06. 30.
Tápiószőlős KSE
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
06. 30.
Nyáregyházi SE
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
06. 30.
Dánszentmiklós KSK
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
06. 30.
Nyáregyházi SE
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
06. 30.
Nyáregyházi SE
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
06. 30.
Abonyi KID FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->