Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 18. forduló

2020.03.08 - 14:30

Inárcs, Inárcs VSE Sporttelep

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
TUSA ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NEMES DÁVID, JÓZAN CSABA
Inárcs VSE
Tápiószőlős KSE
90'
45'

Gólok

URBÁN GÁBOR

10'

1 - 0

 

ORDASI JÓZSEF

18'

2 - 0

 

URBÁN GÁBOR

65'

3 - 0

 

URBÁN GÁBOR

68'

4 - 0

 

POSTA TAMÁS LÁSZLÓ

80'

5 - 0

 

ORDASI JÓZSEF

90'

6 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Albertirsa SE Albertirsa SE 18 15 0 3 49 25 24 45 8.7
2 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 18 11 4 3 53 29 24 37 9.6
3 Inárcs VSE Inárcs VSE 18 10 3 5 46 31 15 33 8.9
4 Dány KSK Dány KSK 18 10 1 7 41 38 3 31 8.4
5 Sülysápi SE Sülysápi SE 18 9 2 7 39 44 -5 29 9.1
6 Dánszentmiklós KSK Dánszentmiklós KSK 18 8 2 8 48 46 2 26 9.2
7 Pilisi LK II. Pilisi LK II. 18 8 2 8 40 38 2 26 8.8
8 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 18 8 1 9 40 45 -5 25 8.8
9 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 18 6 4 8 42 48 -6 22 8.4
10 Úri KSK Úri KSK 18 8 3 7 42 41 1 21 8.5 Büntetőpont: -6
11 Tápiószőlős KSE Tápiószőlős KSE 18 6 3 9 43 51 -8 21 7.8
12 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 18 5 6 7 33 31 2 21 8.1
13 Nyáregyházi SE Nyáregyházi SE 18 7 1 10 34 40 -6 19 7.8 Büntetőpont: -3
14 Nagykőrösi Kinizsi SE II. Nagykőrösi Kinizsi SE II. 18 4 6 8 30 41 -11 18 8.4
15 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 18 4 0 14 22 38 -16 12 7.7
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 18 5 2 11 32 48 -16 11 7.8 Büntetőpont: -6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GEAC-FISE Pilisi LK II. 9 7 2 0 14 4 10 23 9 4 3 2 10 8 2 15 18 11 5 2 24 12 12 38
2 GEAC-FISE Albertirsa SE 9 5 2 2 14 5 9 17 9 6 0 3 12 7 5 18 18 11 2 5 26 12 14 35
3 GEAC-FISE Tápiógyörgye KSK 9 7 0 2 9 3 6 21 9 3 1 5 12 13 -1 10 18 10 1 7 21 16 5 31
4 GEAC-FISE Abonyi KID FC 9 6 2 1 14 3 11 20 9 3 2 4 6 8 -2 11 18 9 4 5 20 11 9 31
5 GEAC-FISE Dány KSK 9 6 2 1 17 12 5 20 9 3 2 4 5 12 -7 11 18 9 4 5 22 24 -2 31
6 GEAC-FISE Inárcs VSE 9 5 2 2 12 8 4 17 9 3 4 2 6 7 -1 13 18 8 6 4 18 15 3 30
7 GEAC-FISE Dánszentmiklós KSK 9 5 2 2 20 9 11 17 9 3 2 4 9 8 1 11 18 8 4 6 29 17 12 28
8 GEAC-FISE Újlengyel DSE 9 5 1 3 12 9 3 16 9 2 1 6 6 12 -6 7 18 7 2 9 18 21 -3 23
9 GEAC-FISE Galgahévíz SK 9 3 4 2 8 6 2 13 9 3 1 5 9 16 -7 10 18 6 5 7 17 22 -5 23
10 GEAC-FISE Tápiószőlős KSE 9 4 2 3 9 7 2 14 9 1 4 4 11 16 -5 7 18 5 6 7 20 23 -3 21
11 GEAC-FISE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 9 2 3 4 6 8 -2 9 9 3 2 4 7 10 -3 11 18 5 5 8 13 18 -5 20
12 GEAC-FISE Sülysápi SE 9 4 2 3 9 10 -1 14 9 1 1 7 6 14 -8 4 18 5 3 10 15 24 -9 18
13 GEAC-FISE Újszilvás KSE 9 2 3 4 6 8 -2 9 9 2 2 5 5 10 -5 8 18 4 5 9 11 18 -7 17
14 GEAC-FISE Úri KSK 9 5 0 4 10 9 1 15 9 2 1 6 7 11 -4 1 18 7 1 10 17 20 -3 16
15 GEAC-FISE Nyáregyházi SE 9 2 2 5 6 9 -3 5 9 2 3 4 8 13 -5 9 18 4 5 9 14 22 -8 14
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 9 2 3 4 8 13 -5 6 9 1 3 5 4 9 -5 3 18 3 6 9 12 22 -10 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GEAC-FISE Albertirsa SE 9 9 0 0 29 11 18 27 9 6 0 3 20 14 6 18 18 15 0 3 49 25 24 45
2 GEAC-FISE Tápiógyörgye KSK 9 7 2 0 28 9 19 23 9 4 2 3 25 20 5 14 18 11 4 3 53 29 24 37
3 GEAC-FISE Inárcs VSE 9 7 1 1 31 13 18 22 9 3 2 4 15 18 -3 11 18 10 3 5 46 31 15 33
4 GEAC-FISE Dány KSK 9 6 0 3 25 19 6 18 9 4 1 4 16 19 -3 13 18 10 1 7 41 38 3 31
5 GEAC-FISE Sülysápi SE 9 6 1 2 23 21 2 19 9 3 1 5 16 23 -7 10 18 9 2 7 39 44 -5 29
6 GEAC-FISE Dánszentmiklós KSK 9 5 2 2 31 26 5 17 9 3 0 6 17 20 -3 9 18 8 2 8 48 46 2 26
7 GEAC-FISE Pilisi LK II. 9 6 1 2 25 12 13 19 9 2 1 6 15 26 -11 7 18 8 2 8 40 38 2 26
8 GEAC-FISE Újlengyel DSE 9 4 1 4 21 24 -3 13 9 4 0 5 19 21 -2 12 18 8 1 9 40 45 -5 25
9 GEAC-FISE Galgahévíz SK 9 4 1 4 22 21 1 13 9 2 3 4 20 27 -7 9 18 6 4 8 42 48 -6 22
10 GEAC-FISE Úri KSK 9 5 1 3 24 18 6 16 9 3 2 4 18 23 -5 5 18 8 3 7 42 41 1 21
11 GEAC-FISE Tápiószőlős KSE 9 4 2 3 20 16 4 14 9 2 1 6 23 35 -12 7 18 6 3 9 43 51 -8 21
12 GEAC-FISE Abonyi KID FC 9 5 2 2 22 12 10 17 9 0 4 5 11 19 -8 4 18 5 6 7 33 31 2 21
13 GEAC-FISE Nyáregyházi SE 9 4 1 4 16 16 0 10 9 3 0 6 18 24 -6 9 18 7 1 10 34 40 -6 19
14 GEAC-FISE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 9 1 4 4 12 16 -4 7 9 3 2 4 18 25 -7 11 18 4 6 8 30 41 -11 18
15 GEAC-FISE Újszilvás KSE 9 2 0 7 14 21 -7 6 9 2 0 7 8 17 -9 6 18 4 0 14 22 38 -16 12
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 9 4 1 4 16 20 -4 10 9 1 1 7 16 28 -12 1 18 5 2 11 32 48 -16 11
 
Abonyi KID FC
-4 - 22 - 3-2 - 1-1 - 14 - 0-0 - 21 - 14 - 1-4 - 1-
Albertirsa SE
2 - 1-5 - 1-3 - 15 - 24 - 2-3 - 21 - 0--5 - 21 - 0-
Dánszentmiklós KSK
-3 - 5-6 - 43 - 03 - 27 - 33 - 71 - 1-2 - 2---3 - 2
Dány KSK
-2 - 01 - 22 - 4---4 - 32 - 1-5 - 26 - 4-2 - 11 - 2
Galgahévíz SK
2 - 11 - 34 - 1-2 - 22 - 3--2 - 34 - 2-2 - 13 - 5--
GEAC-FISE
--0 - 50 - 2---2 - 15 - 2-1 - 04 - 40 - 22 - 02 - 4
Inárcs VSE
3 - 33 - 0-2 - 1-3 - 2--4 - 14 - 0-6 - 04 - 52 - 1-
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
0 - 0--1 - 20 - 01 - 31 - 1--3 - 32 - 5--0 - 14 - 1
Nyáregyházi SE
-1 - 2--4 - 3-1 - 02 - 22 - 32 - 12 - 3-1 - 0-1 - 2
Pilisi LK II.
2 - 2--1 - 23 - 26 - 1-3 - 1-2 - 3-3 - 11 - 04 - 0-
Sülysápi SE
3 - 2-3 - 11 - 1-3 - 2--2 - 0-4 - 84 - 22 - 11 - 4-
Tápiógyörgye KSK
2 - 22 - 0--3 - 3-4 - 03 - 03 - 23 - 1--3 - 0-5 - 1
Tápiószőlős KSE
-1 - 42 - 12 - 17 - 1-0 - 02 - 31 - 2--3 - 2--2 - 2
Újlengyel DSE
2 - 0-1 - 45 - 3-5 - 4-3 - 4--1 - 3-1 - 41 - 02 - 2
Újszilvás KSE
-0 - 33 - 0-1 - 2-0 - 10 - 22 - 3--0 - 25 - 6-3 - 2
Úri KSK
3 - 01 - 32 - 1-1 - 1-2 - 6-3 - 04 - 16 - 2--2 - 4-

Meccsek

Inárcs VSE

2019. 08. 18. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Inárcs VSE
2019. 08. 25. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Albertirsa SE
2019. 09. 01. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 09. 01. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Inárcs VSE
2019. 09. 08. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 09. 08. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Pilisi LK II.
2019. 09. 15. 16:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Inárcs VSE
2019. 09. 22. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 09. 22. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Újlengyel DSE
2019. 09. 29. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 09. 29. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
Inárcs VSE
2019. 10. 06. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 10. 06. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Abonyi KID FC
2019. 10. 13. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 10. 13. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Inárcs VSE
2019. 10. 20. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Sülysápi SE
2019. 10. 26. 13:30
Úri sportpálya
2019. 10. 26. 13:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Inárcs VSE
2019. 11. 03. 13:30
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
GEAC-FISE
2019. 11. 10. 13:30
Galgahévízi sportpálya
2019. 11. 10. 13:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Inárcs VSE
2019. 11. 17. 13:00
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Dány KSK
2019. 11. 23. 13:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Inárcs VSE
2020. 02. 23. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 02. 23. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Újszilvás KSE
2020. 02. 29. 14:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 02. 29. 14:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Inárcs VSE
2020. 03. 08. 14:30
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Tápiószőlős KSE
2020. 03. 14. 15:00
Pilisi LK Sporttelep
2020. 03. 14. 15:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Inárcs VSE
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 30.
Dánszentmiklós KSK
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
06. 30.
Inárcs VSE
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 30.
Nyáregyházi SE
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
06. 30.
Inárcs VSE
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 30.
Tápiógyörgye KSK
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
06. 30.
Inárcs VSE
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 30.
Úri KSK
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
06. 30.
Inárcs VSE
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 30.
Galgahévíz SK
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
06. 30.
Inárcs VSE
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.

Tápiószőlős KSE

2019. 08. 18. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Galgahévíz SK
2019. 08. 24. 17:00
Dány KSK Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Tápiószőlős KSE
2019. 09. 01. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 09. 01. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Inárcs VSE
2019. 09. 08. 16:30
Újszilvás KSE Sporttelep
2019. 09. 08. 16:30
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Tápiószőlős KSE
2019. 09. 15. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Albertirsa SE
2019. 09. 22. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 09. 22. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2019. 09. 28. 16:00
Pilisi LK Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Tápiószőlős KSE
2019. 10. 06. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 10. 06. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Dánszentmiklós KSK
2019. 10. 13. 15:00
Újlengyeli sportpálya
2019. 10. 13. 15:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Tápiószőlős KSE
2019. 10. 20. 14:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Nyáregyházi SE
2019. 10. 26. 13:30
Abonyi sportpálya
2019. 10. 26. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Tápiószőlős KSE
2019. 11. 03. 13:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Tápiógyörgye KSK
2019. 11. 09. 13:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2019. 11. 09. 13:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Tápiószőlős KSE
2019. 11. 17. 13:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Úri KSK
2019. 11. 24. 17:00
GEAC Sporttelep
2019. 11. 24. 17:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Tápiószőlős KSE
2020. 02. 23. 14:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 02. 23. 14:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Tápiószőlős KSE
2020. 03. 01. 14:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 03. 01. 14:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Dány KSK
2020. 03. 08. 14:30
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Tápiószőlős KSE
2020. 03. 14. 13:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 03. 14. 13:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Újszilvás KSE
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
06. 30.
Tápiószőlős KSE
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
06. 30.
Tápiószőlős KSE
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
06. 30.
Pilisi LK II.
2020. 06. 30.
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
06. 30.
Tápiószőlős KSE
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
06. 30.
Újlengyel DSE
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
06. 30.
Tápiószőlős KSE
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
06. 30.
Abonyi KID FC
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
06. 30.
Tápiószőlős KSE
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
06. 30.
Sülysápi SE
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
Tápiószőlős KSE
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
06. 30.
GEAC-FISE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->